Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
30      
Топ факти за деня

Вестманаейяр като гост само загуби от 9 мача

Олесунд като домакин само победи от 10 мача

Одра Ополе няма победа от 8 мача

Академия Пандев само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Сутиеска Никшич като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Петровац като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФАС Санта Ана като гост само равенства от 4 мача

Депортиво Кали като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Лимон като гост само загуби от 6 мача

Анкета

Как ще стартира в Четвъртък Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Ring.BG
Клуб Брюж - Галатасарай
19:55 на живо
bTV Action
Олимпиакос - Тотнъм
19:55 на живо
bTV Action
Пари Сен Жермен - Реал Мадрид 22:00 на живо
Ring.BG
Атлетико Мадрид - Ювентус 22:00 на живо

Мачове за сряда, 18 септември, 2019 Подреждане по лиги

Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Вила Нова GO - Ботафого SP   2.14 2.84 3.77
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:10 Чакарита Хуниорс - Сан Мартин Тукуман   3.12 2.89 2.35
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Сао Бенто SP - Витория Салвадор BA   2.31 2.99 3.19
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Кали - Алианса Петролера   1.78 3.23 4.80
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 ЛД Алахуеленсе - Лимон   1.32 4.72 8.34
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Барито Путера - Бхаянгкара ФК   1.74 3.66 3.86
11:30 Борнео ФК - Мадура Юнайтед   1.88 3.50 3.46
Австралия - ФФА Къп Австралия - ФФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Мелбърн Сити - Уестърн Сидни Уондърърс   1.92 3.60 3.49
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
13:00 В-Варен Нагазаки - Вегалта Сендай   2.66 3.14 2.56
13:00 Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл   3.48 3.40 2.00
13:00 Джубило Ивата - Шимизу Ес-Пулс   2.52 3.31 2.59
13:00 Саган Тошу - Серезо Осака   2.96 3.03 2.42
13:00 Санфрече Хирошима - Оита Тринита   2.00 3.21 3.71
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Гуанджоу Евъргранде (Кит)   2.58 3.48 2.52
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Персиб Бандунг - Семен Паданг   1.30 4.76 7.90
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Албирекс Ниигата СИНГ - Балестиер Халса   1.28 5.22 7.83
14:45 Гейланг Интернешънъл - Уориърс ФК   2.00 3.34 3.33
14:45 Хоум Юнайтед - Йънг Лайънс   2.01 3.30 3.31
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ной Ереван - Ширак Гюмри   2.49 3.18 2.51
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Тампайнс Роувърс   1.80 3.50 3.84
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
16:00 Верия - Диагорас Родос   - - -
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Тромсдален - Санднес   3.29 3.66 2.00
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич   - - -
16:00 Гарбал Радановичи - Титоград Подгорица   1.68 3.54 4.94
16:00 Зета Голубовци - ФК Подгорица   1.49 4.10 6.80
16:00 Ком Подгорица - Рудар Плевля   1.76 3.58 4.66
16:00 Петровац - Искра Даниловград   2.26 3.24 3.22
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Арарат-Армения Ереван - Арарат Ереван   1.95 3.25 3.39
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров   2.27 3.24 2.75
16:30 Ренова Джепчище - Шкендия 79 Тетово   3.48 3.24 1.93
16:30 Силекс Кратово - Борец Велес   1.63 3.50 4.66
16:30 Струга Трим-Лум - Академия Пандев   2.62 3.20 2.64
16:30 Шкупи Скопие - Вардар Скопие   3.58 3.00 2.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Селта Виго Б - Мелия   2.30 3.02 2.95
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рунавик - Клаксвик   2.39 3.76 2.57
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 ГОШК Габела - Радник Биелина   4.46 3.60 1.62
17:30 Крупа - Тузла Сити   3.98 3.25 1.81
17:30 Рудар Приедор - Славия Сараево   1.41 3.75 7.45
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Рига ФК - Вентспилс   1.73 3.50 3.98
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
18:30 Банга Гарджай - ФК Паланга   - - -
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Маарду Линнамеесконд - Пайде Линнамеесконд   10.49 6.58 1.18
19:00 Нарва Транс - Таммека Тарту   2.29 3.56 2.63
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Нутоден - Конгсвингер   2.97 3.54 2.18
19:00 Олесунд - КФУМ Осло   1.59 4.03 4.98
19:00 Сандефьорд - Стрьомен   1.44 4.34 6.42
19:00 Старт Кристиансанд - Нест-Сотра   1.64 3.78 4.89
19:00 Уленсакер Киса - Йерв Гримстад   2.08 3.63 3.11
19:00 Шайд - Согндал   2.94 3.47 2.19
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Висла Плоцк - Легия Варшава   3.71 3.44 1.98
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава - Сеница   1.33 4.84 7.43
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Теплице - Млада Болеслав   2.97 3.28 2.31
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Флора Талин - ФКИ Левадия Талин   2.15 3.46 2.91
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:45 ФХ Хафнарфьордур - Вестманаейяр   1.22 6.09 11.60
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
19:55 Клуб Брюж (Бел) - Галатасарай (Тур) TV 1.89 3.63 4.15
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
19:55 Олимпиакос (Гър) - Тотнъм (Анг) TV 4.21 3.48 1.92
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Луго - Понферадина   2.45 3.04 3.03
20:00 Уеска - Албасете   1.69 3.46 5.28
20:00 Фуенлабрада - Сарагоса   3.22 3.11 2.30
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Рауфос - ХамКам   2.41 3.52 2.63
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Олимпия Груджьондз - Термалика Нечеча   2.86 3.33 2.27
20:00 Стал Мелец - ГКС Тихи   1.73 3.58 4.28
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
20:00 Сикинала - Кселаху   - - -
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:30 Подбескидзе - Миедж Легница   2.24 3.27 2.99
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
20:30 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед   1.66 3.18 5.16
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Варта Познан - Одра Ополе   2.22 3.17 3.09
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Мунисипал   - - -
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Арецо - Ювентус Б   2.02 3.17 3.45
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Реал Мадрид (Исп) TV 2.24 3.64 3.08
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
22:00 Байерн Мюнхен (Гер) - Цървена Звезда Белград (Сър)   1.06 13.45 39.02
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
22:00 Динамо Загреб (Хър) - Аталанта (Ита)   3.71 3.40 2.08
22:00 Шахтьор Донецк (Укр) - Манчестър Сити (Анг)   9.94 5.56 1.30
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Ювентус (Ита) TV 2.40 3.05 3.33
22:00 Байер Леверкузен (Гер) - Локомотив Москва (Рус)   1.36 5.04 9.42
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Ла Коруня - Нумансия   1.80 3.28 4.80
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Мунисипал Гресия - Ередиано   2.80 3.25 2.21
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео   - - -
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Прогресо Монтевидео   - - -
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Филкир Рейкявик - Викингур Рейкявик   2.25 3.70 2.75
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Индепендиенте Сан Висенте   - - -
23:00 Алианса Сан Салвадор - Исидро Метапан   - - -
23:00 Мунисипал Лименьо - Ел Венседор Санта Елена   - - -
23:00 Санта Текла - ФАС Санта Ана   - - -
23:00 Сонсонате - Чалатенанго   - - -
23:00 Хокоро - Онсе Депортиво де Ауачапан   - - -
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Гуастатоя - Антигуа ГФК   - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.09.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане