Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  
       
Топ факти за деня

РФШ Рига 7 победи от 9 мача

Пардубице като домакин няма загуба от 13 мача

Олимпия Асунсион няма загуба от 19 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Насионал Монтевидео - Серо Портеньо 01:15 на живо
MAX Sport 4
Ривър Плейт - Интернасионал RS 03:30 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Витоша Бистрица 19:30 на живо
bTV Action
Аякс - Тотнъм
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 8 май, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Полуфинали Рез. 1 X 2
22:00 Аякс (Хол) - Тотнъм (Анг)** (1 - 0) 2 - 3 2.35 3.64 3.00
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
18:45 Витербезе** - Монца 1912 (1 - 2) 1 - 0 2.17 3.03 3.09
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
18:00 КФ Тирана - Луфтетари 5 - 3 1.70 3.01 4.35
18:00 Скендербеу Корча - Кукеси 1 - 3 2.44 2.80 2.62
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
18:30 Алашкерт Ереван - Лори Ванадзор 1 - 0 2.34 3.12 2.71
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
19:00 ФК Сараево - Широки Брег 3 - 0 1.77 3.21 4.16
България - Плейофи България - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Дунав Русе - Витоша Бистрица 0 - 0 1.91 3.16 3.88
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:30 Нествед - Роскилде 4 - 1 2.44 3.36 2.64
19:30 Кьоге - Хелзингор 0 - 0 2.40 3.36 2.73
19:30 Нюкьобинг - Хвидовре 2 - 0 2.47 3.33 2.64
19:30 Силкеборг - Тистед 5 - 0 1.46 4.28 6.36
19:30 Фремад Амагер - Лингби 4 - 3 2.54 3.26 2.63
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Номе Калю** - ФКИ Левадия Талин 2 - 2 3.38 3.51 1.90
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
13:00 Тараз - Ордабаси Шимкент 0 - 1 4.39 3.54 1.66
15:30 Иртиш Павлодар - Кайсар Къзълорда 1 - 2 2.41 2.95 2.75
16:00 Кайрат Алмати - Тобол Костанай 1 - 5 2.14 3.20 3.02
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Вентспилс - Йелгава 1 - 1 1.61 3.60 4.55
18:00 РФШ Рига - Спартакс Юрмала 0 - 0 1.53 3.80 5.03
Малта - Купа на Малта Малта - Купа на Малта Рез. 1 X 2
19:30 Хибърниънс - Валета** 2 - 2 2.65 3.16 2.36
Молдова - Купа на Молдова Молдова - Купа на Молдова Рез. 1 X 2
15:00 Сфинтул Георге Суручен** - Зимбру Кишинев (1 - 0) 3 - 1 1.32 4.44 6.89
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ХамКам - Согндал 0 - 0 2.28 3.26 2.98
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Академия Пандев - Победа Прилеп 4 - 0 - - -
17:30 Беласица Струмица - Ренова Джепчище 3 - 2 - - -
17:30 Вардар Скопие - Работнички Скопие 1 - 1 2.22 2.95 2.94
17:30 Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие 1 - 0 1.60 3.45 4.66
17:30 Шкендия 79 Тетово - Силекс Кратово 0 - 0 - - -
Фарьорски острови - Други Фарьорски острови - Други Рез. 1 X 2
20:00 ХБ Торсхавн - Клаксвик 1 - 1 2.10 4.25 2.50
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ХИФК Хелзинки - ИФК Мариехамн 1 - 1 3.15 3.15 2.25
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Пардубице - Баник Соколов 0 - 0 1.79 3.31 4.10
18:00 Виктория Жижков - Витковице 2 - 0 1.42 4.12 6.31
18:00 Графин Влашим - Тринец 0 - 3 1.96 3.13 3.61
18:00 Зноймо - МАС Таборско 2 - 3 1.97 3.22 3.49
18:00 Простейов - Височина Ихлава 1 - 1 4.64 3.43 1.67
18:00 Чешке Будьовице - Хрудим 3 - 1 1.26 4.79 10.51
19:00 Усти над Лабем - Варнсдорф 0 - 2 1.68 3.42 4.62
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
23:10 Белграно Кордоба - Депортиво Риестра 3 - 0 1.62 3.69 4.80
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:30 Вила Нова GO - Жувентуд RS** (0 - 0) 0 - 0 1.88 3.03 4.36
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:15 Сампайо Кореа MA - Конфианка SE 0 - 2 1.62 3.92 4.33
03:30 Жуазейрензе BA - КР Бразил AL 0 - 0 2.95 3.10 2.30
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
23:30 Гуастатоя - Комуникасионес 1 - 0 1.91 3.18 3.60
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:15 Алианса Петролера - Атлетико Букараманга 0 - 1 1.90 3.19 3.83
23:15 Кортулуа - Атлетико Уила 1 - 1 4.93 3.41 1.66
23:15 Леонес - Депортиво Перейра 2 - 4 2.78 3.12 2.38
23:15 Патриотас Бояка - Санта Фе Богота 1 - 3 2.98 2.86 2.43
23:15 Хагуарес де Кордоба - Енвигадо 2 - 2 2.26 2.85 3.28
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Сантани - Сол де Америка 2 - 3 3.09 3.27 2.16
02:10 Олимпия Асунсион - Генерал Диаз 4 - 1 1.34 4.83 7.18
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Метлауи - Етоил дю Сахел Сус 0 - 0 4.59 2.91 1.76
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Гамба Осака** - Шимизу Ес-Пулс (1 - 1) 3 - 1 2.02 3.35 3.29
13:00 Джубило Ивата** - Мацумото Ямага (3 - 1) 1 - 0 2.09 3.15 3.37
13:00 Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос** (1 - 1) 0 - 4 2.60 3.48 2.38
13:00 Оита Тринита - Висел Кобе** (0 - 2) 2 - 1 2.09 3.29 3.21
13:00 Токио - Вегалта Сендай** (1 - 2) 0 - 0 1.90 3.29 3.75
13:00 Шонан Белмар** - В-Варен Нагазаки (1 - 2) 1 - 0 1.66 3.56 4.68
13:30 Нагоя Грампус - Серезо Осака** (0 - 3) 2 - 2 2.10 3.35 3.12
13:30 Саган Тошу** - Кашива Рейсол (1 - 0) 0 - 0 2.11 3.21 3.22
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Замора Баринас (Вен) - Атлетико MG (Бра) 1 - 2 2.94 3.23 2.34
01:15 Насионал Монтевидео (Уру) - Серо Портеньо (Пар) 1 - 1 2.55 3.10 2.95
03:30 Алианса Лима (Пер) - Палестино Сантяго (Чил) 1 - 2 2.75 3.18 2.53
03:30 Ривър Плейт (Арж) - Интернасионал RS (Бра) 2 - 2 1.56 3.69 6.25
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Мерида (Вен) - Архентинос... (Арж) 1 - 0 3.04 2.97 2.38
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
13:00 Санфрече Хирошима (Япо) - Гуанджоу Евъргранде (Кит) 1 - 0 2.23 3.17 3.08
13:00 Тегу (Кор) - Мелбърн Виктори (Авл) 4 - 0 1.20 5.99 11.59
14:30 Шандун Лунен (Кит) - Кьонсан (Кор) 2 - 1 1.73 3.68 4.27
15:45 Джохор Дарул Такзим (Маз) - Кашима Антлърс (Япо) 1 - 0 5.62 3.88 1.54

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2019 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане