Белгия - Про Лига (2016 - 2017)
21:00
Зулте Варегем
Вестерло
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Варегем, а гостите от Вестерло. Разстоянието между двата града е 106.5 км. Мачът ще се играе на стадион Регенбугстадион, който има капацитет от 8 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Регенбугстадион. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зулте Варегем - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2017 | Про Лига | Клуб Брюж | 5 - 0 | Зулте Варегем | 1.35 | 4.72 | 8.22 |
| 18.02.2017 | Про Лига | Зулте Варегем | 4 - 1 | Сент Трюиден | 1.61 | 3.75 | 5.24 |
| 12.02.2017 | Про Лига | Андерлехт | 4 - 2 | Зулте Варегем | 1.48 | 4.25 | 6.08 |
| 05.02.2017 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 1 | КАА Гент | 2.94 | 3.07 | 2.46 |
| 01.02.2017 | Купа на Белгия | Ойпен | 0 - 2 | Зулте Варегем | 2.87 | 3.23 | 2.39 |
| 27.01.2017 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 1 | Зулте Варегем | 2.41 | 3.20 | 2.87 |
| 24.01.2017 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 0 | Роял Ексел | 1.45 | 4.05 | 7.10 |
| 21.01.2017 | Про Лига | Кортрийк | 2 - 3 | Зулте Варегем | 3.00 | 3.32 | 2.28 |
| 18.01.2017 | Купа на Белгия | Зулте Варегем | 1 - 0 | Ойпен | 1.55 | 3.93 | 5.32 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Борусия М'Гладбах | 2 - 1 | Зулте Варегем | 1.60 | 4.26 | 3.96 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Вестерло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2017 | Про Лига | Вестерло | 0 - 4 | Остенде | 3.43 | 3.50 | 2.01 |
| 17.02.2017 | Про Лига | Вестерло | 1 - 2 | Клуб Брюж | 8.21 | 4.78 | 1.34 |
| 11.02.2017 | Про Лига | Шарлероа | 2 - 1 | Вестерло | 1.50 | 4.08 | 6.12 |
| 05.02.2017 | Про Лига | Вестерло | 1 - 0 | Сент Трюиден | 3.17 | 3.35 | 2.17 |
| 28.01.2017 | Про Лига | СК Беверен | 0 - 0 | Вестерло | 1.93 | 3.45 | 3.78 |
| 25.01.2017 | Про Лига | Вестерло | 2 - 4 | Андерлехт | 6.79 | 4.50 | 1.42 |
| 22.01.2017 | Про Лига | Мехелен | 1 - 2 | Вестерло | 1.58 | 3.84 | 5.51 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Вестерло | 1 - 1 | Шанхай Шенксин | 1.18 | 6.08 | 10.39 |
| 26.12.2016 | Про Лига | Вестерло | 4 - 1 | Кортрийк | 3.05 | 3.33 | 2.23 |
| 20.12.2016 | Про Лига | Роял Ексел | 0 - 0 | Вестерло | 1.79 | 3.57 | 4.23 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Про Лига | Вестерло | 1 - 2 | Зулте Варегем | 4.12 | 3.61 | 1.80 |
| 19.07.2016 | Приятелски срещи | Вестерло | 1 - 1 | Зулте Варегем | 3.18 | 3.64 | 1.91 |
| 30.01.2016 | Про Лига | Вестерло | 1 - 2 | Зулте Варегем | 2.48 | 3.39 | 2.69 |
| 25.09.2015 | Про Лига | Зулте Варегем | 4 - 2 | Вестерло | 1.44 | 4.36 | 6.71 |
| 24.01.2015 | Про Лига | Зулте Варегем | 1 - 3 | Вестерло | 1.60 | 3.82 | 5.15 |
| 30.08.2014 | Про Лига | Вестерло | 2 - 2 | Зулте Варегем | 2.55 | 3.23 | 2.64 |
| 04.02.2012 | Про Лига | Зулте Варегем | 3 - 1 | Вестерло | 1.65 | 3.59 | 5.09 |
| 01.10.2011 | Про Лига | Вестерло | 1 - 1 | Зулте Варегем | 2.11 | 3.28 | 3.29 |
| 07.05.2011 | Д1 Плейоф | Вестерло | 7 - 1 | Зулте Варегем | 2.15 | 3.29 | 3.14 |
| 10.04.2011 | Д1 Плейоф | Зулте Варегем | 1 - 1 | Вестерло | 2.44 | 3.20 | 2.72 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Зулте Варегем имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Андерлехт | 28 | +35 | 58 |
| 2 | Клуб Брюж | 28 | +33 | 58 |
| 3 | Зулте Варегем | 28 | +9 | 50 |
| 4 | Остенде | 28 | +15 | 48 |
| 5 | Шарлероа | 28 | +5 | 47 |
| 6 | Мехелен | 28 | +7 | 45 |
| 7 | КАА Гент | 28 | +12 | 44 |
| 8 | Генк | 28 | 0 | 42 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 28 | +10 | 38 |
| 10 | СК Беверен | 28 | -11 | 30 |
| 11 | Кортрийк | 28 | -15 | 30 |
| 12 | Ойпен | 28 | -21 | 30 |
| 13 | Локерен | 28 | -10 | 29 |
| 14 | Сент Трюиден | 28 | -14 | 26 |
| 15 | Вестерло | 28 | -28 | 22 |
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 28 | -27 | 18 |
Хронология в първенството
| Зулте Варегем | |
| Вестерло | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Зулте Варегем | Зулте Варегем | Вестерло | Вестерло | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Андерлехт | 3 - 2 | 4 - 2 | 3 - 2 | 2 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 2 | Клуб Брюж | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Зулте Варегем | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 4 | Остенде | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 5 | Шарлероа | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Мехелен | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | КАА Гент | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 8 | Генк | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Стандарт Лиеж | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | СК Беверен | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Кортрийк | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 12 | Ойпен | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 13 | Локерен | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 14 | Сент Трюиден | 4 - 1 | 0 - 2 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 15 | Вестерло | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Роял Ексел Мускрон | 1 - 0 | 1 - 5 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Зулте Варегем | Вестерло | |
| Позиция | 3 | 15 |
| Точки | 50 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 13 |
| Точки | 30 | 10 |
Форма в шампионата
| Зулте Варегем | Вестерло | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
8 6 |
5
7 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 0 |
2
4 8 |
Голове в шампионата
| Зулте Варегем | Вестерло | |
|
Вкарани
Получени |
44
35 |
31
59 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
8 |
15
34 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
