Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
декември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930
31      
Топ факти за деня

Ливърпул няма загуба от 14 мача

Тотнъм няма равенство от 14 мача

Пари Сен Жермен 14 победи от 15 мача

Апоел Тел Авив 7 равенства от 11 мача

Мачва Шабац като гост няма равенство от 9 мача

Динамо Враня като гост само загуби от 9 мача

Рад Белград като гост няма равенство от 9 мача

Цървена Звезда Белград 16 победи от 18 мача

Дънди ФК като домакин 6 загуби от 7 мача

Бенгалуру като гост само победи от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в ОАЕ през 2018 година?

ТВ програма
Diema Sport
Етър Велико Търново - Ботев Враца 15:00 на живо
Diema Sport
Септември София - Левски София 17:30 на живо
Diema Sport 2
Нант - Олимпик Марсилия
20:00 на живо
Ring.BG
Атлетико Мадрид - Сант Андреу 20:30 на живо
Diema Sport
Бърнли - Ливърпул
21:45 на живо
Nova Sport
Уулвърхямптън - Челси
21:45 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Арсенал 22:00 на живо
Ring.BG
Севиля - Вияновенсе
22:30 на запис
bTV Action
Барселона - Културал Леонеса 22:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Саутхямптън
00:15 на запис
Diema Sport
Страсбург - Пари Сен Жермен 00:15 на запис

Мачове за сряда, 5 декември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бърнли - Ливърпул 1 - 3 11.83 5.71 1.28
21:45 Евертън - Нюкасъл 1 - 1 1.51 4.13 7.31
21:45 Уулвърхямптън - Челси 2 - 1 5.11 3.76 1.72
21:45 Фулъм - Лестър 1 - 1 2.97 3.37 2.45
22:00 Манчестър Юнайтед - Арсенал 2 - 2 2.43 3.48 2.91
22:00 Тотнъм - Саутхямптън 3 - 1 1.36 5.09 9.03
Англия - ЕФЛ Трофи Англия - ЕФЛ Трофи Рез. 1 X 2
21:00 Рочдейл - Олдъм отл. 1.66 3.68 4.59
21:30 Шросбъри Таун - Уолсол 2 - 1 1.99 3.29 3.47
21:45 Лутън Таун - Саутенд** 1 - 1 1.64 3.75 4.63
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
20:30 Атлетико Мадрид** - Сант Андреу (1 - 0) 4 - 0 1.07 9.37 30.64
20:30 Жирона** - Алавес (2 - 2) 2 - 1 2.05 3.23 3.58
21:30 Виляреал** - Алмерия (3 - 3) 8 - 0 1.30 5.05 9.13
21:30 Реал Сосиедад** - Селта Виго (1 - 1) 2 - 0 1.69 3.65 4.79
21:30 Севиля** - Вияновенсе (0 - 0) 1 - 0 1.10 8.20 23.48
22:30 Барселона** - Културал Леонеса (1 - 0) 4 - 1 1.08 9.35 21.60
22:30 Валядолид** - Майорка (2 - 1) 2 - 1 1.72 3.35 5.02
Испания - Други Испания - Други Рез. 1 X 2
20:00 Лагостера - Пеня Депортива 1 - 0 2.30 3.10 3.10
21:00 Лангрео - Понтеведра 1 - 2 2.25 3.20 3.10
21:00 Мирандес** - Арандина 2 - 2 1.50 4.10 5.75
21:00 Реал Унион - Културал Дуранго 3 - 3 1.80 3.50 4.30
21:15 Баракалдо - Тропезон 3 - 3 1.40 4.50 7.00
21:45 Талавера де ла Рейна - Касереньо 2 - 1 1.50 4.00 6.50
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Витербезе - Бишелие 1913 4 - 0 1.96 2.99 3.83
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
16:00 Новара - Пиза 3 - 2 2.19 3.08 3.39
19:00 Сасуоло - Катания 2 - 1 1.49 4.19 6.13
21:45 Киево - Каляри 1 - 2 2.87 3.20 2.40
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Бордо - Сент Етиен 3 - 2 2.57 3.09 2.92
20:00 Дижон - Гингам 2 - 1 2.27 3.18 3.34
20:00 Каен - Ним 1 - 2 2.84 3.06 2.67
20:00 Лион - Рен 0 - 2 1.51 4.41 6.12
20:00 Нант - Олимпик Марсилия 3 - 2 3.20 3.30 2.27
20:00 Реймс - Тулуза 0 - 1 1.82 3.40 4.79
22:00 Страсбург - Пари Сен Жермен 1 - 1 8.32 5.35 1.33
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:00 Роял Ексел Мускрон - Остенде** 2 - 2 2.27 3.45 2.93
21:30 Дайнзе - Ойпен 1 - 3 4.10 3.50 1.83
21:30 Мехелен - Локерен 2 - 0 1.60 4.00 5.10
21:45 Шарлероа - Генк 1 - 3 3.29 3.50 2.06
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Етър Велико Търново - Ботев Враца 2 - 1 1.71 3.58 4.35
17:30 Септември София - Левски София 2 - 2 8.07 4.77 1.31
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
20:00 Нордселанд - Вендсисел 0 - 1 1.32 5.05 7.97
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - Апоел Раанана 0 - 0 2.09 3.15 3.26
20:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив 0 - 0 2.42 3.08 2.73
21:00 Бейтар Йерусалим - Макаби Нетаня 1 - 1 2.02 3.27 3.28
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
14:30 Арис Лимасол - Алки Ороклини 4 - 1 2.93 3.23 2.22
18:00 Олимпиакос Никозия - Пафос 0 - 5 4.22 3.89 1.66
Македония - Купа на Македония Македония - Купа на Македония Рез. 1 X 2
14:00 Беласица Струмица** - Силекс Кратово (2 - 0) 2 - 0 2.22 3.17 2.90
14:00 Победа Прилеп** - Шкендия 79 Тетово (1 - 0) 2 - 0 5.13 3.74 1.54
14:00 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров** (0 - 1) 0 - 1 1.70 3.57 4.13
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Стабек - Олесунд 1 - 0 2.16 3.19 3.24
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
18:00 Термалика Нечеча - Лехия Гданск 1 - 3 3.12 3.39 2.11
21:30 Хробри Глогов - Легия Варшава 0 - 3 8.16 4.35 1.37
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:15 Бенфика - Пасош Ферейра 2 - 0 1.15 6.55 15.66
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:30 Газ Метан Медиаш - Виторул Констанца 2 - 2 2.94 2.96 2.47
20:00 Сепси Сфънту Георге - ФК ФКСБ 4 - 2 3.94 3.19 1.94
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
18:30 Локомотив Москва - Рубин Казан 1 - 0 1.99 2.90 4.12
18:30 Спартак Москва - Урал Свердловска област 1 - 1 1.68 3.41 5.02
18:30 ФК Краснодар - ФК Ростов 2 - 2 1.74 3.27 4.83
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Вождовац Белград - Раднички Ниш 0 - 1 3.94 3.19 1.83
17:00 Войводина Нови Сад - Мачва Шабац 1 - 1 1.59 3.44 5.19
17:00 Младост Лучани - Динамо Враня 2 - 0 1.13 6.52 17.25
17:00 Напредак Крушевац - Пролетер Нови Сад 1 - 1 1.85 3.14 3.95
17:00 Радник Сурдулица - Рад Белград 1 - 0 1.53 3.61 5.65
17:00 Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград 1 - 3 9.08 5.09 1.24
17:00 Чукарички - Бачка Бачка Паланка 3 - 0 1.18 5.39 13.39
19:30 Партизан Белград - Земун 1 - 0 1.12 6.62 15.40
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
13:45 Юмраниеспор - Трабзон 1461 4 - 1 1.31 4.95 7.66
17:30 Алтай Измир - Кайзериспор 1 - 2 2.79 3.30 2.31
19:30 Адана Демирспор - Истанбул Башакшехир 1 - 1 4.23 3.41 1.76
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
16:00 Шиофок - Пакш** 2 - 2 5.93 3.78 1.48
19:00 Ракоши Капошвар - Уйпещ 1 - 0 5.31 4.17 1.49
Хърватска - Купа на Хърватска Хърватска - Купа на Хърватска Рез. 1 X 2
18:00 Осиек - Хайдук Сплит 2 - 1 2.07 3.33 3.25
20:30 Динамо Загреб - Славен 1 - 0 1.22 5.44 11.54
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гарбал Радановичи - Морнар Бар 2 - 0 1.76 3.17 4.23
14:00 Зета Голубовци - Ловчен Цетине 3 - 0 1.57 3.69 4.60
14:00 Искра Даниловград - Рудар Плевля 1 - 1 2.74 2.85 2.48
14:00 Титоград Подгорица - Петровац 3 - 0 2.10 3.04 3.17
18:00 Будучност Подгорица - Сутиеска Никшич 1 - 1 2.91 2.88 2.32
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Дънди ФК - Хамилтън 4 - 0 2.15 3.28 3.34
21:45 Килмарнък - Ливингстън 2 - 0 1.90 3.18 4.36
21:45 Мъдъруел - Селтик 1 - 1 9.79 5.45 1.27
21:45 Рейнджърс - Абърдийн 0 - 1 1.48 4.42 6.01
21:45 Сейнт Джонстън - Хартс 2 - 2 2.50 3.36 2.70
21:45 Хибърниън - Сейнт Мирън 2 - 2 1.40 4.48 7.66
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:05 Чакарита Хуниорс - Атлетико Митре 0 - 2 2.21 2.88 3.38
Бахрейн - Купа на Краля Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
16:30 Ал Шабаб Манама - Ал Рифа 0 - 1 5.25 4.20 1.45
19:00 Манама Клуб - Ал Мухарак 2 - 1 2.90 3.30 2.10
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ал Ахли Кайро - Ел Гуна 2 - 1 1.38 4.21 7.25
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:15 Агила Сан Мигел - Санта Текла 2 - 3 2.62 2.74 2.67
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Реал Кашмир - Айзол 1 - 0 2.11 3.08 3.25
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 НортИйст Юнайтед - Бенгалуру 1 - 1 4.10 3.53 1.74
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 ПСМС Медан - ПС ТИРА 2 - 4 1.63 3.67 4.24
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Видад Казабланка - Дифаа ел Джадида 3 - 0 1.90 2.81 4.40
Южна Корея - ФА Къп Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Улсан Хюндай - Тегу 1 - 2 1.79 3.41 4.10
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:00 Вегалта Сендай - Монтедио Ямагата 3 - 2 1.88 3.30 3.94
12:00 Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс 1 - 0 2.95 3.20 2.28
АФФ Сузуки Къп АФФ Сузуки Къп Рез. 1 X 2
14:00 Тайланд - Малайзия 2 - 2 1.34 4.37 7.30
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
23:00 Хуниор Баранкиля (Кол) - Атлетико PR (Бра) 1 - 1 2.43 2.85 3.10

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане