Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Блекбърн като домакин 4 равенства от 5 мача

Милуол като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Партизани Тирана само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Номе Калю няма загуба от 30 мача

Валмиера няма победа от 22 мача

Патая Юнайтед като гост няма равенство от 16 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в ОАЕ през 2018 година?

ТВ програма
bTV Action
Пари Сен Жермен - Цървена Звезда Белград 19:55 на живо
Ring.BG
Локомотив Москва - Шалке 04 19:55 на живо
bTV Action
Тотнъм - Барселона
22:00 на живо
Ring.BG
Наполи - Ливърпул
22:00 на живо
Ring.BG
ПСВ Айндховен - Интер
00:00 на запис
bTV Action
Борусия Дортмунд - Монако 01:45 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 3 октомври, 2018 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид (Исп) - Клуб Брюж (Бел) 3 - 1 1.30 5.31 11.82
22:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Монако (Фра) 3 - 0 1.35 5.38 8.70
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
22:00 ПСВ Айндховен (Хол) - Интер (Ита) 1 - 2 2.80 3.41 2.57
22:00 Тотнъм (Анг) - Барселона (Исп) 2 - 4 3.65 3.76 2.00
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
19:55 Пари Сен Жермен (Фра) - Цървена Звезда... (Сър) 6 - 1 1.07 13.69 32.84
22:00 Наполи (Ита) - Ливърпул (Анг) 1 - 0 3.25 3.45 2.26
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
19:55 Локомотив Москва (Рус) - Шалке 04 (Гер) 0 - 1 3.67 3.23 2.18
22:00 Порто (Пор) - Галатасарай (Тур) 1 - 0 1.52 4.28 6.67
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:30 Лаос - Филипини 1 - 3 - - -
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Блекбърн - Шефилд Юнайтед 0 - 2 3.01 3.30 2.43
21:45 Дарби Каунти - Норич 1 - 1 2.06 3.48 3.65
21:45 Нотингам Форест - Милуол 2 - 2 1.92 3.47 4.20
21:45 Родъръм Юнайтед - Бристъл Сити 0 - 0 3.62 3.41 2.10
21:45 Шефилд Уензди - Уест Бромич 2 - 2 3.86 3.66 1.94
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
21:00 Аренас Клуб де Гечо - Португалете 1 - 0 1.36 4.33 6.50
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Кастриоти Круя - КФ Тирана 2 - 3 - - -
14:45 Лачи - Фламуртари 1 - 0 - - -
14:45 Луфтетари - Камза 1 - 0 - - -
17:45 Партизани Тирана - Теута 3 - 0 1.44 3.75 6.50
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 0 - 1 1.80 3.38 3.79
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
15:00 Славия Мозир - Белшина Бобруйск** 0 - 0 1.86 3.08 4.14
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
16:30 Звезда Градачац - Звезда 09 Биелина 2 - 0 1.41 4.01 7.96
18:00 Борац Баня Лука** - Радник Биелина 0 - 0 4.91 3.77 1.55
18:00 Жрински Мостар** - Крупа 1 - 1 1.24 5.22 9.02
19:30 Слобода Тузла - Широки Брег** 1 - 1 2.51 3.07 2.60
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Гибралтар Финикс - Монс Калпе 1 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Торпедо Кутаиси - Дила Гори 2 - 0 2.00 3.25 3.30
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
17:30 Паниониос Атина - Лариса 2 - 0 1.69 3.40 4.50
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Тистед - Одензе 0 - 2 11.32 6.05 1.18
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Нарва Транс - Талина Калев 3 - 2 1.74 3.70 3.69
19:00 Таммека Тарту - Флора Талин 0 - 4 7.70 5.05 1.26
19:30 ФКИ Левадия Талин - Номе Калю 0 - 0 2.37 3.18 2.65
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Дрита Гниляне - Трепча 89 Митровица 1 - 1 - - -
16:30 КЕК Обилич - Балкани Суха река 2 - 2 - - -
16:30 Лапи Подуево - Фероникели Глоговац 0 - 1 2.40 3.17 2.52
16:30 Лирия Призрен - Прищина 0 - 1 2.78 3.19 2.18
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Валмиера - Спартакс Юрмала 2 - 1 13.26 8.09 1.11
19:00 РФШ Рига - ФК Лиепая 0 - 1 1.92 3.31 3.54
Македония - Купа на Македония Македония - Купа на Македония Рез. 1 X 2
16:00 Академия Пандев - Брегалница Щип 0 - 1 1.09 9.03 12.33
16:00 Беласица Струмица - Пелистер Битоля 3 - 1 1.16 6.27 11.44
16:00 Македония Гьорче Петров** - Вардар Скопие (1 - 1) 2 - 1 3.38 3.33 1.96
16:00 Победа Прилеп - ФК Гостивар 4 - 1 1.25 5.79 6.89
16:00 Силекс Кратово - ФК Скопие 2 - 1 1.25 5.79 6.87
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Стомил Олщин - Варта Познан 0 - 1 1.99 3.16 3.68
Уелс - Купа на Лигата Уелс - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Престатин Таун - Дъ Ню Сейнтс 0 - 5 11.71 7.24 1.13
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
16:00 Зета Голубовци - Гарбал Радановичи 1 - 0 1.84 3.19 3.91
16:00 Ловчен Цетине - Дечич Тузи 2 - 1 1.34 4.97 5.88
16:00 Петровац - Титоград Подгорица 0 - 1 2.30 3.16 2.75
16:00 Рудар Плевля - Будучност Подгорица 0 - 0 2.33 3.07 2.79
16:00 Сутиеска Никшич - Искра Даниловград 3 - 0 2.09 3.16 3.13
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
19:00 Бохемианс 1905 Прага - Чешке Будьовице 1 - 0 1.47 4.05 5.66
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Сампайо Кореа MA - Фигуерензе SC 1 - 0 2.31 2.96 3.08
02:30 Гояс GO - Лондрина PR 0 - 0 1.70 3.24 5.01
02:30 Крисиума SC - Оесте SP 0 - 0 2.04 3.08 3.57
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Пайсанду PA 1 - 0 1.82 3.24 4.26
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
17:30 Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Анзоатеги** 1 - 1 1.63 3.50 4.65
22:30 Атлетико Венецуела - Арагуа Маракай 1 - 2 1.99 3.00 3.62
22:30 Ланерос Гуанаре - Замора Баринас 1 - 2 3.70 3.28 1.85
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Истапа - Гуастатоя 0 - 4 2.25 3.05 2.85
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Пирамидс - Петроджет Суец 3 - 3 2.11 2.87 3.55
22:00 Ел Джаиш Кайро - Вади Дегла 1 - 2 2.59 2.79 2.79
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Делхи Динамос - Пуна Сити 1 - 1 2.78 3.38 2.23
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
22:00 Видад Казабланка - ИР Танжер 2 - 0 1.94 2.80 4.17
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Крус Асул - Хуарес 2 - 0 1.43 4.14 6.37
05:15 Монтерей - Сакатепек 4 - 2 1.30 4.68 8.53
23:00 Пумас УНАМ Мексико - Леон отл. 3.05 3.15 2.15
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:15 Универсидад Сан Мартин - Бинасионал 1 - 0 1.72 3.51 4.35
23:30 Универсидад де Кахамарка - Спорт Бойс 2 - 1 1.60 3.59 5.13
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
14:45 Балестиер Халса - Бруней ДПММ 2 - 2 3.16 3.31 2.03
14:45 Хоум Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 0 - 1 3.06 3.54 2.01
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Глас - Убон УМТ Юнайтед 1 - 1 1.17 6.38 9.56
14:00 Еър Форс Сентрал - Бурирам Юнайтед 2 - 4 9.89 6.02 1.18
14:00 Муангтонг Юнайтед - Патая Юнайтед 5 - 5 1.29 5.10 7.08
14:00 Након Ратчасима - Чианграй Юнайтед 1 - 1 2.66 3.16 2.39
14:00 Нейви - Полис Теро 4 - 2 3.53 3.79 1.77
14:00 Порт Банкок - Чонбури 5 - 0 1.42 4.56 5.26
14:00 ПТ Прачуап - Суфанабури 0 - 1 2.08 3.28 3.06
14:00 Ратчабури - Сукотай 0 - 0 2.16 3.72 2.62
14:00 Чайнат Хорнбил - Банкок Юнайтед 0 - 0 2.77 3.59 2.11
Узбекистан - Група за Титлата Узбекистан - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Буньодкор Ташкент - Навбахор Наманган 2 - 0 1.78 3.43 3.82
18:00 Металург Бекабад - Пахтакор Ташкент 0 - 3 11.60 5.47 1.18
Узбекистан - Група за Изпадане Узбекистан - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Коканд 1912 - АГМК Алмалик 1 - 2 1.42 3.71 6.99
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Ливърпул Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 2 4.19 3.65 1.71
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Блек Леопардс - Барока 1 - 0 2.43 2.82 3.01
20:30 Блумфонтейн Селтик - Мамелоди Съндаунс 0 - 0 3.17 2.82 2.33
20:30 Орландо Пайрътс - Ламонтвил Голдън Ероус 0 - 0 1.62 3.33 5.39
20:30 Чипа Юнайтед - Фрий Стейт Старс 1 - 0 2.15 2.88 3.47
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
01:30 Ривър Плейт (Арж) - Индепендиенте (Арж) 3 - 1 1.72 3.33 5.19
03:45 Гремио RS (Бра) - Атлетико Тукуман (Арж) 4 - 0 1.45 3.87 7.71
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:45 Мильонариос Богота (Кол) - Санта Фе Богота (Кол)** 0 - 0 2.56 2.74 3.06
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
13:00 Кашима Антлърс (Япо) - Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) 3 - 2 1.63 3.50 5.18

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 14.12.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане