Словакия - 2. Лига (2026 - 2027)
събота, 1 август, 2026
18:00
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.03 |
3.23 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
1.28 |
1.31 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.19 |
1.58 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.24 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.78 |
1.91 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Зволен, а гостите от Прешов.
Разстоянието между двата града е 160.7 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Зволен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
2. Лига |
Слован Галанта |
1 - 1 |
Зволен |
2.25 |
3.32 |
2.74 |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Комарно |
0 - 0 |
Зволен |
1.53 |
4.01 |
4.82 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Ружомберок |
3 - 3 |
Зволен |
1.48 |
4.02 |
5.38 |
| 20.06.2026 |
Приятелски срещи |
Железарна Подбр. |
2 - 0 |
Зволен |
1.46 |
4.33 |
5.19 |
| 23.05.2026 |
Плейофи |
Комарно |
3 - 0 |
Зволен |
1.37 |
4.44 |
6.56 |
| 19.05.2026 |
Плейофи |
Зволен |
1 - 0 |
Комарно |
2.99 |
3.20 |
2.16 |
| 15.05.2026 |
2. Лига |
ШТК 1914 Шаморин |
3 - 1 |
Зволен |
3.04 |
3.60 |
1.97 |
| 08.05.2026 |
2. Лига |
Зволен |
5 - 2 |
Жилина Б |
1.92 |
3.66 |
3.10 |
| 02.05.2026 |
2. Лига |
Зволен |
2 - 1 |
Славия Кошице |
1.89 |
3.47 |
3.35 |
| 26.04.2026 |
2. Лига |
Малженице |
0 - 0 |
Зволен |
1.83 |
3.35 |
3.58 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи
в последните 3 домакинства.
Татран Прешов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
2. Лига |
Хумене |
1 - 2 |
Татран Прешов |
2.84 |
3.37 |
2.15 |
| 24.06.2026 |
Приятелски срещи |
Дукла Банска Бистрица |
0 - 0 |
Татран Прешов |
2.05 |
3.41 |
2.95 |
| 16.05.2026 |
Група за Изпадане |
Комарно |
1 - 0 |
Татран Прешов |
2.31 |
3.18 |
2.77 |
| 09.05.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
3 - 0 |
Скалица |
2.13 |
3.08 |
3.20 |
| 02.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ружомберок |
1 - 1 |
Татран Прешов |
2.25 |
3.10 |
2.92 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 1 |
Тренчин |
1.80 |
3.39 |
3.88 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
2 - 1 |
Кошице |
1.91 |
3.48 |
3.38 |
| 15.04.2026 |
Купа на Словакия |
Кошице |
1 - 1 |
Татран Прешов |
1.27 |
4.65 |
7.80 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
Тренчин |
1 - 0 |
Татран Прешов |
2.17 |
3.22 |
2.96 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Татран Прешов |
0 - 0 |
Ружомберок |
2.00 |
3.16 |
3.41 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.03.2025 |
2. Лига |
Зволен |
0 - 1 |
Татран Прешов |
5.36 |
3.84 |
1.49 |
| 02.08.2024 |
2. Лига |
Татран Прешов |
3 - 0 |
Зволен |
1.32 |
4.39 |
7.14 |
| 31.10.2015 |
2. Лига - Изток |
Зволен |
1 - 1 |
Татран Прешов |
- |
- |
- |
| 22.08.2015 |
2. Лига - Изток |
Татран Прешов |
3 - 0 |
Зволен |
- |
- |
- |
| 07.03.2015 |
2. Лига - Изток |
Зволен |
0 - 1 |
Татран Прешов |
- |
- |
- |
| 13.09.2014 |
2. Лига - Изток |
Татран Прешов |
0 - 2 |
Зволен |
2.45 |
2.97 |
2.65 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Зволен имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
2. Лига класиране към 01.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Татран Липтовски Микулаш |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
0 |
+7 |
6 |
| 2 |
Похроние Долна Жданя |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 3 |
Петржалка Братислава |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 5 |
Поважска Бистрица |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 6 |
Татран Прешов |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Злате Моравце |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Баник Лехота под Втачником |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
1 |
| 9 |
Зволен |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Слован Галанта |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 11 |
Хумене |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 12 |
Слован Братислава Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 13 |
Интер Братислава |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 14 |
Жилина Б |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 14 |
Малженице |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 16 |
МФК Битча |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Зволен |
|
| Татран Прешов |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Зволен |
Зволен |
|
Татран Прешов |
Татран Прешов |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Татран Липтовски Микулаш |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Похроние Долна Жданя |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Петржалка Братислава |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
ШТК 1914 Шаморин |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Поважска Бистрица |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Татран Прешов |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Злате Моравце |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Баник Лехота под Втачником |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Зволен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 10 |
Слован Галанта |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Хумене |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Слован Братислава Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Интер Братислава |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Жилина Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Малженице |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
МФК Битча |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Зволен |
Татран Прешов |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.03 |
3.23 |
2.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.60 |
1.28 |
1.31 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.19 |
1.58 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.24 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.78 |
1.91 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.28 |
3.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.97 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач