Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
2728293031  
       
Топ факти за деня

Алианса Лима няма равенство от 8 мача

Пекин Гуоан само 1 загуба от 14 мача

Нефтчи Фергана няма победа от 19 мача

Унион Комерсио като домакин нито един получен гол в 4 мача

Анкета

Ще играе ли Лудогорец в групите на Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport
Адмира Вакер Мьодлинг - ЦСКА София 20:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за четвъртък, 2 август, 2018 Подреждане по час

Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
18:00 Алашкерт Ереван (Арм)** - Сутиеска... (Чгр) (1 - 0) 0 - 0 1.90 3.27 3.98
18:00 Лачи (Алб) - Молде (Нор)** (0 - 3) 0 - 2 4.91 3.89 1.61
18:30 АЕК Ларнака (Кип)** - Дъндолк (Ирл) (0 - 0) 4 - 0 1.68 3.49 5.21
18:30 Тренчин (Слк)** - Гурник Забже (Пол) (1 - 0) 4 - 1 1.69 3.67 4.55
19:00 Валета (Мал) - Жрински Мостар (Бих)** (1 - 1) 1 - 2 2.83 2.99 2.54
19:00 Динамо Минск (Блр)** - ДАК Дунайска... (Слк) (3 - 1) 4 - 1 2.39 3.22 2.83
19:00 Славия (Бъл) - Хайдук Сплит (Хър)** (0 - 1) 2 - 3 3.34 3.25 2.09
19:00 ФК Тракай (Лит) - Партизан Белград (Сър)** (0 - 1) 1 - 1 5.61 3.74 1.57
19:00 Флора Талин (Ест) - Апоел Никозия (Кип)** (0 - 5) 2 - 0 7.41 4.60 1.37
19:30 Лилестрьом (Нор) - ЛАСК Линц (Авс)** (0 - 4) 1 - 2 2.55 3.43 2.51
19:30 Хакен (Шве) - РБ Лайпциг (Гер)** (0 - 4) 1 - 1 4.34 4.05 1.66
20:00 Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) - ЦСКА... (Бъл)** (0 - 3) 1 - 3 3.54 3.32 2.02
20:00 АИК Стокхолм (Шве) - Нордселанд (Дан)** (0 - 1) 0 - 1 1.47 4.25 6.10
20:00 Аполон Лимасол (Кип)** - Железничар... (Бих) (2 - 1) 3 - 1 1.34 4.54 8.57
20:00 Вадуц (Швц) - Жалгирис Вилнюс (Лит)** (0 - 1) 1 - 1 1.97 3.27 3.69
20:00 Линкълн Ред Импс (Гиб) - Дъ Ню Сейнтс (Уел)** (1 - 2) 1 - 1 2.54 3.28 2.59
20:00 Прогрес Нидеркорн (Люк)** - Хонвед... (Унг) (0 - 1) 2 - 0 2.57 3.09 2.73
20:00 Спарта Прага (Чех) - Спартак Суботица (Сър)** (0 - 2) 2 - 1 1.14 7.21 15.43
20:00 ФК Мариупол (Укр)** - Юргорден (Шве) (1 - 1) 1 - 1 3.69 3.17 2.01
20:15 Атромитос (Гър) - Динамо Брест (Блр)** (3 - 4) 1 - 1 - - -
20:30 Слован Братислава (Слк)** - Балзан Ютс (Мал) (1 - 2) 3 - 1 1.13 7.31 16.09
21:00 Астерас Триполис (Гър) - Хибърниън (Шот)** (2 - 3) 1 - 1 1.91 3.29 3.87
21:00 Бешикташ (Тур)** - Б36 Торсхавн (Фро) (2 - 0) 6 - 0 1.02 14.33 38.82
21:00 Викингур Гота (Фро) - Торпедо Кутаиси (Гру)** (0 - 3) 0 - 4 2.77 3.29 2.39
21:00 Витес (Хол)** - Виторул Констанца (Рум) (2 - 2) 3 - 1 1.45 4.38 6.26
21:00 ФК Копенхаген (Дан)** - Стярнан... (Исл) (2 - 0) 5 - 0 1.24 5.50 11.12
21:15 Марибор (Слн)** - Чихура Сачхере (Гру) (0 - 0) 2 - 0 1.30 4.85 9.62
21:15 ФК Сараево (Бих) - Аталанта (Ита)** (2 - 2) 0 - 8 6.81 4.86 1.38
21:30 Домжале (Слн) - ФК Уфа (Рус)** (0 - 0) 1 - 1 2.46 2.82 3.12
21:30 ФК ФКСБ (Рум)** - Рудар Веление (Слн) (2 - 0) 4 - 0 - - -
21:45 АЗ Алкмаар (Хол) - Кайрат Алмати (Каз)** (0 - 2) 2 - 1 1.32 4.87 8.12
21:45 Бордо (Фра)** - Вентспилс (Лат) (1 - 0) 2 - 1 1.12 7.79 17.66
21:45 Бърнли (Анг)** - Абърдийн (Шот) (1 - 1) 3 - 1 1.53 3.74 6.31
21:45 Дрита Гниляне (Кос) - Ф91 Дюделанж (Люк)** (1 - 2) 1 - 1 3.03 3.16 2.29
21:45 Ла Фиорита (Смр) - Спартакс Юрмала (Лат)** (0 - 6) 0 - 3 8.49 5.13 1.30
21:45 Лех Познан (Пол)** - Шахтьор Солигорск (Блр) (1 - 1) 3 - 1 1.43 4.01 7.69
21:45 Рейнджърс (Шот)** - Осиек (Хър) (1 - 0) 1 - 1 1.90 3.38 3.88
21:45 Сарпсборг 08 (Нор)** - Санкт Гален (Швц) (1 - 2) 1 - 0 2.15 3.48 3.07
22:00 Крусейдърс (Сир) - Олимпия Любляна (Слн)** (1 - 5) 1 - 1 4.66 4.10 1.61
22:00 Раднички Ниш (Сър) - Макаби Тел Авив (Изр)** (0 - 2) 2 - 2 3.29 3.16 2.16
22:00 Рио Аве (Пор) - Ягиелония Бялисток (Пол)** (0 - 1) 4 - 4 1.65 3.48 5.35
22:00 Уйпещ (Унг) - Севиля (Исп)** (0 - 4) 1 - 3 8.84 5.52 1.28
22:15 ФХ Хафнарфьордур (Исл) - Апоел Хайфа (Изр)** (1 - 1) 0 - 1 3.02 3.03 2.38
23:00 Валур Рейкявик (Исл)** - ФК Санта... (Анд) (0 - 1) 3 - 0 1.12 8.12 16.97
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Афула - Апоел Петах Тиква 0 - 2 1.75 3.30 4.00
19:00 Апоел Кфар Саба - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.30 3.10 2.75
19:00 Апоел Марморек - Апоел Рамат Ган 0 - 0 2.70 3.10 2.35
19:00 Апоел Назарет Илит - Макаби Назарет 1 - 1 2.25 3.30 2.70
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хелзинборг - Норбю 2 - 0 1.21 5.89 10.93
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:15 Блуминг Санта Крус - Реал Потоси 5 - 0 1.17 6.58 10.30
03:30 Сан Хосе Оруро - Аурора Кочабамба 3 - 2 1.21 5.86 9.23
03:30 Стронгест Ла Пас - Дестройърс Санта Крус 4 - 1 1.19 6.25 10.13
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:30 Сантос SP - Крузейро MG 0 - 1 2.58 2.82 2.83
03:45 Гремио RS - Фламенго RJ 1 - 1 1.96 3.04 3.91
03:45 Коринтианс SP - Чапекоензе SC 1 - 0 1.93 2.85 4.40
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ел Гуна - Ал Масри Порт Саид 0 - 1 5.60 3.47 1.56
22:00 Ал Ахли Кайро - Исмаили Исмаилия 1 - 1 1.65 3.34 5.03
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
19:00 Парс Джонуби Джем - Нафт Масджед Солейман 2 - 0 1.83 2.97 4.36
19:15 Естеглал Хузестан - Падидех Хорасан Машхад 1 - 2 2.82 2.63 2.60
19:15 Зоб Ахан Исфахан - Естеглал Техеран 2 - 2 2.50 2.69 2.89
19:15 Пейкан Техеран - Сайпа Карадж 3 - 0 2.67 2.68 2.69
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Гуоан - Хъбей Чайна Форчън 6 - 3 1.57 4.05 4.76
14:35 Тиендзин Теда - Гуанджоу Евъргранде 0 - 3 7.73 5.42 1.28
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Атлетико Насионал - Патриотас Бояка 0 - 0 1.32 4.39 8.80
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Леон - Керетаро 2 - 1 1.69 3.61 4.49
03:00 Некакса Агуаскалиентес - Тампико Мадеро 1 - 0 1.53 3.83 5.70
03:00 Сакатепек - Крус Асул 2 - 3 3.54 3.27 1.98
05:00 Депортиво Толука - Хуарес 2 - 3 1.37 4.35 7.53
05:00 Монтерей - Пуебла 2 - 1 1.44 3.98 6.65
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Мелгар Арекипа - Реал Гарсиласо 1 - 0 1.69 3.55 4.39
04:00 Академия Кантолао - Алианса Лима 1 - 1 3.47 3.12 2.04
23:30 Унион Комерсио - Комерсиантес Унидос 2 - 0 1.57 3.62 5.38
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Нефтчи Фергана - Навбахор Наманган 2 - 1 3.00 3.20 2.16
18:00 Бухара - Металург Бекабад 2 - 1 1.59 3.60 5.00
19:00 Буньодкор Ташкент - Коканд 1912 1 - 3 1.33 4.36 7.46
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Асунсион (Пар) - Ботафого RJ (Бра) 2 - 1 2.89 2.85 2.58
03:45 Банфийлд (Арж) - Бостън Ривър (Уру) 2 - 0 1.42 3.80 8.32
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
18:30 Байер Леверкузен (Гер) - Истанбул Башакшехир (Тур) 1 - 1 - - -
20:00 Твенте (Хол) - Гьозтепе (Тур) 3 - 0 3.00 3.25 2.10
20:00 Утрехт (Хол) - Леванте (Исп) 2 - 2 2.40 3.37 2.59
21:00 Сабадел (Исп) - Жирона (Исп) 0 - 1 5.37 4.52 1.44
22:00 Витория Сетубал (Пор) - Естремадура (Исп) 3 - 2 1.38 4.44 6.47

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.08.2018 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане