Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 2223
24252627282930
       
Топ факти за деня

Виборг като домакин 3 равенства от 4 мача

Тистед като гост 3 равенства от 4 мача

Днипро-1 като гост само победи от 4 мача

Прикарпатие Ивано-Франкивск като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Екеняс ИФ като гост няма загуба от 10 мача

Йостерс като гост няма равенство от 11 мача

Сао Пауло SP като домакин няма загуба от 11 мача

Чапекоензе SC като гост няма победа от 12 мача

Интернасионал RS като домакин няма загуба от 11 мача

Биндуонг като гост 8 равенства от 10 мача

ТТ Ханой като домакин 35 вкарани гола в 10 мача - 3.50 на мач

Малакатеко като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Сонсонате като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Атлетико Уила няма победа от 8 мача

Енвигадо няма победа от 8 мача

Сантос де Гуапилес няма равенство от 8 мача

ЛД Алахуеленсе няма равенство от 8 мача

Генерал Диаз няма победа от 8 мача

Орландо Сити като гост няма равенство от 12 мача

Банкок Глас като домакин няма равенство от 13 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
Diema Sport 2
Оксфорд Юнайтед - Ковънтри 14:00 на живо
BNT HD
Украйна - Словакия
16:00 на живо
BNT HD
България - Норвегия
19:00 на живо
BNT HD
Франция - Холандия
21:45 на живо

Мачове за неделя, 9 септември, 2018 Подреждане по час

Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига A / гр. 1 Рез. 1 X 2
21:45 Франция - Холандия 2 - 1 1.49 4.16 6.47
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 1 Рез. 1 X 2
16:00 Украйна - Словакия 1 - 0 1.94 3.24 4.09
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига B / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Дания - Уелс 2 - 0 1.99 3.57 3.48
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига C / гр. 3 Рез. 1 X 2
19:00 България - Норвегия 1 - 0 2.52 3.11 2.84
21:45 Кипър - Словения 2 - 1 4.02 3.31 1.91
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 1 Рез. 1 X 2
19:00 Грузия - Латвия 1 - 0 1.52 3.58 6.88
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Лига D / гр. 4 Рез. 1 X 2
19:00 Македония - Армения 2 - 0 1.91 3.23 3.99
21:45 Лихтенщайн - Гибралтар 2 - 0 1.33 4.67 8.54
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
14:30 Мадагаскар - Сенегал 2 - 2 4.79 3.43 1.65
16:00 Етиопия - Сиера Леоне 1 - 0 2.02 2.80 4.08
16:00 Лесото - Кабо Верде 1 - 1 9.51 4.53 1.30
16:00 Свазиленд - Тунис 0 - 2 4.64 3.00 1.81
16:00 Южен Судан - Мали 0 - 3 6.71 3.71 1.47
16:30 Руанда - Кот д'Ивоар 1 - 2 5.33 3.45 1.62
17:30 Република Конго - Зимбабве 1 - 1 2.22 2.78 3.49
18:00 Ангола - Ботсвана 1 - 0 2.21 2.74 3.58
19:00 Либерия - Конго ДР 1 - 1 4.78 3.57 1.65
19:00 Того - Бенин 0 - 0 2.02 2.80 4.09
19:30 Гвинея - Центр. Африканска р-ка 1 - 0 1.63 3.51 5.01
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:00 Ливан - Оман 0 - 0 2.48 2.94 2.90
21:45 Германия - Перу 2 - 1 1.27 5.53 11.46
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Оксфорд Юнайтед - Ковънтри 1 - 2 2.28 3.34 3.04
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реус Депортиу - Албасете 1 - 2 2.72 2.76 2.89
17:00 Нумансия - Елче 1 - 0 1.74 3.25 5.09
19:00 Естремадура - Гранада 1 - 3 3.34 2.91 2.31
21:00 Кордоба - Алкоркон 0 - 0 2.55 2.88 2.98
21:45 Депортиво Ла Коруня - Спортинг Хихон 1 - 0 2.02 3.13 3.84
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:00 Културал Леонеса - Лас Палмас Атлетико 0 - 1 1.40 4.00 6.40
12:30 Валядолид Б - Рапидо де Боусас 1 - 0 1.86 3.33 3.77
13:00 Интернасионал де Мадрид - Корухо 1 - 1 1.98 3.10 3.65
13:00 Селта Виго Б - СС Рейес 0 - 2 1.67 3.44 4.71
13:00 Унион Адарве - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 2.84 3.20 2.30
13:00 Унионистас де Саламанка - Атлетико Мадрид Б 1 - 1 2.55 3.10 2.59
13:00 Фуенлабрада - Депортиво Фабрил 1 - 0 1.75 3.26 4.46
19:00 Бургос - Салмантино 0 - 0 2.19 3.03 3.16
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Културал Дуранго - Мирандес 1 - 4 3.74 3.26 1.86
13:00 Спортинг Хихон Б - Реал Овиедо Б 1 - 2 2.12 3.05 3.26
19:00 Баракалдо - Реал Сосиедад Б 2 - 0 2.49 2.90 2.80
19:00 Калахора - Герника Клуб 3 - 1 - - -
19:00 Лангрео - УД Логронес 0 - 0 2.74 3.05 2.45
19:00 Реал Унион - Лейоа 1 - 2 2.06 3.12 3.38
20:00 Расинг Сантандер - Аренас Клуб де Гечо 4 - 0 1.49 3.88 5.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ехеа - Атлетико Балеарес 2 - 1 3.16 2.91 2.24
19:00 Пералада-Жирона Б - Конкуенсе 1 - 1 1.89 3.15 3.83
19:00 Сабадел - Барселона Б 0 - 1 2.89 3.02 2.33
20:00 Кастейон - Виляреал Б 1 - 1 2.35 2.94 2.96
20:00 Лейда Еспортиу - Ебро 2 - 1 1.73 3.13 4.73
20:30 Алкояно - Онтиниент 0 - 0 1.69 3.31 4.71
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Атлетико Малагеньо - Талавера де ла Рейна 0 - 1 2.17 3.20 3.06
13:00 Вияновенсе - Ибиса 0 - 0 2.09 3.02 3.41
19:00 Хумиля - Гранада Б 0 - 0 2.24 2.87 3.23
20:00 Алмерия Б - Линенсе 0 - 0 2.38 2.96 2.88
20:00 Рекреативо - Картахена 0 - 0 2.73 2.85 2.59
20:30 УКАМ Мурсия - Дон Бенито 2 - 1 1.55 3.53 5.62
21:00 Бадахос - Реал Мурсия 0 - 0 2.98 2.83 2.43
21:00 Мелия - Марбеля 2 - 1 2.24 2.95 3.15
21:30 Атлетико Санлукеньо - Ел Ехидо 2012 2 - 1 2.33 2.99 2.94
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
15:30 Унион Сент Жилоаз - Мехелен 2 - 2 3.53 3.56 1.90
19:00 Рьозеларе - Беершот Вилрийк 2 - 1 2.76 3.25 2.39
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Нествед 2 - 1 1.61 3.77 4.93
14:45 Роскилде - Лингби 1 - 4 2.98 3.38 2.20
14:45 Фредериция - Нюкьобинг 1 - 2 1.81 3.47 4.04
14:45 Хелзингор - Тистед 0 - 1 1.68 3.63 4.63
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Стабек 2 3 - 0 1.39 4.82 5.46
17:00 Нюбергсунд - Гроруд 0 - 0 3.03 3.97 1.90
17:00 Од БК 2 - Фредрикстад 2 - 3 4.20 4.07 1.61
17:00 Хьонефос - Мьолнер 2 - 4 1.85 3.87 3.24
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Вард Хаугесунд - Киелсос 1 - 3 3.50 3.89 1.76
16:00 Видар - Хьодд 1 - 0 4.32 4.16 1.56
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гарбарния Краков - Раков Ченстохова 1 - 1 4.85 3.77 1.61
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Татран Липтовски Микулаш 2 - 0 2.28 3.34 2.59
17:00 Локомотив Кошице - Жилина Б 1 - 3 2.26 3.48 2.57
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Кевн Друидс 1 - 0 2.23 3.35 2.87
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авангард Краматорск - Днипро-1 1 - 2 4.53 3.20 1.73
18:30 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Зирка Кропивницкий 7 - 1 1.59 3.28 5.56
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
14:00 ЮЯК Ювяскюля - Екеняс ИФ 3 - 1 2.88 3.26 2.28
16:00 КПВ Кокола - Каяани 3 - 0 1.61 3.84 4.68
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 Вааякоски Ювяскюля - НЯС Нурмиярви 4 - 1 2.49 3.67 2.26
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 ФК Еспоо - Джаз Пори 2 - 2 1.72 3.73 3.71
17:00 Кифен 08 - ХИФК Хелзинки 2 0 - 0 2.17 3.64 2.68
17:00 СалПа Сало - КааПо Каарина 1 - 3 1.50 4.35 4.62
17:00 ХЯС Академия - БК-46 Карис 3 - 1 1.92 3.70 3.10
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 СЯК Академия - ГБК Кокола 2 - 2 2.44 3.82 2.26
17:00 ТПВ Тампере - ТП-47 Торнио 2 - 1 1.35 4.95 6.05
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норбю - Фрей Тебю 3 - 2 2.13 3.44 3.05
18:30 Йоргрите - Йостерс 1 - 0 2.20 3.38 2.97
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Умео ФК - БК Форвард 2 - 1 1.64 3.78 4.27
15:00 Карлстад Юнайтед - Тийм ТГ 3 - 1 1.51 4.25 4.74
15:00 Рюнинге - Вестерос 3 - 1 4.02 3.78 1.67
16:00 Линкьопинг Сити - Шелефтео 2 - 1 1.50 4.01 4.98
17:00 Сирианска Сьодертале - Арамейск-Сирианска 2 - 0 1.13 6.96 12.25
18:00 Сандвикен - Асириска Сьодертале 2 - 1 1.58 4.19 4.24
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Твоокерш 2 - 1 1.33 4.82 6.44
17:00 Енгелхолм - Одеволд 2 - 2 2.33 3.42 2.62
17:00 Люнгшиле - Торнс 1 - 1 2.24 3.30 2.83
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
21:10 Архентинос Хуниорс - Темперлей 0 - 2 1.85 3.01 4.50
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Сао Пауло SP - Баия BA 1 - 0 1.43 3.97 7.58
03:00 Фламенго RJ - Чапекоензе SC 2 - 0 1.37 4.39 7.98
22:00 Америка MG - Сеара CE 0 - 0 1.94 3.23 3.93
22:00 Интернасионал RS - Гремио RS 1 - 0 2.21 3.05 3.34
22:00 Палмейрас SP - Коринтианс SP 1 - 0 1.56 3.62 6.12
22:00 Флуминензе RJ - Ботафого RJ 1 - 0 2.24 3.13 3.14
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Понте Прета SP - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.64 3.31 5.36
03:00 Вила Нова GO - Коритиба PR 2 - 1 1.92 2.99 4.13
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Операрио PR** - Брагантино SP 0 - 0 1.62 3.35 5.30
Венецуела - Копа Венецуела Венецуела - Копа Венецуела Рез. 1 X 2
23:30 Сулия - Карабобо Валенсия 1 - 1 2.25 3.20 2.75
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Кан Тхо 2 - 1 1.55 4.04 4.46
13:00 Хоанган Гялай - Тханхоа 0 - 3 2.16 3.62 2.64
14:00 Намдин - Санна Кхан Хоа 1 - 2 2.73 3.45 2.17
14:00 Сайгон ФК - Биндуонг 2 - 0 2.23 3.47 2.63
15:00 ТТ Ханой - Сонглам Нгеан Вин 2 - 0 1.37 4.55 5.76
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Кселаху - Петапа 2 - 1 1.61 3.48 4.86
21:00 Малакатеко - Сикинала 3 - 3 1.66 3.29 4.69
22:30 Депортиво Чиантла - Кобан Империал 0 - 1 2.18 3.21 2.89
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 ЛДУ Кито - Универсидад Католика Кито отл. 1.81 3.43 3.78
02:30 Ел Национал Кито - Аукас Кито 1 - 2 1.94 3.38 3.47
20:00 Делфин Манта - Макара Амбато 0 - 0 1.73 3.43 4.22
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Алианса Сан Салвадор 0 - 2 2.39 2.99 2.74
03:30 Чалатенанго - Исидро Метапан 1 - 0 2.25 3.20 2.75
04:00 Фирпо Усулутан - Агила Сан Мигел 1 - 3 2.67 3.10 2.34
20:00 Сонсонате - Аудас Апастепеке 3 - 3 1.97 3.23 3.37
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Бояка Чико - Депортес Толима 2 - 1 2.72 2.85 2.68
02:00 Атлетико Букараманга - Америка де Кали 2 - 3 2.20 2.92 3.37
03:45 Атлетико Уила - Санта Фе Богота 0 - 1 3.16 2.90 2.33
21:15 Енвигадо - Патриотас Бояка 2 - 1 2.28 2.81 3.37
23:15 Индепендиенте Меделин - Леонес 1 - 1 1.32 4.51 9.42
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Сан Карлос - Сантос де Гуапилес 2 - 2 2.07 3.24 3.23
20:05 ЛД Алахуеленсе - Ередиано 6 - 1 2.68 3.13 2.41
22:05 Мунисипал Гресия - Перес Селедон 1 - 2 2.32 3.25 2.73
23:30 Кармелита - Гуадалупе 3 - 0 2.48 3.18 2.61
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 ФАР Рабат - Дифаа ел Джадида 0 - 1 2.28 2.85 3.12
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
16:40 Ал Итихад Калба - Аджман 1 - 4 2.45 3.25 2.45
16:45 Бани Яс - Диба Ал Фуджейра 3 - 0 1.60 3.50 4.75
19:15 Ал Вахда Абу Даби - Ал Васл Дубай 3 - 0 2.05 3.30 3.05
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 3 де Фебреро - Сол де Америка 0 - 2 2.74 3.20 2.37
22:30 Генерал Диаз - Гуарани Асунсион 3 - 1 3.37 3.35 1.98
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:30 Спортинг Канзас Сити - Орландо Сити 1 - 0 1.42 4.79 6.27
05:30 Портланд Тимбърс - Колорадо Рапидс 2 - 0 1.43 4.68 6.24
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Глас - Ратчабури 2 - 1 1.70 3.93 3.71
14:00 Чианграй Юнайтед - ПТ Прачуап 3 - 2 1.78 3.55 3.65
15:00 Порт Банкок - Чайнат Хорнбил 1 - 1 1.54 4.14 4.45
15:00 Суфанабури - Сукотай 0 - 1 1.78 3.73 3.55
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Монтевидео Уондърърс - Феникс Монтевидео 1 - 1 2.00 3.35 3.23
21:30 Бостън Ривър - Данубио Монтевидео 0 - 0 2.81 3.18 2.33
21:30 Ливърпул Монтевидео - Рампла Хуниорс 2 - 0 2.07 3.40 3.14
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Прогресо Монтевидео 2 - 0 2.80 3.25 2.34
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 0 4.52 3.76 1.64
22:00 Ел Танкуе Сислей - Торке Монтевидео 0 - 0 - - -
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Реал де Минас - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 1 3.05 3.04 2.16
04:00 Реал Еспаня - Вида Ла Сейба 3 - 0 1.50 3.70 5.39
04:15 Хондурас Прогресо - Олимпия Тегусигалпа 1 - 1 3.35 3.42 1.90
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Аудакс Италяно Сантяго - Барнечеа 1 - 1 1.57 3.82 4.96
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Мачида Зелвия - Мито Холихок 0 - 0 2.39 3.15 2.84
12:00 Фагиано Окаяма - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 2 2.36 3.16 2.86
13:00 Ренофа Ямагучи - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.40 3.47 2.61
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Йокохама Ф-Маринос** - Гамба Осака (4 - 0) 3 - 1 1.74 3.61 4.20
13:00 Кавазаки Фронтейл - Кашима Антлърс** (1 - 1) 1 - 3 2.06 3.41 3.19
13:00 Кашива Рейсол** - Вентфорет Кофу (2 - 2) 1 - 1 1.58 3.75 5.31
13:00 Серезо Осака - Шонан Белмар** (0 - 3) 2 - 2 1.68 3.65 4.50
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
02:00 Монсерат - Ел Салвадор 1 - 2 - - -
16:00 Индия - Малдиви 2 - 0 1.50 4.01 4.96
23:00 Ам. Вирджински о-ви - Канада 0 - 8 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 ЦСКА Москва (Рус) - Арсенал Тула (Рус) 1 - 2 - - -
16:30 Динамо Москва (Рус) - Енисей Красноярск (Рус) 0 - 1 - - -
17:00 Бешикташ (Тур) - Алтънорду (Тур) 2 - 1 1.32 5.04 6.86
18:00 Дукла Прага (Чех) - Нюрнберг (Гер) 0 - 4 8.32 4.81 1.30
18:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Кайрат Алмати (Каз) 1 - 0 1.60 3.91 4.55
18:30 Ризеспор (Тур) - Гиресунспор (Тур) 4 - 2 1.40 5.00 5.00
19:00 Аланияспор (Тур) - Анталияспор (Тур) 1 - 1 2.03 3.65 3.04

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.09.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане