Словакия - Суперлига (2016 - 2017)
16:00
Злате Моравце
Сеница
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Злате Моравце, а гостите от Сеница. Разстоянието между двата града е 82.8 км. Мачът ще се играе на стадион ВиОн, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион ВиОн. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Злате Моравце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 2 | Земплин Михаловце | 2.11 | 3.23 | 3.14 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 2 | Тренчин | 3.31 | 3.36 | 2.01 |
| 18.03.2017 | Суперлига | Слован Братислава | 1 - 1 | Злате Моравце | 1.18 | 5.82 | 11.86 |
| 04.03.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 0 | Спартак Търнава | 2.90 | 3.06 | 2.33 |
| 26.02.2017 | Суперлига | Жилина | 4 - 1 | Злате Моравце | 1.15 | 6.61 | 13.82 |
| 19.02.2017 | Суперлига | Злате Моравце | 1 - 1 | Ружомберок | 2.47 | 3.19 | 2.59 |
| 10.12.2016 | Суперлига | ДАК Дунайска Стреда | 1 - 0 | Злате Моравце | 1.62 | 3.63 | 4.88 |
| 03.12.2016 | Суперлига | Злате Моравце | 2 - 0 | Железарна Подбр. | 3.12 | 3.07 | 2.18 |
| 26.11.2016 | Суперлига | Злате Моравце | 3 - 0 | Татран Прешов | 2.13 | 3.12 | 3.24 |
| 19.11.2016 | Суперлига | Сеница | 1 - 3 | Злате Моравце | 1.77 | 3.42 | 4.19 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сеница - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | Суперлига | Татран Прешов | 1 - 0 | Сеница | 2.45 | 3.06 | 2.74 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Сеница | 1 - 0 | Земплин Михаловце | 2.11 | 3.15 | 3.28 |
| 19.03.2017 | Суперлига | Тренчин | 1 - 1 | Сеница | 1.29 | 4.79 | 8.49 |
| 11.03.2017 | Суперлига | Сеница | 0 - 1 | Слован Братислава | 5.85 | 3.76 | 1.50 |
| 25.02.2017 | Суперлига | Спартак Търнава | 0 - 1 | Сеница | 1.36 | 4.10 | 8.28 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Сеница | 2 - 0 | Жилина | 12.28 | 5.18 | 1.21 |
| 10.12.2016 | Суперлига | Ружомберок | 2 - 1 | Сеница | 1.38 | 4.20 | 7.64 |
| 03.12.2016 | Суперлига | Сеница | 1 - 1 | ДАК Дунайска Стреда | 2.98 | 3.08 | 2.26 |
| 26.11.2016 | Суперлига | Железарна Подбр. | 2 - 0 | Сеница | 1.50 | 3.70 | 6.37 |
| 19.11.2016 | Суперлига | Сеница | 1 - 3 | Злате Моравце | 1.77 | 3.42 | 4.19 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Суперлига | Сеница | 1 - 3 | Злате Моравце | 1.77 | 3.42 | 4.19 |
| 13.08.2016 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 1 | Сеница | 2.40 | 3.07 | 2.77 |
| 13.05.2016 | Суперлига | Злате Моравце | 2 - 0 | Сеница | 2.09 | 3.21 | 3.19 |
| 01.03.2016 | Суперлига | Сеница | 1 - 1 | Злате Моравце | 2.28 | 3.26 | 2.80 |
| 22.09.2015 | Суперлига | Злате Моравце | 3 - 0 | Сеница | 2.27 | 3.27 | 2.86 |
| 18.04.2015 | Суперлига | Злате Моравце | 3 - 2 | Сеница | 2.84 | 3.15 | 2.32 |
| 25.10.2014 | Суперлига | Сеница | 2 - 0 | Злате Моравце | 1.57 | 3.70 | 5.32 |
| 02.08.2014 | Суперлига | Злате Моравце | 0 - 0 | Сеница | 2.74 | 3.15 | 2.39 |
| 17.05.2014 | Суперлига | Злате Моравце | 2 - 1 | Сеница | 2.71 | 3.17 | 2.39 |
| 01.03.2014 | Суперлига | Сеница | 2 - 1 | Злате Моравце | 1.63 | 3.57 | 4.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Злате Моравце имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жилина | 24 | +48 | 58 |
| 2 | Слован Братислава | 24 | +16 | 48 |
| 3 | Железарна Подбрезова | 23 | +7 | 37 |
| 4 | Тренчин | 24 | 0 | 35 |
| 5 | Ружомберок | 23 | +10 | 34 |
| 6 | Спартак Търнава | 24 | -7 | 31 |
| 7 | ДАК Дунайска Стреда | 23 | +1 | 28 |
| 8 | Земплин Михаловце | 24 | -16 | 26 |
| 9 | Сеница | 24 | -7 | 24 |
| 10 | Злате Моравце | 23 | -18 | 18 |
| 11 | Татран Прешов | 24 | -34 | 17 |
| 12 | Спартак Миява | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Злате Моравце | |
| Сеница | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Злате Моравце | Злате Моравце | Сеница | Сеница | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жилина | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | Слован Братислава | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 5 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Железарна Подбрезова | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Тренчин | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Ружомберок | 1 - 1 | 6 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Спартак Търнава | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | ДАК Дунайска Стреда | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Земплин Михаловце | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Сеница | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 10 | Злате Моравце | - | - | - | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Татран Прешов | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Спартак Миява | 1 - 2* | 2 - 0* | 1 - 2* | 2 - 0* | 2 - 0* | ||
Класиране в шампионата
| Злате Моравце | Сеница | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 18 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 12 | 12 |
Форма в шампионата
| Злате Моравце | Сеница | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 13 |
6
6 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 5 |
3
3 6 |
Голове в шампионата
| Злате Моравце | Сеница | |
|
Вкарани
Получени |
22
40 |
19
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
14 |
10
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
