Азербайджан - Висша Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.03 |
4.06 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.26 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
2.85 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.55 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зира Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа на Азербайджан |
Сабах Баку |
2 - 1 |
Зира Баку |
1.56 |
3.66 |
5.06 |
| 08.05.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
0 - 0 |
Зира Баку |
3.40 |
2.95 |
2.09 |
| 03.05.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Габала |
1.70 |
3.31 |
4.47 |
| 27.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
1 - 1 |
Зира Баку |
2.21 |
2.95 |
3.17 |
| 21.04.2026 |
Купа на Азербайджан |
Зира Баку |
0 - 0 |
Туран Товуз |
2.12 |
2.88 |
3.38 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Нефтчи Баку |
2.86 |
2.88 |
2.41 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 2 |
Зира Баку |
1.60 |
3.69 |
4.70 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 1 |
Шамахи |
1.76 |
3.04 |
4.60 |
| 03.04.2026 |
Купа на Азербайджан |
Туран Товуз |
0 - 2 |
Зира Баку |
- |
- |
- |
| 19.03.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
0 - 1 |
Зира Баку |
8.64 |
4.26 |
1.31 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 равенства
в последните 4 домакинства.
Сумгаит - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.18 |
3.14 |
2.92 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
2 - 1 |
Сумгаит |
3.04 |
2.98 |
2.21 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Имишли |
0 - 2 |
Сумгаит |
2.33 |
2.96 |
2.87 |
| 19.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 0 |
Габала |
2.31 |
2.99 |
2.90 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Туран Товуз |
2 - 1 |
Сумгаит |
1.68 |
3.37 |
4.54 |
| 05.04.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
1 - 3 |
Нефтчи Баку |
3.88 |
3.21 |
1.84 |
| 19.03.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
3 - 1 |
Сумгаит |
1.28 |
4.81 |
8.40 |
| 13.03.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 1 |
Шамахи |
2.26 |
2.86 |
3.10 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
Карван Евлах |
1 - 1 |
Сумгаит |
3.85 |
3.23 |
1.83 |
| 27.02.2026 |
Висша Лига |
Капаз Ганджа |
3 - 0 |
Сумгаит |
3.09 |
3.08 |
2.14 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.02.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 3 |
Зира Баку |
3.07 |
2.90 |
2.28 |
| 25.10.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Сумгаит |
1.50 |
3.58 |
5.93 |
| 20.04.2025 |
Висша Лига |
Зира Баку |
3 - 1 |
Сумгаит |
1.30 |
4.10 |
10.29 |
| 15.02.2025 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 3 |
Зира Баку |
4.02 |
2.83 |
1.99 |
| 30.11.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
4 - 1 |
Сумгаит |
1.75 |
3.11 |
4.48 |
| 22.09.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 2 |
Зира Баку |
3.39 |
2.90 |
2.10 |
| 12.04.2024 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 0 |
Зира Баку |
3.06 |
2.81 |
2.34 |
| 13.02.2024 |
Висша Лига |
Зира Баку |
0 - 0 |
Сумгаит |
1.81 |
2.94 |
4.38 |
| 26.11.2023 |
Висша Лига |
Сумгаит |
0 - 0 |
Зира Баку |
3.16 |
2.88 |
2.24 |
| 15.09.2023 |
Висша Лига |
Зира Баку |
1 - 0 |
Сумгаит |
1.69 |
3.32 |
4.76 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 7 победи,
гостите
нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Зира Баку имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сабах Баку |
31 |
23 |
6 |
2 |
72 |
22 |
+50 |
75 |
| 2 |
Карабах Агдам |
31 |
19 |
6 |
6 |
64 |
24 |
+40 |
63 |
| 3 |
Туран Товуз |
31 |
17 |
8 |
6 |
41 |
22 |
+19 |
59 |
| 4 |
Нефтчи Баку |
31 |
14 |
11 |
6 |
54 |
31 |
+23 |
53 |
| 5 |
Зира Баку |
31 |
12 |
14 |
5 |
39 |
32 |
+7 |
50 |
| 6 |
Сумгаит |
31 |
12 |
5 |
14 |
41 |
43 |
-2 |
41 |
| 7 |
Араз-Нахичеван |
31 |
11 |
7 |
13 |
39 |
56 |
-17 |
40 |
| 8 |
Шамахи |
31 |
8 |
11 |
12 |
27 |
35 |
-8 |
35 |
| 9 |
Имишли |
31 |
7 |
12 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
33 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
31 |
8 |
3 |
20 |
25 |
58 |
-33 |
27 |
| 11 |
Габала |
31 |
5 |
6 |
20 |
27 |
47 |
-20 |
21 |
| 12 |
Карван Евлах |
31 |
3 |
5 |
23 |
21 |
63 |
-42 |
14 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Зира Баку |
|
| Сумгаит |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Зира Баку |
Зира Баку |
|
Сумгаит |
Сумгаит |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сабах Баку |
1 - 3 |
2 - 2 |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Карабах Агдам |
1 - 3 |
1 - 1 |
1 - 3 |
|
2 - 4 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Туран Товуз |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Нефтчи Баку |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
1 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Зира Баку |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Сумгаит |
1 - 0 |
2 - 3 |
1 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 7 |
Араз-Нахичеван |
1 - 1 |
0 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Шамахи |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Имишли |
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Капаз Ганджа |
2 - 2 |
0 - 2 |
2 - 2 |
|
3 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Габала |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Карван Евлах |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
4 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Зира Баку |
Сумгаит |
| Победи |
12 |
12 |
| Равни |
14 |
5 |
| Загуби |
5 |
14 |
| Вкарани Голове |
39 |
41 |
| Получени Голове |
32 |
43 |
| Средно Вкарани |
1.26 |
1.32 |
| Средно Получени |
1.03 |
1.39 |
| Мачове Вкарал |
81% |
77% |
| Мачове Получил |
61% |
71% |
| Гол/Гол |
55% |
52% |
| Над 1.5 |
68% |
77% |
| Над 2.5 |
39% |
55% |
| Над 3.5 |
26% |
26% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
6 |
| Равни |
8 |
3 |
| Загуби |
2 |
7 |
| Вкарани Голове |
21 |
20 |
| Получени Голове |
15 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.25 |
| Средно Получени |
0.94 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
88% |
81% |
| Мачове Получил |
56% |
69% |
| Гол/Гол |
56% |
50% |
| Над 1.5 |
62% |
81% |
| Над 2.5 |
38% |
50% |
| Над 3.5 |
31% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
3.03 |
4.06 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.26 |
1.72 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.30 |
2.85 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.55 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.50 |
2.30 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.16 |
4.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака