Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Топ факти за деня

Клуб Брюж само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Витоша Бистрица само загуби от 7 мача

Левски София като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Лудогорец Разград няма загуба от 7 мача

Силкеборг няма победа от 7 мача

Хорсенс като домакин само загуби от 4 мача

ФК Копенхаген само победи от 7 мача

Мидтиланд няма загуба от 7 мача

Куресааре като гост 45 получени гола в 13 мача - 3.46 на мач

Флора Талин като гост само победи от 13 мача

ФКИ Левадия Талин като домакин 45 вкарани гола в 12 мача - 3.75 на мач

ЮС Хостерт само загуби от 4 мача

Нутоден като домакин 7 загуби от 9 мача

Олесунд като домакин само победи от 9 мача

Виторул Констанца няма загуба от 7 мача

Зенит Санкт Петербург като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ШТК 1914 Шаморин като гост само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Целие като домакин 3 равенства от 4 мача

Шахтьор Донецк само победи от 5 мача

Тампере Юнайтед като домакин само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач

ВПС Академия 15 загуби от 17 мача

Чешке Будьовице като домакин няма победа от 4 мача

Яблонец като домакин само победи от 4 мача

Хорхе Вилстерман като домакин само победи от 4 мача

Фламенго RJ като домакин само победи от 7 мача

Санарате 4 равенства от 5 мача

ПСМ Макасар като домакин само победи от 6 мача

Брантфорд Галакси като гост 27 получени гола в 6 мача - 4.50 на мач

Лимон като гост само загуби от 4 мача

Балестиер Халса като домакин 26 получени гола в 10 мача - 2.60 на мач

Кьонсан като гост няма победа от 14 мача

Анкета

Ще успее ли РБ Лайпциг да запази 100%-ия си актив в Бундеслигата, след мача си в събота у дома с Байерн Мюнхен?

ТВ програма
MAX Sport 4
Филаделфия Юнион - Атланта Юнайтед 02:30 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Царско Село София 15:00 на живо
MAX Sport 1
Спарта Ротердам - Аякс
15:30 на живо
Nova Sport
Евертън - Уулвърхямптън
16:00 на живо
Ring.BG
Рен - Ница
16:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Аугсбург
16:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Левски София 17:45 на живо
MAX Sport 1
Вилем II - Фейенорд
17:45 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Майорка
18:00 на живо
Ring.BG
Страсбург - Монако
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Тотнъм
18:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Фортуна Дюселдорф 19:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Рома
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Ейбар
20:00 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Лудогорец Разград 20:30 на живо
MAX Sport 2
Аталанта - Торино
21:45 на живо
MAX Sport 1
Дженоа - Фиорентина
21:45 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Реал Мадрид
22:00 на живо
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Сент Етиен 22:00 на живо
MAX Sport 2
Ваалвийк - ПСВ Айндховен
23:45 на запис

Мачове за неделя, 1 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Евертън - Уулвърхямптън 3 - 2 2.21 3.23 3.57
18:30 Арсенал - Тотнъм 2 - 2 2.51 3.62 2.73
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Аугсбург 3 - 2 1.60 4.22 5.24
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Фортуна Дюселдорф 2 - 1 1.60 4.24 5.33
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Оснабрюк - Карлсруе 3 - 0 2.37 3.32 2.90
14:30 Хамбургер - Хановер 96 3 - 0 1.69 3.84 4.67
14:30 Холщайн Кил - Ерцгебирге Ауе 1 - 1 1.67 4.06 4.55
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кайзерслаутерн - Валдхоф Манхайм 1 - 1 2.09 3.44 3.24
15:00 Юрдинген 05 - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 2 3.58 3.51 1.93
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:00 Валенсия - Майорка 2 - 0 1.43 4.55 7.80
20:00 Атлетико Мадрид - Ейбар 3 - 2 1.37 4.32 10.84
20:00 Еспаньол - Гранада 0 - 3 2.02 3.25 4.04
22:00 Виляреал - Реал Мадрид 2 - 2 3.74 4.15 1.86
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Луго - Алкоркон 2 - 4 2.33 2.91 3.36
19:00 Райо Валекано - Депортиво Ла Коруня 3 - 1 1.92 3.39 4.00
19:00 Спортинг Хихон - Албасете 2 - 0 1.79 3.35 4.67
20:00 Жирона - Малага 1 - 0 1.88 3.10 4.67
21:00 Понферадина - Тенерифе 4 - 0 2.43 3.14 2.95
22:00 Кадис - Естремадура 2 - 1 1.66 3.43 5.66
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Хетафе Б - Лас Росас 0 - 0 1.70 3.29 4.82
13:00 Атлетико Балеарес - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 1.70 3.20 5.04
13:00 Атлетико Мадрид Б - Пеня Депортива 1 - 3 1.26 4.98 10.60
13:00 Ибиса - Райо Махадаонда 2 - 0 2.17 3.08 3.18
13:00 Реал Овиедо Б - Лангрео 2 - 1 1.99 3.10 3.67
13:00 Спортинг Хихон Б - СС Рейес 5 - 0 2.40 2.92 2.95
19:00 Корухо - Интернасионал де Мадрид 0 - 2 1.90 3.15 3.93
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:30 Осасуна Б - Валядолид Б 1 - 0 3.00 3.02 2.29
18:00 Бургос - Алавес Б 1 - 1 1.58 3.42 5.65
19:00 Реал Унион - Културал Леонеса 1 - 1 3.07 2.90 2.34
19:30 Гихуело - Баракалдо 1 - 2 1.99 3.10 3.74
19:30 Исара - Лейоа 2 - 0 2.37 2.89 3.09
20:00 УД Логронес - Харо Депортиво 0 - 1 1.36 4.49 7.00
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Еспаньол Б 0 - 0 2.63 2.84 2.74
13:00 ФК Андора - Бадалона 2 - 0 3.15 2.90 2.27
19:30 Ориуела - Прат 1 - 1 1.98 2.97 3.90
20:00 Атлетико Леванте - Сабадел 1 - 2 2.49 2.99 2.77
20:00 Барселона Б - Химнастик де Тарагона 2 - 2 1.90 3.09 4.02
20:00 Лейда Еспортиу - Ла Нусия 0 - 2 1.73 3.12 4.96
20:30 Кастейон - Валенсия Местая 2 - 2 1.88 3.22 4.03
20:45 Еркулес - Виляреал Б 1 - 2 2.00 2.95 3.85
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Марбеля - Виляробледо 2 - 1 1.30 4.51 9.05
12:30 Рекреативо Гранада - Сан Фернандо 0 - 0 2.95 2.85 2.44
19:30 Йеклано Депортиво - Кадис Б 2 - 1 2.27 2.86 3.23
19:30 Реал Мурсия - Алхесирас 1 - 1 1.99 3.02 3.72
20:00 Атлетико Санлукеньо - Мерида АД 3 - 0 2.42 2.85 2.99
20:00 Линенсе - УКАМ Мурсия 1 - 0 2.45 2.84 2.95
20:30 Дон Бенито - Картахена 1 - 2 3.32 2.92 2.19
21:00 Рекреативо де Уелва - Талавера де ла Рейна 3 - 1 1.86 3.30 3.86
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Лацио - Рома 1 - 1 2.12 3.62 3.32
21:45 Аталанта - Торино 2 - 3 1.60 4.08 5.46
21:45 Дженоа - Фиорентина 2 - 1 2.56 3.44 2.71
21:45 Каляри - Интер 1 - 2 5.76 4.03 1.59
21:45 Лече - Верона 0 - 1 1.98 3.49 3.89
21:45 Сасуоло - Сампдория 4 - 1 2.23 3.46 3.15
