Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
293031    
       
Топ факти за деня

Судува Мариямполе няма равенство от 16 мача

ПСС Слеман 3 равенства от 4 мача

Йънг Лайънс като домакин 3 загуби от 4 мача

Анкета

Ще успее ли Лудогорец да отстрани Ференцварош в ШЛ, след 1-2 в първия мач в Унгария?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Локомотив Пловдив 20:30 на живо

Мачове за сряда, 3 юли, 2019 Подреждане по час

Копа Америка Копа Америка Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Бразилия - Аржентина 2 - 0 1.73 4.46 4.55
България - Суперкупа България - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:30 Лудогорец Разград - Локомотив Пловдив 2 - 0 1.31 4.58 8.56
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дила Гори - Сиони Болниси 2 - 0 1.79 3.29 3.96
20:00 Динамо Тбилиси - Динамо Батуми 2 - 1 2.10 3.15 3.05
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
20:00 Судува Мариямполе - Кауно Жалгирис 3 - 0 1.37 4.37 7.00
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
20:00 Шьовде АИК - Торнс 2 - 1 2.29 3.27 2.77
Виетнам - Други Виетнам - Други Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам** - Хоанган Гялай 0 - 0 2.05 3.59 3.03
13:00 Хайфонг - Хошимин Сити** 0 - 0 3.24 3.59 1.96
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персия Джакарта - ПСС Слеман 1 - 0 1.61 3.84 4.78
14:30 Калтенг Путра - Борнео ФК 0 - 1 2.01 3.56 3.17
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Йънг Лайънс - Хоум Юнайтед 0 - 1 4.05 3.69 1.68
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока** - Кагошима Юнайтед 1 - 1 2.11 3.25 3.25
13:00 Вентфорет Кофу** - Гифу 2 - 2 1.39 4.36 6.99
13:00 Висел Кобе - Гираванц Китакюшу 4 - 0 1.36 4.51 6.95
13:00 Гамба Осака - Каматамаре Сануки 7 - 1 1.37 4.66 6.71
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Фагиано Окаяма 0 - 3 2.30 3.22 2.90
13:00 Звейген Канадзава - Албирекс Ниигата 1 - 0 2.18 3.17 3.18
13:00 Мачида Зелвия - Каталер Тояма 0 - 1 1.58 3.59 5.60
13:00 Мито Холихок - Киото Санга 1 - 0 2.13 3.17 3.29
13:00 Монтедио Ямагата - Точиги СК 1 - 2 1.61 3.69 5.21
13:00 Оита Тринита - Гайнаре Тотори 4 - 1 1.47 4.31 5.62
13:00 Омия Ардижа** - Теспакусатсу Гунма 1 - 1 1.60 3.68 5.18
13:00 Ренофа Ямагучи - Рюкю 2 - 1 2.05 3.35 3.29
13:00 Саган Тошу** - Роасо Кумамото 1 - 1 1.56 3.75 5.31
13:00 Токушима Вортис** - Ехиме ФК 0 - 0 1.73 3.40 4.60
Голд Къп Северна и Централна Америка Голд Къп Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:30 Хаити - Мексико** 0 - 0 12.95 5.37 1.24
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Олимпик Донецк (Укр) - МФК Николаев (Укр) 5 - 0 1.75 3.60 3.60
11:30 Варта Познан (Пол) - ЛКС Лодз (Пол) 0 - 3 4.20 3.60 1.65
11:30 Спартак Суботица (Сър) - Борац Баня Лука (Бих) 1 - 1 2.40 3.40 2.45
12:00 Арка Гдиня (Пол) - Хойничанка Хойнице (Пол) 1 - 0 1.66 3.81 4.26
12:00 Гомел (Блр) - Арарат-Армения Ереван (Арм) 0 - 3 2.25 3.52 2.69
12:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Тринец (Чех) 2 - 1 2.20 3.60 2.60
13:00 Гурник Ленчна (Пол) - Погон Шедълце (Пол) 0 - 1 2.40 3.60 2.40
14:00 Одензе (Дан) - Холщайн Кил (Гер) 1 - 1 2.73 3.53 2.23
14:00 Силкеборг (Дан) - Вендсисел (Дан) 3 - 0 1.87 3.89 3.28
15:00 Лингби (Дан) - Хелзингор (Дан) 1 - 0 1.61 4.09 4.12
16:00 Йънг Утрехт (Хол) - Нордселанд (Дан) 2 - 4 4.48 4.55 1.50
17:00 Висла Краков (Пол) - Сандеця Нови Сонч (Пол) 0 - 1 2.25 3.40 2.63
17:00 Сатурн Москва (Рус) - Том Томск (Рус) 0 - 1 5.00 4.00 1.50
17:00 Храдец Кралове (Чех) - Тренчин (Слк) 1 - 0 1.95 3.70 3.00
17:30 Теплице (Чех) - Височина Ихлава (Чех) 2 - 2 1.54 4.31 4.73
18:00 Витес (Хол) - Мидтиланд (Дан) 3 - 4 2.31 3.67 2.56
18:00 Виторул Констанца (Рум) - Черно море (Бъл) 2 - 1 1.44 4.48 5.69
18:00 ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) - Пуща Неполомице (Пол) 2 - 0 2.25 3.30 2.70
18:00 Лехия Гданск (Пол) - Олимпиакос (Гър) 1 - 1 3.19 3.64 1.97
18:00 Пакш (Унг) - Ливингстън (Шот) 1 - 0 2.41 3.38 2.56
18:00 Раков Ченстохова (Пол) - Знич Прушков (Пол) 5 - 0 1.33 5.05 6.79
18:30 Базел (Швц) - Нюрнберг (Гер) 4 - 0 2.25 3.69 2.69
18:30 Серед (Слк) - Дукла Банска Бистрица (Слк) 1 - 0 1.61 3.90 4.35
19:00 Диошдьор (Унг) - Бекешчаба 1912 (Унг) 1 - 2 1.68 4.06 3.87
19:00 Дьор ЕТО (Унг) - Спартак Москва (Рус) 0 - 3 8.86 5.28 1.25
19:00 Марибор (Слн) - ХНК Горица (Хър) 4 - 1 1.73 3.60 3.80
19:00 Оксер (Фра) - Вилфранш-Божоле (Фра) 5 - 1 1.48 4.33 5.72
19:00 Слован Братислава (Слк) - Санкт Пьолтен (Авс) 2 - 0 1.88 3.83 3.32
19:00 ЦСКА Москва (Рус) - ФК Ростов (Рус) 1 - 2 1.85 3.50 3.70
19:00 Шатору (Фра) - Родес (Фра) 2 - 4 2.25 3.23 2.91
19:00 Яблонец (Чех) - Арминия Билефелд (Гер) 0 - 4 2.70 3.60 2.10
19:30 Ред Бул Залцбург (Авс) - ЦСКА София (Бъл) 0 - 1 1.75 3.80 3.78
19:30 Септември София (Бъл) - Теута (Алб) 0 - 2 2.80 3.50 2.10
19:30 Титоград Подгорица (Чгр) - Искра Даниловград (Чгр) 1 - 0 2.01 3.39 3.15
19:30 Хартберг (Авс) - Капфенберг (Авс) 1 - 0 1.42 4.96 5.27
19:30 Хераклес (Хол) - Клуб Брюж (Бел) 0 - 1 3.76 4.14 1.69
20:00 АЗ Алкмаар (Хол) - ПАОК (Гър) 1 - 0 1.94 3.67 3.19
20:00 Динамо Букурещ (Рум) - Килмарнък (Шот) 3 - 0 1.89 3.72 3.34
20:00 Люцерн (Швц) - Аарау (Швц) 3 - 0 1.78 3.78 3.67
20:00 ПСВ Айндховен (Хол) - Сион (Швц) 0 - 0 1.67 3.88 4.08
20:00 Серкъл Брюж (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 2 - 3 2.77 3.66 2.13
20:00 Страсбург (Фра) - Цюрих (Швц) 2 - 1 2.06 3.40 3.12
20:30 Хейст (Бел) - Мехелен (Бел) 0 - 0 4.15 4.30 1.57
21:15 МОЛ Фехервар (Унг) - ДАК Дунайска Стреда (Слк) 3 - 1 1.69 3.87 4.05
21:30 Гленторан (Сир) - Сейнт Джонстън (Шот) 1 - 1 7.07 5.38 1.29
21:45 Арброут (Шот) - Хибърниън (Шот) 3 - 2 5.40 4.11 1.49
21:45 Питърхед (Шот) - Абърдийн (Шот) 0 - 2 6.58 4.86 1.36

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2019 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане