Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Шахтьор Солигорск само 5 получени гола в 13 мача - 0.38 на мач

Гриндавик като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кефлавик няма победа от 9 мача

Тобол Костанай като гост 7 победи от 8 мача

Кайсар Къзълорда като домакин 5 равенства от 8 мача

Атирау като домакин само 3 вкарани гола в 7 мача - 0.43 на мач

Метта ЛУ Рига няма победа от 12 мача

Судува Мариямполе като гост няма загуба от 7 мача

Сперанца Ниспорен 8 равенства от 13 мача

Зимбру Кишинев 7 равенства от 13 мача

Бран Берген няма загуба от 14 мача

Сандефьорд като домакин няма победа от 7 мача

ГБК Кокола като домакин 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Еркулес Оулу няма равенство от 10 мача

Шелефтео няма победа от 13 мача

Карлстад Юнайтед като гост няма загуба от 7 мача

Карлскруна като домакин 4 равенства от 6 мача

Сао Бенто SP като гост само равенства от 5 мача

Конфианка SE като домакин 4 равенства от 5 мача

Волта Редонда RJ няма равенство от 11 мача

ТТ Ханой 45 вкарани гола в 16 мача - 2.81 на мач

ФК Воркута 5 победи от 6 мача

Монреал Импакт няма равенство от 17 мача

Хоуганг Юнайтед като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Анкета

Ще успее ли ЦСКА да елиминира ФК Рига, след минималното 1-0 в София?

ТВ програма
BNT1
Испания - Русия
17:00 на живо
BNT1
Хърватска - Дания
21:00 на живо
EuroSport 2
Торонто - Ню Йорк Ред Булс 23:30 на живо

Мачове за неделя, 1 юли, 2018 Подреждане по час

Световно Първенство Световно Първенство Осминафинали Рез. 1 X 2
17:00 Испания - Русия** 1 - 1 1.58 4.12 6.34
21:00 Хърватска** - Дания 1 - 1 1.95 3.19 4.65
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:45 Городея - ФК Витебск 1 - 1 4.60 3.35 1.69
18:45 Динамо Минск - Днепър Могилев 2 - 1 1.38 3.94 7.81
20:45 Шахтьор Солигорск - ФК Смолевичи 1 - 0 1.31 4.50 7.93
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Гриндавик 3 - 0 2.63 3.19 2.49
19:00 КА Акурейри - Брейдаблик Коупавогюр 0 - 0 2.92 3.36 2.19
20:00 Кефлавик - Валур Рейкявик 0 - 2 6.19 4.51 1.41
22:15 КР Рейкявик - Викингур Рейкявик 0 - 1 1.63 3.72 4.66
22:15 Фьолнир Рейкявик - Филкир Рейкявик 2 - 1 2.17 3.35 2.99
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Акжайк - Тобол Костанай 1 - 3 3.41 2.93 2.06
16:00 Иртиш Павлодар - Жетису Талдикорган 0 - 2 1.65 3.28 4.78
16:00 Кайсар Къзълорда - Кайрат Алмати 1 - 2 5.82 3.72 1.47
16:30 Атирау - Кизилжар Петропавл 0 - 0 1.73 3.18 4.42
18:00 Актобе - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.64 3.26 4.98
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Йелгава - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.66 3.51 4.56
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе 0 - 3 8.59 5.21 1.24
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - Жалгирис Вилнюс 0 - 5 5.75 3.95 1.47
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Сфинтул Георге Суручен - Сперанца Ниспорен 2 - 2 2.24 3.09 2.93
19:00 Шериф Тираспол - Заря Белци 5 - 1 1.12 7.08 13.43
20:00 Милсами Орхей - Динамо-Авто Тираспол 4 - 0 1.35 4.27 7.06
20:00 Петрокуб Хинчещ - Зимбру Кишинев 2 - 1 1.77 3.30 4.06
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Молде 0 - 4 1.77 3.63 4.15
19:00 Кристиансунд - Сарпсборг 08 1 - 1 2.81 3.32 2.38
19:00 Ранхайм - Старт Кристиансанд 2 - 0 1.91 3.64 3.58
19:00 Сандефьорд - Розенборг 0 - 1 6.64 4.29 1.43
19:00 Тромсьо - Од БК 2 - 1 1.98 3.50 3.46
21:00 Стабек - Хаугесунд 2 - 1 2.51 3.26 2.65
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Стрьомен - Викинг Ставангер 1 - 6 2.83 3.67 2.17
19:00 Левангер - Уленсакер Киса 2 - 3 2.72 3.58 2.24
19:00 Нест-Сотра - Конгсвингер 2 - 2 2.35 3.50 2.62
19:00 Санднес - Осане 3 - 0 1.91 3.59 3.47
19:00 Флурьо - Согндал 1 - 2 4.62 3.66 1.66
19:00 ХамКам - Тромсдален 0 - 0 1.71 3.62 4.39
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Фредрикстад - Гроруд 1 - 1 1.53 4.14 4.70
19:00 Хьонефос - Нюбергсунд 4 - 1 1.51 4.32 4.58
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - Гнистан Хелзинки 0 - 0 2.22 3.62 2.61
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 ХИФК Хелзинки 2 - Гранкула ИФК 2 - 1 4.39 4.12 1.56
15:00 Хонка Академия - КааПо Каарина 0 - 0 1.81 3.91 3.31
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 Вааса ИФК - ЯБК Якобстад 0 - 3 2.19 3.66 2.66
15:00 ГБК Кокола - ТПВ Тампере 3 - 0 2.07 3.60 2.86
15:00 СЯК Академия - Еркулес Оулу 4 - 2 1.94 3.90 2.96
15:00 Тампере Юнайтед - КуФу-98 Куопио 0 - 1 2.27 3.50 2.59
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фалкенберг - Хелзинборг 2 - 3 2.34 3.29 2.79
18:30 Ландскрона БоИС - Йостерс 2 - 3 2.25 3.23 2.96
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Шелефтео - БК Форвард 4 - 1 2.71 3.62 2.20
17:00 Тийм ТГ - Карлстад Юнайтед 0 - 4 2.66 3.52 2.26
18:00 Асириска Сьодертале - Линкьопинг Сити 2 - 4 2.48 3.57 2.39
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Карлскруна - Утсиктенс 2 - 2 2.38 3.61 2.48
18:00 Кристианстад - Мялби 1 - 2 3.80 3.78 1.74
18:00 Люнгшиле - Лунд 1 - 1 1.50 4.10 5.08
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Крисиума SC - Сао Бенто SP 1 - 0 2.01 3.10 3.62
00:00 Фигуерензе SC - Понте Прета SP 0 - 2 2.12 3.04 3.36
02:30 Пайсанду PA - Форталеса CE 0 - 1 2.50 2.93 2.82
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
00:00 Наутико PE - Атлетико Акреано AC 3 - 1 2.10 2.99 3.31
02:00 Салгейро PE - Глобо RN 1 - 1 2.20 2.85 3.28
23:00 Конфианка SE - Ботафого PB 2 - 2 1.99 2.92 3.84
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Ипиранга RS - Волта Редонда RJ 2 - 2 1.93 3.13 3.69
21:30 Операрио PR - Тупи MG 2 - 0 1.83 3.19 3.97
Виетнам - В-Лига Виетнам - В-Лига Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Хошимин Сити 1 - 1 1.63 3.79 4.17
13:00 Кан Тхо - Санна Кхан Хоа 1 - 2 1.67 3.61 4.13
13:00 Куанг Нам - Хоанган Гялай 2 - 2 2.12 3.48 2.81
13:00 СХБ Дананг - Тханхоа 3 - 3 2.51 3.52 2.30
13:00 Хайфонг - Сонглам Нгеан Вин 2 - 3 1.58 3.68 4.67
14:00 Сайгон ФК - Намдин 1 - 0 1.81 3.67 3.41
15:00 Тхан Куанг Нин - ТТ Ханой 1 - 2 3.66 3.95 1.70
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Индепендиенте дел Вале - Барселона Гуаякил 2 - 2 2.71 3.10 2.44
23:00 Ел Национал Кито - Аукас Кито 1 - 2 2.23 3.00 3.10
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:30 Уотърлу Регион - Украйна Юнайтед 0 - 9 - - -
02:00 ФК Воркута - Сърбиан Уайт Ийгълс 1 - 0 - - -
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атланта Юнайтед - Орландо Сити 4 - 0 1.32 5.04 7.92
02:00 Монреал Импакт - Спортинг Канзас Сити 2 - 0 2.78 3.30 2.40
02:30 Кълъмбъс Крю - Реал Солт Лейк 2 - 1 1.43 4.39 6.37
02:30 Ню Инглънд Революшън - Ди Си Юнайтед 3 - 2 1.68 3.87 4.50
03:00 Лос Анджелис ФК - Филаделфия Юнион 4 - 1 1.66 3.92 4.47
03:00 Чикаго Файър - Ню Йорк Сити 3 - 2 2.55 3.47 2.53
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси 3 - 3 2.51 3.54 2.53
23:30 Торонто - Ню Йорк Ред Булс 0 - 1 2.10 3.61 3.10
Сингапур - С-Лига Сингапур - С-Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хоум Юнайтед - Хоуганг Юнайтед 1 - 0 1.34 4.84 6.26
Тайланд - Таи Висша Лига Тайланд - Таи Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Муангтонг Юнайтед - ПТ Прачуап 1 - 2 1.42 4.42 5.34
14:00 Полис Теро - Чайнат Хорнбил 1 - 1 1.86 3.66 3.30
14:00 Суфанабури - Нейви 3 - 1 1.53 3.99 4.75
15:00 Банкок Глас - Чонбури 7 - 4 1.98 3.52 3.11
15:00 Ратчабури - Чианграй Юнайтед 0 - 4 2.12 3.34 2.93
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Унион Ла Калера - Палестино Сантяго** (1 - 1) 0 - 2 2.10 3.20 3.17
22:30 Нубленсе Чилан - Кобресал Ел Салвадор** (0 - 3) 0 - 1 1.72 3.53 4.30
23:00 Сан Маркос де Арика - Кобрелоа Калама** (0 - 6) 0 - 1 2.44 3.36 2.53
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава 3 - 3 2.28 2.97 3.21
13:00 Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК 0 - 3 2.48 3.31 2.61
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Спартак Москва (Рус) - Авангард Курск (Рус) 2 - 0 - - -
14:00 АИК Стокхолм (Шве) - Флора Талин (Ест) 1 - 0 1.24 5.65 8.43
14:00 Вейле (Дан) - Йостерсунд (Шве) 2 - 2 2.34 3.57 2.53
17:00 Хайденхайм (Гер) - Алтах (Авс) 1 - 1 2.24 3.96 2.49
18:30 Щурм Грац (Авс) - ФК Копенхаген (Дан) 1 - 0 2.48 3.88 2.25

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2018 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане