Шампионска Лига Квалификации
20:00
**Апоел Никозия (Кип)
1 - 0
Виторул Констанца (Рум)
(0 - 1)
1.613.545.84
20:00
БАТЕ Борисов (Блр)
2 - 1
Славия Прага (Чех)**
(0 - 1)
3.233.132.23
20:00
**ЦСКА Москва (Рус)
1 - 0
АЕК Атина (Гър)
(2 - 0)
1.603.565.93
20:45
**Истанбул Башакшехир (Тур)
2 - 0
Клуб Брюж (Бел)
(3 - 3)
1.773.724.16
21:00
**ФК Копенхаген (Дан)
4 - 1
Вардар Скопие (Мак)
(0 - 1)
1.394.368.32
21:15
Виктория Пилзен (Чех)
1 - 4
ФК ФКСБ (Рум)**
(2 - 2)
1.943.503.64
21:15
**Йънг Бойс (Швц)
2 - 0
Динамо Киев (Укр)
(1 - 3)
2.563.522.50
21:30
Лудогорец Разград (Бъл)
3 - 1
Апоел Беер Шева (Изр)**
(0 - 2)
1.783.584.31
21:30
ФХ Хафнарфьордур (Исл)
0 - 1
Марибор (Слн)**
(0 - 1)
2.923.082.44
21:45
Аякс (Нид)
2 - 2
Ница (Фра)**
(1 - 1)
1.593.865.47
21:45
Легия Варшава (Пол)
1 - 0
Астана (Каз)**
(1 - 3)
1.623.905.01
21:45
**Олимпиакос (Гър)
2 - 2
Партизан Белград (Сър)
(3 - 1)
1.603.855.31
21:45
**Риека (Хър)
0 - 0
Ред Бул Залцбург (Авс)
(1 - 1)
2.323.193.02
21:45
Розенборг (Нор)
0 - 1
Селтик (Шот)**
(0 - 0)
3.393.242.13
Лига Европа Квалификации
19:00
АЕЛ Лимасол (Кип)
1 - 2
Аустрия Виена (Авс)**
(0 - 0)
2.973.122.31
19:00
Сион (Швц)
1 - 1
Судува Мариямполе (Лит)**
(0 - 3)
1.285.178.74
Германия - Трета Лига
20:00
Вердер Бремен II
2 - 0
Карлсруе
2.833.102.40
20:00
Вюрцбургер Кикерс
0 - 1
Пройсен Мюнстер
2.033.143.50
20:00
Кемницер
2 - 4
Аален
2.233.173.02
20:00
Мепен
1 - 2
Магдебург
3.003.152.26
20:00
Фортуна Кьолн
3 - 0
Оснабрюк
2.043.153.47
Израел - Тото Купа
19:00
Ирони Кирят Шмона
1 - 1
Бней Сахнин
1.573.595.09
19:45
Апоел Хайфа
0 - 1
Апоел Акре
1.225.2110.33
21:00
Макаби Петах Тиква
3 - 2
Макаби Нетаня
1.474.015.41
Исландия - Първа Дивизия
20:45
Лейкнир Фаскрудсфирди
1 - 3
Лейкнир Рейкявик
3.653.551.78
20:45
Хаукар Хафнарфьордур
2 - 0
Тор Акурейри
2.383.392.50
22:15
Селфос
1 - 2
Кефлавик
3.473.391.88
22:15
Тротур Рейкявик
2 - 0
Грота Селтярнарнес
1.235.089.26
22:15
Филкир Рейкявик
0 - 1
ХК Коупавогюр
1.314.777.27
Литва - А Лига
20:00
Жалгирис Вилнюс
5 - 0
Утенис Утена
1.195.3910.72
Чехия - Купа на Чехия
18:00
Славой Вишеград
1 - 1
Влашим**
4.083.431.73
Швеция - Купа на Швеция
19:00
Сандвикен
0 - 1
Браге
2.713.652.17
20:00
Худинге
1 - 4
Енскеде
2.243.912.53
Бразилия - Серия Б
01:15
Бразил де Пелотас RS
0 - 0
Боа MG
1.913.053.93
01:15
Парана Клуб PR
4 - 1
КР Бразил AL
1.863.183.98
01:15
Фигуерензе SC
2 - 2
Жувентуд RS
2.183.043.16
02:30
Америка MG
3 - 2
Лондрина PR
1.673.344.84
02:30
Вила Нова GO
0 - 1
Наутико PE
1.673.374.85
02:30
Оесте SP
1 - 1
АВС RN
1.903.133.90
02:30
Санта Круз PE
1 - 2
Пайсанду PA
2.033.073.51
03:30
Интернасионал RS
3 - 0
Гояс GO
1.373.968.10
03:30
Лувердензе MT
1 - 0
Гуарани SP
2.113.053.29
03:30
Сеара CE
3 - 1
Крисиума SC
1.693.304.78
Индонезия - Лига 1
14:30
Сривиджая Палембанг
0 - 0
Персеру Бадак Лампунг
1.553.875.44
Китай - ФА Къп
14:35
Шанхай Шенхуа
0 - 0
Шандун Тайшан
1.923.553.31
Мексико - Копа Мексико Апертура
03:00
Минерос де Сакатекас
1 - 2
Некакса Агуаскалиентес
2.783.072.35
03:00
Селая
1 - 1
Пумас УНАМ Мексико
3.293.202.01
05:00
Депортиво Толука
3 - 0
Дорадос де Синалоа
1.523.645.68
05:00
Тихуана
1 - 0
Пуебла
1.753.374.22
05:06
Симаронес де Сонора
0 - 1
Пачука
3.653.251.90
Тайланд - Тай ФА Къп
15:00
Банкок Юнайтед (Тай)
3 - 0
Након Ратчасима (Тай)
1.156.0013.00
15:00
БГ Патум Юнайтед (Тай)
6 - 1
Нейви (Тай)
1.156.0012.00
15:00
**Полис Теро (Тай)
1 - 1
Тай Хонда Ладкрабанг (Тай)
1.304.757.00
15:00
Сукотай (Тай)
0 - 1
Чианграй Юнайтед (Тай)
4.004.001.62
15:00
ТТМ Чиангмай (Тай)
1 - 2
Муангтонг Юнайтед (Тай)
11.006.001.16
Узбекистан - Други
17:30
Локомотив Ташкент
3 - 1
Насаф Карши
1.424.006.00
Чили - Копа Чили
22:30
Сантяго Морнинг
0 - 3
О'Хигинс Ранкагуа**
(3 - 1)
3.323.541.91
Южна Корея - К-Лига 1
13:00
Чуннам Драгонс
2 - 0
Кимчхон Сангму
2.293.302.74
13:30
Инчхън Юнайтед
1 - 3
Чонбук Хюндай Моторс
5.513.661.53
13:30
Поханг Стийлърс
3 - 2
Куанджу
2.063.243.19
13:30
Сеул
3 - 1
Кануън
1.853.383.69
13:30
Улсан ХД
1 - 1
Сувон Самсунг Блюуингс
2.733.162.38
14:00
Чеджу Юнайтед
2 - 0
Тегу
1.613.734.64
Други Международни Турнири
18:45
Наполи (Ита)
2 - 0
Байерн Мюнхен (Гер)
4.033.921.72
21:30
**Атлетико Мадрид (Исп)
1 - 1
Ливърпул (Анг)
2.543.242.62
Копа Судамерикана
01:15
Либертад Асунсион (Пар)
2 - 0
Хуракан Буенос Айрес (Арж)
1.603.714.99
03:45
Атлетико Тукуман (Арж)
3 - 0
Ориенте Петролеро (Бол)
1.484.115.72
Приятелски Срещи - Клубни
11:30
Екселсиор (Нид)
2 - 1
Ваалвийк (Нид)
1.594.014.29
15:30
Сан Лоренцо де Алмагро (Арж)
1 - 0
Годой Крус (Арж)
---
15:30
Темперлей (Арж)
0 - 3
Белграно Кордоба (Арж)
---
16:00
Росарио Сентрал (Арж)
0 - 0
Патронато Парана (Арж)
---
17:00
Волфсбург (Гер)
1 - 3
Нюкасъл (Анг)
1.973.463.26
19:00
Аталанта (Ита)
1 - 0
Новара (Ита)
1.953.513.25
19:00
Херта Берлин (Гер)
4 - 0
Нефтчи Баку (Азе)
1.256.007.00
20:00
Атлетико Балеарес (Исп)
3 - 1
Хетафе (Исп)
5.333.771.50
20:00
Грьонинген (Нид)
0 - 2
Реал Сосиедад (Исп)
3.073.412.06
20:00
Еспаньол (Исп)
0 - 0
Твенте (Нид)
2.093.552.80
20:30
Валядолид (Исп)
1 - 0
Леганес (Исп)
2.583.332.36
21:45
Йоувил (Анг)
1 - 3
Борнемут (Анг)
7.784.691.31
21:45
Манчестър Юнайтед (Анг)
2 - 1
Сампдория (Ита)
1.235.4110.72
21:45
Саутхямптън (Анг)
0 - 4
Аугсбург (Гер)
1.793.454.03
21:45
Трабзонспор (Тур)
2 - 0
Алавес (Исп)
2.213.272.87
22:00
Б-САД (Пор)
0 - 1
Ещорил Прая (Пор)
2.233.232.84
22:00
Жил Висенте (Пор)
1 - 3
Порто (Пор)
9.835.501.20
22:00
Тенерифе (Исп)
2 - 2
Лас Палмас (Исп)
2.963.242.17
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 08.05.2024 04:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Лейкнир Фаскрудсфирди 11 загуби от 14 мача
» ХК Коупавогюр няма равенство от 14 мача
» Жувентуд RS като гост 5 равенства от 8 мача
» Лувердензе MT като домакин 5 равенства от 8 мача
» Куанджу като гост няма победа от 11 мача
ТВ програма