Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Пескара като гост няма равенство от 12 мача

Фламуртари като домакин няма победа от 11 мача

Виктория Роспорт като домакин 20 получени гола в 7 мача - 2.86 на мач

Прогрес Нидеркорн като гост 19 вкарани гола в 7 мача - 2.71 на мач

Рудар Веление няма победа от 23 мача

Ворскла Полтава като гост 9 загуби от 10 мача

Шахтьор Донецк 17 победи от 20 мача

Хайдук Сплит като домакин 11 победи от 12 мача

Селтик 25 победи от 28 мача

Анан Атлетик като гост няма равенство от 13 мача

Мунисипал Гресия като домакин само 2 вкарани гола в 5 мача - 0.40 на мач

Ередиано няма загуба от 12 мача

Реал Еспаня няма равенство от 10 мача

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Дефенса и Хустисия - Сантос SP 00:15 на живо
MAX Sport 4
Атлетико PR - Пенярол Монтевидео 02:30 на живо
Diema Sport
Ботев Гълъбово - Ботев Пловдив 18:00 на живо
Nova Sport
Байер Леверкузен - Унион Берлин 19:30 на живо
MAX Sport 4
Анталияспор - Аланияспор
19:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Норич
21:45 на живо
Diema Sport
Шефилд Уензди - Манчестър Сити 21:45 на живо
Nova Sport
Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 21:45 на живо
Ring.BG
Мирандес - Реал Сосиедад
22:00 на живо
MAX Sport 4
Лион - Пари Сен Жермен
22:10 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Бирмингам
00:15 на запис

Мачове за сряда, 4 март, 2020 Подреждане по час

Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Лестър - Бирмингам 1 - 0 1.31 5.36 9.83
21:45 Тотнъм - Норич** 1 - 1 1.55 4.37 5.79
21:45 Шефилд Уензди - Манчестър Сити 0 - 1 15.97 7.63 1.17
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:30 Байер Леверкузен - Унион Берлин 3 - 1 1.43 4.60 6.82
21:45 Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 2 - 0 1.76 3.95 4.28
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
22:00 Мирандес - Реал Сосиедад** (1 - 2) 0 - 1 4.86 4.16 1.63
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:50 Асколи - Киево 1 - 1 2.71 2.92 2.79
22:00 Специя - Пескара 2 - 0 1.68 3.42 5.39
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:45 Ювентус - Милан (1 - 1) отл. 1.67 3.94 4.84
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:10 Лион - Пари Сен Жермен 1 - 5 4.60 4.29 1.65
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Аустрия Лустенау - Вакер Инсбрук 1 - 0 2.50 3.37 2.67
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Лачи - Билис Балш 2 - 1 1.96 3.18 3.83
18:00 Кукеси - Влазня 0 - 0 1.50 3.77 5.50
18:00 Партизани Тирана - Теута 0 - 1 1.87 3.10 3.97
18:00 Скендербеу Корча - Луфтетари 2 - 0 1.37 4.22 6.91
18:00 Фламуртари - КФ Тирана 0 - 2 6.39 4.00 1.41
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлетик Клуб Ескалдес - УЕ Енгордани 1 - 1 - - -
Беларус - Суперкупа Беларус - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:30 Динамо Брест - Шахтьор Солигорск 2 - 0 3.06 2.83 2.38
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:30 Жрински Мостар - Тузла Сити 2 - 1 1.60 3.52 5.00
19:00 Борац Баня Лука - Железничар Сараево 0 - 2 2.02 3.06 3.51
19:00 Широки Брег** - Олимпик Сараево 1 - 1 1.24 5.08 10.04
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Гълъбово - Ботев Пловдив** 0 - 0 9.16 4.84 1.27
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
18:30 АЕК Атина - Арис Солун 2 - 1 1.58 3.50 5.93
21:30 ПАОК - Олимпиакос 3 - 2 2.15 3.15 3.27
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Олборг - ФК Копенхаген 2 - 0 2.72 3.31 2.43
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Тел Авив** - Апоел Раанана 1 - 1 1.38 4.05 7.31
20:15 Макаби Хайфа - Апоел Беер Шева отл. 1.80 3.34 3.90
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:00 Стярнан Гардабаер - Валур Рейкявик 2 - 2 3.69 3.81 1.76
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Балкани Суха река - Дрита Гниляне 2 - 0 2.25 3.24 2.79
14:00 Гниляне - Фероникели Глоговац 2 - 1 2.02 3.21 3.31
14:00 Трепча 89 Митровица - Лапи Подуево 1 - 2 - - -
18:00 Прищина - Феризай 3 - 2 - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Виктория Роспорт - Жюнес Еш 2 - 1 - - -
21:00 Диферданж - УНА Щрасен 4 - 1 2.04 3.57 2.97
21:00 Мондорф-ле-Бен - Етцела Етелбрюк 1 - 2 - - -
21:00 Расинг ФК Унион - ЮС Хостерт 2 - 1 - - -
21:00 Роданж 91 - Юнион Титус Петанж 1 - 0 - - -
21:00 Ф91 Дюделанж - Прогрес Нидеркорн 2 - 3 2.21 3.48 2.71
21:00 Фола Еш - Блу Бойс Мюхленбах 4 - 2 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 ЛКС Лодз - Заглембие Любин 3 - 2 2.95 3.27 2.37
19:00 Шльонск Вроцлав - Корона Келце 2 - 1 1.68 3.52 5.26
21:30 Лехия Гданск - Легия Варшава 0 - 2 4.68 3.78 1.69
21:30 Пяст Гливице - Арка Гдиня 1 - 0 1.55 3.86 5.84
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
17:30 Петролул Плоещ - Сепси Сфънту Георге 0 - 1 3.39 3.09 2.17
20:30 Политехника Яш - Университатя Крайова 3 - 2 5.01 3.61 1.64
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
17:00 Ахмат Грозни - Зенит Санкт Петербург** 1 - 1 5.46 3.61 1.62
17:30 Шинник Ярославл - Урал Свердловска област отл. 3.50 3.16 2.11
18:30 Спартак Москва** - ЦСКА Москва 2 - 2 2.66 3.08 2.61
Северна Македония - Купа на Северна Македония Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев** - Шкупи Скопие (1 - 0) 1 - 1 1.96 3.24 3.60
15:00 Работнички Скопие - Шкендия 79 Тетово** (1 - 1) 2 - 2 3.95 3.34 1.84
15:00 Ренова Джепчище - Струга Трим-Лум** (0 - 0) 1 - 2 1.99 3.16 3.63
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
15:30 Серед - Ружомберок 0 - 2 2.84 3.20 2.28
17:30 Тренчин - Слован Братислава** 2 - 2 3.97 3.82 1.70
18:30 Нитра - Злате Моравце** 1 - 1 2.38 2.96 2.85
19:30 ДАК Дунайска Стреда - Попрад 2 - 0 1.24 5.19 8.96
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браво Любляна - Домжале 2 - 1 2.64 3.29 2.38
18:30 Целие - Марибор 2 - 0 2.84 3.28 2.25
21:00 Мура - Рудар Веление 1 - 1 1.36 4.43 7.00
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
19:30 Анталияспор - Аланияспор 0 - 1 3.18 3.35 2.14
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Ворскла Полтава 3 - 0 2.12 3.23 3.27
17:00 Заря Луганск - ФК Лвов 2 - 0 1.40 4.37 7.05
17:00 Олимпик Донецк - Десна Чернигов 1 - 2 3.73 3.31 1.93
19:00 Шахтьор Донецк - Днипро-1 4 - 1 1.14 7.14 14.46
19:30 Карпати Лвов - Александрия 0 - 4 4.78 3.45 1.70
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
19:00 Пакш - Хонвед Будапеща 0 - 0 2.48 3.39 2.50
21:00 Залаегерсег - МОЛ Фехервар 2 - 0 4.65 3.68 1.63
Холандия - КНВБ Купа Холандия - КНВБ Купа Рез. 1 X 2
21:45 Утрехт - Аякс 2 - 0 4.63 4.47 1.57
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Истра 1961 - Осиек 1 - 0 5.53 3.70 1.59
18:00 Вараждин - ХНК Горица 2 - 2 3.49 3.31 2.03
20:00 Хайдук Сплит - Динамо Загреб 0 - 2 3.35 3.18 2.13
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Сигма Оломоуц - Яблонец 3 - 1 2.48 3.23 2.74
18:30 Виктория Пилзен - Млада Болеслав 4 - 2 1.23 5.36 10.03
18:30 Словачко - Слован Либерец** 0 - 0 2.47 3.03 2.80
19:00 Спарта Прага - Баник Острава 5 - 0 1.82 3.38 4.02
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
21:15 Люцерн - Йънг Бойс отл. 3.00 3.20 2.18
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Килмарнък - Абърдийн 2 - 2 2.85 3.03 2.60
21:45 Ливингстън - Селтик 2 - 2 7.80 4.52 1.39
21:45 Мъдъруел - Рос Каунти 4 - 1 1.74 3.59 4.67
21:45 Рейнджърс - Хамилтън 0 - 1 1.09 9.55 23.22
21:45 Сейнт Мирън - Сейнт Джонстън 0 - 0 2.78 2.98 2.70
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Арброут - Дънфърмлин 0 - 0 2.93 3.21 2.33
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Брихин Сити - Анан Атлетик отл. 2.97 3.60 2.14
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:10 Чакарита Хуниорс - Институто Кордоба 1 - 0 2.42 2.85 2.95
Бахрейн - Купа на Краля Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
16:05 Ал Хид - Ал Рифа 1 - 1 2.00 3.48 3.15
18:40 Ал Мухарак - Манама Клуб 1 - 0 1.45 4.31 5.47
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Гуабира Монтеро - Блуминг Санта Крус 1 - 1 2.14 3.54 2.80
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
00:30 Ривър PI - Сеара CE 0 - 4 3.16 3.17 2.13
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егъл Ноар - Ле Месажер Нгози 0 - 2 - - -
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лумвана Рейдиънтс - ЗЕСКО Юнайтед 0 - 0 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Реал Кашмир - НЕРОКА Имфал 1 - 0 1.52 3.89 5.15
13:30 ТРАУ Имфал - Чърчил Брадърс Гоа 1 - 0 3.09 3.28 2.11
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Канон Яунде - УМС де Лоум 1 - 0 - - -
14:00 Пантере ду Нде - Авион ду Нкам 0 - 0 - - -
16:00 ПВД Баменда - Драгон Клуб де Яунде 1 - 0 - - -
16:00 Фортуна Мфоу - Йънг Спортс Академи 4 - 0 - - -
16:00 Фютчю - Тонере Яунде 0 - 0 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:40 Мильонариос Богота - Санта Фе Богота 0 - 0 2.77 3.00 2.50
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Мунисипал Гресия - Сантос де Гуапилес 1 - 1 2.14 3.47 2.93
23:00 Хикарал - Ередиано 1 - 1 2.26 3.14 3.01
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Индение Абенгуру - Старс Олимпик д'Абобо 0 - 0 - - -
18:00 Буаке - Спортинг Ганьоа 0 - 1 - - -
20:00 Африка Спортс д'Абиджан - Танда 2 - 4 - - -
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
05:00 Тихуана - Депортиво Толука 3 - 0 1.97 3.14 3.70
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Реал де Минас - Реал Еспаня 0 - 3 2.34 3.20 2.75
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:15 Дефенса и Хустисия (Арж) - Сантос SP (Бра) 1 - 2 2.15 3.10 3.53
00:15 Интернасионал RS (Бра) - Универсидад Католика (Чил) 3 - 0 1.67 3.60 5.75
02:30 Америка де Кали (Кол) - Гремио RS (Бра) 0 - 2 2.98 2.99 2.50
02:30 Атлетико PR (Бра) - Пенярол Монтевидео (Уру) 1 - 0 1.70 3.47 5.11
02:30 Индепендиенте Меделин (Кол) - Либертад... (Пар) 1 - 2 2.05 3.17 3.70
02:30 Каракас (Вен) - Бока Хуниорс (Арж) 1 - 1 6.12 3.56 1.59
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
10:30 Сидни (Авл) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 2 - 2 2.98 3.46 2.18
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
18:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Стрьомен (Нор) 5 - 1 1.54 4.46 4.38

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане