Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
16:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.47 |
4.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.24 |
2.12 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зира Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 2 |
Зира Баку |
2.93 |
3.29 |
2.15 |
| 27.10.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабаил Баку |
1 - 1 |
Зира Баку |
4.31 |
3.47 |
1.70 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 2 |
Сумгаит |
1.67 |
3.47 |
4.55 |
| 18.10.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 1 |
Зира Баку |
4.14 |
3.27 |
1.78 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Шамахи |
1.76 |
3.29 |
4.25 |
| 19.09.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Зира Баку |
2.35 |
2.83 |
3.03 |
| 13.09.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Карабах Агдам |
3.32 |
3.44 |
1.96 |
| 05.09.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
5 - 0 |
Зира Баку |
1.82 |
3.28 |
3.93 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.58 |
3.07 |
2.55 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 1 |
Имишли |
1.45 |
3.77 |
6.64 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Габала - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Карабах Агдам |
7.02 |
4.41 |
1.34 |
| 23.10.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
1 - 2 |
Габала |
2.47 |
3.14 |
2.59 |
| 17.10.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 4 |
Сабах Баку |
8.24 |
4.75 |
1.29 |
| 10.10.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
4 - 1 |
Габала |
2.38 |
3.02 |
2.81 |
| 18.09.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
5.89 |
3.89 |
1.47 |
| 12.09.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
1 - 0 |
Габала |
2.67 |
3.01 |
2.49 |
| 04.09.2026 |
Висша Лига |
Габала |
2 - 1 |
Имишли |
2.31 |
2.86 |
3.10 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 0 |
Шамахи |
1.93 |
3.15 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Габала |
0 - 1 |
Шафа Баку |
1.90 |
3.20 |
3.74 |
| 14.08.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 0 |
Габала |
1.89 |
3.19 |
3.79 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.70 |
3.31 |
4.47 |
| 22.11.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.41 |
3.88 |
6.82 |
| 25.08.2025 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 2 |
Зира Баку |
3.98 |
3.03 |
1.86 |
| 24.04.2024 |
Купа на Азербайджан |
Габала |
0 - 2 |
Зира Баку |
3.45 |
3.17 |
1.97 |
| 07.04.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
4 - 0 |
Габала |
1.37 |
4.17 |
7.18 |
| 03.04.2024 |
Купа на Азербайджан |
Зира Баку |
2 - 1 |
Габала |
1.52 |
3.81 |
5.45 |
| 04.02.2024 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Зира Баку |
3.34 |
2.87 |
2.11 |
| 12.11.2023 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.98 |
3.08 |
3.64 |
| 02.09.2023 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 0 |
Зира Баку |
2.57 |
3.03 |
2.54 |
| 07.04.2023 |
Висша Лига |
Габала |
2 - 1 |
Зира Баку |
2.23 |
2.79 |
3.12 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Зира Баку имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 5 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Баку |
10 |
6 |
3 |
1 |
25 |
11 |
+14 |
21 |
| 2 |
Сабах Баку |
9 |
6 |
2 |
1 |
20 |
4 |
+16 |
20 |
| 3 |
Карабах Агдам |
9 |
5 |
4 |
0 |
14 |
7 |
+7 |
19 |
| 4 |
Туран Товуз |
10 |
5 |
3 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
18 |
| 5 |
Капаз Ганджа |
9 |
5 |
2 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
17 |
| 6 |
Зира Баку |
10 |
4 |
4 |
2 |
14 |
14 |
0 |
16 |
| 7 |
Шамахи |
10 |
3 |
4 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
13 |
| 8 |
Имишли |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
10 |
| 9 |
Сумгаит |
9 |
2 |
3 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
9 |
| 10 |
Габала |
10 |
2 |
2 |
6 |
5 |
16 |
-11 |
8 |
| 11 |
Шафа Баку |
10 |
1 |
1 |
8 |
6 |
18 |
-12 |
4 |
| 12 |
Араз-Нахичеван |
10 |
0 |
3 |
7 |
9 |
21 |
-12 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Зира Баку |
|
| Габала |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Зира Баку |
Зира Баку |
|
Габала |
Габала |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Баку |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 3 |
|
|
| 2 |
Сабах Баку |
|
5 - 0 |
|
|
0 - 4 |
|
|
| 3 |
Карабах Агдам |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
| 4 |
Туран Товуз |
|
1 - 0 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Капаз Ганджа |
|
1 - 1 |
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Зира Баку |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Шамахи |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Имишли |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 9 |
Сумгаит |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 10 |
Габала |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Шафа Баку |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 12 |
Араз-Нахичеван |
|
2 - 2 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Зира Баку |
Габала |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
4 |
2 |
| Загуби |
2 |
6 |
| Вкарани Голове |
14 |
5 |
| Получени Голове |
14 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.40 |
1.60 |
| Мачове Вкарал |
80% |
30% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
30% |
| Над 1.5 |
80% |
50% |
| Над 2.5 |
40% |
50% |
| Над 3.5 |
40% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
11 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
0.75 |
| Средно Получени |
0.83 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
67% |
50% |
| Над 1.5 |
83% |
50% |
| Над 2.5 |
33% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.47 |
4.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.24 |
2.12 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.89 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.10 |
1.32 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.73 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.94 |
1.74 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака