Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Динамо Брест няма загуба от 13 мача

Флора Талин като гост само победи от 9 мача

Магни Гренивик като гост само загуби от 4 мача

Иртиш Павлодар като домакин само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач

ВПС Вааса няма победа от 13 мача

АС Оулу като домакин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Хака 10 победи от 12 мача

ЙИППО Йоенсуу няма загуба от 10 мача

Клуби-04 Хелзинки като гост само равенства от 4 мача

СЯК Академия само победи от 10 мача

РоПС Рованиеми 2 34 вкарани гола в 10 мача - 3.40 на мач

КуФу-98 Куопио като домакин само победи от 5 мача

Акрополис няма загуба от 15 мача

Америка де Кито няма победа от 15 мача

Персела Ламонган няма победа от 6 мача

КСК Мисисага 5 загуби от 6 мача

Пекин Гуоан като домакин само победи от 7 мача

Джохор Дарул Такзим няма загуба от 18 мача

Йънг Лайънс като домакин 4 загуби от 5 мача

Сукотай 10 равенства от 16 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Ring.BG
Нигерия - Камерун
19:00 на живо
Ring.BG
Египет - Южна Африка
22:00 на живо

Мачове за събота, 6 юли, 2019 Подреждане по час

Копа Америка Копа Америка Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:00 Аржентина - Чили 2 - 1 1.80 3.60 4.54
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Нигерия - Камерун 3 - 2 2.57 2.95 2.95
22:00 Египет - Южна Африка 0 - 1 1.54 3.68 6.74
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Енергетик-БГУ Минск - Неман 2 - 4 3.12 3.21 2.14
18:45 Шахтьор Солигорск - ФК Минск 3 - 2 1.30 4.72 8.31
20:45 ФК Витебск - Динамо Брест 0 - 1 6.96 4.07 1.40
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 1 - 2 2.22 3.23 2.95
19:00 Тулевик Вилянди - Таммека Тарту 0 - 1 3.21 3.61 1.95
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акранес - Филкир Рейкявик 2 - 0 2.03 3.47 3.26
19:00 Вестманаейяр - КР Рейкявик 1 - 2 5.95 4.45 1.44
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Тротур Рейкявик - Магни Гренивик 7 - 0 1.42 4.61 5.49
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Тараз - Актобе 1 - 1 1.60 3.54 5.21
16:00 Иртиш Павлодар - Окжетпес Кокшетау 2 - 1 1.97 3.14 3.66
17:00 Атирау - Жетису Талдикорган 2 - 1 2.91 2.96 2.37
17:00 Кайсар Къзълорда - Шахтьор Караганди 2 - 2 1.77 3.21 4.40
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - Метта ЛУ Рига 2 - 1 1.40 4.33 6.14
19:00 РФШ Рига - Йелгава 2 - 0 1.46 3.99 5.99
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Стумбрас Каунас - Атлантас Клайпеда 0 - 3 - - -
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
18:00 Унген - Сфинтул Георге Суручен** (0 - 1) 0 - 2 - - -
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Братвог - Нардо 1 - 0 1.76 3.84 3.56
17:00 Стьордалс Блинк - Квик Халден 3 - 1 1.92 3.66 3.21
Румъния - Суперкупа Румъния - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:00 Клуж - Виторул Констанца 0 - 1 1.73 3.41 4.62
Русия - Суперкупа Русия - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:00 Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва 2 - 3 2.31 3.04 3.18
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 КПВ Кокола - ВПС Вааса 2 - 1 2.38 2.97 3.17
17:00 РоПС Рованиеми - ИФК Мариехамн 1 - 2 2.59 3.09 2.76
17:00 Хонка - КуПС Куопио 1 - 2 2.10 3.34 3.37
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - ТПВ Тампере 3 - 3 1.39 4.17 7.83
17:00 Каяани - ТПС Турку 0 - 1 4.53 3.89 1.64
17:00 МИПА - Екеняс ИФ 0 - 3 2.60 3.47 2.43
17:00 МуСа Пори - Хака 1 - 5 5.14 3.75 1.59
17:00 Яро - КТП Котка 3 - 2 1.77 3.73 3.95
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Викингит Хелзинки 1 - 1 1.99 3.59 3.01
17:00 Кифен 08 - Клуби-04 Хелзинки 1 - 3 4.19 4.07 1.58
17:00 Рейпас Лахти - НЯС Нурмиярви 1 - 1 1.77 3.72 3.66
17:00 ЯПС Ярвенпяя - ПЕПО Лапеенранта 2 - 1 2.29 3.63 2.52
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 СЯК Академия - РоПС Рованиеми 2 5 - 1 1.43 4.54 5.30
19:30 Еркулес Оулу - ПК-37 Иисалми 3 - 0 1.40 4.46 5.69
19:30 КуФу-98 Куопио - ЯБК Якобстад 4 - 1 1.59 4.05 4.24
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - АИК Стокхолм 0 - 1 3.01 2.92 2.57
16:00 Сириус - Йостерсунд 1 - 1 2.15 3.55 3.21
17:00 ИФК Гьотеборг - Сундсвал 2 - 1 1.65 3.55 5.58
20:00 Малмьо - Йоребро 2 - 1 1.20 6.21 13.72
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Карлслундс - Тийм ТГ 1 - 1 1.89 3.48 3.64
17:00 Акрополис - Сандвикен 1 - 3 1.41 4.55 5.96
17:00 БК Форвард - Карлстад Юнайтед 2 - 2 2.92 3.51 2.13
17:00 Йефле - Карлстад БК 0 - 5 2.96 3.35 2.19
17:00 Рюнинге - ИФ Сюлвия 1 - 1 2.22 3.84 2.61
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Кристианстад - Люнгшиле 2 - 3 5.26 4.24 1.48
17:00 Твоокерш - Ландскрона БоИС 1 - 2 2.53 3.37 2.46
17:00 Утсиктенс - Атвидаберг 3 - 0 1.45 4.40 5.66
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Санта Круз PE - Феровиарио CE 0 - 2 2.13 3.30 3.14
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Универсидад Католика Кито - Текнико Университарио 6 - 2 1.31 4.72 8.44
19:30 Мушук Руна - Америка де Кито 2 - 1 1.91 3.40 3.52
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 ПСИС Семаранг - Персела Ламонган 2 - 0 1.78 3.54 3.69
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Борнео ФК - Персия Джакарта 1 - 1 2.08 3.26 3.26
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Фордж - Едмънтън 1 - 2 1.95 3.20 3.75
22:30 Халифакс Уондърърс - Йорк 9 1 - 0 2.53 3.05 2.72
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Кингсман СК - Украйна Юнайтед 2 - 1 - - -
04:00 КСК Мисисага - Реал Мисисага 1 - 1 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Чунцин Лифан 4 - 2 1.86 3.78 3.61
14:35 Пекин Гуоан - Ухан Зал 3 - 0 1.26 5.40 10.11
14:35 Шанхай ШИПГ - Шанхай Грийнланд 3 - 1 1.14 7.60 15.47
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Паханг - Куала Лумпур 2 - 0 1.30 5.08 7.49
16:00 Перак - Джохор Дарул Такзим 0 - 3 4.52 3.81 1.63
16:00 Петалинг Джая Сити - Мелака Юнайтед 1 - 2 2.54 3.58 2.36
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
01:45 Депортиво Мунисипал - Аякучо 2 - 1 1.89 3.38 3.57
19:15 Спортинг Кристал - Универсидад Сезар Валехо 1 - 1 1.62 3.53 4.81
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йънг Лайънс - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 2 10.71 6.26 1.17
12:30 Уориърс ФК - Бруней ДПММ 3 - 3 6.18 4.79 1.37
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Сукотай - Чиангмай 1 - 2 1.55 3.89 5.32
14:00 ПТТ Районг - ПТ Прачуап 3 - 1 2.20 3.34 2.99
15:00 Чайнат Хорнбил - Трат 3 - 2 2.10 3.38 3.13
16:00 Ратчабури - Порт Банкок 1 - 1 2.71 3.46 2.27
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сангжу Сангму - Поханг Стийлърс 1 - 1 2.16 3.29 3.23
13:00 Сеул - Кануън 2 - 2 6.40 4.08 1.46
13:00 Улсан Хюндай - Инчхън Юнайтед 1 - 0 1.43 4.22 7.11
13:30 Тегу - Кьонсан 1 - 1 1.93 3.47 3.69
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Висел Кобе 2 - 1 2.71 3.60 2.36
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Оита Тринита 1 - 0 1.83 3.78 3.79
13:00 Кашима Антлърс - Джубило Ивата 2 - 0 1.62 3.71 5.22
13:00 Санфрече Хирошима - Серезо Осака 1 - 1 2.31 3.05 3.23
13:00 Урава Ред Даймъндс - Вегалта Сендай 1 - 0 2.23 3.28 3.14
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - Гифу 1 - 3 1.76 3.56 4.34
13:00 Албирекс Ниигата - Омия Ардижа 2 - 1 2.54 3.03 2.81
13:00 Рюкю - Точиги СК 3 - 0 1.88 3.54 3.79
13:00 Токио Верди - Йокохама ФК 2 - 3 2.97 3.15 2.36
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава (Слк) - Славия Прага (Чех) 0 - 3 5.55 4.21 1.48
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Ширак Гюмри (Арм) - Лори Ванадзор (Арм) 1 - 1 2.44 3.49 2.44
11:00 Злате Моравце (Слк) - Петржалка Братислава (Слк) 2 - 2 1.74 3.83 3.80
11:00 Одра Ополе (Пол) - ГКС Белхатов (Пол) 2 - 2 1.83 3.51 3.57
11:30 ЛКС Лодз (Пол) - ГКС Тихи (Пол) 2 - 1 1.92 3.64 3.26
12:00 Висла Плоцк (Пол) - Раков Ченстохова (Пол) 1 - 4 2.20 3.30 2.75
12:00 ГКС Катовице (Пол) - ГКС Ястшембе-Здруй (Пол) 1 - 2 3.50 3.60 1.80
12:00 Одензе (Дан) - Роскилде (Дан) 2 - 0 1.28 5.91 7.06
12:00 Простейов (Чех) - Дубница (Слк) 3 - 4 1.64 4.00 4.16
12:00 Словачко (Чех) - Тренчин (Слк) 1 - 1 1.70 3.80 3.80
13:00 Ароука (Пор) - Витория Гимараеш (Пор) 2 - 1 4.72 3.50 1.62
13:00 Висла Краков (Пол) - Подбескидзе (Пол) 1 - 0 1.88 3.77 3.41
13:00 Диошдьор (Унг) - Железарна Подбрезова (Слк) 2 - 1 1.75 3.99 3.64
13:00 Рандерс (Дан) - Виборг (Дан) 2 - 0 1.76 3.94 3.66
13:00 Рединг (Анг) - Саутенд (Анг) 2 - 0 - - -
13:00 ФК Оренбург (Рус) - Динамо Загреб (Хър) 2 - 2 3.51 3.77 1.88
14:00 Вейле (Дан) - Есберг (Дан) 1 - 0 3.30 3.56 1.95
14:50 Спортинг Брага (Пор) - Оливейрензе (Пор) 4 - 1 - - -
15:30 Грьонинген (Хол) - Пройсен Мюнстер (Гер) 3 - 0 1.62 3.80 4.10
15:30 Стандарт Лиеж (Бел) - Александрия (Укр) 2 - 2 1.67 3.98 4.20
16:00 Албион Роувърс (Шот) - Хамилтън (Шот) 1 - 3 11.02 7.78 1.14
16:00 Вилем II (Хол) - Остенде (Бел) 2 - 1 2.08 3.56 2.99
16:00 Гленавон (Сир) - Хартс (Шот) 2 - 1 7.76 5.82 1.26
16:00 Дарлингтън (Анг) - Мъдъруел (Шот) 0 - 3 6.66 4.89 1.35
16:00 Дордрехт (Хол) - Фейенорд (Хол) 1 - 2 9.27 6.64 1.20
16:00 Линфийлд (Сир) - Сейнт Джонстън (Шот) 2 - 4 4.75 4.37 1.52
16:00 Нордселанд (Дан) - ПАОК (Гър) 0 - 3 2.47 3.53 2.48
16:00 Падерборн (Гер) - Ипсуич (Анг) 3 - 2 1.32 5.08 7.65
16:00 Трелеборг (Шве) - Силкеборг (Дан) 1 - 2 2.81 3.61 2.12
16:00 Тун (Швц) - Кринс (Швц) 0 - 3 1.78 3.76 3.63
16:30 Рапид Виена (Авс) - Яблонец (Чех) 2 - 1 2.26 3.68 2.60
16:30 Унион Берлин (Гер) - Брьондби (Дан) 2 - 1 2.07 3.58 2.99
16:30 Цюрих (Швц) - Щутгарт (Гер) 3 - 5 2.55 3.64 2.31
17:00 АЗ Алкмаар (Хол) - Клуб Брюж (Бел) 5 - 2 2.12 3.55 2.88
17:00 Арис Солун (Гър) - КАА Гент (Бел) 0 - 3 3.94 3.81 1.70
17:00 Бароу (Анг) - Блекбърн (Анг) 1 - 2 5.52 4.76 1.42
17:00 Волфсбург (Гер) - Ханза Рощок (Гер) 2 - 1 1.31 4.95 7.45
17:00 Гайзли (Анг) - Брадфорд Сити (Анг) 0 - 2 6.94 5.03 1.33
17:00 Грасхопърс (Швц) - Шафхаузен (Швц) 4 - 0 1.54 4.35 4.53
17:00 Дъмбартън (Шот) - Дънди Юнайтед (Шот) 3 - 2 5.05 4.15 1.51
17:00 Дънфърмлин (Шот) - Хибърниън (Шот) 1 - 3 5.58 4.24 1.46
17:00 Еърдри (Шот) - Каудънбийт (Шот) 3 - 0 1.54 4.31 4.56
17:00 Инвърнес КТ (Шот) - Абърдийн (Шот) 1 - 1 4.90 4.27 1.51
17:00 Олфритън Таун (Анг) - Уолсол (Анг) 2 - 1 3.95 3.79 1.72
17:00 Пяст Гливице (Пол) - Миедж Легница (Пол) 7 - 1 1.57 3.84 4.99
17:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Арсенал Тула (Рус) 1 - 1 1.67 3.91 4.02
17:00 Странрар (Шот) - Коулрейн (Сир) 0 - 1 2.81 3.85 2.05
17:00 Форфар Атлетик (Шот) - Грийнок Мортън (Шот) 1 - 0 4.80 4.22 1.52
17:00 Честър (Анг) - Уигън (Анг) 1 - 7 7.57 4.97 1.31
17:30 Капфенберг (Авс) - Щурм Грац (Авс) 3 - 3 4.46 4.22 1.55
17:30 Карвина (Чех) - Похроние Долна Жданя (Слк) 2 - 0 1.54 4.01 4.99
17:30 Пардубице (Чех) - Височина Ихлава (Чех) 2 - 2 2.39 3.54 2.49
17:30 Чешке Будьовице (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 3 - 0 1.17 6.00 10.96
17:30 Шльонск Вроцлав (Пол) - Славен (Хър) 2 - 0 2.15 3.41 2.94
18:00 Авранш (Фра) - Гингам (Фра) 0 - 2 5.82 3.85 1.50
18:00 Арка Гдиня (Пол) - Кемницер (Гер) 2 - 2 1.67 3.80 3.80
18:00 Арминия Билефелд (Гер) - Юрдинген 05 (Гер) 2 - 0 1.42 4.30 5.25
18:00 Бохемианс 1905 Прага (Чех) - ЛАСК Линц (Авс) 1 - 2 2.67 3.58 2.23
18:00 Булон (Фра) - Ланс (Фра) 3 - 2 3.36 3.34 1.99
18:00 Вилфранш-Божоле (Фра) - Троа (Фра) 0 - 2 4.76 3.70 1.62
18:00 Де Граафшап (Хол) - Заглембие Любин (Пол) 4 - 0 2.40 3.50 2.40
18:00 Зандхаузен (Гер) - Нанси (Фра) 1 - 0 2.05 3.60 2.80
18:00 Корона Келце (Пол) - Витес (Хол) 1 - 1 3.89 3.75 1.74
18:00 Кортрийк (Бел) - Валансиен (Фра) 1 - 1 1.54 3.93 5.10
18:00 Лех Познан (Пол) - Мидтиланд (Дан) 2 - 1 3.03 3.32 2.12
18:00 Лозана Спорт (Швц) - Сервет (Швц) 3 - 2 3.85 4.04 1.70
18:00 Льо Авър (Фра) - Париж ФК (Фра) 4 - 0 2.38 3.05 2.84
18:00 Транмиър Роувърс (Анг) - Ливингстън (Шот) 1 - 2 - - -
18:30 АЕК Ларнака (Кип) - Етникос Ахна (Кип) 1 - 1 1.28 5.07 7.46
18:30 Берое (Бъл) - Царско Село София (Бъл) 3 - 1 1.73 3.56 4.09
19:00 Вележ Мостар (Бих) - Слобода Тузла (Бих) 0 - 0 1.78 3.74 3.58
19:00 Клермонт Фут (Фра) - Родес (Фра) 2 - 0 2.25 3.29 2.74
19:00 Матерсбург (Авс) - Лафниц (Авс) 0 - 0 1.36 4.47 6.80
19:00 Тун (Швц) - Санкт Гален (Швц) 1 - 5 2.33 3.55 2.52
19:00 Ф91 Дюделанж (Люк) - Виртон (Бел) 4 - 3 1.58 4.37 4.13
19:00 Фастав Злин (Чех) - Сеница (Слк) 3 - 0 1.59 3.97 4.56
19:00 Хартберг (Авс) - Хановер 96 (Гер) 2 - 0 - - -
19:00 Целие (Слн) - Криля Советов (Рус) 1 - 2 5.01 4.04 1.53
19:00 Шамоа Ниор (Фра) - Шоле (Фра) 1 - 3 1.67 3.53 4.45
19:30 Лориен (Фра) - Конкарно (Фра) 2 - 0 1.35 4.44 7.49
19:30 Металац (Сър) - Звезда 09 Биелина (Бих) 1 - 1 2.02 3.43 3.07
20:00 Дайнзе (Бел) - Зулте Варегем (Бел) 0 - 2 5.67 4.99 1.38
20:00 Оуд Хеверле Льовен (Бел) - Мехелен (Бел) 4 - 4 6.38 4.23 1.42
20:00 Сейнт Мирън (Шот) - Питърбъро (Анг) 0 - 2 7.69 5.20 1.29
20:00 Серкъл Брюж (Бел) - Монако (Фра) 1 - 4 4.54 4.09 1.58
20:00 Шавеш (Пор) - Авеш (Пор) 2 - 1 2.58 3.39 2.43
21:15 Олимпия Любляна (Слн) - Партизан Белград (Сър) 1 - 0 2.39 3.38 2.59
23:30 Олимпия Асунсион (Пар) - Росарио Сентрал (Арж) 1 - 1 1.94 3.44 3.37

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2019 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане