Парагвай - Примера Дивисион Апертура
01:15
Гуарани Асунсион
0 - 1
Серо Портеньо
2.933.472.13
Копа Либертадорес Квалификации
01:30
Боливар Ла Пас (Бол)
2 - 4
Дефенсор Спортинг (Уру)
1.215.5511.46
01:30
Депортиво Ла Гуайра (Вен)
1 - 0
Куско (Пер)
1.593.535.57
Аржентина - Лига Професионал
02:00
Ривър Плейт
1 - 2
Унион Санта Фе
1.503.646.53
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
02:00
Сан Карлос
2 - 2
Перес Селедон
2.243.152.91
Колумбия - Суперкупа
02:45
Хуниор Баранкиля
1 - 2
Депортес Толима
1.553.565.68
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
03:00
Санта Текла
1 - 1
Хокоро
1.543.226.17
03:00
Сонсонате
2 - 2
Мунисипал Лименьо
2.563.122.38
Мексико - Копа Мексико Клаусура
03:00
Алебрихес де Оахака
1 - 2
Крус Асул
3.893.171.90
03:00
Сакатепек
0 - 4
Керетаро
2.463.182.62
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
04:05
Гуадалупе
2 - 0
Сантос де Гуапилес
2.273.192.85
Мексико - Копа Мексико Клаусура
05:00
Америка Мексико
1 - 0
Атлетико Сан Луис
1.265.088.54
05:00
Атлетико Морелия
3 - 1
Корекаминос УАТ
1.533.835.42
05:00
Пачука
2 - 1
Тихуана
1.663.614.54
Приятелски Срещи - Клубни
10:30
Грасхопърс (Швц)
2 - 2
Кемницер (Гер)
1.504.504.50
Турция - Купа на Турция
12:00
**Хатайспор
4 - 1
Истанбул Башакшехир
(0 - 1)
3.783.451.89
Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Зноймо (Чех)
1 - 0
Титоград Подгорица (Чгр)
2.393.342.53
13:00
Енисей Красноярск (Рус)
3 - 0
Виторул Констанца (Рум)
---
14:00
Грасхопърс (Швц)
отл.
Шкендия 79 Тетово (Мак)
---
14:00
Силкеборг (Дан)
2 - 2
Сьондерийске (Дан)
---
Египет - Висша Лига
14:30
Петроджет Суец
0 - 1
Исмаили Исмаилия
2.302.873.04
Купа на Азия
15:00
Виетнам
0 - 1
Япония
10.204.511.31
Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Хайдук Сплит (Хър)
отл.
Уйпещ (Унг)
1.723.743.76
Италия - Серия С - Група А
15:30
Новара
2 - 0
Арцакена
1.364.147.91
Приятелски Срещи - Клубни
15:30
Локомотив Загреб (Хър)
2 - 1
Славен (Хър)
1.454.006.00
16:00
Одензе (Дан)
1 - 0
Погон Шчечин (Пол)
---
Турция - Купа на Турция
17:00
**Касъмпаша
0 - 0
Аланияспор
(0 - 0)
1.833.583.88
Египет - Висша Лига
17:00
Миср Ел Макаса
0 - 3
Ал Ахли Кайро
4.453.261.76
Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Виктория Пилзен (Чех)
0 - 0
Пушкаш Академи (Унг)
1.324.887.08
17:00
Нордселанд (Дан)
1 - 1
Вентспилс (Лат)
1.245.408.82
17:00
Судува Мариямполе (Лит)
0 - 0
Вигри Сувалки (Пол)
1.613.724.61
Гърция - Купа на Гърция
17:15
ОФИ Крит
1 - 1
Ерготелис**
(1 - 1)
1.623.375.92
Купа на Азия
18:00
Китай
0 - 3
Иран
6.153.741.53
Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Балзан (Мал)
0 - 0
Млада Болеслав (Чех)
9.385.001.25
Италия - Серия С - Група А
19:30
Албисола
1 - 2
Понтедера
2.942.752.48
Гърция - Купа на Гърция
19:30
Панатинайкос
1 - 0
Ламия**
(0 - 1)
1.354.179.75
Турция - Купа на Турция
19:30
Фенербахче
0 - 1
Юмраниеспор**
(0 - 1)
1.255.4610.27
Исландия - Други
20:00
ХК Коупавогюр
2 - 0
Вестманаейяр
2.143.442.84
Египет - Висша Лига
20:00
Замалек Кайро
3 - 3
Пирамидс
2.223.063.09
Мароко - Първа Дивизия
20:00
ИР Танжер
1 - 0
Видад Казабланка
3.302.752.27
Испания - Купа на Краля
20:30
Еспаньол
1 - 1
Бетис
2.343.283.03
Приятелски Срещи - Клубни
21:00
Гзира Юнайтед (Мал)
3 - 4
Слован Братислава (Слк)
7.835.421.26
Гибралтар - Национална Лига
21:30
Глейсис Юнайтед
3 - 1
Лайънс Гибралтар
---
Англия - Купа на Лигата
21:45
**Челси
2 - 1
Тотнъм
(0 - 1)
1.623.915.90
Белгия - Купа на Белгия
21:45
КАА Гент
2 - 2
Остенде
1.354.677.37
Нидерландия - КНВБ Купа
21:45
Аякс
3 - 1
Хееренвеен
1.108.9416.88
Франция - Купа на Франция
22:00
Амиен
0 - 2
Лион
5.624.061.58
Испания - Купа на Краля
22:30
Реал Мадрид
4 - 2
Жирона
1.176.9115.36
Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура
23:00
Аудас Апастепеке
1 - 2
Фирпо Усулутан
1.274.589.60
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 03.05.2024 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Арцакена като гост само загуби от 10 мача
» Замалек Кайро 13 победи от 16 мача
» ИР Танжер като домакин само равенства от 6 мача
ТВ програма