Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
00:00
Минерос де Сакатекас
0 - 1
Дорадос де Синалоа
2.143.193.03
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
00:50
Спортиво Лукеньо
1 - 1
Депортиво Капиата
2.203.402.75
Бразилия - Серия А
01:00
Атлетико MG
1 - 0
Баия BA
1.773.374.59
Бразилия - Серия Б
01:00
Оесте SP
1 - 3
Гояс GO
3.873.061.97
Колумбия - Клаусура - Плейофи
01:00
Атлетико Букараманга
2 - 0
Индепендиенте Меделин
2.103.083.34
Хондурас - Апертура - Финална Фаза
02:00
Лобос УПНФМ Тегусигалпа
0 - 1
Платенсе
2.343.112.93
Други Международни Турнири
02:00
Ямайка
2 - 1
Суринам
1.254.839.34
Колумбия - Клаусура - Плейофи
03:00
**Депортес Толима
0 - 1
Санта Фе Богота
2.023.073.57
Нова Зеландия - Национална Лига
03:00
Окланд Сити
4 - 1
Кентърбъри Юнайтед
1.543.984.42
Други Международни Турнири
03:00
Кайманови острови
0 - 0
Сейнт Лусия
9.005.001.25
03:00
Никарагуа
0 - 2
Хаити
2.403.202.60
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза
05:00
Хуарес
1 - 1
Леонес Негрос УдеГ
1.643.304.92
Нова Зеландия - Национална Лига
05:00
Тасман Юнайтед
3 - 2
Уелингтън Финикс Б
2.133.692.61
05:00
Тим Уелингтън
2 - 2
Хоукс Бей Юнайтед
1.295.246.28
05:00
Хамилтън Уондърърс
0 - 2
Ийстърн Събърбс
5.124.351.43
05:35
Уейтакиър Юнайтед
1 - 1
Саутерн Юнайтед
1.803.773.39
Индонезия - Лига 1
10:30
ПСИС Семаранг
3 - 0
Персиб Бандунг
2.163.292.85
Русия - Първа Лига
12:00
Ротор Волгоград
0 - 0
Том Томск
2.752.782.62
12:00
Сибир Новосибирск
1 - 1
СКА-Хабаровск
3.773.011.97
Испания - Сегунда Дивисион
13:00
Нумансия
1 - 2
Райо Махадаонда
1.763.255.03
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
13:00
Бургос
0 - 1
Унионистас де Саламанка
1.813.124.33
13:00
Депортиво Фабрил
1 - 1
Лас Палмас Атлетико
2.392.952.89
13:00
Селта Фортуна
0 - 0
Валядолид Промесас
1.963.063.81
13:00
СС Рейес
2 - 1
Понтеведра
1.933.093.87
13:00
Унион Адарве
1 - 3
Интернасионал де Мадрид
2.093.223.21
13:00
Фуенлабрада
2 - 0
Навалкарнеро
1.503.685.94
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
13:00
Реал Овиедо Б
0 - 1
УД Логронес
2.612.882.66
13:00
Туделано
1 - 1
Расинг Сантандер
4.223.191.78
Русия - Първа Лига
13:00
Пари Нижни Новгород
1 - 0
ФК Тамбов
2.642.972.56
13:00
Спартак Москва 2
1 - 4
Шинник Ярославл
2.083.053.38
13:00
ФК Химки
0 - 0
ПФК Сочи
2.983.112.23
Нидерландия - Ерсте Дивизи
13:15
МВВ Маастрихт
2 - 0
Рода
2.543.412.48
Купа на Африканските Нации Квалификации
13:30
Мадагаскар
1 - 3
Судан
1.463.717.34
Индонезия - Лига 1
13:30
Бали Юнайтед
2 - 5
Персебая Сурабая
1.613.594.58
Португалия - Купа на Лигата
13:45
Витория Сетубал
1 - 2
Тондела
1.693.485.01
Русия - Първа Лига
14:00
ФК Краснодар-2
1 - 2
Мордовия Саранск
2.173.033.18
Украйна - Първа Лига
14:00
Ингулец Петрово
0 - 1
Колос Ковалевка
1.913.073.72
14:00
Оболон Киев
1 - 0
Горняк-Спорт Горишни Плавни
1.693.124.83
Приятелски Срещи - Клубни
14:00
Зенит Санкт Петербург (Рус)
2 - 1
Шалке 04 (Гер)
2.563.272.53
Дания - Първа Дивизия
14:45
Кьоге
3 - 0
Лингби
2.393.392.67
14:45
Нествед
1 - 0
Нюкьобинг
2.443.262.69
14:45
Роскилде
2 - 1
Хелзингор
2.063.473.17
14:45
Силкеборг
0 - 0
Фремад Амагер
1.564.025.11
14:45
Хвидовре
2 - 0
Фредериция
4.224.001.66
ОАЕ - Купа на Лигата
14:45
Ал Аин
0 - 0
Емирейтс Клуб
1.255.617.52
14:45
Ал Насър Дубай
4 - 1
Ал Дафра
1.793.993.28
Купа на Африканските Нации Квалификации
15:00
Етиопия
0 - 2
Гана
6.454.081.43
Русия - Първа Лига
15:00
ФК Армавир
1 - 0
ФК Тюмен
2.182.983.27
Тунис - Професионална Лига 1
15:00
Метлауи
1 - 2
Есперанс де Тунис
6.643.411.52
Купа на Африканските Нации Квалификации
15:30
Есватини
1 - 2
Нигер
2.492.832.89
15:30
Мозамбик
1 - 0
Замбия
3.112.812.36
15:30
Руанда
2 - 2
Центр. Африканска р-ка
2.232.823.40
Италия - Серия С - Група А
15:30
Арцакена
1 - 3
Про Верчели
3.833.041.94
15:30
Кунео
0 - 0
Новара
2.912.902.43
15:30
Пиза
1 - 1
Олбия
1.593.405.50
Италия - Серия С - Група В
15:30
Виртус Верона
2 - 0
Терамо
2.512.912.78
15:30
Губио
1 - 1
Джиана Ерминио
2.132.983.37
15:30
Имолезе
0 - 0
Тернана
2.882.962.40
15:30
Монца
0 - 2
Порденоне
2.902.922.41
15:30
Самбенедетезе
2 - 0
ФералпиСало
2.822.842.52
15:30
Судтирол
0 - 1
Вис Пезаро 1898
1.943.003.90
15:30
Фермана
2 - 1
Алма Ювентус Фано
1.643.215.42
Франция - Купа на Франция
15:30
Лузенак
2 - 5
Родес
---
Нидерландия - Ерсте Дивизи
15:30
Твенте
0 - 1
Го Ахед Игълс
2.033.463.25
15:30
Телстар
1 - 4
Ден Бош
2.803.472.25
Швеция - Плейофи
15:30
Варберг БоИС
2 - 0
Оскаршхамн АИК
1.523.925.45
15:30
Вернаму
2 - 2
Сирианска Сьодертале
1.453.886.36
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 4
16:00
Англия
2 - 1
Хърватска
1.843.424.25
Купа на Африканските Нации Квалификации
16:00
Лесото
1 - 0
Танзания
2.502.752.96
Италия - Серия Б
16:00
Специя
3 - 1
Беневенто
2.322.973.23
Русия - Първа Лига
16:00
Балтика Калининград
2 - 0
Чертаново Москва
2.113.113.23
16:00
Факел Воронеж
3 - 2
Авангард Курск
2.502.882.79
Индия - И-Лига
16:00
Гокулам Керала
1 - 0
Пенджаб
2.682.962.50
Мароко - Купа на Трона
16:00
**РСБ Беркан
2 - 2
Видад Фес
1.942.734.20
Купа на Африканските Нации Квалификации
16:30
Република Конго
1 - 1
Конго ДР
3.302.862.22
Португалия - Лига Португал 2
16:30
Спортинг Ковиля
0 - 1
Академика Коимбра
2.892.912.50
Купа на Африканските Нации Квалификации
17:00
Ангола
2 - 1
Буркина Фасо
2.932.812.48
Испания - Сегунда Дивисион
17:00
Кордоба
1 - 3
Кадис
3.072.932.44
Белгия - Чалънджър Про Лига Втора Фаза
17:00
Вестерло
1 - 2
Беершот
2.343.172.87
Дания - Първа Дивизия
17:00
Виборг
2 - 0
Тистед
1.384.546.96
Португалия - Лига Португал 2
17:00
Академико Визеу
1 - 2
Ещорил Прая
2.802.982.52
17:00
Фарензе
1 - 0
Мафра
2.202.943.47
Португалия - Купа на Лигата
17:00
Б-САД
0 - 1
Шавеш
2.173.063.36
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
17:15
Корухо
0 - 0
Рапидо де Боусас
1.763.324.31
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
17:30
Калахора
2 - 4
Лангрео
1.993.063.56
Италия - Серия С - Група А
17:30
Виртус Ентела
3 - 1
Алесандрия
1.623.275.46
17:30
Гоцано
1 - 0
Албисола
2.063.113.37
17:30
Пистоезе
2 - 0
Пиаченца
3.363.172.05
17:30
Про Пиаченца
2 - 1
Аурора Про Патрия
2.292.963.03
17:30
Ювентус Б
1 - 2
Понтедера
1.993.093.58
ОАЕ - Купа на Лигата
17:30
Ал Шарджа
2 - 3
Ал Фуджейра
1.614.363.80
Нидерландия - Ерсте Дивизи
17:45
НЕК Ниймеген
1 - 1
Спарта Ротердам
2.593.432.43
Купа на Африканските Нации Квалификации
18:00
Либерия
1 - 0
Зимбабве
2.432.862.96
18:00
Того
1 - 4
Алжир
3.362.902.22
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
18:00
Гихуело
1 - 0
Атлетико Мадрид Б
3.183.192.11
18:00
Понферадина
0 - 0
Културал Леонеса
2.413.002.83
18:00
Саламанка КФ УДС
3 - 3
Реал Мадрид Кастиля
2.503.002.72
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
18:00
Билбао Атлетик
2 - 2
Културал Дуранго
1.274.638.74
18:00
Витория-Гастейс
1 - 2
Спортинг Хихон Б
2.662.912.58
18:00
Химнастика де Торелавега
0 - 0
Исара
2.332.972.92
Русия - Първа Лига
18:00
Зенит Санкт Петербург 2
0 - 1
Луч Владивосток
3.252.842.24
Англия - Национална Лига
18:30
Хартлипул
1 - 3
Барнет
2.403.272.76
Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 3
19:00
Северна Ирландия
1 - 2
Австрия
3.433.392.02
Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 2
19:00
Молдова
1 - 1
Люксембург
2.283.103.18
19:00
Сан Марино
0 - 2
Беларус
33.589.191.07
Купа на Африканските Нации Квалификации
19:00
Гвинея
1 - 1
Кот д'Ивоар
2.982.882.44
19:00
Мавритания
2 - 1
Ботсвана
1.374.128.26
Испания - Сегунда Дивисион
19:00
Албасете
1 - 0
Луго
1.823.184.74
19:00
Алкоркон
1 - 0
Елче
1.683.285.60
Португалия - Лига Португал 2
19:00
Оливейрензе
1 - 2
Фамаликао
2.902.972.46
Приятелски Срещи - Клубни
19:00
**ФК Уфа (Рус)
1 - 1
Рига ФК (Лат)
1.553.665.44
Италия - Серия С - Група А
19:30
Лукезе
2 - 3
Сиена
2.682.932.60
Италия - Серия С - Група В
19:30
Албинолефе
2 - 0
Ренате
2.112.853.63
19:30
Равена
0 - 0
Римини
2.012.953.78
Гватемала - Лига Насионал Апертура
19:30
Антигуа ГФК
2 - 0
Санарате
1.613.404.83
Италия - Серия С - Група В
20:00
Триестина
1 - 1
Виченца
2.432.912.90
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
21:00
Сан Хосе Оруро
2 - 1
Реал Потоси
1.107.8014.05
Бразилия - Серия А
21:00
Америка MG
2 - 1
Сантос SP
3.192.962.32
21:00
Ботафого RJ
1 - 0
Интернасионал RS
3.072.992.39
21:00
Парана Клуб PR
1 - 1
Палмейрас SP
13.055.491.22
21:00
Спорт Ресифе PE
0 - 1
Фламенго RJ
3.813.221.97
Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 2
21:45
Швейцария
5 - 2
Белгия
3.373.332.09
Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 2
21:45
Гърция
0 - 1
Естония
1.294.8412.86
21:45
Унгария
2 - 0
Финландия
2.223.033.54
Приятелски Срещи - Национални
21:45
Испания
1 - 0
Босна и Херцеговина
1.206.4313.14
Аржентина - Примера Насионал
22:00
Гилермо Браун
2 - 2
Вия Далмине
2.392.713.16
Други Международни Турнири
22:00
Търкс и Кайкос
3 - 2
Ст. Винсънт и Гренадини
15.008.501.07
Аржентина - Лига Професионал
22:10
Сан Лоренцо де Алмагро
0 - 2
Атлетико Тукуман
1.843.254.46
Аржентина - Копа Аржентина
22:10
Темперлей
1 - 1
Росарио Сентрал**
4.492.901.90
Парагвай - Примера Дивисион Клаусура
22:40
Генерал Диаз
2 - 1
Индепендиенте ФБК
2.343.012.92
Бразилия - Серия А
23:00
Гремио RS
2 - 0
Чапекоензе SC
1.364.348.99
23:00
Сао Пауло SP
1 - 0
Крузейро MG
1.833.234.48
Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура
23:00
Мунисипал Лименьо
2 - 2
Хокоро
2.373.062.78
Боливия - Примера Дивисион Клаусура
23:15
Аурора Кочабамба
2 - 0
Хорхе Вилстерман
3.193.401.98
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2024 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Колос Ковалевка няма загуба от 15 мача
» Горняк-Спорт Горишни Плавни като гост 24 получени гола в 7 мача - 3.43 на мач
» Тернана само 3 получени гола в 8 мача - 0.38 на мач
» Ещорил Прая като гост 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач
» Виртус Ентела само победи от 4 мача
» Понтедера като гост нито един вкаран гол в 5 мача
» Гихуело като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач
» Алкоркон като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач
ТВ програма