Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  
       
Топ факти за деня

Ренате като домакин няма загуба от 11 мача

Пистоезе 13 равенства от 21 мача

Арецо като гост 7 равенства от 10 мача

Римини като гост няма победа от 10 мача

Реджо Аудаче само 1 загуба от 21 мача

Авелино като гост няма равенство от 10 мача

Бишелие 1913 като домакин няма победа от 10 мача

Ренде 1968 като гост няма победа от 10 мача

Реджина като домакин само победи от 9 мача

Олимпиакос няма загуба от 19 мача

Селтик 17 победи от 20 мача

Рейнджърс 16 победи от 19 мача

Анкета

Как ще завърши дербито на Анфийлд Роуд от 23-ия кръг във Висшата лига на Англия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Карабобо Валенсия - Университарио де Депортес 00:15 на живо
MAX Sport 4
Касъмпаша - Аланияспор
13:00 на живо
Diema Sport
Пяст Гливице - Лудогорец Разград 16:00 на живо
MAX Sport 4
Бешикташ - Ерзурум ББ
19:30 на живо
Ring.BG
Елче - Атлетик Билбао
20:00 на живо
bTV Action
Ибиса - Барселона
20:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Уест Хям
21:30 на живо
Nova Sport
Тотнъм - Норич
21:30 на живо
bTV Action
Унионистас де Саламанка - Реал Мадрид 22:00 на живо
Ring.BG
Реймс - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
Diema Sport
Манчестър Юнайтед - Бърнли 22:15 на живо
Ring.BG
Реал Сосиедад - Еспаньол
00:00 на запис

Мачове за сряда, 22 януари, 2020 Подреждане по лиги

Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
00:00 Императриз MA - КР Бразил AL 2 - 1 2.39 3.07 2.73
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Карабобо Валенсия (Вен) - Университарио... (Пер) 1 - 1 3.80 3.07 2.03
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Блуминг Санта Крус - Реал Санта Крус   1.57 4.20 4.50
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Венадос - Пачука 1 - 1 4.75 3.63 1.64
03:00 Керетаро - Хуарес 3 - 2 1.67 3.60 4.69
05:00 Атлетико Сан Луис - Тихуана 0 - 1 2.29 3.18 2.95
05:00 Чивас Гуадалахара - Дорадос де Синалоа 1 - 2 1.51 3.87 5.99
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Енергетик-БГУ Минск (Блр) - Ислоч Минск (Блр) 0 - 0 3.10 3.60 1.90
10:30 Легия Варшава (Пол) - Ниредхаза Спартак (Унг) 3 - 1 1.22 5.50 8.50
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
11:00 Буньодкор Ташкент (Узб) - Ал Завра Багдад (Ирк) 4 - 1 1.76 3.74 3.82
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
11:30 ДАК Дунайска Стреда - Нитра 2 - 1 - - -
11:30 Дукла Прага - Прибрам 6 - 0 2.39 3.94 2.30
12:00 Збройовка Бърно - Скалица 3 - 1 1.89 3.63 3.33
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Баник Острава (Чех) - Ружомберок (Слк) 0 - 4 1.73 3.69 3.95
12:00 Бохум (Гер) - Юрдинген 05 (Гер) 2 - 0 1.89 3.62 3.31
12:00 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Заглембие Сосновец (Пол) 1 - 1 2.25 3.60 2.50
12:00 Гурник Ленчна (Пол) - Мотор Люблин (Пол) 2 - 2 1.33 4.90 6.00
12:00 Слован Либерец (Чех) - Хрудим (Чех) 5 - 2 1.26 5.91 6.96
12:00 Спарта Прага (Чех) - Височина Ихлава (Чех) 5 - 0 1.34 5.06 6.20
12:00 Тринец (Чех) - Татран Липтовски Микулаш (Слк) 2 - 0 1.90 3.60 3.20
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Палестина - Сейшелски острови 1 - 0 1.17 5.50 12.75
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
13:00 Касъмпаша - Аланияспор 3 - 2 3.59 3.72 1.94
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Сисакет (Тай) - Районг (Тай) 1 - 2 2.95 3.70 1.95
13:00 Чианграй Юнайтед (Тай) - Чайнат Хорнбил (Тай) 1 - 0 1.34 4.75 6.43
14:00 Войводина Нови Сад (Сър) - Спартак Суботица (Сър) 2 - 1 2.31 3.57 2.54
14:00 Рандерс (Дан) - Вендсисел (Дан) 4 - 3 1.53 4.21 4.68
14:00 Сеница (Слк) - Дубница (Слк) 1 - 0 1.56 3.63 5.19
14:00 Тузла Сити (Бих) - Звезда Градачац (Бих) 6 - 2 1.26 5.40 9.91
14:30 Будучност Подгорица (Чгр) - Ком Подгорица (Чгр) 3 - 1 1.25 5.23 9.11
14:30 Дечич Тузи (Чгр) - Титоград Подгорица (Чгр) 1 - 0 2.38 3.30 2.55
14:30 Славия Прага (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 0 - 1 1.15 6.87 12.19
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - Кукеси 0 - 0 4.70 3.76 1.58
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - Панайтоликос 2 - 2 1.75 3.42 4.83
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Аустрия Виена (Авс) - Петржалка Братислава (Слк) 5 - 1 1.13 7.90 12.00
15:00 Дюрмот (Унг) - Серед (Слк) 0 - 1 2.63 3.55 2.28
15:00 Злате Моравце (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк) 8 - 0 1.45 4.39 5.42
15:00 МАС Таборско (Чех) - Варнсдорф (Чех) 2 - 1 3.14 3.91 1.91
15:00 Меджимурие (Хър) - Вараждин (Хър) отл. 2.30 3.40 2.60
15:00 Попрад (Слк) - Татран Прешов (Слк) 2 - 1 1.81 3.72 3.60
15:00 ПФК Сочи (Рус) - Санкт Пьолтен (Авс) 0 - 0 - - -
15:00 Рийд (Авс) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс) 2 - 1 2.09 3.94 2.72
15:00 Слован Братислава (Слк) - Висла Плоцк (Пол) 3 - 0 1.95 3.60 3.00
15:00 Сутиеска Никшич (Чгр) - Бокели Котор (Чгр) 4 - 1 1.18 6.25 9.00
15:00 Хайденхайм (Гер) - Аустрия Лустенау (Авс) 3 - 0 1.18 6.65 9.34
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Пичерно - Кавезе 1919   3.14 2.95 2.26
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Тренчин (Слк) - Гурник Забже (Пол)   2.44 3.72 2.36
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Гоцано - Алесандрия   2.98 3.01 2.30
16:00 Пианезе - Про Верчели   2.32 2.90 3.08
16:00 Ренате - Джиана Ерминио   1.42 3.97 6.98
16:00 Ювентус Б - Новара   2.37 2.96 2.91
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Катания - Авелино   2.04 3.14 3.38
16:00 Паганезе - Витербезе   2.56 3.08 2.62
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
16:00 Омония Никозия - Ермис Арадипоу   1.10 8.31 13.78
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
16:00 Гьозтепе - Анталияспор   1.77 3.71 4.07
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - Одиша   1.82 3.51 3.83
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 Арсенал Тула (Рус) - Кешля (Азе)   - - -
16:00 Одензе (Дан) - Хелзинборг (Шве)   2.05 3.60 3.01
16:00 Пяст Гливице (Пол) - Лудогорец Разград (Бъл) TV - - -
16:00 Риека (Хър) - Триглав (Слн)   1.36 4.66 6.57
16:00 Спартак Търнава (Слк) - Ботошани (Рум)   2.85 3.50 2.05
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:30 Казертана - Потенца   2.70 3.02 2.49
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:00 Албинолефе - Пистоезе   2.00 3.18 3.52
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:00 Судтирол - Вис Пезаро 1898   1.57 3.60 5.27
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Докса Катокопия - Еносис Паралимни   2.21 3.29 2.85
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Букурещ (Рум) - ФК Краснодар (Рус)   5.58 4.35 1.48
17:00 Дъндолк (Ирл) - Клуж (Рум)   4.18 4.03 1.63
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Волос - АЕК Атина   4.93 3.69 1.68
17:15 ОФИ Крит - Олимпиакос   7.78 3.94 1.45
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 КФ Тирана - Билис Балш   2.17 3.00 3.18
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
18:00 Кармиотиса Пано Полемидион - АЕК Ларнака   15.85 8.07 1.09
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
19:00 Олбия - Сиена   3.24 3.06 2.15
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
19:00 Терамо - Катанзаро   2.61 2.94 2.64
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия   2.33 3.23 2.72
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
19:30 Леко - Арецо   2.39 2.93 2.94
19:30 Перджолетезе - Комо   3.19 2.94 2.24
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
19:30 Имолезе - Римини   2.10 3.09 3.35
19:30 Равена - Фермана   2.45 2.96 2.83
19:30 Чезена - Карпи   3.63 3.18 1.95
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
19:30 Бишелие 1913 - Ренде 1968   2.14 3.02 3.31
19:30 Вибонезе - Монополи 1966   2.56 2.94 2.70
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Панатинайкос - Атромитос   1.80 3.32 4.76
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
19:30 Бешикташ - Ерзурум ББ TV 1.30 4.94 8.32
Холандия - КНВБ Купа Холандия - КНВБ Купа Рез. 1 X 2
19:30 Хераклес - Витес   2.53 3.69 2.43
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
20:00 Елче - Атлетик Билбао TV 5.19 3.62 1.68
20:00 Ибиса - Барселона TV 19.22 8.54 1.11
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Раджа Казабланка - МК Уджда   1.68 3.37 4.64
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аурора Кочабамба - Реал Потоси   2.19 3.55 2.73
21:00 Гуабира Монтеро - Олуейс Реди Ла Пас   2.00 3.65 3.02
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Лестър - Уест Хям TV 1.50 4.64 6.26
21:30 Тотнъм - Норич TV 1.39 5.12 7.95
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Нотингам Форест - Рединг   2.04 3.41 3.72
21:45 Чарлтън - Фулъм   4.37 3.76 1.80
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Карарезе - Понтедера   2.19 3.05 3.17
21:45 Монца 1912 - Аурора Про Патрия   1.27 4.67 9.33
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Виченца Виртус - Модена   1.61 3.48 5.16
21:45 Падуа - Виртус Верона   1.71 3.37 4.60
21:45 Самбенедетезе - Алма Ювентус Фано   1.61 3.51 5.05
21:45 ФералпиСало - Реджо Аудаче   2.61 2.93 2.67
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Бари - Сикула Леонцио   1.23 5.17 10.83
21:45 Реджина - Виртус Франкавила   1.25 4.92 10.13
21:45 Тернана - Риети   1.21 5.46 9.99
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:45 Ювентус - Рома   1.58 4.18 5.34
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:45 Клуб Брюж - Зулте Варегем   1.23 5.88 11.45
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Витория Гимараеш - Порто   4.44 3.67 1.74
Холандия - КНВБ Купа Холандия - КНВБ Купа Рез. 1 X 2
21:45 Хееренвеен - Вилем II   2.18 3.69 2.93
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Абърдийн - Мъдъруел   1.99 3.35 3.78
21:45 Килмарнък - Селтик   10.64 5.21 1.28
21:45 Ливингстън - Сейнт Джонстън   1.87 3.37 4.28
21:45 Рейнджърс - Сейнт Мирън   1.10 9.05 23.86
21:45 Рос Каунти - Хартс   2.98 3.31 2.33
21:45 Хибърниън - Хамилтън   1.52 4.23 5.84
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити (Ирл) - Фин Харпс (Ирл)   1.28 5.12 7.73
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:00 Бадалона - Гранада   5.36 3.82 1.62
22:00 Жирона - Виляреал   3.03 3.28 2.32
22:00 Реал Сосиедад - Еспаньол TV 1.37 4.76 7.54
22:00 Тенерифе - Валядолид   2.85 3.27 2.40
22:00 УД Логронес - Валенсия   6.24 4.63 1.44
22:00 Унионистас де Саламанка - Реал Мадрид TV 25.73 10.51 1.07
Франция - Купа на Лигата Франция - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:00 Реймс - Пари Сен Жермен TV 10.29 5.57 1.28
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Боливар Ла Пас - Атлетико Палмафлор   1.20 6.00 9.50
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 Манчестър Юнайтед - Бърнли TV 1.43 4.57 8.01
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Мунисипал Лименьо   2.77 3.32 2.27
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Лимон - Ередиано   5.75 3.80 1.52
23:00 Универсидад де Коста Рика - ЛД Алахуеленсе   5.77 3.78 1.52
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Хокоро - Исидро Метапан   2.51 3.22 2.52
23:30 Ел Венседор Санта Елена - Чалатенанго   2.01 3.32 3.29
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
23:30 Универсидад де Чили - Коло-Коло Сантяго   3.37 3.28 2.06

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.01.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане