Канада - Първенство на Канада
01:00
Халифакс Уондърърс
2 - 3
Отава Фюри
3.683.761.93
Бразилия - Купа на Бразилия
01:15
Гремио RS
1 - 1
Баия BA
1.513.536.79
Канада - Първенство на Канада
02:30
Йорк Юнайтед
2 - 2
Монреал
6.805.301.38
САЩ - ЮС Опън Къп
02:30
**Орландо Сити
1 - 1
Ню Йорк Сити
2.153.712.77
Бразилия - Купа на Бразилия
03:30
Атлетико PR
1 - 1
Фламенго RJ
2.552.952.78
03:30
Палмейрас SP
1 - 0
Интернасионал RS
1.543.376.85
Приятелски Срещи - Клубни
04:00
**Леон (Мек)
4 - 4
Депортиво Толука (Мек)
1.803.503.60
Канада - Първенство на Канада
04:30
Кавалри
0 - 0
Ванкувър Уайткепс
4.944.241.62
САЩ - ЮС Опън Къп
05:30
Лос Анджелис ФК
0 - 1
Портланд Тимбърс
1.315.467.13
Индонезия - Лига 1
14:30
Персела Ламонган
3 - 0
Калтенг Путра
1.823.503.68
Китай - Супер Лига
15:00
Тиендзин Джинмен Тайгър
0 - 3
Гуанджоу ФК
6.264.781.39
Лига Европа Квалификации
16:30
Пюник Ереван (Арм)
3 - 3
Шкупи Скопие (Мак)
1.573.765.63
17:00
Ордабаси Шимкент (Каз)
1 - 0
Торпедо Кутаиси (Гру)
1.334.698.71
17:45
Вентспилс (Лат)
3 - 0
Теута (Алб)
1.603.665.50
18:00
Алашкерт Ереван (Арм)
3 - 1
Македония Гьорче Петров (Мак)
1.943.323.79
18:30
АЕК Ларнака (Кип)
1 - 0
Петрокуб Хинчещ (Мол)
1.108.0021.76
18:30
Лачи (Алб)
1 - 1
Апоел Беер Шева (Изр)
6.704.591.41
18:30
Нарва Транс (Ест)
0 - 2
Будучност Подгорица (Чгр)
8.404.261.38
Финландия - Каконен Група А
18:30
ЙИППО Йоенсуу
3 - 0
Кифен 08
1.483.825.73
Приятелски Срещи - Клубни
18:30
Алтах (Авс)
2 - 3
Уест Хям (Анг)
4.193.841.67
18:30
Шахтьор Донецк (Укр)
0 - 1
Апоел Никозия (Кип)
1.424.476.07
Лига Европа Квалификации
19:00
КуПС Куопио (Фин)
2 - 0
Витебск (Блр)
1.873.314.09
19:00
Сабаил Баку (Азе)
2 - 3
Университатя Крайова (Рум)
3.923.501.83
19:00
Флора Талин (Ест)
2 - 0
Раднички Ниш (Сър)
3.463.292.05
Купа на Африканските Нации Финална Фаза
19:00
Кот д'Ивоар
1 - 1
Алжир**
3.733.052.14
Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Копер (Слн)
2 - 6
Славен (Хър)
3.504.321.68
19:00
Пакш (Унг)
1 - 1
Заря Луганск (Укр)
4.403.581.69
Лига Европа Квалификации
19:30
Балзан (Мал)
3 - 4
Домжале (Слн)
5.164.151.56
19:30
Ружомберок (Слк)
0 - 2
Левски София (Бъл)
2.332.963.21
19:30
ФК Ритеряй (Лит)
1 - 1
Клаксвик (Фро)
1.693.654.70
20:00
АП Брера Струмица (Мак)
0 - 3
Жрински Мостар (Бих)
3.382.972.23
20:00
Бран Берген (Нор)
2 - 2
Шамрок Роувърс (Ирл)
1.633.555.37
20:00
Брьондби (Дан)
4 - 1
Интер Турку (Фин)
1.255.889.15
20:00
Дебрецен (Унг)
3 - 0
Кукеси (Алб)
1.384.447.88
20:00
Динамо Тбилиси (Гру)
6 - 0
УЕ Енгордани (Анд)
1.0313.5627.53
20:00
Кауно Жалгирис (Лит)
0 - 2
Аполон Лимасол (Кип)
6.684.641.40
20:00
Крусейдърс (Сир)
2 - 0
Б36 Торсхавн (Фро)
1.593.755.38
20:00
Макаби Хайфа (Изр)
2 - 0
Мура (Слн)
1.443.957.51
20:00
Малмьо (Шве)
7 - 0
Балимина Юнайтед (Сир)
1.0214.7051.91
20:00
Молде (Нор)
7 - 1
КР Рейкявик (Исл)
1.157.3713.26
20:00
Радник Биелина (Бих)
2 - 0
Спартак Търнава (Слк)
2.722.962.69
20:00
Сперанца Ниспорен (Мол)
0 - 3
Нефтчи Баку (Азе)
8.684.641.34
20:00
ФК Лиепая (Лат)
1 - 1
Динамо Минск (Блр)
3.293.002.26
20:00
Шахтьор Солигорск (Блр)
1 - 0
Хибърниънс (Мал)
1.215.5013.32
Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Акрингтън Стенли (Анг)
2 - 1
Олимпик Марсилия (Фра)
9.855.551.23
20:00
Генк (Бел)
4 - 1
Макаби Тел Авив (Изр)
1.833.633.58
Лига Европа Квалификации
20:30
Фола Еш (Люк)
1 - 2
Чихура Сачхере (Гру)
2.313.193.01
21:00
Конас Кий (Уел)
1 - 2
Килмарнък (Шот)
7.354.701.37
21:00
Олимпия Любляна (Слн)
2 - 3
РФШ Рига (Лат)
1.414.466.95
21:30
ДАК Дунайска Стреда (Слк)
1 - 1
Краковия Краков (Пол)
2.383.122.95
21:30
Зета Голубовци (Чгр)
1 - 5
МОЛ Фехервар (Унг)
20.228.721.09
21:30
ФК ФКСБ (Рум)
2 - 0
Милсами Орхей (Мол)
1.0214.4149.72
21:30
Чукарички (Сър)
3 - 0
Урарту Ереван (Арм)
1.295.029.64
21:30
Юръп (Гиб)
0 - 0
Легия Варшава (Пол)
15.337.551.14
Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Транмиър Роувърс (Анг)
0 - 6
Ливърпул (Анг)
10.416.621.18
Лига Европа Квалификации
21:45
Абърдийн (Шот)
2 - 1
РоПС Рованиеми (Фин)
1.176.0016.38
21:45
Клифтънвил (Сир)
0 - 1
Хаугесунд (Нор)
4.803.901.61
21:45
Корк Сити (Ирл)
0 - 2
Прогрес Нидеркорн (Люк)
2.202.983.48
21:45
Сейнт Патрикс (Ирл)
0 - 2
Норкьопинг (Шве)
5.303.661.62
Приятелски Срещи - Клубни
21:45
Гайзли (Анг)
1 - 2
Лийдс (Анг)
8.566.231.21
Лига Европа Квалификации
22:00
Хонвед Будапеща (Унг)
3 - 1
Жалгирис Вилнюс (Лит)
1.713.554.61
22:00
Широки Брег (Бих)
1 - 2
Кайрат Алмати (Каз)
2.373.102.98
Купа на Африканските Нации Финална Фаза
22:00
Мадагаскар
0 - 3
Тунис
5.483.241.75
Приятелски Срещи - Клубни
22:00
**Кова Да Пиедаде (Пор)
1 - 1
Бирмингам (Анг)
3.653.601.85
Исландия - Първа Дивизия
22:15
Афтурелдинг Мосфелсбаер
1 - 1
Тротур Рейкявик
2.703.702.15
22:15
Магни Гренивик
1 - 1
Тор Акурейри
7.285.011.31
22:15
Нярдвик
3 - 0
Викингур Олафсвик
4.453.581.67
22:15
Фрам Рейкявик
2 - 1
Лейкнир Рейкявик
2.253.532.74
22:15
Фьолнир Рейкявик
1 - 1
Кефлавик
1.374.746.21
22:15
Хаукар Хафнарфьордур
2 - 2
Грота Селтярнарнес
3.343.641.88
Лига Европа Квалификации
23:00
Брейдаблик Коупавогюр (Исл)
0 - 0
Вадуц (Швц)
2.163.343.16
23:00
Стярнан Гардабаер (Исл)
2 - 1
ФКИ Левадия Талин (Ест)
1.833.593.91
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.03.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Персела Ламонган няма победа от 7 мача
» Гуанджоу ФК като гост 7 победи от 8 мача
» Магни Гренивик 30 получени гола в 10 мача - 3.00 на мач
» Нярдвик като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач
» Кефлавик като гост няма загуба от 4 мача
ТВ програма