Азербайджан - Висша Лига (2016 - 2017)
16:00
Зира Баку
Нефтчи Баку
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.43 | 2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Баку. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 29.6 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпийски Спортен Комплекс Зира, който има капацитет от 1 500 места. Размерите на терена са 112 x 78 m. Снимки от Google карта стадион Олимпийски Спортен Комплекс Зира. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зира Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | Зира Баку | 2.39 | 2.98 | 2.76 |
| 10.04.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 1 | Шамахи | 2.90 | 3.00 | 2.29 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Зира Баку | 1.44 | 3.59 | 7.18 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 0 - 0 | Карабах Агдам | 4.68 | 3.14 | 1.73 |
| 13.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Зира Баку | 3.22 | 2.88 | 2.20 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Зира Баку | 1.78 | 3.33 | 4.09 |
| 27.02.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 0 | Сумгаит | 1.98 | 3.09 | 3.52 |
| 18.02.2017 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 1 | Зира Баку | 1.78 | 3.26 | 4.02 |
| 12.02.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 2 | Габала | 4.53 | 3.38 | 1.68 |
| 08.02.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 2 - 0 | Зира Баку | 1.33 | 4.39 | 7.51 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 4 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.32 | 4.04 | 9.93 |
| 09.04.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 3.12 | 2.98 | 2.19 |
| 05.04.2017 | Купа на Азербайджан | Карабах Агдам | 0 - 0 | Нефтчи Баку | 1.29 | 4.40 | 8.96 |
| 02.04.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 2.30 | 3.09 | 2.81 |
| 30.03.2017 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 0 - 2 | Карабах Агдам | 5.24 | 3.43 | 1.60 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 2 - 1 | Шамахи | 2.47 | 2.90 | 2.77 |
| 14.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Габала | 3.81 | 3.11 | 1.91 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Зира Баку | 1.78 | 3.33 | 4.09 |
| 27.02.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Нефтчи Баку | 4.95 | 3.34 | 1.64 |
| 18.02.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Капаз Ганджа | 1.82 | 3.29 | 3.84 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Зира Баку | 1.78 | 3.33 | 4.09 |
| 21.12.2016 | Купа на Азербайджан | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Зира Баку | 2.14 | 3.19 | 3.05 |
| 13.12.2016 | Купа на Азербайджан | Зира Баку | 0 - 3 | Нефтчи Баку | 1.51 | 3.64 | 5.80 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 2.00 | 3.19 | 3.38 |
| 14.08.2016 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 1 | Зира Баку | 1.85 | 3.22 | 3.91 |
| 23.04.2016 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 0 - 0 | Зира Баку | 3.49 | 3.20 | 1.96 |
| 27.02.2016 | Висша Лига | Зира Баку | 3 - 0 | Нефтчи Баку | 2.36 | 3.02 | 2.84 |
| 06.12.2015 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 1 | Зира Баку | 2.08 | 3.13 | 3.23 |
| 03.10.2015 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 2.48 | 3.05 | 2.63 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зира Баку имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 26 | +30 | 56 |
| 2 | Габала | 26 | +27 | 49 |
| 3 | Шамахи | 26 | +8 | 43 |
| 4 | Зира Баку | 26 | -3 | 33 |
| 5 | Сумгаит | 26 | -7 | 32 |
| 6 | Капаз Ганджа | 26 | -5 | 30 |
| 7 | Нефтчи Баку | 26 | -17 | 29 |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 26 | -33 | 10 |
Хронология в първенството
| Зира Баку | |
| Нефтчи Баку | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зира Баку | Зира Баку | Нефтчи Баку | Нефтчи Баку | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Габала | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Шамахи | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 4 | Зира Баку | - | - | - | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Сумгаит | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Капаз Ганджа | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Нефтчи Баку | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Зира Баку | Нефтчи Баку | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 33 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 22 | 10 |
Форма в шампионата
| Зира Баку | Нефтчи Баку | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
9 9 |
9
2 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 3 |
3
1 9 |
Голове в шампионата
| Зира Баку | Нефтчи Баку | |
|
Вкарани
Получени |
23
26 |
23
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
11 |
9
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.30 | 4.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.43 | 2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
