Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
2728293031  
       
Топ факти за деня

Валур Рейкявик само 1 загуба от 14 мача

Кефлавик няма победа от 14 мача

Магни Гренивик няма равенство от 14 мача

Том Томск само победи от 4 мача

Факел Воронеж няма равенство от 4 мача

Зенит Санкт Петербург 2 само загуби от 4 мача

ФК Тамбов няма загуба от 4 мача

ФК Нижни Новгород няма загуба от 4 мача

ФК Армавир само загуби от 4 мача

Спортинг Кристал само 5 получени гола в 10 мача - 0.50 на мач

Анкета

Ще играе ли Лудогорец в групите на Лига Европа?

ТВ програма
Ring.BG
Реал Мадрид - Рома
10:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 8 август, 2018 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Квалификации Рез. 1 X 2
20:00 ПАОК (Гър) - Спартак Москва (Рус) 3 - 2 2.19 3.09 3.43
20:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Шкендия 79 Тетово (Мак) 3 - 0 1.09 9.31 23.53
21:45 Селтик (Шот) - АЕК Атина (Гър) 1 - 1 1.61 3.58 5.85
Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
03:00 Реал Мадрид - Рома 2 - 1 1.74 3.84 3.95
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Енерги Котбус - Унтерхахинг 2 - 2 2.06 3.27 3.40
20:00 Оснабрюк - Мюнхен 1860 2 - 2 2.56 3.21 2.61
20:00 Ханза Рощок - Веен Висбаден 3 - 2 2.41 3.19 2.81
20:00 Шпортфройнде Лоте - Зоненхоф Гроссашпах 0 - 2 2.14 3.32 3.18
20:00 Юрдинген 05 - Мепен 3 - 2 1.54 3.79 5.70
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
18:00 Кунео - Албисола 2 - 3 2.20 3.05 3.00
18:30 Матера - Потенца 1 - 1 3.00 3.15 2.15
21:30 Терамо - Фермана 0 - 0 2.31 3.18 2.75
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Нюкьобинг** - Лингби 0 - 0 2.91 3.37 2.18
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:15 Талина Калев - Сантос Тарту 3 - 0 1.06 8.50 17.00
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Петах Тиква - Бней Йехуда 0 - 0 1.80 3.35 3.80
21:00 МС Ашдод - Апоел Тел Авив 0 - 3 3.41 3.24 1.94
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 КА Акурейри - ФХ Хафнарфьордур 1 - 1 2.81 3.47 2.27
22:15 Гриндавик - Викингур Рейкявик 2 - 1 2.22 3.32 2.99
22:15 Стярнан Гардабаер - Валур Рейкявик отл. 2.22 3.51 2.84
22:15 Фьолнир Рейкявик - Кефлавик 0 - 0 1.47 4.31 5.88
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Магни Гренивик - Селфос 3 - 1 2.57 3.46 2.32
22:15 Викингур Олафсвик - Хаукар Хафнарфьордур 2 - 2 1.29 4.88 7.36
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Том Томск - Балтика Калининград 1 - 1 2.19 3.03 3.17
16:30 Спартак Москва 2 - Факел Воронеж 2 - 1 1.79 3.21 4.35
17:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ПФК Сочи 1 - 4 4.40 3.41 1.73
17:00 ФК Тюмен - СКА-Хабаровск 1 - 1 2.71 2.90 2.58
17:00 Шинник Ярославл - ФК Химки 0 - 1 1.77 3.33 4.24
18:30 Авангард Курск - Ротор Волгоград 1 - 0 2.63 2.84 2.70
18:30 ФК Тамбов - ФК Краснодар-2 1 - 2 1.65 3.48 4.81
19:00 Мордовия Саранск - Сибир Новосибирск 3 - 0 1.93 3.09 3.89
19:00 ФК Нижни Новгород - Луч-Енергия Владивосток 0 - 0 1.80 3.18 4.32
19:30 Чертаново Москва - ФК Армавир 1 - 1 1.78 3.12 4.76
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:00 Пухов - ДАК Дунайска Стреда 2 - 5 10.38 6.17 1.18
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - Клуби-04 Хелзинки 3 - 1 1.31 4.99 7.69
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
19:00 МиКи Микели - МИПА 1 - 2 2.10 3.73 2.70
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Авай SC - Вила Нова GO 1 - 0 2.19 2.92 3.38
03:30 Пайсанду PA - Понте Прета SP 0 - 4 2.44 2.89 2.94
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Петаре - Каракас 1 - 4 5.30 3.65 1.55
22:30 Естудиантес де Каракас - Атлетико Венецуела 1 - 3 2.55 3.10 2.45
22:30 Ланерос Гуанаре - Португеза Акаригуа 1 - 2 2.38 3.20 2.58
23:00 Яракуянос Сан Фелипе - Карабобо Валенсия 1 - 0 3.78 3.45 1.80
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Пирамидс - Ел Ентаг Ел Харби 1 - 1 1.41 3.80 7.57
19:45 Ел Мокавлун - Миср Ел Макаса 1 - 2 3.87 2.87 2.00
19:45 Смоуха - Ногум 0 - 0 1.34 4.25 7.75
22:00 Ел Джаиш Кайро - ЕНППИ Кайро 0 - 3 2.92 2.73 2.52
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Керетаро - Минерос де Сакатекас 2 - 1 1.72 3.50 4.42
03:00 Пумас УНАМ Мексико - Некакса Агуаскалиентес 1 - 3 2.15 3.25 3.11
03:00 Сантос Лагуна - Селая 1 - 1 1.39 4.30 7.12
05:00 Венадос - Монтерей 0 - 3 4.87 3.76 1.61
05:00 Дорадос де Синалоа - Америка Мексико 0 - 0 4.40 3.66 1.70
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Спортинг Кристал - Академия Кантолао 4 - 0 1.26 5.19 8.87
23:00 Аякучо - Спорт Уанкайо 3 - 1 2.31 3.30 2.76
Тайланд - Други Тайланд - Други Рез. 1 X 2
14:00 Бурирам Юнайтед - Убон УМТ Юнайтед 4 - 1 1.12 6.75 13.00
15:00 Чианграй Юнайтед - Еър Форс Сентрал 1 - 0 1.15 6.00 12.00
15:00 Чонбури - Банкок Глас** 4 - 4 3.25 3.75 1.85
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Барока - Кейптаун Сити 2 - 1 3.30 2.80 2.27
20:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Блумфонтейн Селтик 0 - 2 2.06 2.99 3.57
20:30 СуперСпорт Юнайтед - АмаЗулу Дърбан 1 - 0 2.28 2.86 3.19
20:30 Фрий Стейт Старс - Марицбург Юнайтед 2 - 1 2.65 2.72 2.81
20:30 Чипа Юнайтед - Орландо Пайрътс 0 - 1 3.04 2.86 2.36
Южна Корея - ФА Къп Южна Корея - ФА Къп Рез. 1 X 2
13:00 Пусан АйПарк - Улсан Хюндай 0 - 2 3.53 3.19 1.97
13:30 Сеул - Чеджу Юнайтед 1 - 2 2.38 3.14 2.72
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
05:00 Перес Селедон (Крк) - ФАС Санта Ана (Елс) 1 - 1 1.92 3.41 3.38
13:00 Серезо Осака (Япо) - Индепендиенте (Арж) 0 - 1 1.88 3.89 3.19
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:45 Естудиантес Ла Плата (Арж) - Гремио RS (Бра) 2 - 1 3.33 2.77 2.42
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:30 Пенярол Монтевидео (Уру) - Атлетико PR (Бра) 1 - 4 1.73 3.38 4.72
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
19:00 Херта Берлин (Гер) - Ал Шабаб Рияд (Сар) отл. - - -
20:00 Виляреал (Исп) - Сарагоса (Исп) 1 - 1 1.42 4.61 5.53
20:00 Реал Сосиедад (Исп) - Алавес (Исп) 1 - 2 1.94 3.33 3.53
20:00 Уеска (Исп) - Реал Овиедо (Исп) 1 - 2 - - -
20:30 Спортинг Хихон (Исп) - Хетафе (Исп) 0 - 0 2.94 3.40 2.16
21:00 Каляри (Ита) - Атлетико Мадрид (Исп) 0 - 1 4.33 3.50 1.72
21:00 Реус Депортиу (Исп) - Жирона (Исп) 1 - 0 3.76 3.48 1.83
21:30 Албасете (Исп) - Леванте (Исп)** 2 - 2 4.41 3.42 1.73
21:30 Валядолид (Исп) - Райо Валекано (Исп) 2 - 0 2.80 3.20 2.30
21:30 Перуджа (Ита) - СПАЛ (Ита) 0 - 0 2.93 3.43 2.12
21:30 Химнастик де Тарагона (Исп) - Еспаньол (Исп) 0 - 2 5.38 3.67 1.57

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане