Лига Европа Осминафинали
19:55
**ФК Копенхаген (Дан)
3 - 0
Истанбул Башакшехир (Тур)
(0 - 1)
2.683.182.73
19:55
**Шахтьор Донецк (Укр)
3 - 0
Волфсбург (Гер)
(2 - 1)
3.003.742.21
22:00
Интер (Ита)
2 - 0
Хетафе (Исп)
1.773.425.23
22:00
**Манчестър Юнайтед (Анг)
2 - 1
ЛАСК Линц (Авс)
(5 - 0)
1.226.5413.07
Италия - Плейофи
22:00
Читадела
2 - 2
Фрозиноне**
2.742.852.86
Молдова - Супер Лига
18:00
Милсами Орхей
1 - 0
Динамо-Авто Тираспол
2.183.033.06
20:30
Шериф Тираспол
4 - 1
Петрокуб Хинчещ
1.583.545.23
Норвегия - Елитсериен
20:00
Молде
5 - 0
Старт Кристиансанд
1.265.899.44
Румъния - Група за Изпадане
17:00
Динамо Букурещ
1 - 1
Виторул Констанца
2.153.293.20
17:00
Киндия Търговище
2 - 0
Волунтари
3.983.371.86
17:00
Сепси Сфънту Георге
1 - 0
Академика Клинчени
1.275.1810.25
17:00
Херманщат
2 - 2
Политехника Яш
2.333.073.05
Сърбия - Суперлига
18:00
ФК Инджия
0 - 1
Вождовац Белград
2.303.312.78
18:00
ФК Нови Пазар
3 - 2
Партизан Белград
12.176.311.17
20:00
Бачка Бачка Паланка
1 - 3
Спартак Суботица
3.023.332.11
20:00
Златибор Чайетина
0 - 2
Пролетер Нови Сад
2.943.172.29
20:00
Металац
2 - 1
Мачва Шабац
2.033.143.40
20:00
Рад Белград
1 - 3
ТСЦ Бачка Топола
8.534.411.32
20:00
Радник Сурдулица
2 - 3
Младост Лучани
1.923.443.45
20:00
Цървена Звезда Белград
3 - 0
Раднички Ниш
1.136.6813.59
20:00
Явор Иваница
3 - 0
Напредак Крушевац
2.113.273.08
22:00
Войводина Нови Сад
2 - 2
Чукарички
1.803.463.86
Финландия - Вейкауслига
18:30
Илвес Тампере
1 - 0
РоПС Рованиеми
1.354.608.31
18:30
ИФК Мариехамн
2 - 0
Интер Турку
6.264.411.46
18:30
Сейняйоен ЯК
1 - 1
КуПС Куопио
4.593.481.75
18:30
Хака
0 - 2
ХИФК Хелзинки
2.433.262.81
Финландия - Икьонен
18:30
Каяани
1 - 1
АС Оулу
3.523.451.94
18:30
КПВ Кокола
4 - 0
СЯК Академия
1.275.428.81
18:30
КТП Котка
3 - 2
МИПА
1.295.218.04
18:30
Яро
6 - 1
ВПС Вааса
1.833.773.69
Швеция - Алсвенскан Лига
20:00
Варберг БоИС
1 - 2
Юргорден
3.763.372.00
20:00
Малмьо
4 - 1
Хелзинборг
1.275.699.76
20:00
Хамарби
1 - 1
Фалкенберг
1.464.556.35
Австралия - А-Лига
11:00
Уелингтън Финикс
1 - 1
Бризбейн Роар
2.343.322.94
Бразилия - Други
03:30
Баия BA
0 - 1
Сеара CE
1.833.364.14
Мароко - Първа Дивизия
22:00
Могреб Тетуан
0 - 0
Раджа Казабланка
3.742.802.12
Парагвай - Примера Дивисион Апертура
23:00
Сол де Америка
0 - 1
12 де Октубре
1.873.363.82
Саудитска Арабия - Професионална Лига
19:30
Ал Вехда Мека
0 - 3
Ал Шабаб Рияд
2.593.272.45
20:30
Ал Адал
0 - 1
Ал Етифак Дамам
3.203.412.00
21:00
Ал Насър Рияд
1 - 4
Ал Хилал Рияд
2.663.232.38
Япония - Купа на Лигата
13:00
Кашива Рейсол
1 - 0
Шонан Белмар
1.873.563.62
13:00
Кашима Антлърс
2 - 3
Кавазаки Фронтейл
3.033.402.14
13:00
Консадол Сапоро
2 - 1
Санфрече Хирошима
3.343.322.21
13:00
Оита Тринита
1 - 1
Гамба Осака
2.993.232.24
13:00
Саган Тошу
0 - 1
Йокохама ФК
2.123.263.20
13:00
Серезо Осака
1 - 0
Урава Ред Даймъндс
2.123.373.08
13:00
Шимизу Ес-Пулс
0 - 3
Нагоя Грампус
3.193.512.08
Приятелски Срещи - Клубни
11:00
Сигма Оломоуц (Чех)
0 - 2
Збройовка Бърно (Чех)
2.053.732.91
11:00
Целие (Слн)
3 - 0
Драва Птуй (Слн)
1.089.4212.58
12:00
Баник Острава (Чех)
8 - 0
Тринец (Чех)
1.186.819.38
12:00
КАА Гент (Бел)
2 - 1
Серен (Бел)
---
12:00
Слован Либерец (Чех)
4 - 1
Виктория Жижков (Чех)
1.504.314.86
13:00
Стал Мелец (Пол)
2 - 4
Висла Краков (Пол)
3.533.641.81
16:00
Йънг Аякс (Нид)
2 - 0
Телстар (Нид)
---
16:00
Ланс (Фра)
1 - 3
Унион Сент Жилоаз (Бел)
---
17:00
Каен (Фра)
1 - 1
Ван (Фра)
1.146.8711.78
18:00
Докса Катокопия (Кип)
0 - 1
Олимпиакос Никозия (Кип)
2.753.412.28
18:00
Копер (Слн)
0 - 2
Ференцварош (Унг)
6.114.941.34
18:00
Славия Прага (Чех)
5 - 0
Санкт Пьолтен (Авс)
1.315.416.46
18:00
Слован Братислава (Слк)
1 - 1
Злин (Чех)
1.793.673.61
18:00
Шамбли (Фра)
0 - 1
Лавал (Фра)
1.693.464.60
18:00
Яблонец (Чех)
1 - 1
Пардубице (Чех)
1.664.233.76
18:00
Ягиелония Бялисток (Пол)
6 - 1
Знич Прушков (Пол)
1.118.2012.26
19:00
Амиен (Фра)
1 - 2
Валансиен (Фра)
---
19:00
Аполон Лимасол (Кип)
4 - 0
Кармиотиса Пано Полемидион (Кип)
1.305.007.00
19:00
Кретей-Луситанос (Фра)
2 - 0
Ред Стар Париж (Фра)
2.423.182.60
19:00
Кювили-Руан (Фра)
1 - 1
Льо Авър (Фра)
---
19:00
Марибор (Слн)
0 - 2
Реймс (Фра)
3.303.771.88
19:00
Родес (Фра)
1 - 1
Вилфранш-Божоле (Фра)
2.043.363.16
19:30
Ланс (Фра)
1 - 2
Париж ФК (Фра)
---
20:00
АЗ Алкмаар (Нид)
0 - 1
Цволе (Нид)
1.534.314.52
20:00
Клермонт Фут (Фра)
3 - 1
Шатору (Фра)
1.893.523.37
20:00
Пари Сен Жермен (Фра)
1 - 0
Сошо (Фра)
1.226.048.69
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 13.05.2024 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Шериф Тираспол само победи от 7 мача
» Петрокуб Хинчещ 21 вкарани гола в 7 мача - 3.00 на мач
» Молде като домакин само победи от 5 мача
» Академика Клинчени няма равенство от 13 мача
» КуПС Куопио като гост 3 равенства от 4 мача
» Хака 4 равенства от 6 мача
» АС Оулу само победи от 6 мача
» СЯК Академия 5 загуби от 6 мача
» МИПА само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач
» Могреб Тетуан като домакин няма загуба от 9 мача
» Ал Вехда Мека няма равенство от 22 мача
» Ал Хилал Рияд като гост няма загуба от 11 мача
ТВ програма