Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728293031
       
Топ факти за деня

Валенсия 15 равенства от 25 мача

Лас Палмас като домакин няма загуба от 13 мача

Депортиво Фабрил като гост няма победа от 12 мача

УД Логронес само 11 получени гола в 26 мача - 0.42 на мач

Кастейон 16 равенства от 26 мача

Киево като гост няма победа от 12 мача

Наполи като домакин няма загуба от 13 мача

Ювентус като гост 11 победи от 12 мача

Юве Стабия няма загуба от 26 мача

Кастриоти Круя като гост няма равенство от 12 мача

Сант Жулия няма загуба от 16 мача

Беершот Вилрийк няма загуба от 13 мача

Радник Биелина като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Лайънс Гибралтар 16 загуби от 18 мача

ПАОК 19 победи от 22 мача

Рюмеланж 41 получени гола в 14 мача - 2.93 на мач

Фейрензе като гост само 3 вкарани гола в 12 мача - 0.25 на мач

Зенит Санкт Петербург 2 като домакин няма победа от 12 мача

Виртус няма победа от 9 мача

Тре Пене само победи от 9 мача

Слован Братислава няма загуба от 20 мача

Марибор като гост 9 победи от 10 мача

Гьозтепе като гост няма равенство от 12 мача

Кардемир Карабукспор няма победа от 23 мача

Истанбулспор като гост няма победа от 12 мача

Ворскла Полтава няма равенство от 19 мача

Славен като гост 9 равенства от 11 мача

Нуева Чикаго като домакин само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Алианса Сан Салвадор само 3 получени гола в 8 мача - 0.38 на мач

Агила Сан Мигел като домакин само победи от 4 мача

Минерва Пенджаб като домакин само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Веракрус като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Минерос де Сакатекас 5 равенства от 7 мача

Хутикалпа няма победа от 8 мача

Вида Ла Сейба няма победа от 8 мача

Анкета

Кой е най-завързания двубой от 1/4-финалите в Шампионската Лига?

ТВ програма
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Чикаго Файър 03:00 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Етър Велико Търново 12:30 на живо
MAX Sport 4
Ейбар - Селта Виго
13:00 на живо
MAX Sport 3
Торино - Киево
13:30 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Лестър
14:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Ботев Враца 15:00 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Сампдория
16:00 на живо
MAX Sport 2
Удинезе - Болоня
16:00 на живо
Nova Sport
Лил - Дижон
16:00 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Челси
16:05 на живо
EuroSport 2
Щутгарт - Хановер 96
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Хетафе
17:15 на живо
Diema Sport
Славия - Левски София
17:30 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - Еммен
17:45 на живо
Nova Sport
Лион - Тулуза
18:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Ливърпул
18:15 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Вердер Бремен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Аталанта - Фиорентина
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 19:30 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Ювентус
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Атлетик Билбао 21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Сент Етиен 22:00 на живо

Мачове за неделя, 3 март, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
23:00 Боливия - Никарагуа 2 - 2 1.25 4.94 13.46
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Уотфорд - Лестър 2 - 1 2.61 3.36 2.79
16:05 Фулъм - Челси 1 - 2 7.26 4.50 1.47
18:15 Евертън - Ливърпул 0 - 0 6.12 4.06 1.58
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Щутгарт - Хановер 96 5 - 1 1.69 3.89 4.98
19:00 Волфсбург - Вердер Бремен 1 - 1 2.24 3.45 3.16
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Дармщат 98 1 - 0 2.05 3.30 3.65
14:30 Динамо Дрезден - Бохум 2 - 2 2.53 3.22 2.80
14:30 Инголщат - Кьолн 1 - 2 4.21 3.55 1.83
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мюнхен 1860 - Ханза Рощок 1 - 2 2.27 3.21 3.04
15:00 Карл Цайс Йена - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 0 3.03 3.20 2.30
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Селта Виго 1 - 0 1.91 3.53 4.17
17:15 Бетис - Хетафе 1 - 2 2.36 3.02 3.37
19:30 Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид 0 - 2 4.00 3.14 2.09
21:45 Валенсия - Атлетик Билбао 2 - 0 2.08 3.11 4.03
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Майорка - Елче 1 - 1 1.92 3.08 4.47
17:00 Нумансия - Спортинг Хихон 1 - 2 2.39 2.96 3.20
19:00 Райо Махадаонда - Гранада 0 - 3 3.24 2.96 2.38
19:00 Реал Овиедо - Луго 1 - 1 1.73 3.34 5.24
21:00 Лас Палмас - Естремадура 1 - 1 1.57 3.69 6.11
21:00 Реус Депортиу - Тенерифе 0 - 1 - - -
21:30 Сарагоса - Алмерия 1 - 2 2.16 2.98 3.73
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Валядолид Б - Унионистас де Саламанка 1 - 1 2.20 2.91 3.28
13:00 Бургос - Рапидо де Боусас 1 - 0 1.83 2.97 4.52
13:00 Интернасионал де Мадрид - Реал Мадрид Кастиля 2 - 1 2.81 2.98 2.42
13:00 Унион Адарве - Депортиво Фабрил 1 - 0 1.90 3.03 4.07
13:00 Фуенлабрада - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 1.30 4.31 9.52
17:00 Селта Виго Б - Атлетико Мадрид Б 0 - 3 2.48 2.92 2.78
17:30 Навалкарнеро - Културал Леонеса 0 - 1 4.58 3.30 1.71
18:00 Гихуело - СС Рейес 3 - 0 2.39 2.88 2.98
18:00 Понферадина - Понтеведра 1 - 0 2.07 2.98 3.50
18:00 Салмантино - Корухо 0 - 0 2.07 2.94 3.51
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Унион - Мирандес 0 - 0 3.56 3.12 1.97
17:30 Туделано - УД Логронес 2 - 1 3.50 2.84 2.12
18:00 Баракалдо - Културал Дуранго 1 - 0 1.39 3.95 6.92
18:00 Витория-Гастейс - Лейоа 3 - 1 2.46 2.85 2.83
18:00 Лангрео - Расинг Сантандер 2 - 1 3.44 3.14 1.99
18:00 Химнастика де Торелавега - Реал Овиедо Б 2 - 1 2.78 2.79 2.56
20:30 Калахора - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 2.02 2.92 3.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ехеа - Теруел 0 - 0 1.98 3.11 3.51
13:00 Олот - Атлетико Балеарес 0 - 0 3.38 2.81 2.17
13:00 Пералада-Жирона Б - Еспаньол Б 2 - 2 2.39 2.87 2.90
13:00 Сабадел - Ебро 0 - 0 2.24 2.84 3.20
17:30 Конкуенсе - Виляреал Б 1 - 1 3.27 2.79 2.24
18:00 Алкояно - Корнеля 0 - 2 2.46 2.74 2.95
18:00 Лейда Еспортиу - Бадалона 0 - 0 1.76 3.19 4.34
18:15 Кастейон - Леванте Б 1 - 1 1.82 2.99 4.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Алмерия Б - Хумиля 0 - 1 2.62 2.87 2.62
12:30 Атлетико Малагеньо - УКАМ Мурсия 0 - 3 3.68 2.93 2.01
12:30 Севиля Атлетико - Дон Бенито 1 - 1 1.99 3.03 3.57
13:00 Мелия - Картахена 1 - 2 2.54 2.94 2.64
13:00 Реал Мурсия - Марбеля 1 - 1 1.90 3.08 3.87
17:45 Ибиса - Сан Фернандо 1 - 1 1.85 3.01 4.27
18:00 Вияновенсе - Линенсе 0 - 0 2.49 2.73 2.93
18:00 Рекреативо - Ел Ехидо 2012 2 - 0 1.41 3.86 6.82
18:30 Атлетико Санлукеньо - Гранада Б 1 - 1 2.06 2.91 3.51
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Торино - Киево 3 - 0 1.53 3.97 6.86
16:00 Дженоа - Фрозиноне 0 - 0 1.68 3.58 5.71
16:00 СПАЛ - Сампдория 1 - 2 2.73 3.18 2.67
16:00 Удинезе - Болоня 2 - 1 2.77 2.95 2.82
19:00 Аталанта - Фиорентина 3 - 1 1.85 3.68 4.17
21:30 Наполи - Ювентус 1 - 2 2.48 3.10 3.07
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Перуджа - Салернитана 3 - 1 1.99 2.96 4.39
16:00 Пескара - Специя 2 - 0 2.51 3.03 2.95
22:00 Верона - Венеция 1 - 0 1.80 3.24 4.86
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Тернана - Монца 1912 0 - 1 2.33 2.99 2.92
17:30 Вис Пезаро 1898 - Виртус Верона 0 - 0 1.85 3.10 4.15
17:30 Виченца Виртус - Имолезе 0 - 0 2.35 2.85 3.03
17:30 Джиана Ерминио - Триестина 1 - 1 3.17 2.95 2.22
17:30 Порденоне - Самбенедетезе 1 - 1 1.70 3.18 4.86
17:30 Ренате - Равена 0 - 1 2.38 2.85 2.97
17:30 Римини - Губио 1 - 1 2.30 2.85 3.15
17:30 Терамо - Фермана 0 - 1 2.31 2.82 3.16
17:30 ФералпиСало - Судтирол 1 - 1 2.06 3.00 3.45
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Виртус Франкавила - Вибонезе 1 - 1 2.19 3.00 3.14
15:30 Кавезе 1919 - Сиракуза 2 - 0 2.01 2.98 3.71
15:30 Катания - Потенца 1 - 1 1.66 3.26 4.97
15:30 Матера - Трапани 0 - 3 - - -
15:30 Риети - Витербезе 1 - 0 2.92 2.83 2.42
15:30 Сикула Леонцио - Паганезе 1 - 1 1.59 3.50 5.13
17:30 Бишелие 1913 - Катанзаро 1 - 0 3.96 3.19 1.84
19:30 Казертана - Юве Стабия 0 - 0 2.91 2.90 2.41
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Гингам - Нант 0 - 0 3.13 2.94 2.51
16:00 Лил - Дижон 1 - 0 1.47 4.22 7.06
16:00 Ница - Страсбург 1 - 0 2.38 2.94 3.37
18:00 Лион - Тулуза 5 - 1 1.29 5.55 10.08
22:00 Олимпик Марсилия - Сент Етиен 2 - 0 1.78 3.63 4.63
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Париж ФК - Ланс 2 - 0 2.63 2.73 3.05
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Хартберг 4 - 2 1.65 3.90 4.73
15:30 Щурм Грац - ЛАСК Линц 0 - 3 3.24 3.27 2.20
18:00 Вакер Инсбрук - Матерсбург 0 - 1 2.73 3.26 2.52
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Клагенфурт - Блау-Вайс Линц 5 - 0 3.11 3.34 2.12
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Зира Баку - Габала 1 - 1 2.84 2.89 2.45
15:30 Кешля - Карабах Агдам 0 - 1 6.39 3.95 1.45
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Лачи 1 - 1 - - -
18:00 Фламуртари - Кастриоти Круя 1 - 1 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Луситанос 5 - 0 1.52 4.20 4.46
15:00 ФК Санта Колома - Енкамп 1 - 0 1.06 10.16 16.16
17:00 Ордино - УЕ Санта Колома 0 - 1 2.71 3.20 2.28
19:00 Интер де Ескалдес - Сант Жулия 2 - 1 5.83 4.73 1.36
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Арцах Ереван - Бананц Ереван 1 - 1 3.39 3.30 1.91
12:00 Ширак Гюмри - Лори Ванадзор 0 - 0 2.46 2.91 2.72
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Зулте Варегем - КАА Гент 1 - 3 3.17 3.77 2.10
19:00 Локерен - Андерлехт 1 - 2 5.71 4.22 1.55
21:00 Роял Антверпен - Ойпен 2 - 1 1.45 4.35 7.23
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - Мехелен 1 - 1 5.71 4.15 1.49
17:00 Оуд Хеверле Льовен - Беершот Вилрийк 2 - 2 3.35 3.50 2.00
17:00 Рьозеларе - Вестерло 1 - 1 2.44 3.08 2.82
17:00 Унион Сент Жилоаз - Тубиз 1 - 0 1.38 4.38 7.14
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 ГОШК Габела - Слобода Тузла 0 - 0 2.37 3.17 2.64
16:00 Жрински Мостар - Радник Биелина 0 - 0 1.32 4.35 7.48
19:00 Железничар Сараево - Младост Добой Какан 2 - 1 1.47 3.84 5.82
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Витоша Бистрица - Етър Велико Търново 1 - 1 4.46 3.16 1.81
15:00 Лудогорец Разград - Ботев Враца 2 - 0 1.12 7.71 14.80
17:30 Славия - Левски София 0 - 3 4.75 3.23 1.73
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Гибралтар Юнайтед - Лайънс Гибралтар 4 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Тбилиси - Чихура Сачхере 2 - 0 1.55 3.74 4.92
18:00 Дила Гори - ВИТ Джорджия Тбилиси 0 - 1 1.75 3.29 4.15
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Лариса 0 - 0 1.92 3.09 4.47
16:00 Атромитос - Паниониос Атина 3 - 0 1.48 3.76 7.67
17:15 Левадиакос - Ламия 1 - 1 2.20 2.80 3.89
19:00 Панатинайкос - ПАОК 0 - 2 4.08 3.19 1.95
19:30 Астерас Триполис - Панайтоликос 3 - 0 1.55 3.76 6.50
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аититос Спата - Егиниакос 1 - 0 1.61 3.49 4.75
15:00 Ираклис Солун - Панахайки 0 - 0 2.37 2.99 2.79
15:00 Караискакис Арта - Керкира Корфу 1 - 1 - - -
15:00 Спарти - Аполон Лариса 0 - 2 4.72 3.71 1.59
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Сьондерийске - Рандерс 3 - 0 2.99 3.26 2.36
15:00 Вендсисел - Орхус 2 - 2 3.11 3.26 2.31
17:00 ФК Копенхаген - Вейле 2 - 0 1.23 6.20 11.70
19:00 Одензе - Брьондби 2 - 0 2.45 3.23 2.92
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Кьоге - Фредериция 3 - 3 2.76 3.32 2.38
14:45 Нествед - Виборг 1 - 0 3.40 3.34 2.02
14:45 Силкеборг - Роскилде 3 - 1 1.83 3.70 3.79
14:45 Тистед - Хелзингор 1 - 3 3.60 3.66 1.90
14:45 Фремад Амагер - Нюкьобинг 0 - 2 2.92 3.20 2.34
14:45 Хвидовре - Лингби 0 - 1 3.05 3.40 2.18
Естония - Суперкупа Естония - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:00 Номе Калю - ФКИ Левадия Талин 3 - 2 2.58 3.43 2.28
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Апоел Хадера 1 - 0 2.39 2.95 2.82
20:30 Апоел Тел Авив - Макаби Петах Тиква 6 - 0 2.16 2.93 3.29
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Кефлавик - Брейдаблик Коупавогюр 3 - 4 8.30 6.37 1.20
Казахстан - Суперкупа Казахстан - Суперкупа Рез. 1 X 2
11:00 Астана - Кайрат Алмати 2 - 0 2.44 2.94 2.73
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Пафос - Алки Ороклини 0 - 3 1.83 3.48 3.62
18:00 Ермис Арадипоу - Анортозис 2 - 1 2.52 3.18 2.54
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Судува Мариямполе - ФК Ритеряй 2 - 1 1.57 3.75 4.75
19:30 Жалгирис Вилнюс - ФК Паланга 5 - 1 1.16 6.57 10.60
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Жюнес Еш - Мондорф-ле-Бен 1 - 2 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - ЮС Хостерт 2 - 0 1.57 4.31 4.06
17:00 Рюмеланж - Етцела Етелбрюк 3 - 5 - - -
17:00 Ф91 Дюделанж - Фола Еш 1 - 1 1.80 3.75 3.40
17:00 Юнион Титус Петанж - РМ Хам Бенфика 3 - 0 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Краков - Погон Шчечин 2 - 3 3.15 3.26 2.22
19:00 Лех Познан - Арка Гдиня 1 - 0 1.67 3.69 5.00
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вигри Сувалки - ГКС Катовице 2 - 0 3.18 3.05 2.23
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Белененсеш - Фейрензе 4 - 0 1.81 3.40 4.58
17:00 Шавеш - Санта Клара 0 - 0 2.07 3.24 3.63
19:30 Рио Аве - Спортинг Брага 1 - 2 3.97 3.68 1.83
22:00 Спортинг Лисабон - Портимонензе 3 - 1 1.33 5.10 8.75
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Спортинг Ковиля - Бенфика Б 2 - 0 2.58 3.09 2.62
17:00 Кова Да Пиедаде - Фарензе 1 - 0 1.94 3.14 3.85
17:00 Лейшоес - Академико Визеу 0 - 2 1.70 3.48 4.56
17:00 Порто Б - Фамаликао 1 - 1 2.51 3.04 2.73
19:00 Варзин - Ещорил Прая 0 - 0 3.39 3.16 2.09
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Виторул Констанца - Ботошани 1 - 0 1.73 3.30 5.02
17:00 Херманщат - Политехника Яш 2 - 0 2.91 3.06 2.45
20:00 Клуж - Сепси Сфънту Георге 1 - 0 1.53 3.62 6.87
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 ФК Уфа - Динамо Москва 1 - 2 2.67 2.81 2.90
13:00 Енисей Красноярск - ФК Ростов 1 - 1 3.88 2.89 2.13
18:00 Спартак Москва - ФК Краснодар 1 - 1 2.63 3.11 2.68
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 СКА-Хабаровск - Чертаново Москва 1 - 3 1.55 3.47 6.33
12:00 Ротор Волгоград - Спартак Москва 2 0 - 0 1.89 3.12 4.03
12:00 Сибир Новосибирск - ФК Тюмен 2 - 0 2.54 2.78 2.91
13:00 ФК Нижни Новгород - ПФК Сочи 0 - 0 2.85 2.92 2.47
14:00 Мордовия Саранск - ФК Тамбов 1 - 3 4.72 3.35 1.72
14:00 ФК Химки - Факел Воронеж 1 - 1 2.21 2.87 3.38
14:30 ФК Краснодар-2 - Луч-Енергия Владивосток 2 - 1 1.62 3.44 5.47
15:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Шинник Ярославл 1 - 0 2.87 2.86 2.49
16:00 Балтика Калининград - Авангард Курск 2 - 1 2.54 2.86 2.78
16:00 ФК Армавир - Том Томск 0 - 0 2.72 2.87 2.70
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Кайлунго 2 - 3 - - -
16:00 Фаетано - Космос Серавале 1 - 1 - - -
16:00 Ювенес Догана - Тре Пене 0 - 0 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев - Шкупи Скопие 0 - 2 1.71 3.46 4.28
15:00 Вардар Скопие - Македония Гьорче Петров 3 - 1 1.41 4.06 6.65
15:00 Победа Прилеп - Работнички Скопие 0 - 1 2.88 3.23 2.23
15:00 Силекс Кратово - Ренова Джепчище 0 - 0 2.23 2.98 3.08
15:00 Шкендия 79 Тетово - Беласица Струмица 3 - 0 1.13 6.85 12.80
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Слован Братислава - Спартак Търнава 2 - 0 1.29 4.96 8.18
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:15 Алуминий Кидричево - Марибор 0 - 1 7.19 4.39 1.35
18:30 Рудар Веление - Кръшко 1 - 0 1.93 3.26 3.55
20:30 Горица - Триглав 1 - 2 1.86 3.34 3.75
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Бачка Бачка Паланка - Земун 2 - 0 1.62 3.39 4.87
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Коняспор - Гьозтепе 1 - 1 2.09 3.06 3.78
15:00 Йени Малатияспор - Истанбул Башакшехир 0 - 2 4.72 3.53 1.74
18:00 Ерзурум ББ - Галатасарай 1 - 1 3.98 3.40 1.90
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Алтънорду - Хатайспор 2 - 2 2.25 2.98 3.17
12:30 Юмраниеспор - Кардемир Карабукспор 3 - 0 1.05 10.17 19.65
15:00 Болуспор - Истанбулспор 2 - 1 1.93 3.15 3.91
18:00 Афиет Афионспор - Генчлербирлиги 0 - 0 4.48 3.53 1.72
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Ворскла Полтава 3 - 0 2.10 3.01 3.38
14:00 Олимпик Донецк - Арсенал Киев 0 - 1 2.03 3.23 3.32
17:00 Александрия - ФК Мариупол 1 - 1 1.80 3.11 4.41
17:00 Карпати Лвов - ФК Лвов 0 - 1 2.40 3.11 2.72
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:00 РоПС Рованиеми - КуПС Куопио 3 - 2 3.85 3.66 1.77
18:00 ИФК Мариехамн - ХИФК Хелзинки 3 - 0 1.41 4.34 6.25
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 Грьонинген - ВВВ Венло 3 - 2 1.61 3.93 5.36
15:30 Хееренвеен - Вилем II 4 - 2 1.80 3.83 4.05
17:45 АЗ Алкмаар - Фортуна Ситард 4 - 2 1.15 7.83 16.19
17:45 Фейенорд - Еммен 4 - 0 1.14 8.08 16.91
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Запрешич - Хайдук Сплит 1 - 3 4.46 3.59 1.72
18:30 Осиек - Славен 1 - 1 1.62 3.56 5.42
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бохемианс 1905 Прага - Славия Прага 0 - 3 6.90 3.85 1.47
16:00 Теплице - Опава 3 - 2 1.84 3.47 4.05
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Простейов 4 - 1 1.69 3.54 4.21
15:30 Варнсдорф - Пардубице 0 - 0 2.46 3.02 2.75
15:30 Графин Влашим - Чешке Будьовице 0 - 1 4.29 3.46 1.72
15:30 Храдец Кралове - Баник Соколов 2 - 0 1.58 3.96 4.65
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Тун 3 - 1 1.66 3.86 4.72
17:00 Санкт Гален - Ксамакс 3 - 0 1.89 3.61 3.77
17:00 Цюрих - Лугано 0 - 1 1.98 3.51 3.62
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Киасо - Криенс 2 - 2 2.44 3.35 2.61
16:00 Винтертур - Лозана Спорт 1 - 1 2.69 3.30 2.39
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Сириус 3 - 0 1.57 3.87 4.96
16:00 Халмстад - Карлстад БК 1 - 1 1.32 4.89 7.13
16:00 Юргорден - Елфсборг 3 - 2 1.82 3.45 3.92
18:00 ГАИС Гьотеборг - Нюкьопинг 4 - 3 1.38 4.58 6.37
18:00 Йоребро - ИФК Гьотеборг 3 - 3 2.30 3.42 2.71
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
15:30 Абърдийн - Рейнджърс 1 - 1 4.23 3.41 1.77
17:30 Дънди Юнайтед - Инвърнес КТ 1 - 2 2.06 3.26 3.44
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Мелбърн Сити - Пърт Глори 2 - 2 2.99 3.32 2.29
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 МК Оран - КР Белуиздад 1 - 1 2.10 2.91 3.45
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:20 Сан Мартин Сан Хуан - Годой Крус 0 - 0 2.36 2.99 3.15
00:20 Сан Мартин Тукуман - Ланус 1 - 2 2.99 2.97 2.45
02:30 Ривър Плейт - Нюелс Олд Бойс Росарио 4 - 2 1.53 3.77 6.22
22:10 Патронато Парана - Хуракан Буенос Айрес 1 - 0 2.51 2.96 2.92
22:10 Талерес Кордоба - Колон Санта Фе 2 - 0 2.13 2.87 3.87
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Килмес Буенос Айрес - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 2.41 2.84 3.00
22:00 Гилермо Браун - Институто Кордоба 1 - 0 2.50 2.81 2.91
22:00 Олимпо Баия Бланка - Сантамарина 3 - 1 1.77 3.12 4.64
22:05 Нуева Чикаго - Темперлей 4 - 1 2.05 2.96 3.68
23:00 Феро Карил Оесте - Атлетико Митре 2 - 0 2.74 2.85 2.61
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:10 Ал Шабаб Манама - Ал Мухарак 0 - 2 4.87 4.11 1.48
17:00 Ал Рифа - Будайя Клуб 2 - 1 1.37 4.22 6.46
18:40 Ал Хала - Ал Хид 0 - 3 2.43 3.45 2.38
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Атлетико Венецуела - Депортиво Лара 0 - 0 3.25 3.07 2.04
21:30 Естудиантес де Каракас - Ланерос Гуанаре 3 - 2 2.10 3.25 2.96
22:00 Минерос де Гуаяна - Депортиво Тачира 1 - 0 2.05 3.27 3.06
22:30 Сулия - Метрополитанос 0 - 2 1.69 3.51 4.07
23:00 Естудиантес де Мерида - Академия Пуерто Кабейо 1 - 1 1.82 3.17 3.89
23:00 Монагас Матурин - Арагуа Маракай 0 - 1 1.57 3.75 4.67
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Биндуонг - СХБ Дананг 3 - 1 1.72 3.66 3.66
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Депортиво Чиантла 3 - 1 1.57 3.44 5.06
19:30 Антигуа ГФК - Сикинала 3 - 0 1.57 3.54 4.86
22:30 Гуастатоя - Кобан Империал 1 - 1 1.91 3.31 3.35
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Джаиш Кайро - Ал Масри Порт Саид 0 - 1 2.78 2.85 2.56
16:00 Миср Ел Макаса - Ел Ентаг Ел Харби 3 - 1 2.15 3.00 3.40
19:00 ЕНППИ Кайро - Вади Дегла 1 - 2 2.49 2.93 2.79
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:30 ЛДУ Кито - Гуаякил Сити 4 - 0 1.33 4.22 8.32
03:00 Емелек Гуаякил - Текнико Университарио 1 - 0 1.37 4.35 6.81
21:00 Мушук Руна - Ел Национал Кито 0 - 1 1.61 3.59 5.09
23:15 Индепендиенте дел Вале - Барселона Гуаякил 3 - 0 2.34 3.10 2.87
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Сонсонате - Чалатенанго 1 - 2 2.24 3.21 2.76
23:00 ФАС Санта Ана - Исидро Метапан 0 - 3 2.24 3.23 2.75
23:15 Алианса Сан Салвадор - Фирпо Усулутан 5 - 0 1.55 3.40 5.75
23:15 Аудас Апастепеке - Санта Текла 3 - 0 2.00 3.24 3.27
23:30 Агила Сан Мигел - Пасакина 4 - 1 1.90 3.25 3.49
23:30 Мунисипал Лименьо - Хокоро 2 - 0 2.00 3.22 3.23
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Минерва Пенджаб - Ийст Бенгал Калкута 0 - 1 5.09 3.65 1.58
13:30 Гокулам Керала - НЕРОКА Имфал 2 - 1 - - -
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Делхи Динамос 2 - 1 2.68 3.18 2.46
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Хенан Джануе - Далиан Ифан 1 - 1 3.16 3.27 2.14
13:35 Дзянсу Сънинг - Тиендзин Теда 3 - 2 1.53 3.93 5.47
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Хуниор Баранкиля 0 - 1 1.81 3.29 4.40
00:30 Хагуарес де Кордоба - Депортес Толима 0 - 4 2.55 3.09 2.70
02:45 Ла Екуидад Богота - Кукута Депортиво 2 - 1 2.17 3.03 3.37
21:00 Санта Фе Богота - Рионегро 2 - 2 1.68 3.32 5.20
23:00 Унион Магдалена - Депортиво Пасто 1 - 0 1.87 3.06 4.47
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос де Гуапилес - Лимон 4 - 2 2.02 3.37 3.19
03:30 Гуадалупе - Сан Карлос 1 - 2 2.80 3.21 2.29
21:30 Кармелита - Депортиво Саприса 0 - 1 4.28 3.45 1.74
23:55 Перес Селедон - Картахинес 0 - 0 2.17 3.37 2.88
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Мелака Юнайтед - Куала Лумпур 2 - 0 1.50 4.05 5.00
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ШР Ал Хосейма - ИР Танжер 2 - 3 2.52 2.77 2.87
18:00 ФАР Рабат - Юсуфиа Берешид 3 - 4 1.73 3.13 4.74
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Некакса Агуаскалиентес 2 - 1 1.73 3.49 4.49
03:00 Леон - Сантос Лагуна 3 - 0 1.95 3.45 3.52
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пачука 3 - 0 1.61 3.68 5.10
05:00 Чивас Гуадалахара - Монтерей 0 - 2 2.87 3.19 2.33
20:00 Депортиво Толука - Веракрус 3 - 1 1.38 4.30 7.92
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Сакатекас - Кафеталерос де Тапачула 3 - 2 1.65 3.59 4.24
01:00 Селая - Потрос УАЕМ 1 - 1 1.90 3.02 3.85
03:00 Атлетико Сан Луис - Симаронес де Сонора 0 - 0 1.59 3.50 5.01
03:00 Венадос - Корекаминос УАТ 0 - 1 2.25 3.14 2.87
05:00 Дорадос де Синалоа - Алебрихес де Оахака 4 - 0 2.42 2.90 2.82
05:00 Тампико Мадеро - Атланте Канкун 1 - 1 2.42 3.25 2.55
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Сакатепек 4 - 0 2.22 3.18 2.86
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
04:00 Хоукс Бей Юнайтед - Тасман Юнайтед 2 - 2 2.28 3.75 2.30
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Серо Портеньо - Спортиво Лукеньо 2 - 0 1.76 3.57 4.04
23:45 Депортиво Капиата - Насионал Асунсион 1 - 0 2.48 3.26 2.59
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Карлос А. Манучи - Реал Гарсиласо 0 - 1 1.82 3.49 3.73
03:00 Спорт Бойс - Спортинг Кристал 0 - 3 4.61 3.74 1.62
22:30 Алианса Универсидад - Аякучо 1 - 0 2.10 3.24 3.14
23:00 Алианса Лима - Универсидад Сезар Валехо 3 - 1 1.51 3.79 5.65
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
01:00 Ванкувър Уайткепс - Минесота Юнайтед 2 - 3 2.03 3.36 3.55
01:00 Колорадо Рапидс - Портланд Тимбърс 3 - 3 2.50 3.33 2.69
01:00 Хюстън Динамо - Реал Солт Лейк 1 - 1 1.81 3.93 3.76
03:00 Лос Анджелис Галакси - Чикаго Файър 2 - 1 1.77 3.78 4.12
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Монреал Импакт 1 - 2 2.35 3.44 2.81
05:00 Сиатъл Саундърс - Синсинати 4 - 1 1.56 3.99 5.49
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Хоуганг Юнайтед - Тампайнс Роувърс 1 - 5 5.02 3.99 1.50
11:30 Хоум Юнайтед - Бруней ДПММ 0 - 1 1.84 3.51 3.51
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Након Ратчасима - Чианграй Юнайтед 1 - 2 2.51 3.34 2.40
13:00 Трат - Чайнат Хорнбил 2 - 2 3.02 3.55 1.99
14:00 Порт Банкок - Ратчабури 1 - 0 1.50 4.04 4.97
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Габес - УС Татауин 1 - 1 2.28 2.72 3.17
15:30 Кайруан - Монастир 1 - 2 2.33 2.81 2.97
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Бостън Ривър - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 0 2.39 3.19 2.70
21:30 Данубио Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 0 2.12 3.24 3.13
21:30 Рампла Хуниорс - Дефенсор Спортинг 0 - 2 3.21 3.26 2.08
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Хутикалпа - Хондурас Прогресо 2 - 2 1.84 3.36 3.53
23:00 Маратон Сан Педро - Реал де Минас 2 - 1 1.34 4.63 6.35
23:30 Вида Ла Сейба - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 1 2.68 3.21 2.28
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Универсидад де Чили - Уачипато Талкауано 3 - 0 1.87 3.39 3.80
17:00 Кокимбо Унидо - Евертън Виня дел Мар 4 - 0 2.71 3.00 2.55
23:30 Курико Унидо - Коло-Коло Сантяго 3 - 4 3.19 3.07 2.20
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Полокване Сити 1 - 3 2.62 2.64 2.93
15:30 Чипа Юнайтед - СуперСпорт Юнайтед 0 - 1 3.05 2.76 2.43
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Сеул - Поханг Стийлърс 2 - 0 2.37 2.99 3.02
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Албирекс Ниигата 1 - 4 2.62 3.17 2.57
07:00 Йокохама ФК - Монтедио Ямагата 0 - 2 2.16 3.11 3.30
07:00 Мито Холихок - Точиги СК 3 - 0 2.28 2.83 3.38
07:00 Токушима Вортис - Гифу 1 - 0 1.71 3.54 4.54
07:00 Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава 2 - 1 2.81 2.83 2.65
08:00 Ехиме ФК - Токио Верди 1 - 0 3.47 2.97 2.17
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:00 РСБ Беркан (Мар) - Раджа Казабланка (Мар) 0 - 0 2.18 2.78 3.49
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Калмар (Шве) - Трелеборг (Шве) 1 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.03.2019 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане