Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

Спорт Бойс Уорнес няма победа от 5 мача

Хорхе Вилстерман 4 победи от 5 мача

Аурора Кочабамба няма победа от 4 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Наполи - Барселона
02:00 на живо
Nova Sport
Пюник Ереван - Уулвърхямптън 19:00 на живо
Diema Sport 2
Локомотив Пловдив - Страсбург 20:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Дъ Ню Сейнтс 20:30 на живо
bTV Action
ЦСКА София - Заря Луганск 20:30 на живо
MAX Sport 4
Сулия - Колон Санта Фе
23:00 на живо

Мачове за четвъртък, 8 август, 2019 Подреждане по час

Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 Астана (Каз) - Валета (Мал) 5 - 1 1.21 6.06 12.81
18:30 АЕК Ларнака (Кип) - КАА Гент (Бел) 1 - 1 2.65 3.37 2.50
19:00 Пюник Ереван (Арм) - Уулвърхямптън (Анг) 0 - 4 14.73 6.91 1.16
19:00 Спарта Прага (Чех) - Трабзонспор (Тур) 2 - 2 2.16 3.26 3.32
19:15 Университатя Крайова (Рум) - АЕК Атина (Гър) 0 - 2 3.21 3.03 2.31
19:30 Брьондби (Дан) - Спортинг Брага (Пор) 2 - 4 2.84 3.37 2.36
19:45 Вентспилс (Лат) - Витория Гимараеш (Пор) 0 - 3 8.44 4.26 1.39
20:00 Малмьо (Шве) - Жрински Мостар (Бих) 3 - 0 1.24 5.70 11.21
20:00 Молде (Нор) - Арис Солун (Гър) 3 - 0 1.60 3.77 5.56
20:00 Нефтчи Баку (Азе) - Бней Йехуда (Изр) 2 - 2 1.50 4.04 6.45
20:00 Тун (Швц) - Спартак Москва (Рус) 2 - 3 3.30 3.31 2.15
20:00 ФК Мариупол (Укр) - АЗ Алкмаар (Хол) 0 - 0 5.76 3.89 1.56
20:00 Хаугесунд (Нор) - ПСВ Айндховен (Хол) 0 - 1 7.29 4.73 1.39
20:00 Шериф Тираспол (Мол) - АИК Стокхолм (Шве) 1 - 2 2.67 3.04 2.71
20:30 Локомотив Пловдив (Бъл) - Страсбург (Фра) 0 - 1 6.11 3.65 1.58
20:30 Лудогорец Разград (Бъл) - Дъ Ню Сейнтс (Уел) 5 - 0 1.14 7.44 18.83
20:30 Макаби Тел Авив (Изр) - Судува Мариямполе (Лит) 1 - 2 1.24 5.91 10.83
20:30 Роял Антверпен (Бел) - Виктория Пилзен (Чех) 1 - 0 2.09 3.30 3.41
20:30 Фейенорд (Хол) - Динамо Тбилиси (Гру) 4 - 0 1.36 5.01 7.40
20:30 ЦСКА София (Бъл) - Заря Луганск (Укр) 1 - 1 2.09 3.14 3.59
20:45 ФК Сараево (Бих) - БАТЕ Борисов (Блр) 1 - 2 3.05 3.17 2.33
21:00 Мидтиланд (Дан) - Рейнджърс (Шот) 2 - 4 2.53 3.14 2.79
21:00 Норкьопинг (Шве) - Апоел Беер Шева (Изр) 1 - 1 1.82 3.45 4.27
21:00 Риека (Хър) - Абърдийн (Шот) 2 - 0 1.59 3.74 5.74
21:00 Ф91 Дюделанж (Люк) - Номе Калю (Ест) 3 - 1 1.43 4.35 6.82
21:30 Аустрия Виена (Авс) - Аполон Лимасол (Кип) 1 - 2 2.10 3.36 3.36
21:30 Вадуц (Швц) - Айнтрахт Франкфурт (Гер) 0 - 5 9.54 5.75 1.26
21:30 ФК ФКСБ (Рум) - Млада Болеслав (Чех) 0 - 0 1.98 3.37 3.70
22:00 Легия Варшава (Пол) - Атромитос (Гър) 0 - 0 1.67 3.59 5.12
22:00 Люцерн (Швц) - Еспаньол (Исп) 0 - 3 4.84 3.56 1.71
22:00 Партизан Белград (Сър) - Йени Малатияспор (Тур) 3 - 1 1.86 3.38 4.20
22:00 Торино (Ита) - Шахтьор Солигорск (Блр) 5 - 0 1.13 7.32 20.36
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Афула - Апоел Рамат Хашарон 1 - 1 2.30 3.10 2.75
19:30 Апоел Ашкелон - Бейтар Тел Авив Рамла 0 - 0 2.10 3.25 3.00
19:30 Апоел Бней Лод - Кфар Касем 0 - 0 2.10 3.25 3.00
19:30 Апоел Рамат Ган - Апоел Ум ал-Фахм 0 - 0 2.20 3.20 2.88
19:30 Апоел Ришон Лецион - Апоел Катамон Йерусалим 2 - 1 2.20 3.20 2.88
19:30 Бней Сахнин - Апоел Ноф Хагалил 3 - 1 - - -
19:30 Макаби Назарет - Апоел Акре 0 - 1 2.40 3.10 2.60
19:30 Макаби Петах Тиква - Апоел Петах Тиква 1 - 1 2.50 3.10 2.50
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Киасо - Аарау 4 - 2 4.32 3.93 1.63
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Потоси - Гуабира Монтеро 2 - 1 1.13 7.65 10.67
03:30 Спорт Бойс Уорнес - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 0 - - -
03:30 Хорхе Вилстерман - Блуминг Санта Крус 2 - 0 - - -
22:00 Роял Пари Санта Крус - Аурора Кочабамба 2 - 2 1.33 5.03 6.91
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Коринтианс SP - Гояс GO 2 - 0 1.43 4.01 7.79
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:30 Крузейро MG - Интернасионал RS 0 - 1 2.45 2.71 3.18
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Персела Ламонган - Персиб Бандунг 2 - 2 2.07 3.30 3.14
Канада - Други Канада - Други Рез. 1 X 2
02:30 Монреал Импакт - Кавалри 2 - 1 - - -
02:30 Отава Фюри - Торонто 0 - 2 - - -
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота 2 - 1 1.93 3.22 3.85
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Чивас Гуадалахара - Сантос Лагуна 2 - 1 3.06 3.15 2.24
05:00 Атлетико Сан Луис - Потрос УАЕМ 3 - 1 1.61 3.86 4.64
05:00 Дорадос де Синалоа - Селая 2 - 1 1.96 3.11 3.75
САЩ - ЮС Опън Къп САЩ - ЮС Опън Къп Рез. 1 X 2
03:00 Минесота Юнайтед - Портланд Тимбърс 2 - 1 2.02 3.53 3.12
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад Католика** - Сантяго Морнинг (2 - 0) 3 - 1 1.33 4.77 7.30
ВАФФ Чемпиъншип ВАФФ Чемпиъншип Рез. 1 X 2
19:30 Йемен - Ливан 2 - 1 5.03 3.58 1.57
22:30 Сирия - Ирак 0 - 0 5.97 3.59 1.50
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
23:00 Сулия (Вен) - Колон Санта Фе (Арж) 1 - 0 3.69 2.88 2.18
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
02:00 Наполи (Ита) - Барселона (Исп) 1 - 2 2.75 3.85 2.15
20:30 Олот (Исп) - Уеска (Исп) 0 - 0 4.43 3.80 1.63
20:30 Осасуна (Исп) - Ейбар (Исп) 0 - 0 2.99 3.30 2.17
21:00 Валядолид (Исп) - Спортинг Хихон (Исп) 2 - 0 2.30 3.23 2.82
21:00 ЕС Сетиф (Алж) - НШ Магра (Алж) 0 - 2 1.75 3.10 4.30
21:00 Мирандес (Исп) - Атлетик Билбао (Исп) 1 - 2 2.79 3.31 2.27
21:30 Чезена (Ита) - СПАЛ (Ита) 2 - 3 8.81 5.62 1.25
21:45 Реджо Аудаче (Ита) - Дженоа (Ита) 1 - 2 20.61 11.65 1.05

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане