Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
19:15
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.58 |
3.07 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.34 |
1.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.81 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.95 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.09 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.82 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Баку.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 29.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпийски Спортен Комплекс Зира,
който има капацитет от
1 500 места.
Размерите на терена са 112 x 78 m.
Снимки от Google карта
стадион Олимпийски Спортен Комплекс Зира.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зира Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 1 |
Имишли |
1.45 |
3.77 |
6.64 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 0 |
Шафа Баку |
1.48 |
4.02 |
5.64 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
1 - 1 |
Пайде Линнамеесконд |
1.22 |
5.56 |
12.46 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 0 |
Зира Баку |
8.90 |
4.92 |
1.30 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Торпедо Кутаиси |
0 - 3 |
Зира Баку |
2.99 |
3.36 |
2.20 |
| 08.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зира Баку |
3 - 0 |
Торпедо Кутаиси |
1.64 |
3.71 |
4.81 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
3 - 2 |
Зира Баку |
3.45 |
3.24 |
1.93 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.69 |
3.34 |
4.60 |
| 13.05.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабах Баку |
2 - 1 |
Зира Баку |
1.56 |
3.66 |
5.06 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
0 - 0 |
Зира Баку |
3.40 |
2.95 |
2.09 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Нефтчи Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
5 - 0 |
Араз-Нахичеван |
1.46 |
3.91 |
5.97 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
4.17 |
3.47 |
1.73 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Динамо Минск |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.74 |
3.27 |
2.40 |
| 22.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Нефтчи Баку |
2 - 4 |
Динамо Минск |
1.98 |
3.15 |
3.76 |
| 13.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
0 - 1 |
Осиек |
- |
- |
- |
| 10.07.2026 |
Приятелски срещи |
Раднички Ниш |
0 - 3 |
Нефтчи Баку |
2.87 |
3.43 |
2.12 |
| 06.07.2026 |
Приятелски срещи |
Партизан Белград |
1 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.00 |
3.58 |
3.21 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нефтчи Баку |
1 - 2 |
Клуж |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
0 - 1 |
Нефтчи Баку |
4.91 |
3.84 |
1.55 |
| 17.05.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
1 - 2 |
Нефтчи Баку |
1.76 |
3.55 |
3.88 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.86 |
2.88 |
2.41 |
| 23.01.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
0 - 0 |
Зира Баку |
2.57 |
2.89 |
2.62 |
| 02.12.2025 |
Купа на Азербайджан |
Зира Баку |
0 - 0 |
Нефтчи Баку |
1.92 |
3.13 |
3.68 |
| 03.10.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 2 |
Нефтчи Баку |
2.27 |
2.88 |
3.08 |
| 13.04.2025 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
2 - 4 |
Зира Баку |
3.74 |
2.94 |
1.94 |
| 10.02.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 2 |
Нефтчи Баку |
1.77 |
3.14 |
4.18 |
| 23.11.2024 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
2 - 1 |
Зира Баку |
2.64 |
2.96 |
2.47 |
| 15.09.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
2 - 0 |
Нефтчи Баку |
2.19 |
3.04 |
3.07 |
| 20.04.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.17 |
3.05 |
3.12 |
| 18.02.2024 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
1 - 0 |
Зира Баку |
1.87 |
3.09 |
3.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Зира Баку имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Нефтчи Баку |
2 |
2 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
6 |
| 2 |
Зира Баку |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 3 |
Туран Товуз |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 4 |
Имишли |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 5 |
Карабах Агдам |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 6 |
Сабах Баку |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
Шафа Баку |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 8 |
Шамахи |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 9 |
Габала |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 10 |
Араз-Нахичеван |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
1 |
| 11 |
Сумгаит |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 12 |
Капаз Ганджа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Зира Баку |
|
| Нефтчи Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Зира Баку |
Зира Баку |
|
Нефтчи Баку |
Нефтчи Баку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Нефтчи Баку |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Зира Баку |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Туран Товуз |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Имишли |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Шафа Баку |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 8 |
Шамахи |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Габала |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Араз-Нахичеван |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
| 11 |
Сумгаит |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 12 |
Капаз Ганджа |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Зира Баку |
Нефтчи Баку |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
8 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
4.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
3.00 |
| Средно Получени |
0.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.58 |
3.07 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.34 |
1.43 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.81 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.95 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.09 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.23 |
3.82 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.79 |
1.86 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите