Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  
       
Топ факти за деня

Верея Стара Загора само загуби от 5 мача

Ордабаси Шимкент само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Астана 7 победи от 8 мача

Кайсар Къзълорда като домакин нито един вкаран гол в 4 мача

Рюмеланж като домакин 33 получени гола в 11 мача - 3.00 на мач

Ф91 Дюделанж като гост 9 победи от 11 мача

Естеглал Техеран като домакин само 1 получен гол в 13 мача - 0.08 на мач

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Коло-Коло Сантяго - Универсидад Католика Кито 03:30 на живо
Diema Sport
Царско Село София - Арда Кърджали 17:00 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - Ботев Враца 19:30 на живо
Nova Sport
Рен - Монако
20:00 на живо
bTV Action
Барселона - Ливърпул
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 1 май, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Барселона (Исп) - Ливърпул (Анг) 3 - 0 1.91 3.68 4.03
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Суонзи - Дарби Каунти 1 - 1 2.48 3.55 2.76
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:00 Файлд - Харогейт Таун 3 - 1 2.07 3.33 3.32
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
13:30 Палермо - Специя 2 - 2 1.76 3.36 4.78
16:00 Верона - Ливорно 2 - 3 1.70 3.46 5.19
16:00 Карпи - Кремонезе 1 - 2 2.80 3.05 2.60
16:00 Козенца - Венеция 1 - 1 1.89 3.13 4.40
16:00 Кротоне - Беневенто 1 - 0 2.50 3.06 2.90
16:00 Падуа - Лече 2 - 1 3.88 3.34 1.94
16:00 Перуджа - Читадела 0 - 0 2.09 3.26 3.46
16:00 Фоджа - Салернитана 3 - 1 1.73 3.41 4.84
19:00 Бреша - Асколи 1 - 0 1.32 4.80 9.44
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катанзаро - Витербезе 2 - 0 1.16 6.34 12.28
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Рен - Монако 2 - 2 3.41 3.46 2.10
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
17:30 Ред Бул Залцбург - Рапид Виена 2 - 0 1.46 4.53 6.00
Азербайджан - Купа на Азербайджан Азербайджан - Купа на Азербайджан Рез. 1 X 2
16:00 Карабах Агдам - Габала** (0 - 1) 2 - 1 1.48 3.86 5.80
19:00 Зира Баку - Сумгаит** (0 - 0) 3 - 3 1.78 3.33 4.05
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Интер де Ескалдес - УЕ Енгордани 1 - 0 1.40 4.92 4.92
17:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 1 - 1 2.48 3.28 2.40
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:00 Ордино - УЕ Санта Колома 0 - 0 - - -
19:00 Луситанос - Енкамп 1 - 1 1.46 4.63 4.63
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Алашкерт Ереван - Гандзасар Капан 2 - 0 1.56 3.38 5.50
14:00 Арарат-Армения Ереван - Пюник Ереван 1 - 4 2.15 3.17 2.97
15:00 Арцах Ереван - Лори Ванадзор 2 - 1 3.42 3.07 2.00
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
19:00 Шахтьор Солигорск** - Ислоч Минск (2 - 2) 2 - 2 1.37 4.12 7.37
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
15:30 КАА Гент - Мехелен 1 - 2 1.66 3.96 5.04
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Царско Село София - Арда Кърджали 2 - 1 - - -
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
19:30 Верея Стара Загора - Ботев Враца 1 - 6 32.99 8.71 1.07
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
17:00 Филкир Рейкявик - Грота Селтярнарнес 2 - 1 1.23 5.85 8.58
17:00 ХК Коупавогюр - Фярдабигд 5 - 1 1.13 7.44 13.40
19:00 Вестманаейяр** - Стярнан Гардабаер 0 - 0 4.06 3.66 1.71
19:00 Магни Гренивик - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 10 15.88 7.37 1.11
19:30 Валур Рейкявик - ФХ Хафнарфьордур 1 - 2 1.92 3.51 3.39
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Шахтьор Караганди - Актобе 3 - 0 1.95 3.17 3.34
14:00 Тараз - Окжетпес Кокшетау 2 - 6 2.31 2.94 2.82
14:00 Тобол Костанай - Ордабаси Шимкент 1 - 1 2.00 3.14 3.28
14:30 Атирау - Астана 0 - 3 9.31 4.64 1.24
14:30 Кайсар Къзълорда - Кайрат Алмати 2 - 1 2.55 3.03 2.49
15:00 Иртиш Павлодар - Жетису Талдикорган 0 - 3 2.74 2.97 2.38
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Рюмеланж - УНА Щрасен 0 - 2 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Фола Еш 2 - 3 6.12 5.70 1.29
18:00 Виктория Роспорт - Мондорф-ле-Бен 0 - 4 - - -
19:00 Етцела Етелбрюк - Ф91 Дюделанж 0 - 2 - - -
19:00 Жюнес Еш - Расинг ФК Унион 1 - 0 - - -
19:00 Прогрес Нидеркорн - Юнион Титус Петанж 1 - 0 1.47 4.55 4.64
19:00 РМ Хам Бенфика - Диферданж 1 - 1 - - -
Норвегия - Купа на Норвегия Норвегия - Купа на Норвегия Рез. 1 X 2
16:00 Опсал - Улерн 3 - 5 1.78 4.15 3.18
16:00 Трефф - Хьодд 3 - 4 4.53 4.69 1.49
16:00 Тьонсберг - Сандефьорд 0 - 2 16.06 10.59 1.06
19:00 Брюмундал - Елверум 0 - 3 5.62 4.78 1.38
19:00 Вард Хаугесунд** - Видар 1 - 1 2.48 4.00 2.22
19:00 Виндбярт - Арендал 0 - 3 3.30 4.63 1.68
19:00 Дон - Нутоден 0 - 2 8.29 6.79 1.19
19:00 Ейдсволд ТФ** - Фриг Осло 0 - 0 1.48 4.43 4.89
19:00 Йорн-Хутен - Пош Гренланд 0 - 2 1.58 4.38 4.15
19:00 Лин Осло - Мос 0 - 5 2.72 4.00 2.05
19:00 Лисеклостер - Сотра 2 - 4 2.64 4.13 2.10
19:00 Нюбергсунд - Конгсвингер** 1 - 1 9.25 7.00 1.18
19:00 Спринт-Елой - Сарпсборг 08 0 - 3 29.20 22.19 1.01
19:00 ФК Фолло - Берум** 1 - 1 4.52 4.77 1.47
19:00 Флекерьой - Йерв Гримстад 1 - 2 4.49 4.90 1.49
19:00 Фрам Ларвик - Старт Кристиансанд 1 - 0 5.36 4.81 1.41
19:00 Фюлингсдален - Фана Берген 3 - 2 2.03 3.98 2.80
19:00 Херд - Кристиансунд 0 - 1 15.00 9.25 1.09
20:35 Хьонефос - Мьондален 0 - 2 12.44 8.45 1.12
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 ГКС Тихи - ГКС Ястшембе-Здруй 2 - 1 2.05 3.25 3.40
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава** - Жилина 3 - 3 3.55 3.16 1.95
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Домжале - Мура 1 - 1 1.90 3.21 3.65
18:00 Марибор - Алуминий Кидричево 1 - 1 1.32 4.80 7.72
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Войводина Нови Сад - Цървена Звезда Белград 0 - 5 9.17 5.02 1.23
19:00 Партизан Белград - Младост Лучани 2 - 1 1.27 4.49 8.54
19:00 Чукарички - Напредак Крушевац 5 - 2 1.33 4.17 7.15
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Земун - Бачка Бачка Паланка 7 - 0 1.83 3.23 3.69
17:00 Рад Белград - Динамо Враня 1 - 0 1.94 3.16 3.36
17:00 Радник Сурдулица - Вождовац Белград 4 - 2 2.49 2.40 3.29
19:00 Мачва Шабац - Спартак Суботица 2 - 1 1.66 3.32 4.48
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Балкани Заря - Днипро-1 0 - 2 - - -
14:00 Ингулец Петрово - ФК Суми 6 - 0 - - -
14:00 МФК Николаев - Металист 1925 Харков 3 - 0 3.60 3.27 1.80
17:00 Авангард Краматорск - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 1 1.43 3.99 5.46
17:00 Колос Ковалевка - Агробизнес Волочиск 1 - 0 1.41 3.58 6.57
17:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Волин Луцк 1 - 3 6.21 3.99 1.41
17:30 Рух Винники - Зирка Кропивницкий 0 - 0 - - -
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - КуПС Куопио 3 - 4 2.39 3.22 2.85
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
17:30 Петровац - Ловчен Цетине 0 - 4 1.51 3.57 4.82
17:30 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 1 - 1 2.25 2.98 3.01
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Буден - БК Форвард 1 - 1 3.41 3.59 1.89
15:00 Солентюна - Карлстад БК 0 - 0 2.77 3.40 2.25
16:00 Васалунд - Карлстад Юнайтед 1 - 1 3.45 3.77 1.82
16:00 Умео ФК - Акрополис 1 - 3 2.56 3.52 2.34
17:00 ИФ Сюлвия - Рюнинге 3 - 3 1.98 3.63 3.12
17:00 Карлслундс - Нюкьопинг 0 - 0 2.48 3.32 2.51
18:00 Линкьопинг Сити - Йефле 3 - 0 1.26 5.12 8.83
18:00 Сандвикен - Тийм ТГ 1 - 2 1.23 5.44 9.43
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Асириска Турабдин ИК - Лунд 0 - 0 2.77 3.38 2.21
16:00 Люнгшиле - Атвидаберг 4 - 0 1.36 4.48 6.91
16:00 Утсиктенс - Оскаршхамн АИК 4 - 2 3.00 3.59 2.05
17:00 Вернаму - Линдуме 1 - 3 2.12 3.40 3.03
17:00 Кристианстад - Тролхетан 0 - 2 2.74 3.40 2.26
17:00 Ландскрона БоИС - Твоокерш 0 - 0 1.32 4.70 7.63
17:00 Торнс - Шьовде АИК 2 - 2 1.66 3.70 4.35
18:00 Одеволд - Ескилсмине 4 - 1 2.67 3.33 2.35
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 КС Константин - МК Алжир 2 - 0 2.25 3.05 2.90
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Насионал Потоси - Реал Потоси 0 - 1 1.44 4.21 5.70
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Гуабира Монтеро 6 - 0 1.35 4.56 6.87
23:00 Боливар Ла Пас - Аурора Кочабамба 6 - 3 1.12 7.19 14.04
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Интернасионал RS - Фламенго RJ 2 - 1 2.27 3.09 3.17
22:00 Коринтианс SP - Чапекоензе SC 1 - 0 1.47 3.93 6.99
22:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Палмейрас SP 1 - 1 7.67 4.17 1.41
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Америка MG - Ботафого SP 0 - 1 1.81 3.28 4.18
22:00 Оесте SP - Гуарани SP 2 - 0 2.49 2.90 2.85
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Сулия - Монагас Матурин 0 - 0 2.09 3.04 3.14
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кобан Империал - Гуастатоя 1 - 0 1.86 3.26 3.72
21:00 Малакатеко - Мунисипал 2 - 0 1.90 3.12 3.46
21:00 Сикинала - Антигуа ГФК 1 - 2 2.46 3.24 2.37
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ел Мокавлун - Ел Дахлея Кайро 2 - 2 2.34 2.97 3.01
19:45 Ел Джаиш Кайро - Ал Ахли Кайро 1 - 2 7.73 4.01 1.38
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Трактор Сази Табриз - Персеполис Техеран 1 - 1 2.31 2.82 2.95
18:45 Естеглал Техеран - Естеглал Хузестан 4 - 2 1.25 4.15 11.41
Китай - ФА Къп Китай - ФА Къп Рез. 1 X 2
10:00 Ухан Зал - Шанхай ШИПГ 1 - 3 4.66 3.85 1.57
12:30 Шънджън ФК - Шанхай Грийнланд 0 - 1 3.64 3.44 1.84
14:00 Чунцин Лифан - Хъбей Чайна Форчън 1 - 0 1.94 3.31 3.42
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Хенан Джануе 2 - 0 1.18 5.48 11.45
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Енвигадо - Атлетико Насионал 4 - 0 4.54 3.25 1.79
22:00 Патриотас Бояка - Депортес Толима 1 - 0 2.30 2.87 3.18
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 РСБ Беркан - Кавкаб Маракеш 1 - 1 2.11 2.98 3.36
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:05 Ал Аин - Ал Итихад Калба 2 - 2 1.54 3.99 4.58
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Генерал Диаз - Ривър Плейт Асунсион 0 - 1 2.65 3.15 2.50
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:30 Университарио де Депортес - Спорт Уанкайо 1 - 1 1.75 3.52 4.02
Тайланд - Тай ФА Къп Тайланд - Тай ФА Къп Рез. 1 X 2
14:00 Бурирам Юнайтед - ПТТ Районг 3 - 1 1.35 4.60 7.00
14:00 ПТ Прачуап - Муангтонг Юнайтед 0 - 3 2.45 3.60 2.40
14:00 Тай Хонда Ладкрабанг - Чонбури 3 - 3 4.50 4.10 1.57
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Пахтакор Ташкент - Металург Бекабад 2 - 1 - - -
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг (Вие) - Персия Джакарта (Идн) 3 - 1 1.93 3.53 3.30
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Серо Монтевидео (Уру) - Универсидад де... (Пер) 3 - 1 1.63 3.46 5.48
03:30 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Универсидад... (Екв)** 0 - 1 1.59 3.57 5.67

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане