Чехия - Първа Лига (2017 - 2018)
16:00
Злин
Яблонец
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Злин, а гостите от Яблонец над Нисоу. Разстоянието между двата града е 244.3 км. Мачът ще се играе на стадион Летна Злин, който има капацитет от 6 375 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Летна Злин. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Злин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2018 | 1. Лига | Карвина | 4 - 0 | Злин | 2.14 | 3.10 | 3.28 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Злин | 1 - 1 | Дукла Прага | 1.73 | 3.48 | 4.47 |
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Рапид Виена | 1 - 1 | Злин | 1.61 | 3.79 | 4.43 |
| 07.12.2017 | ЛЕ група F | Злин | 0 - 2 | Локомотив Москва | 5.64 | 3.63 | 1.67 |
| 02.12.2017 | 1. Лига | Збройовка Бърно | 1 - 1 | Злин | 2.32 | 3.05 | 3.01 |
| 27.11.2017 | 1. Лига | Злин | 2 - 1 | Словачко | 1.67 | 3.48 | 4.86 |
| 23.11.2017 | ЛЕ група F | Шериф Тираспол | 1 - 0 | Злин | 1.63 | 3.70 | 6.05 |
| 18.11.2017 | 1. Лига | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | Злин | 1.77 | 3.45 | 4.22 |
| 05.11.2017 | 1. Лига | Злин | 2 - 2 | Спарта Прага | 3.40 | 2.98 | 2.17 |
| 02.11.2017 | ЛЕ група F | ФК Копенхаген | 3 - 0 | Злин | 1.44 | 4.43 | 7.64 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Яблонец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2018 | 1. Лига | Дукла Прага | 0 - 1 | Яблонец | 2.45 | 3.15 | 2.71 |
| 17.02.2018 | 1. Лига | Яблонец | 2 - 1 | Теплице | 1.95 | 3.19 | 3.75 |
| 03.02.2018 | Приятелски срещи | Далкурд | 1 - 1 | Яблонец | 3.52 | 3.51 | 1.85 |
| 30.01.2018 | Приятелски срещи | Яблонец | 2 - 1 | Хамарби | 2.01 | 3.61 | 3.01 |
| 20.01.2018 | Чехия | Яблонец | 0 - 3 | Храдец Кралове | 1.50 | 4.20 | 4.75 |
| 17.01.2018 | Чехия | Яблонец | 1 - 1 | Слован Либерец | 1.85 | 3.60 | 3.30 |
| 13.01.2018 | Чехия | Яблонец | 2 - 1 | Височина Ихлава | 1.35 | 4.50 | 6.25 |
| 02.12.2017 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 2 - 0 | Яблонец | 1.39 | 4.38 | 6.98 |
| 27.11.2017 | 1. Лига | Яблонец | 1 - 1 | Славия Прага | 4.07 | 3.32 | 1.84 |
| 19.11.2017 | 1. Лига | Карвина | 2 - 1 | Яблонец | 2.54 | 3.12 | 2.65 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2017 | 1. Лига | Яблонец | 2 - 0 | Злин | 1.76 | 3.43 | 4.27 |
| 09.04.2017 | 1. Лига | Яблонец | 2 - 0 | Злин | 1.94 | 3.20 | 3.82 |
| 01.10.2016 | 1. Лига | Злин | 2 - 2 | Яблонец | 2.36 | 3.22 | 2.82 |
| 02.04.2016 | 1. Лига | Яблонец | 3 - 1 | Злин | 1.29 | 4.81 | 9.72 |
| 03.10.2015 | 1. Лига | Злин | 2 - 2 | Яблонец | 4.74 | 3.52 | 1.70 |
| 30.05.2009 | 1. Лига | Яблонец | 6 - 1 | Злин | 2.30 | 3.80 | 2.47 |
| 29.10.2008 | Купа на Чехия | Яблонец | 1 - 2 | Злин | 1.68 | 3.29 | 4.63 |
| 02.08.2008 | 1. Лига | Злин | 0 - 1 | Яблонец | 2.11 | 2.93 | 3.44 |
| 13.04.2008 | 1. Лига | Яблонец | 0 - 3 | Злин | 1.92 | 3.05 | 3.77 |
| 27.10.2007 | 1. Лига | Злин | 0 - 1 | Яблонец | 2.09 | 2.97 | 3.31 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Злин имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 03.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Пилзен | 18 | +28 | 47 |
| 2 | Славия Прага | 18 | +20 | 35 |
| 3 | Сигма Оломоуц | 18 | +12 | 33 |
| 4 | Слован Либерец | 18 | +7 | 33 |
| 5 | Спарта Прага | 18 | +11 | 32 |
| 6 | Бохемианс 1905 Прага | 19 | +3 | 28 |
| 7 | Яблонец | 18 | +3 | 27 |
| 8 | Теплице | 18 | +2 | 24 |
| 9 | Злин | 18 | -9 | 21 |
| 10 | Карвина | 18 | -4 | 20 |
| 11 | Дукла Прага | 19 | -14 | 20 |
| 12 | Збройовка Бърно | 18 | -11 | 18 |
| 13 | Млада Болеслав | 18 | -12 | 17 |
| 14 | Словачко | 18 | -9 | 16 |
| 15 | Височина Ихлава | 18 | -15 | 16 |
| 16 | Баник Острава | 18 | -12 | 12 |
Хронология в първенството
| Злин | |
| Яблонец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Злин | Злин | Яблонец | Яблонец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виктория Пилзен | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 2 | Славия Прага | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 3 | Сигма Оломоуц | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Слован Либерец | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 5 | Спарта Прага | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | ||||
| 6 | Бохемианс 1905 Прага | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Яблонец | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Теплице | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Злин | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 10 | Карвина | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 11 | Дукла Прага | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Збройовка Бърно | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
| 13 | Млада Болеслав | 1 - 5 | 1 - 5 | 3 - 1 | ||||
| 14 | Словачко | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Височина Ихлава | 2 - 1 | 2 - 1 | 5 - 0 | ||||
| 16 | Баник Острава | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Злин | Яблонец | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 21 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 18 | 10 |
Форма в шампионата
| Злин | Яблонец | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 7 |
7
6 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 1 |
2
4 3 |
Голове в шампионата
| Злин | Яблонец | |
|
Вкарани
Получени |
19
28 |
24
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
12 |
8
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.37 | 1.61 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.03.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
