Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:30
Зулте Варегем
Генк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.12.2016 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Варегем, а гостите от Генк. Разстоянието между двата града е 145.6 км. Мачът ще се играе на стадион Регенбугстадион, който има капацитет от 8 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Регенбугстадион. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зулте Варегем - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Про Лига | Остенде | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.09 | 3.45 | 3.25 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Зулте Варегем | 2 - 0 | Сент Трюиден | 1.63 | 3.73 | 4.92 |
| 09.12.2016 | Про Лига | Локерен | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.55 | 3.21 | 2.69 |
| 03.12.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | СК Беверен | 1.46 | 4.30 | 6.35 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | АСВ Гел | 1 - 1 | Зулте Варегем | 7.33 | 4.52 | 1.36 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Стандарт Лиеж | 4 - 1 | Зулте Варегем | 1.89 | 3.49 | 3.81 |
| 20.11.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 3 - 2 | Андерлехт | 2.90 | 3.26 | 2.37 |
| 05.11.2016 | Про Лига | Вестерло | 1 - 2 | Зулте Варегем | 4.12 | 3.61 | 1.80 |
| 29.10.2016 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Клуб Брюж | 2.82 | 3.35 | 2.39 |
| 26.10.2016 | Про Лига | Сент Трюиден | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.60 | 3.29 | 2.60 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Генк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 2 | Стандарт Лиеж | 2.36 | 3.24 | 2.92 |
| 14.12.2016 | Купа на Белгия | Шарлероа | 1 - 1 | Генк | 2.45 | 3.26 | 2.73 |
| 09.12.2016 | ЛЕ група F | Сасуоло | 0 - 2 | Генк | 2.15 | 3.45 | 3.36 |
| 04.12.2016 | Про Лига | Генк | 1 - 2 | Локерен | 1.53 | 3.96 | 6.04 |
| 30.11.2016 | Купа на Белгия | СК Беверен | 1 - 3 | Генк | 3.14 | 3.32 | 2.15 |
| 27.11.2016 | Про Лига | Остенде | 6 - 0 | Генк | 2.22 | 3.49 | 2.95 |
| 24.11.2016 | ЛЕ група F | Генк | 1 - 0 | Рапид Виена | 2.19 | 3.45 | 3.27 |
| 19.11.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 0 | Ойпен | 1.44 | 4.42 | 6.41 |
| 06.11.2016 | Про Лига | Клуб Брюж | 1 - 1 | Генк | 1.66 | 3.70 | 5.00 |
| 03.11.2016 | ЛЕ група F | Атлетик Билбао | 5 - 3 | Генк | 1.34 | 5.00 | 9.21 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Про Лига | Генк | 1 - 0 | Зулте Варегем | 1.89 | 3.59 | 3.76 |
| 06.05.2016 | Група за Титлата | Генк | 2 - 0 | Зулте Варегем | 1.34 | 4.99 | 7.68 |
| 16.04.2016 | Група за Титлата | Зулте Варегем | 1 - 2 | Генк | 3.04 | 3.40 | 2.22 |
| 15.01.2016 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Зулте Варегем | 1.76 | 3.56 | 4.46 |
| 07.08.2015 | Про Лига | Зулте Варегем | 0 - 0 | Генк | 2.62 | 3.24 | 2.57 |
| 09.05.2015 | Група А за ЛЕ | Зулте Варегем | 2 - 3 | Генк | 3.75 | 3.56 | 1.87 |
| 03.04.2015 | Група А за ЛЕ | Генк | 1 - 0 | Зулте Варегем | 1.68 | 3.70 | 4.74 |
| 07.03.2015 | Про Лига | Генк | 3 - 2 | Зулте Варегем | 1.70 | 3.75 | 4.51 |
| 31.10.2014 | Про Лига | Зулте Варегем | 2 - 0 | Генк | 2.33 | 3.35 | 2.82 |
| 25.04.2014 | Група за Титлата | Зулте Варегем | 2 - 2 | Генк | 1.73 | 3.57 | 4.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зулте Варегем имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Про Лига класиране към 21.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Клуб Брюж | 19 | +21 | 37 |
| 2 | Зулте Варегем | 19 | +11 | 36 |
| 3 | Андерлехт | 19 | +21 | 35 |
| 4 | Мехелен | 20 | +5 | 34 |
| 5 | Шарлероа | 20 | +5 | 34 |
| 6 | Остенде | 19 | +14 | 33 |
| 7 | КАА Гент | 19 | +11 | 32 |
| 8 | Стандарт Лиеж | 19 | +15 | 29 |
| 9 | Генк | 18 | -6 | 25 |
| 10 | Кортрийк | 19 | -6 | 24 |
| 11 | Локерен | 19 | -5 | 22 |
| 12 | Сент Трюиден | 20 | -8 | 19 |
| 13 | СК Беверен | 19 | -12 | 18 |
| 14 | Ойпен | 19 | -17 | 17 |
| 15 | Роял Ексел Мускрон | 20 | -24 | 12 |
| 16 | Вестерло | 20 | -25 | 12 |
Хронология в първенството
| Зулте Варегем | |
| Генк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зулте Варегем | Зулте Варегем | Генк | Генк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Клуб Брюж | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Зулте Варегем | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 3 | Андерлехт | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 4 | Мехелен | 2 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 5 | Шарлероа | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Остенде | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 7 | КАА Гент | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Генк | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Кортрийк | 2 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 11 | Локерен | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 12 | Сент Трюиден | 0 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 13 | СК Беверен | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | |||
| 14 | Ойпен | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 15 | Роял Ексел Мускрон | 1 - 5 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 16 | Вестерло | 1 - 2 | 2 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Зулте Варегем | Генк | |
| Позиция | 2 | 9 |
| Точки | 36 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 19 | 5 |
Форма в шампионата
| Зулте Варегем | Генк | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 3 |
7
4 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 0 |
1
2 5 |
Голове в шампионата
| Зулте Варегем | Генк | |
|
Вкарани
Получени |
31
20 |
23
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
6 |
8
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.12.2016 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