21:45 Удинезе - Парма 1 - 3 2.02 3.29 3.90
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Пескара - Порденоне 4 - 2 2.31 3.09 3.24
19:00 Юве Стабия - Пиза 0 - 2 2.12 2.98 3.83
22:00 Фрозиноне - Асколи 2 - 1 1.66 3.50 5.47
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Гоцано - Комо 0 - 2 2.39 2.94 2.90
16:00 Карарезе - Алесандрия 1 - 1 1.91 3.25 3.64
16:00 Олбия - Джиана Ерминио 2 - 1 1.94 3.14 3.68
16:00 Перджолетезе - Пистоезе 0 - 2 2.35 3.03 2.90
16:00 Ренате - Понтедера 4 - 0 2.28 2.95 3.07
16:00 Ювентус Б - Сиена 2 - 3 2.40 2.99 2.84
18:30 Албинолефе - Аурора Про Патрия 1 - 1 2.03 3.14 3.38
18:30 Леко - Про Верчели 2 - 0 2.43 2.95 2.83
18:30 Монца 1912 - Новара 2 - 0 1.54 3.58 5.70
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Губио - Виртус Верона 2 - 2 1.90 3.18 3.81
16:00 Падуа - Алма Ювентус Фано 6 - 1 1.23 5.20 9.92
16:00 Судтирол - Карпи 2 - 3 2.06 3.11 3.38
16:00 ФералпиСало - Римини 2 - 2 1.59 3.57 5.19
18:30 Виченца Виртус - Фермана 3 - 1 1.54 3.57 5.82
18:30 Имолезе - Унион АрциняноКиампо 0 - 0 1.74 3.31 4.46
18:30 Равена - Реджо Аудаче 1 - 2 2.55 2.94 2.71
18:30 Самбенедетезе - Триестина 0 - 0 2.85 3.04 2.37
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Пичерно - Риети 2 - 1 2.24 3.05 3.04
16:00 Терамо - Сикула Леонцио отл. - - -
16:00 Тернана - Потенца 1 - 0 1.93 3.17 3.69
18:30 Бари - Витербезе 1 - 3 1.36 4.21 7.61
18:30 Бишелие 1913 - Катанзаро 1 - 1 3.71 3.11 1.97
18:30 Вибонезе - Авелино 0 - 1 2.27 3.05 2.99
18:30 Казертана - Ренде 1968 2 - 0 1.94 3.17 3.62
18:30 Катания - Виртус Франкавила 2 - 1 1.52 3.62 5.80
18:30 Реджина - Кавезе 1919 5 - 1 1.61 3.44 5.15
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Реймс - Лил 2 - 0 2.84 2.95 2.75
16:00 Рен - Ница 1 - 2 1.71 3.51 5.42
18:00 Страсбург - Монако 2 - 2 2.79 3.20 2.62
22:00 Олимпик Марсилия - Сент Етиен 1 - 0 1.91 3.55 4.03
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Щурм Грац 1 - 2 2.65 3.29 2.57
18:00 Аустрия Виена - Рапид Виена 1 - 3 2.75 3.60 2.36
18:00 Санкт Пьолтен - Хартберг 1 - 3 2.17 3.58 3.03
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Лустенау - Флоридсдорфер АК 1 - 2 1.54 4.05 5.10
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Нефтчи Баку - Сумгаит 2 - 1 1.29 5.28 6.89
20:00 Сабаил Баку - Карабах Агдам 0 - 4 8.83 4.67 1.30
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Кукеси - Лачи 1 - 1 1.81 3.24 3.99
20:00 Партизани Тирана - Фламуртари 1 - 0 1.80 3.48 2.98
20:00 Скендербеу Корча - Билис Балш 0 - 3 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Неман - Динамо Минск 0 - 1 3.89 3.49 1.79
17:45 Енергетик-БГУ Минск - Шахтьор Солигорск 1 - 2 10.45 5.13 1.23
19:45 ФК Минск - БАТЕ Борисов 3 - 2 6.26 4.19 1.42
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - Генк 1 - 1 1.70 3.92 4.51
19:00 Андерлехт - Стандарт Лиеж 1 - 0 2.18 3.54 3.10
21:00 Зулте Варегем - Роял Антверпен 2 - 0 2.84 3.65 2.28
21:00 КАА Гент - Серкъл Брюж 3 - 2 1.27 5.87 9.47
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Виртон - Вестерло 1 - 0 3.20 3.23 2.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Борац Баня Лука - Челик Зеница 3 - 1 1.97 3.07 3.65
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Витоша Бистрица - Царско Село София 3 - 2 3.45 3.26 1.99
17:45 ЦСКА София - Левски София 2 - 2 2.68 3.02 2.56
20:30 Ботев Враца - Лудогорец Разград 0 - 1 7.03 4.65 1.35
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сабуртало Тбилиси - Чихура Сачхере 1 - 0 1.44 3.70 6.47
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 ПАОК - Паниониос Атина 2 - 1 1.14 6.98 18.64
19:15 Лариса - Олимпиакос 0 - 1 8.68 4.41 1.36
20:00 Ламия - Атромитос 2 - 2 3.05 2.97 2.43
21:30 Астерас Триполис - АЕК Атина 2 - 3 3.15 3.04 2.34
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Орхус - Есберг 1 - 0 1.92 3.45 3.98
15:00 Рандерс - Силкеборг 2 - 0 1.73 3.97 4.33
15:00 Хорсенс - Лингби 2 - 1 2.27 3.33 3.11
17:00 Олборг - ФК Копенхаген 1 - 0 3.11 3.42 2.24
19:00 Мидтиланд - Брьондби 1 - 0 1.72 4.13 4.19
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Роскилде - Фредериция 1 - 2 3.71 3.69 1.85
19:00 Вендсисел - Хвидовре 1 - 0 1.83 3.64 3.95
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Куресааре 3 - 0 1.85 3.48 3.54
15:00 Пайде Линнамеесконд - Флора Талин 1 - 1 3.32 3.50 1.90
19:00 ФКИ Левадия Талин - Маарду Линнамеесконд 3 - 1 1.04 11.66 19.16
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:50 Апоел Беер Шева - Апоел Хадера 3 - 0 1.23 5.03 10.67
20:00 Апоел Раанана - Бейтар Йерусалим 2 - 1 5.86 3.71 1.51
20:15 Макаби Тел Авив - Бней Йехуда 0 - 0 1.38 4.26 7.07
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Ум ал-Фахм 3 - 2 1.90 3.15 3.64
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Валур Рейкявик 2 - 1 5.91 4.31 1.45
19:00 ХК Коупавогюр - Викингур Рейкявик 1 - 3 2.40 3.30 2.67
20:00 КР Рейкявик - Акранес 2 - 0 1.57 3.93 4.91
22:15 Брейдаблик Коупавогюр - Филкир Рейкявик 4 - 3 1.41 4.65 5.94
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Олимпиакос Никозия - Докса Катокопия 1 - 1 2.58 3.00 2.61
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Гниляне - Вучтрия Вучитрън 2 - 0 - - -
17:00 Трепча 89 Митровица - Дреница Србица 1 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паневежис - Стумбрас Каунас 3 - 0 - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Диферданж - Етцела Етелбрюк 2 - 1 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Блу Бойс Мюхленбах 3 - 0 - - -
17:00 УНА Щрасен - ЮС Хостерт 4 - 1 - - -
17:00 Ф91 Дюделанж - Расинг ФК Унион 3 - 3 - - -
17:00 Фола Еш - Юнион Титус Петанж 2 - 0 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 0 - 1 - - -
19:00 Сперанца Ниспорен - Петрокуб Хинчещ 1 - 3 2.84 3.16 2.19
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Лилестрьом - Бран Берген 1 - 3 2.83 3.40 2.39
19:00 Мьондален - Молде 1 - 3 3.79 3.76 1.85
19:00 Ранхайм - Кристиансунд 1 - 2 2.27 3.35 3.04
19:00 Сарпсборг 08 - Викинг Ставангер 2 - 2 1.78 3.81 4.09
19:00 Тромсьо - Хаугесунд 2 - 2 2.46 3.32 2.77
21:00 Волеренга Осло - Розенборг 1 - 1 2.83 3.46 2.36
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сандефьорд - Санднес 3 - 1 1.51 4.14 5.23
18:00 Тромсдален - ХамКам 2 - 5 2.88 3.51 2.18
19:00 Нутоден - КФУМ Осло 1 - 1 3.88 4.05 1.73
19:00 Олесунд - Йерв Гримстад 4 - 0 1.35 4.87 7.06
19:00 Рауфос - Нест-Сотра 2 - 1 2.59 3.43 2.42
19:00 Уленсакер Киса - Стрьомен 2 - 2 1.93 3.73 3.31
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:30 Квик Халден - Стьордалс Блинк 1 - 1 2.23 3.52 2.69
17:00 Нардо - Сола 1 - 4 1.54 3.98 4.92
17:00 Хьодд - Видар 3 - 1 1.69 3.79 3.96
19:00 Брюне - Арендал 2 - 1 2.04 3.64 2.96
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Сотра - Алта 2 - 3 1.79 3.85 3.45
16:00 Мьолнер - Сеня 0 - 1 1.80 3.73 3.57
17:00 Аскер - Фрам Ларвик 0 - 2 1.95 3.67 3.12
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Шльонск Вроцлав - Погон Шчечин 1 - 1 2.41 3.20 2.91
18:30 Лех Познан - Краковия Краков 1 - 2 1.98 3.45 3.63
21:00 Легия Варшава - Раков Ченстохова 3 - 1 1.65 3.77 5.00
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Миедж Легница - Вигри Сувалки 2 - 1 1.51 3.92 5.72
18:00 ГКС Белхатов - Хробри Глогов 1 - 2 1.97 3.28 3.60
20:00 Пуща Неполомице - Стал Мелец 0 - 1 3.39 3.25 2.05
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Тондела - Санта Клара 0 - 0 2.30 3.17 3.18
20:30 Порто - Витория Гимараеш 3 - 0 1.30 5.37 9.35
23:00 Спортинг Брага - Бенфика 0 - 4 3.89 3.66 1.88
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Варзин 3 - 1 1.66 3.50 4.82
18:00 Мафра - Академика Коимбра 1 - 0 2.64 3.05 2.58
18:00 Оливейрензе - Фарензе 0 - 1 2.72 3.13 2.49
20:15 Академико Визеу - Спортинг Ковиля 1 - 3 2.19 3.14 3.18
20:15 Шавеш - Пенафиел 2 - 1 1.70 3.43 4.57
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Херманщат - Киндия Търговище 2 - 1 1.74 3.54 4.60
21:00 ФК ФКСБ - Виторул Констанца 2 - 1 2.66 3.40 2.47
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - ФК Краснодар 2 - 4 3.49 3.46 2.02
16:30 Арсенал Тула - ЦСКА Москва 1 - 2 4.06 3.21 1.95
19:00 Спартак Москва - Зенит Санкт Петербург 0 - 1 3.34 3.30 2.17
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ренова Джепчище - Вардар Скопие 0 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 ДАК Дунайска Стреда - Слован Братислава 5 - 2 2.69 3.40 2.32
20:00 Тренчин - Нитра 2 - 2 1.21 5.48 11.19
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - ШТК 1914 Шаморин 3 - 1 1.57 4.00 4.33
11:30 Петржалка Братислава - Слован Братислава Б 3 - 0 1.42 4.38 5.40
17:30 Славой Требишов - Пухов 0 - 1 1.66 3.69 4.03
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Целие - Рудар Веление 3 - 0 1.50 3.89 5.67
21:10 Домжале - Марибор 0 - 1 3.25 3.40 2.00
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Инджия - Пролетер Нови Сад 1 - 2 2.01 2.99 3.59
21:00 Младост Лучани - Явор Иваница 3 - 3 1.71 3.36 4.49
21:00 Напредак Крушевац - Рад Белград 4 - 0 1.71 3.37 4.46
21:00 Партизан Белград - ТСЦ Бачка Топола 1 - 1 1.30 4.73 8.12
21:00 Чукарички - Раднички Ниш 1 - 0 2.32 3.05 2.85
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:15 Генчлербирлиги - Истанбул Башакшехир 1 - 2 3.04 3.37 2.25
19:15 Сивасспор - Газиантеп ФК 1 - 1 1.74 3.65 4.43
21:45 Йени Малатияспор - Аланияспор 2 - 3 3.06 3.39 2.23
21:45 Фенербахче - Трабзонспор 1 - 1 1.69 4.01 4.33
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:15 Гиресунспор - Хатайспор 2 - 2 3.62 3.51 1.86
19:15 Фатих Карагюмрук - Менеменспор 1 - 1 1.81 3.52 3.80
21:45 Адана Демирспор - Кечиоренгуджу 0 - 0 1.64 3.73 4.54
21:45 Ескишехирспор - Бурсаспор 0 - 2 2.37 3.42 2.60
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Донецк - Шахтьор Донецк 0 - 4 13.63 6.95 1.14
19:30 Заря Луганск - Динамо Киев 2 - 2 4.69 3.94 1.58
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Ференцварош - Диошдьор 1 - 0 1.32 4.86 7.61
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - Скала ИФ 1 - 0 1.26 5.11 8.02
17:00 Клаксвик - ХБ Торсхавн 3 - 1 2.12 3.57 2.78
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - АБ Аргир 0 - 1 - - -
19:00 Викингур Гота - Фуглафьордур 3 - 2 - - -
21:00 Рунавик - ЕБ Стреймур 3 - 0 1.07 8.90 16.31
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Лахти - ИФК Мариехамн 0 - 1 3.04 3.22 2.30
18:30 ХИК Хелзинки - РоПС Рованиеми 2 - 2 1.32 4.67 9.39
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Тампере Юнайтед - Джаз Пори 3 - 4 2.79 3.81 2.05
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Академия - ОЛС Оулу 1 - 2 5.12 4.40 1.44
18:30 Еркулес Оулу - Вааса ИФК 1 - 1 1.64 4.07 3.88
18:30 ПК-37 Иисалми - КуФу-98 Куопио 1 - 2 4.67 4.53 1.49
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Твенте - Утрехт 3 - 1 3.66 3.86 1.88
15:30 Спарта Ротердам - Аякс 1 - 4 8.94 6.22 1.27
17:45 Вилем II - Фейенорд 0 - 1 3.66 3.76 1.91
17:45 Витес - АЗ Алкмаар 2 - 1 2.33 3.66 2.79
21:00 Ваалвийк - ПСВ Айндховен 1 - 3 9.77 6.01 1.26
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 МВВ Маастрихт - Рода 1 - 0 2.06 3.52 3.20
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вараждин - ХНК Горица 1 - 3 3.77 3.40 1.91
21:00 Риека - Интер Запрешич 1 - 1 1.29 5.23 8.50
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Опава - Славия Прага 1 - 1 13.20 6.36 1.19
17:30 Теплице - Карвина 0 - 0 1.94 3.35 3.84
17:30 Чешке Будьовице - Фастав Злин 2 - 0 2.11 3.25 3.40
17:30 Яблонец - Баник Острава 2 - 1 1.84 3.43 4.18
20:00 Спарта Прага - Сигма Оломоуц 3 - 3 1.21 5.93 12.49
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варнсдорф - Усти над Лабем 0 - 3 2.38 3.05 2.83
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Лугано 2 - 1 1.46 4.41 6.23
17:00 Люцерн - Йънг Бойс 2 - 2 4.89 4.24 1.59
17:00 Тун - Сион 0 - 1 2.39 3.44 2.78
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Грасхопърс 2 - 2 2.73 3.46 2.28
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Юргорден 1 - 0 2.63 3.03 2.83
16:00 Калмар - Малмьо 0 - 5 4.83 3.60 1.73
16:00 Сундсвал - ИФК Гьотеборг 0 - 2 3.72 3.40 1.99
18:30 Норкьопинг - Хамарби 2 - 0 2.33 3.56 2.82
18:30 Хакен - Фалкенберг 4 - 1 1.34 5.30 8.12
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бромапойкарна - Сирианска Сьодертале 1 - 1 - - -
16:00 Йонкьопинг Содра - Йоргрите 5 - 2 2.12 3.15 3.51
18:30 Далкурд - Норбю 3 - 1 2.18 3.43 3.02
18:30 Трелеборг - Вестерос 2 - 1 2.43 3.29 2.80
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Буден - Акрополис 0 - 2 8.54 5.47 1.25
16:00 Васалунд - Тийм ТГ 5 - 0 1.58 4.54 4.02
17:00 Линкьопинг Сити - Карлстад Юнайтед 1 - 0 2.14 3.57 2.79
17:00 Нюкьопинг - Солентюна 0 - 0 2.06 3.49 3.04
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Тролхетан 0 - 0 2.30 3.51 2.62
17:00 Ландскрона БоИС - Атвидаберг 1 - 0 1.27 5.02 8.70
17:00 Люнгшиле - Оскаршхамн АИК 9 - 0 1.29 4.93 8.03
17:00 Торнс - Лунд 2 - 3 2.15 3.41 2.92
18:00 Шьовде АИК - Кристианстад 4 - 0 1.36 4.25 7.51
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Рейнджърс - Селтик 0 - 2 2.32 3.31 3.02
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
23:00 УСМ Алжир - АС Аин Млила 3 - 2 1.55 3.60 5.54
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Расинг Клуб - Годой Крус 3 - 1 1.57 3.69 5.87
17:00 Атлетико Тукуман - Арсенал Саранди 1 - 0 2.16 3.12 3.31
17:00 Колон Санта Фе - Росарио Сентрал 1 - 1 2.59 2.88 2.86
19:15 Нюелс Олд Бойс Росарио - Хуракан Буенос Айрес 4 - 1 1.73 3.39 4.86
19:15 Талерес Кордоба - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 1 1.73 3.19 5.19
23:00 Ривър Плейт - Бока Хуниорс 0 - 0 2.15 3.22 3.35
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
17:00 Гилермо Браун - Темперлей 0 - 1 2.26 3.02 3.04
20:30 Естудиантес Рио Куарто - Индепендиенте Ривадавия 3 - 1 2.21 3.02 3.13
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Хорхе Вилстерман - Насионал Потоси 1 - 1 1.71 3.80 3.95
03:00 Ориенте Петролеро - Спорт Бойс Уорнес 3 - 2 1.82 3.56 3.58
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико PR - Сеара CE 1 - 0 1.68 3.51 5.20
01:00 Чапекоензе SC - Сантос SP 0 - 1 3.86 3.32 1.96
03:00 Интернасионал RS - Ботафого RJ 3 - 2 1.88 3.22 4.25
22:00 Фламенго RJ - Палмейрас SP 3 - 0 2.13 3.19 3.39
22:00 Форталеса CE - Гояс GO 2 - 0 2.04 3.33 3.54
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Америка MG - Операрио PR 0 - 0 1.71 3.18 5.29
01:00 Брагантино SP - Бразил де Пелотас RS 2 - 1 1.28 4.79 10.83
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Сао Жозе RS - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.83 3.33 4.14
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Гуаяна - Арагуа Маракай 2 - 0 1.86 3.35 3.74
23:00 Атлетико Венецуела - Замора Баринас 0 - 2 2.18 2.99 3.14
23:00 Естудиантес де Мерида - Трухилянос Валера 1 - 2 1.88 3.34 3.61
23:00 ЛАЛА ФК - Метрополитанос 1 - 0 2.64 3.10 2.43
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Кобан Империал - Кселаху 0 - 0 1.57 3.48 5.05
20:00 Комуникасионес - Истапа 1 - 0 1.43 3.75 6.48
20:00 Санарате - Мунисипал 0 - 1 2.37 3.04 2.73
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Антигуа ГФК 0 - 0 2.60 3.12 2.41
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
21:00 Замалек Кайро** - Ал Итихад Александрия 0 - 0 1.43 4.04 6.67
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад Католика Кито - Индепендиенте дел Вале 0 - 1 2.01 3.26 3.45
22:00 Олмедо Риобамба - Делфин Манта 2 - 2 2.97 3.14 2.26
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Ел Венседор Санта Елена - Чалатенанго 1 - 1 2.05 3.08 3.31
03:30 Сонсонате - Алианса Сан Салвадор 1 - 4 4.45 3.36 1.67
04:00 Исидро Метапан - Хокоро 1 - 0 1.74 3.16 4.37
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - Бали Юнайтед отл. - - -
11:30 Персия Джакарта - Персеру Бадак Лампунг 0 - 1 1.66 3.67 4.27
11:30 Семен Паданг - Барито Путера 2 - 3 2.38 3.19 2.65
14:00 ПСМ Макасар - Персела Ламонган 2 - 1 1.49 3.85 5.22
14:30 ТИРА-Персикабо - Борнео ФК 2 - 2 1.57 3.79 4.57
16:30 Мадура Юнайтед - Калтенг Путра 2 - 1 1.41 4.26 6.02
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Уотърлу Регион - Брантфорд Галакси 4 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Унион Магдалена - Кукута Депортиво 1 - 2 2.14 3.05 3.45
01:00 Онсе Калдас - Америка де Кали 2 - 1 2.13 3.00 3.57
02:00 Хагуарес де Кордоба - Патриотас Бояка 1 - 1 2.46 2.94 3.01
04:00 Енвигадо - Рионегро 3 - 3 2.13 2.96 3.56
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Универсидад де Коста Рика - Лимон 2 - 0 1.74 3.65 4.06
05:00 Сан Карлос - Перес Селедон 5 - 2 1.78 3.56 4.04
20:00 Картахинес - ЛД Алахуеленсе 0 - 4 2.47 3.38 2.52
20:05 Мунисипал Гресия - Гуадалупе 2 - 1 2.00 3.44 3.28
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
18:30 Расинг АК Казабланка** - Раджа Бени Мелал 1 - 1 2.74 2.91 2.52
18:30 ШР Ал Хосейма - ИР Танжер 1 - 3 3.47 2.97 2.07
21:00 ФУС Рабат - МК Уджда 1 - 0 2.19 2.89 3.33
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Некакса Агуаскалиентес - Тихуана 3 - 2 2.13 3.42 3.06
03:00 Пачука - Атлетико Сан Луис 0 - 2 1.62 3.75 4.95
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Леон 1 - 1 1.85 3.53 3.69
05:05 Крус Асул - Чивас Гуадалахара 1 - 1 1.61 3.78 4.75
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Депортиво Толука 2 - 1 1.95 3.40 3.48
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лорос УдеК - Симаронес де Сонора 1 - 1 - - -
03:00 Сакатепек - Атланте Канкун 1 - 1 - - -
05:00 Дорадос де Синалоа - Леонес Негрос УдеГ 2 - 3 1.67 3.44 4.86
20:00 Селая - Корекаминос УАТ 0 - 0 1.99 3.23 3.29
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Сантани - Насионал Асунсион 3 - 1 2.81 2.99 2.46
23:00 Спортиво Сан Лоренцо - Сол де Америка 1 - 2 2.83 3.31 2.28
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Спорт Бойс 1 - 2 2.10 3.32 3.15
04:00 Университарио де Депортес - Мелгар Арекипа 2 - 1 2.50 3.26 2.54
21:15 Молинос Ел Пирата - Карлос А. Манучи 0 - 0 2.06 3.35 3.14
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Колорадо Рапидс 0 - 2 1.32 5.36 7.97
02:30 Кълъмбъс Крю - Чикаго Файър 1 - 1 2.26 3.44 2.97
02:30 Монреал Импакт - Ди Си Юнайтед 0 - 3 1.74 3.74 4.35
02:30 Ню Инглънд Революшън - Торонто 1 - 1 2.08 3.64 3.17
02:30 Филаделфия Юнион - Атланта Юнайтед 3 - 1 2.22 3.60 2.90
03:00 Далас - Синсинати 3 - 1 1.41 4.67 6.81
03:30 Спортинг Канзас Сити - Хюстън Динамо 1 - 0 1.65 4.08 4.62
05:00 Ванкувър Уайткепс - Ню Йорк Сити 1 - 3 4.25 4.20 1.68
05:30 Портланд Тимбърс - Реал Солт Лейк 1 - 0 1.66 4.09 4.54
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Орландо Сити 3 - 0 1.38 5.15 6.60
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Бруней ДПММ 1 - 4 4.35 4.02 1.58
12:30 Хоуганг Юнайтед - Хоум Юнайтед 2 - 0 1.98 3.56 3.07
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Етоил дю Сахел Сус - Монастир 0 - 0 1.58 3.45 5.22
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 0 - 1 2.80 3.14 2.34
21:00 Насионал Монтевидео - Пенярол Монтевидео 3 - 0 2.39 3.16 2.72
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Реал Еспаня - Вида Ла Сейба 0 - 2 1.47 3.97 5.64
04:15 Хондурас Прогресо - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 1 2.47 3.02 2.65
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Аудакс Италяно Сантяго - Унион Еспаньола 3 - 2 2.05 3.23 3.40
19:30 Универсидад де Консепсион - Палестино Сантяго 0 - 0 2.71 3.24 2.41
22:00 Антофагаста - Универсидад Католика 1 - 2 3.01 3.31 2.18
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:00 СуперСпорт Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 1 - 1 2.79 2.89 2.53
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Улсан Хюндай 3 - 3 5.29 4.01 1.55
13:00 Кануън - Кьонсан 2 - 0 1.93 3.58 3.40
13:00 Сангжу Сангму - Тегу 1 - 1 2.84 3.17 2.38
13:00 Сеул - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 2 3.63 3.60 1.87
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл 2 - 1 2.93 3.22 2.37
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Кашима Антлърс 0 - 4 3.23 3.67 2.03
13:00 Шонан Белмар - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 2.49 3.35 2.67
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Мачида Зелвия - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 1 2.35 3.25 2.85
12:00 Точиги СК - Мито Холихок 0 - 3 4.08 3.17 1.89
13:00 Ренофа Ямагучи - Фагиано Окаяма 1 - 2 2.79 3.36 2.33

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 15.09.2019 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане