Германия - Бундеслига
21:30
Вердер Бремен
0 - 3
Айнтрахт Франкфурт
2.743.502.51
Германия - Втора Бундеслига
19:30
Хановер 96
3 - 0
Динамо Дрезден
1.623.905.29
Германия - Трета Лига
20:00
Байерн Мюнхен II
3 - 2
Пройсен Мюнстер
1.404.716.71
20:00
Дуисбург
1 - 1
Карл Цайс Йена
1.315.467.64
20:00
Халешер
0 - 1
Айнтрахт Брауншвайг
2.403.352.77
21:30
Кайзерслаутерн
1 - 1
Мюнхен 1860
2.573.252.62
21:30
Кемницер
0 - 1
Зоненхоф Гроссашпах
1.553.945.45
Австрия - Група за Титлата
19:30
ЛАСК Линц
1 - 2
Хартберг
1.246.319.71
19:30
Щурм Грац
1 - 2
Волфсбергер
3.173.522.12
21:30
Ред Бул Залцбург
2 - 0
Рапид Виена
1.404.966.46
Албания - Суперлига
18:00
Билис Балш
1 - 3
КФ Тирана
3.913.241.83
18:00
Кукеси
2 - 1
Луфтетари
1.374.765.93
18:00
Лачи
1 - 1
Теута
2.072.903.59
18:00
Фламуртари
1 - 3
Влазня
4.143.501.72
21:00
Партизани Тирана
1 - 2
Скендербеу Корча
2.263.462.62
Естония - Мейстрилига
19:00
Нарва Транс
0 - 2
Тулевик Вилянди
1.414.875.60
19:00
Номе Калю
2 - 0
ФКИ Левадия Талин
2.793.172.37
19:30
Пайде Линнамеесконд
1 - 3
Флора Талин
3.353.511.94
Израел - Група за Титлата
20:30
Апоел Хайфа
1 - 1
Апоел Беер Шева
3.953.411.85
20:45
Макаби Тел Авив
2 - 0
Макаби Хайфа
1.813.354.04
Израел - Група за Изпадане
19:45
Апоел Хадера
2 - 2
Секция Нес Циона
2.023.143.51
Косово - Купа на Косово
17:00
Балкани Суха река
0 - 0
Фероникели Глоговац
1.743.703.98
Полша - Първа Лига
19:10
ГКС Ястшембе-Здруй
1 - 2
Варта Познан
2.763.052.50
21:40
Олимпия Груджьондз
1 - 2
Подбескидзе
4.433.971.64
Португалия - Примейра Лига
21:00
Портимонензе
1 - 0
Жил Висенте
2.293.103.31
23:15
Фамаликао
2 - 1
Порто
6.554.441.46
Сърбия - Купа на Сърбия
16:00
Чукарички
3 - 2
Раднички Ниш
2.123.093.32
18:30
Радник Сурдулица
1 - 2
Партизан Белград
9.975.201.25
21:00
**Войводина Нови Сад
0 - 0
Младост Лучани
1.523.786.00
Унгария - Купа на Унгария
21:00
Хонвед Будапеща
2 - 1
Мезьокьовешд
2.993.152.29
Черна Гора - Първа Лига
19:00
Гарбал Радановичи
0 - 2
Зета Голубовци
2.802.902.54
19:00
Сутиеска Никшич
0 - 0
Петровац
1.264.949.58
21:00
Искра Даниловград
2 - 0
Ком Подгорица
1.533.575.82
21:00
Рудар Плевля
0 - 3
ФК Подгорица
1.873.333.75
21:00
Титоград Подгорица
1 - 3
Будучност Подгорица
6.163.851.47
Чехия - Първа Лига
19:00
Баник Острава
0 - 2
Виктория Пилзен
4.473.391.77
19:00
Опава
0 - 1
Бохемианс 1905 Прага
3.173.142.26
19:00
Словачко
2 - 0
Карвина
1.673.545.10
19:00
Чешке Будьовице
2 - 0
Сигма Оломоуц
2.503.262.69
21:00
Спарта Прага
3 - 0
Теплице
1.186.4114.28
Чехия - Национална Лига
18:00
Усти над Лабем
2 - 0
Влашим
1.773.544.04
19:00
Баник Соколов
1 - 2
Пардубице
6.134.021.46
Приятелски Срещи - Клубни
12:30
Бран Берген (Нор)
2 - 0
Осане (Нор)
---
17:00
Слован Братислава (Слк)
2 - 1
Нитра (Слк)
1.126.7716.61
18:00
Олимпия Любляна (Слн)
0 - 1
Нафта Лендава (Слн)
1.754.063.18
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.05.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Вердер Бремен като домакин само 1 победа от 13 мача
» Ред Бул Залцбург като домакин 20 вкарани гола в 5 мача - 4.00 на мач
» Луфтетари като гост няма победа от 13 мача
» Фламуртари като домакин няма победа от 12 мача
» ФКИ Левадия Талин само победи от 4 мача
» Пайде Линнамеесконд 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач
ТВ програма