Белгия - Купа на Белгия (2016 - 2017)
сряда, 18 януари, 2017
21:45
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
4.20 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.01.2017 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Варегем, а гостите от Юпен.
Разстоянието между двата града е 185.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Регенбугстадион,
който има капацитет от
8 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Регенбугстадион.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зулте Варегем - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.01.2017 |
Приятелски срещи |
Борусия М'Гладбах |
2 - 1 |
Зулте Варегем |
1.60 |
4.26 |
3.96 |
| 26.12.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 0 |
Мехелен |
1.69 |
3.78 |
4.56 |
| 21.12.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
1 - 0 |
Генк |
2.05 |
3.43 |
3.37 |
| 17.12.2016 |
Про Лига |
Остенде |
1 - 1 |
Зулте Варегем |
2.09 |
3.45 |
3.25 |
| 14.12.2016 |
Купа на Белгия |
Зулте Варегем |
2 - 0 |
Сент Трюиден |
1.63 |
3.73 |
4.92 |
| 09.12.2016 |
Про Лига |
Локерен |
1 - 1 |
Зулте Варегем |
2.55 |
3.21 |
2.69 |
| 03.12.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
1 - 1 |
СК Беверен |
1.46 |
4.30 |
6.35 |
| 30.11.2016 |
Купа на Белгия |
АСВ Гел |
1 - 1 |
Зулте Варегем |
7.33 |
4.52 |
1.36 |
| 27.11.2016 |
Про Лига |
Стандарт Лиеж |
4 - 1 |
Зулте Варегем |
1.89 |
3.49 |
3.81 |
| 20.11.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
3 - 2 |
Андерлехт |
2.90 |
3.26 |
2.37 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Ойпен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.01.2017 |
Приятелски срещи |
Ойпен |
1 - 0 |
Шанхай Порт |
2.82 |
3.50 |
2.12 |
| 10.01.2017 |
Приятелски срещи |
Ойпен |
0 - 5 |
Байерн Мюнхен |
21.00 |
11.77 |
1.04 |
| 26.12.2016 |
Про Лига |
Остенде |
1 - 3 |
Ойпен |
1.43 |
4.59 |
6.31 |
| 21.12.2016 |
Про Лига |
Ойпен |
1 - 4 |
Клуб Брюж |
6.20 |
4.40 |
1.46 |
| 18.12.2016 |
Про Лига |
Андерлехт |
4 - 0 |
Ойпен |
1.21 |
6.25 |
11.07 |
| 13.12.2016 |
Купа на Белгия |
Ойпен |
4 - 0 |
Кортрийк |
2.36 |
3.26 |
2.81 |
| 10.12.2016 |
Про Лига |
Ойпен |
2 - 2 |
Шарлероа |
2.84 |
3.29 |
2.39 |
| 02.12.2016 |
Про Лига |
Мехелен |
1 - 0 |
Ойпен |
1.98 |
3.55 |
3.43 |
| 29.11.2016 |
Купа на Белгия |
Ойпен |
3 - 2 |
Клуб Брюж |
5.13 |
4.12 |
1.54 |
| 26.11.2016 |
Про Лига |
Ойпен |
3 - 3 |
Вестерло |
1.59 |
3.97 |
5.16 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.07.2016 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
3 - 0 |
Ойпен |
1.97 |
3.52 |
3.54 |
| 02.02.2011 |
Про Лига |
Ойпен |
0 - 2 |
Зулте Варегем |
2.63 |
3.25 |
2.49 |
| 11.09.2010 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 0 |
Ойпен |
1.43 |
3.85 |
7.17 |
| 13.03.2005 |
Чалънджър Лига |
Зулте Варегем |
1 - 0 |
Ойпен |
1.36 |
3.89 |
7.20 |
| 17.10.2004 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
1 - 1 |
Зулте Варегем |
- |
- |
- |
| 28.03.2004 |
Чалънджър Лига |
Зулте Варегем |
2 - 0 |
Ойпен |
- |
- |
- |
| 19.10.2003 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
1 - 4 |
Зулте Варегем |
- |
- |
- |
| 26.01.2003 |
Чалънджър Лига |
Зулте Варегем |
1 - 1 |
Ойпен |
1.85 |
3.21 |
3.79 |
| 08.09.2002 |
Чалънджър Лига |
Ойпен |
2 - 1 |
Зулте Варегем |
2.57 |
3.01 |
2.55 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Зулте Варегем имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зулте Варегем класиране в Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
21 |
13 |
4 |
4 |
40 |
15 |
+25 |
43 |
| 2 |
Андерлехт |
21 |
12 |
5 |
4 |
45 |
21 |
+24 |
41 |
| 3 |
Зулте Варегем |
21 |
11 |
7 |
3 |
32 |
20 |
+12 |
40 |
| 4 |
Остенде |
21 |
10 |
6 |
5 |
39 |
25 |
+14 |
36 |
| 5 |
Мехелен |
21 |
10 |
5 |
6 |
28 |
23 |
+5 |
35 |
| 6 |
Шарлероа |
21 |
9 |
7 |
5 |
25 |
22 |
+3 |
34 |
| 7 |
КАА Гент |
21 |
9 |
5 |
7 |
31 |
23 |
+8 |
32 |
| 8 |
Стандарт Лиеж |
21 |
9 |
7 |
5 |
39 |
24 |
+15 |
31 |
| 9 |
Генк |
20 |
8 |
4 |
8 |
25 |
30 |
-5 |
28 |
| 10 |
Локерен |
21 |
6 |
6 |
9 |
20 |
25 |
-5 |
24 |
| 11 |
Кортрийк |
21 |
6 |
6 |
9 |
29 |
40 |
-11 |
24 |
| 12 |
Сент Трюиден |
21 |
5 |
5 |
11 |
24 |
32 |
-8 |
20 |
| 13 |
Ойпен |
21 |
5 |
5 |
11 |
32 |
50 |
-18 |
20 |
| 14 |
СК Беверен |
20 |
4 |
7 |
9 |
19 |
31 |
-12 |
19 |
| 15 |
Вестерло |
21 |
3 |
6 |
12 |
24 |
46 |
-22 |
15 |
| 16 |
Роял Ексел Мускрон |
21 |
3 |
3 |
15 |
18 |
43 |
-25 |
12 |
Ойпен класиране в Чалънджър Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Роял Антверпен |
8 |
4 |
4 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
16 |
| 2 |
Лиерс |
8 |
4 |
3 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
15 |
| 3 |
Рьозеларе |
8 |
4 |
3 |
1 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 4 |
Тубиз |
8 |
3 |
2 |
3 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 5 |
Серкъл Брюж |
8 |
3 |
1 |
4 |
6 |
8 |
-2 |
10 |
| 6 |
Оуд Хеверле Льовен |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
12 |
-4 |
9 |
| 7 |
Унион Сент Жилоаз |
8 |
1 |
3 |
4 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 8 |
Ломел |
8 |
0 |
3 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
3 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
4.20 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.25 |
2.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.25 |
3.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.08 |
1.73 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.01.2017 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите