Словакия - 2. Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
18:00
Злате Моравце
Слован Братислава Б
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Слован Братислава Б
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.62 |
3.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.23 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.28 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Злате Моравце, а гостите от Братислава.
Разстоянието между двата града е 99.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
ВиОн,
който има капацитет от
4 000 места.
Снимки от Google карта
стадион ВиОн.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Злате Моравце - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
0 - 0 |
ШТК 1914 Шаморин |
2.53 |
3.38 |
2.38 |
| 25.10.2026 |
2. Лига |
Малженице |
3 - 0 |
Злате Моравце |
2.47 |
3.35 |
2.43 |
| 21.10.2026 |
Купа на Словакия |
Злате Моравце |
0 - 0 |
Комарно |
4.20 |
3.53 |
1.64 |
| 17.10.2026 |
2. Лига |
Хумене |
2 - 1 |
Злате Моравце |
3.19 |
3.49 |
1.95 |
| 12.10.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
1 - 3 |
Похроние Долна Жданя |
1.72 |
3.73 |
3.80 |
| 03.10.2026 |
2. Лига |
Интер Братислава |
2 - 2 |
Злате Моравце |
2.09 |
3.39 |
2.98 |
| 26.09.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
0 - 2 |
Петржалка Братислава |
2.31 |
3.35 |
2.62 |
| 18.09.2026 |
2. Лига |
Татран Липт. Микулаш |
0 - 0 |
Злате Моравце |
1.98 |
3.52 |
3.05 |
| 14.09.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
4 - 0 |
Зволен |
1.74 |
3.59 |
3.76 |
| 05.09.2026 |
2. Лига |
Татран Прешов |
0 - 1 |
Злате Моравце |
1.66 |
3.59 |
4.27 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Слован Братислава Б - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
2. Лига |
Похроние Долна Жданя |
1 - 1 |
Слован Братислава Б |
1.76 |
3.71 |
3.61 |
| 25.10.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
2 - 2 |
Интер Братислава |
2.41 |
3.49 |
2.42 |
| 18.10.2026 |
2. Лига |
Петржалка Братислава |
1 - 1 |
Слован Братислава Б |
1.48 |
3.98 |
5.25 |
| 11.10.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
2 - 0 |
Татран Липт. Микулаш |
2.51 |
3.44 |
2.36 |
| 03.10.2026 |
2. Лига |
Зволен |
0 - 2 |
Слован Братислава Б |
1.78 |
3.66 |
3.57 |
| 27.09.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
2 - 2 |
Татран Прешов |
2.64 |
3.26 |
2.33 |
| 20.09.2026 |
2. Лига |
Слован Галанта |
2 - 1 |
Слован Братислава Б |
2.61 |
3.26 |
2.35 |
| 13.09.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
2 - 0 |
МФК Битча |
1.39 |
4.51 |
5.75 |
| 07.09.2026 |
2. Лига |
Жилина Б |
2 - 0 |
Слован Братислава Б |
2.16 |
3.41 |
2.80 |
| 30.08.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
1 - 1 |
Поважска Бистр. |
2.22 |
3.46 |
2.63 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
0 - 1 |
Злате Моравце |
2.71 |
3.41 |
2.21 |
| 20.03.2026 |
2. Лига |
Злате Моравце |
2 - 2 |
Слован Братислава Б |
1.28 |
4.94 |
7.46 |
| 31.08.2025 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
2 - 1 |
Злате Моравце |
4.44 |
3.78 |
1.61 |
| 25.04.2025 |
2. Лига |
Злате Моравце |
3 - 1 |
Слован Братислава Б |
1.29 |
4.55 |
7.31 |
| 14.10.2024 |
2. Лига |
Слован Братислава Б |
0 - 1 |
Злате Моравце |
4.96 |
3.84 |
1.51 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Злате Моравце имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
2. Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
15 |
10 |
3 |
2 |
27 |
16 |
+11 |
33 |
| 2 |
Петржалка Братислава |
15 |
9 |
3 |
3 |
23 |
11 |
+12 |
30 |
| 3 |
Поважска Бистрица |
15 |
9 |
2 |
4 |
29 |
24 |
+5 |
29 |
| 4 |
Татран Прешов |
15 |
7 |
4 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
25 |
| 5 |
Жилина Б |
15 |
7 |
3 |
5 |
21 |
18 |
+3 |
24 |
| 6 |
Похроние Долна Жданя |
15 |
7 |
3 |
5 |
23 |
19 |
+4 |
24 |
| 7 |
Слован Галанта |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
26 |
-3 |
23 |
| 8 |
Татран Липтовски Микулаш |
15 |
6 |
4 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
22 |
| 9 |
Баник Лехота под Втачником |
15 |
6 |
4 |
5 |
22 |
22 |
0 |
22 |
| 10 |
Интер Братислава |
15 |
5 |
6 |
4 |
33 |
22 |
+11 |
21 |
| 11 |
Слован Братислава Б |
15 |
4 |
6 |
5 |
22 |
20 |
+2 |
18 |
| 12 |
Малженице |
15 |
4 |
4 |
7 |
21 |
23 |
-2 |
16 |
| 13 |
Злате Моравце |
15 |
3 |
5 |
7 |
14 |
19 |
-5 |
14 |
| 14 |
Хумене |
15 |
3 |
4 |
8 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 15 |
Зволен |
15 |
2 |
3 |
10 |
15 |
24 |
-9 |
9 |
| 16 |
МФК Битча |
15 |
3 |
0 |
12 |
14 |
41 |
-27 |
9 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Злате Моравце |
|
| Слован Братислава Б |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Злате Моравце |
Злате Моравце |
|
Слован Братислава Б |
Слован Братислава Б |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ШТК 1914 Шаморин |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Петржалка Братислава |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 3 |
Поважска Бистрица |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Татран Прешов |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 5 |
Жилина Б |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Похроние Долна Жданя |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Слован Галанта |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 8 |
Татран Липтовски Микулаш |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 9 |
Баник Лехота под Втачником |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Интер Братислава |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 11 |
Слован Братислава Б |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 12 |
Малженице |
|
3 - 0 |
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 13 |
Злате Моравце |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 14 |
Хумене |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 15 |
Зволен |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
МФК Битча |
|
2 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Злате Моравце |
Слован Братислава Б |
| Победи |
3 |
4 |
| Равни |
5 |
6 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
22 |
| Получени Голове |
19 |
20 |
| Средно Вкарани |
0.93 |
1.47 |
| Средно Получени |
1.27 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
60% |
87% |
| Мачове Получил |
60% |
73% |
| Гол/Гол |
40% |
60% |
| Над 1.5 |
60% |
93% |
| Над 2.5 |
53% |
47% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
3 |
3 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
9 |
| Получени Голове |
8 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.29 |
| Средно Получени |
1.14 |
1.71 |
| Мачове Вкарал |
43% |
86% |
| Мачове Получил |
57% |
86% |
| Гол/Гол |
29% |
71% |
| Над 1.5 |
57% |
100% |
| Над 2.5 |
43% |
43% |
| Над 3.5 |
43% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.81 |
3.62 |
3.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.23 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.28 |
1.55 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.51 |
2.37 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.32 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Слован Братислава Б
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака