Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21222324
252627282930 
       
Топ факти за деня

Брагантино SP като домакин няма загуба от 16 мача

ПСМ Макасар като домакин няма равенство от 12 мача

Олимпик Сафи само равенства от 4 мача

Ал Насър Рияд само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Чипа Юнайтед като домакин 4 равенства от 5 мача

Кайзер Чийфс като гост само победи от 4 мача

Анкета

Кой ще спечели директния сблъсък за 2то място в нашата квал. група за ЕВРО 2020 на 14.11.2019?

ТВ програма
Diema Sport
Дунав Русе - Ботев Пловдив 13:00 на живо
Diema Sport
Левски София - Етър Велико Търново 15:30 на живо
Ring.BG
Витория Гимараеш - Арсенал 17:50 на живо
Ring.BG
Байерн Мюнхен - Олимпиакос 19:55 на живо
bTV Action
Локомотив Москва - Ювентус 19:55 на живо
bTV Action
Реал Мадрид - Галатасарай 22:00 на живо
Ring.BG
Цървена Звезда Белград - Тотнъм 22:00 на живо
Ring.BG
Байер Леверкузен - Атлетико Мадрид 00:00 на запис
bTV Action
Аталанта - Манчестър Сити 01:45 на запис

Мачове за сряда, 6 ноември, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига гр. A Рез. 1 X 2
22:00 Пари Сен Жермен (Фра) - Клуб Брюж (Бел) 1 - 0 1.21 6.68 14.06
22:00 Реал Мадрид (Исп) - Галатасарай (Тур) 6 - 0 1.18 7.40 15.75
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. B Рез. 1 X 2
19:55 Байерн Мюнхен (Гер) - Олимпиакос (Гър) 2 - 0 1.15 8.93 16.53
22:00 Цървена Звезда Белград (Сър) - Тотнъм (Анг) 0 - 4 5.21 4.12 1.66
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. C Рез. 1 X 2
22:00 Аталанта (Ита) - Манчестър Сити (Анг) 1 - 1 5.97 5.05 1.47
22:00 Динамо Загреб (Хър) - Шахтьор Донецк (Укр) 3 - 3 2.38 3.35 3.06
Шампионска Лига Шампионска Лига гр. D Рез. 1 X 2
19:55 Локомотив Москва (Рус) - Ювентус (Ита) 1 - 2 7.15 4.17 1.51
22:00 Байер Леверкузен (Гер) - Атлетико Мадрид (Исп) 2 - 1 2.73 3.18 2.78
Лига Европа Лига Европа гр. F Рез. 1 X 2
17:50 Витория Гимараеш (Пор) - Арсенал (Анг) 1 - 1 3.14 3.72 2.16
Испания - Купа на Федерацията Испания - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
21:00 Кастейон** - Прат 0 - 0 2.10 3.10 3.50
21:00 Саламанка КФ УДС - Корухо** 1 - 1 1.60 3.80 5.25
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
15:30 Пиаченца** - Имолезе 0 - 0 1.52 3.53 5.85
16:00 Катанзаро - Монополи 1966 2 - 0 2.25 2.93 3.12
16:00 Про Верчели - Карпи 1 - 0 2.41 2.93 2.85
18:30 Монца 1912 - Аурора Про Патрия** 2 - 2 1.28 4.92 8.16
19:30 Витербезе - Терамо 0 - 1 2.21 3.08 3.00
21:30 Авелино - Кавезе 1919 2 - 1 2.20 3.09 3.05
21:30 Казертана - Бишелие 1913 2 - 1 1.50 3.71 5.77
21:30 Падуа - Виченца Виртус 1 - 4 1.92 3.12 3.75
21:30 Равена - Чезена 2 - 4 2.34 3.00 2.91
21:30 Реджина - Потенца 2 - 3 1.60 3.48 5.13
21:30 Сиена - Арецо 2 - 0 1.82 3.26 3.92
21:30 Тернана - Фермана 4 - 1 1.48 3.77 6.02
21:30 Ювентус Б - Алесандрия 1 - 0 2.37 2.98 2.83
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Арарат-Армения Ереван - Лори Ванадзор 0 - 0 - - -
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
13:00 Дунав Русе - Ботев Пловдив 1 - 2 2.94 3.25 2.23
15:30 Левски София - Етър Велико Търново 3 - 0 1.25 5.22 9.94
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Фредериция - Роскилде 2 - 0 1.76 3.66 4.20
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 АБ Гладсаксе - Есберг 1 - 2 7.44 4.68 1.36
19:00 Фремад Амагер - Хорсенс 0 - 3 3.10 3.41 2.15
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Балкани Суха река - Лапи Подуево 1 - 1 - - -
14:00 Дреница Србица - Трепча 89 Митровица 3 - 2 - - -
14:00 Дрита Гниляне - Дукагини Клина 1 - 0 - - -
19:00 Прищина - Фероникели Глоговац 2 - 3 2.25 3.00 2.97
Черна Гора - Купа на Черна гора Черна Гора - Купа на Черна гора Рез. 1 X 2
14:30 Зета Голубовци - Сутиеска Никшич отл. 2.63 2.89 2.72
14:30 Йединство Биело Поле - Будучност Подгорица 0 - 1 10.58 5.26 1.27
14:30 Титоград Подгорица - Петровац отл. 2.10 3.08 3.41
14:30 ФК Подгорица - Искра Даниловград отл. 2.90 3.07 2.37
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Словачко** - Виктория Жижков 1 - 1 1.39 4.37 6.67
Швеция - Алсвенскан Квалификации Швеция - Алсвенскан Квалификации Рез. 1 X 2
20:00 Браге - Калмар 0 - 2 2.96 3.13 2.43
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
02:10 Тигре Виктория - Депортиво Риестра 0 - 0 1.94 3.10 3.88
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Дестройърс Санта Крус - Олуейс Реди Ла Пас отл. - - -
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:15 Атлетико GO - Лондрина PR 2 - 1 1.61 3.45 5.56
00:15 Оесте SP - Ботафого SP 0 - 2 2.40 2.89 3.08
01:30 Америка MG - Парана Клуб PR 0 - 2 1.84 3.10 4.56
01:30 Витория Салвадор BA - Бразил де Пелотас RS 3 - 0 1.96 3.13 4.18
01:30 Операрио PR - Крисиума SC 1 - 0 1.94 3.06 4.11
01:30 Фигуерензе SC - Вила Нова GO 0 - 0 2.03 3.04 3.74
02:30 Брагантино SP - Гуарани SP 3 - 1 1.35 4.05 11.50
02:30 Куяба MT - КР Бразил AL 5 - 1 2.03 3.06 3.81
02:30 Понте Прета SP - Сао Бенто SP 1 - 1 1.74 3.25 4.86
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
23:00 Монагас Матурин - Метрополитанос 1 - 2 1.90 3.25 4.10
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдарабад - НортИйст Юнайтед 0 - 1 3.83 3.74 1.72
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 ПСМ Макасар - Калтенг Путра 2 - 1 1.41 4.29 6.65
10:30 ПСС Слеман - Бали Юнайтед 0 - 0 2.51 3.32 2.56
13:30 Персиб Бандунг - ПСИС Семаранг 2 - 1 1.35 4.51 6.89
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Ярмук Кувейт 1 - 1 2.47 3.34 2.42
18:45 Ал Тадамон - Ал Шабаб Кувейт 0 - 1 2.33 3.33 2.57
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ХУСА Агадир - ФАР Рабат 2 - 1 2.19 2.96 3.22
18:00 Могреб Тетуан - Олимпик Сафи 1 - 1 2.50 2.89 2.77
20:00 Видад Казабланка - ИР Танжер 4 - 0 1.79 3.05 4.50
20:00 РСБ Беркан - Рапиде Оуед Зем 2 - 1 1.97 3.05 3.69
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Веракрус 1 - 1 2.26 3.15 2.96
03:00 Пуебла - Симаронес де Сонора 0 - 0 1.58 3.78 4.90
04:00 Атланте Канкун - Венадос 0 - 1 2.57 3.21 2.52
05:00 Монтерей - Кафеталерос де Чиапас 6 - 0 1.26 5.25 8.95
Парагвай - Други Парагвай - Други Рез. 1 X 2
00:30 Сол де Америка - Либертад Асунсион 1 - 4 3.80 3.46 1.82
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Раед - Ал Таавон 0 - 3 3.47 3.59 1.85
18:55 Ал Насър Рияд - Ал Файсали 2 - 0 1.47 4.09 5.46
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Чеба - Етоил дю Сахел Сус 1 - 2 3.18 2.93 2.24
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Бостън Ривър - Хувентуд де Лас Пиедрас 2 - 1 2.01 3.13 3.47
21:00 Данубио Монтевидео - Рампла Хуниорс 1 - 1 1.77 3.43 4.08
21:00 Пласа Колония - Дефенсор Спортинг 4 - 1 2.51 3.06 2.63
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Прогресо Монтевидео 1 - 2 2.39 3.22 2.66
21:00 Серо Монтевидео - Пенярол Монтевидео 1 - 3 5.70 3.73 1.52
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 АмаЗулу Дърбан - Стеленбош 2 - 0 1.89 2.93 4.32
19:30 Барока - Мамелоди Съндаунс 0 - 0 4.30 3.06 1.85
19:30 Кейптаун Сити - Полокване Сити 5 - 3 1.73 3.22 4.72
19:30 Чипа Юнайтед - Кайзер Чийфс 0 - 2 3.46 2.83 2.19
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Омия Ардижа - Ависпа Фукуока 3 - 0 1.73 3.42 4.63

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.11.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане