Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
декември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930
31      
Топ факти за деня

Борусия М'Гладбах като домакин само победи от 6 мача

Магдебург като домакин няма победа от 8 мача

Унтерхахинг като гост няма загуба от 8 мача

Алкоркон като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Бургос само 6 вкарани гола в 15 мача - 0.40 на мач

Исара като домакин 5 равенства от 7 мача

Расинг Сантандер като домакин само победи от 7 мача

Ехеа като гост само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Кастейон 10 равенства от 15 мача

Атлетико Малагеньо като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Линенсе само 6 получени гола в 15 мача - 0.40 на мач

Киево няма победа от 14 мача

Арцакена като гост само загуби от 6 мача

Гоцано като гост 5 равенства от 6 мача

Енкамп 9 загуби от 10 мача

Сант Жулия като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Верея Стара Загора няма победа от 18 мача

ЦСКА София като гост само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач

Лудогорец Разград като домакин няма равенство от 9 мача

ПАОК 11 победи от 12 мача

Трикала 6 загуби от 7 мача

Пасош Ферейра само 3 получени гола в 10 мача - 0.30 на мач

Динамо Враня 16 загуби от 19 мача

Болуспор като гост 6 победи от 7 мача

Динамо Загреб като гост само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Сан Хосе Оруро като домакин 10 победи от 11 мача

Чърчил Брадърс Гоа 4 равенства от 6 мача

Арема Маланг като домакин няма загуба от 16 мача

Юсуфиа Берешид като домакин нито един получен гол в 4 мача

Рапиде Оуед Зем 7 равенства от 10 мача

Тасман Юнайтед 6 загуби от 7 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в ОАЕ през 2018 година?

ТВ програма
EuroSport 1
Атланта Юнайтед - Портланд Тимбърс 03:00 на живо
Nova Sport
Септември София - Дунав Русе 12:30 на живо
MAX Sport 2
Ейбар - Леванте
13:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Фиорентина
13:30 на живо
Diema Sport
Верея Стара Загора - ЦСКА София 15:00 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Аталанта
16:00 на живо
Nova Sport
Страсбург - Каен
16:00 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Хановер 96
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Уеска - Реал Мадрид
17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Славия 17:30 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Уулвърхямптън
18:00 на живо
Nova Sport
Лил - Реймс
18:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Щутгарт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - СПАЛ
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Валядолид 19:30 на живо
MAX Sport 3
Милан - Торино
21:30 на живо
MAX Sport 2
Бетис - Райо Валекано
21:45 на живо

Мачове за неделя, 9 декември, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Йемен - Таджикистан отл. - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Нюкасъл - Уулвърхямптън 1 - 2 2.84 3.09 2.75
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Майнц 05 - Хановер 96 1 - 1 1.90 3.49 4.13
19:00 Борусия М'Гладбах - Щутгарт 3 - 0 1.51 4.28 6.18
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Зандхаузен 1 - 1 2.40 3.16 2.98
14:30 Динамо Дрезден - Холщайн Кил 0 - 2 2.88 3.42 2.33
14:30 Магдебург - Унион Берлин 1 - 1 3.42 3.14 2.17
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Шпортфройнде Лоте - Унтерхахинг 0 - 0 3.12 3.24 2.20
15:00 Аален - Енерги Котбус 3 - 3 2.08 3.24 3.37
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Леванте 4 - 4 1.69 3.98 4.90
17:15 Уеска - Реал Мадрид 0 - 1 9.96 5.88 1.29
19:30 Реал Сосиедад - Валядолид 1 - 2 1.69 3.59 5.67
21:45 Бетис - Райо Валекано 2 - 0 1.45 4.71 6.72
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Реус Депортиу 0 - 1 1.43 3.82 8.73
17:00 Кадис - Райо Махадаонда 1 - 0 1.55 3.58 6.55
19:00 Елче - Спортинг Хихон 0 - 0 2.42 2.89 3.15
21:00 Луго - Лас Палмас 4 - 2 2.69 2.97 2.73
21:30 Сарагоса - Кордоба 0 - 0 1.84 3.31 4.36
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Валядолид Б - Бургос 1 - 0 2.56 2.77 2.86
13:00 Атлетико Мадрид Б - Корухо 1 - 1 1.80 3.15 4.41
13:00 Интернасионал де Мадрид - Понферадина 0 - 2 2.56 2.85 2.78
13:00 Лас Палмас Атлетико - Рапидо де Боусас 2 - 2 1.59 3.41 5.55
13:00 Селта Виго Б - Фуенлабрада 1 - 0 2.69 2.78 2.70
17:30 Навалкарнеро - Салмантино 1 - 1 2.57 3.02 2.64
18:00 Културал Леонеса - Гихуело 1 - 0 1.44 3.96 6.50
18:00 Понтеведра - Унион Адарве 3 - 1 1.65 3.41 5.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Сосиедад Б - Витория-Гастейс 4 - 2 1.69 3.29 4.73
13:00 Спортинг Хихон Б - Атлетик Билбао Б 3 - 1 2.51 3.00 2.69
18:00 Баракалдо - Химнастика де Торелавега 1 - 0 1.58 3.50 5.38
18:00 Исара - Герника Клуб 3 - 2 2.52 2.79 2.90
18:00 Лангрео - Туделано 2 - 0 2.02 3.09 3.53
18:00 Мирандес - УД Логронес 1 - 0 2.05 2.89 3.70
18:00 Расинг Сантандер - Лейоа 2 - 0 1.49 3.87 5.77
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Алкояно - Ехеа 0 - 0 1.97 2.89 3.99
13:00 Валенсия Местая - Атлетико Балеарес 1 - 1 2.75 3.00 2.47
13:00 Ебро - Олот 0 - 0 2.29 2.66 3.45
17:30 Теруел - Еспаньол Б 0 - 4 2.72 2.59 2.87
18:00 Бадалона - Барселона Б 1 - 2 2.86 2.64 2.67
18:00 Лейда Еспортиу - Конкуенсе 3 - 0 1.52 3.59 5.91
18:15 Кастейон - Сабадел 0 - 1 2.76 2.57 2.83
19:00 Еркулес - Пералада-Жирона Б 1 - 0 1.53 3.49 6.07
20:00 Корнеля - Виляреал Б 2 - 0 2.89 2.90 2.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Алмерия Б - Реал Мурсия 1 - 3 3.50 2.89 2.12
12:30 Севиля Атлетико - Атлетико Санлукеньо 0 - 0 2.00 3.14 3.47
13:00 Атлетико Малагеньо - Бадахос 2 - 2 3.09 2.68 2.46
13:00 Гранада Б - Талавера де ла Рейна 4 - 1 2.43 2.78 3.01
13:00 Дон Бенито - Марбеля 0 - 1 2.50 2.83 2.87
13:00 Мелия - Вияновенсе 0 - 0 1.48 3.72 6.23
13:00 УКАМ Мурсия - Ел Ехидо 2012 3 - 0 1.70 3.36 4.54
13:00 Хумиля - Ибиса 0 - 0 2.30 2.81 3.21
18:00 Линенсе - Рекреативо 2 - 0 2.03 2.88 3.79
19:00 Картахена - Сан Фернандо 2 - 0 1.69 3.37 4.66
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Сасуоло - Фиорентина 3 - 3 2.72 3.23 2.66
16:00 Емполи - Болоня 2 - 1 2.00 3.44 3.84
16:00 Парма - Киево 1 - 1 2.07 3.26 3.83
16:00 Удинезе - Аталанта 1 - 3 4.33 3.58 1.84
19:00 Дженоа - СПАЛ 1 - 1 1.96 3.29 4.20
21:30 Милан - Торино 0 - 0 1.86 3.34 4.64
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Читадела 0 - 0 2.42 2.92 3.14
16:00 Ливорно - Фоджа 3 - 1 2.83 3.07 2.52
22:00 Беневенто - Верона 0 - 1 1.91 3.25 4.04
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арецо - Алесандрия 1 - 1 1.66 3.27 5.15
15:30 Карарезе - Пистоезе 2 - 1 1.59 3.53 5.25
15:30 Новара - Лукезе 2 - 2 1.59 3.50 5.29
15:30 Олбия - Сиена отл. 3.06 2.94 2.31
15:30 Пиаченца - Арцакена 3 - 1 1.61 3.35 5.37
15:30 Ювентус Б - Пиза 1 - 3 2.67 3.00 2.55
17:30 Аурора Про Патрия - Гоцано 1 - 1 2.00 3.05 3.67
19:30 Албисола - Виртус Ентела 0 - 1 4.48 3.36 1.72
19:30 Понтедера - Про Пиаченца 2 - 1 1.54 3.45 5.91
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Самбенедетезе - Судтирол 1 - 0 2.52 2.91 2.74
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Кавезе 1919 - Потенца 1 - 1 2.53 2.99 2.69
17:30 Бишелие 1913 - Катания 1 - 0 4.62 3.32 1.71
17:30 Вибонезе - Сиракуза 1 - 1 1.90 3.05 4.01
17:30 Казертана - Монополи 1966 0 - 1 1.98 3.04 3.72
17:30 Матера - Ренде 1968 3 - 1 3.33 2.96 2.17
19:30 Виртус Франкавила - Катанзаро 0 - 1 3.42 3.07 2.08
21:30 Сикула Леонцио - Реджина 1 - 2 2.05 3.02 3.56
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Страсбург - Каен 2 - 2 1.74 3.51 5.05
18:00 Лил - Реймс 1 - 1 1.98 3.19 4.29
22:00 Сент Етиен - Олимпик Марсилия отл. 2.70 3.36 2.56
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
14:45 Ван - Брест 2 - 3 7.54 4.44 1.36
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Матерсбург - Аустрия Виена 2 - 1 2.75 3.26 2.47
15:30 Хартберг - Вакер Инсбрук 2 - 2 2.01 3.43 3.49
18:00 Рапид Виена - Щурм Грац 0 - 0 2.18 3.48 3.06
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабах Баку - Кешля 1 - 2 2.56 3.14 2.67
15:00 Зира Баку - Карабах Агдам 0 - 6 6.20 3.88 1.46
15:30 Сабаил Баку - Габала 0 - 0 3.01 2.95 2.27
17:30 Нефтчи Баку - Сумгаит 0 - 0 1.75 3.44 3.99
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Луфтетари 1 - 0 - - -
18:00 Фламуртари - Лачи 1 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Енкамп 3 - 0 - - -
15:00 Интер де Ескалдес - УЕ Санта Колома 1 - 0 - - -
17:00 Ордино - Луситанос 1 - 3 - - -
19:00 ФК Санта Колома - Сант Жулия 0 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Серкъл Брюж - Роял Антверпен 0 - 3 3.57 3.40 2.03
19:00 Андерлехт - Шарлероа 1 - 1 1.86 3.59 4.02
21:00 КАА Гент - Ойпен 2 - 0 1.39 4.76 7.18
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Ломел - Унион Сент Жилоаз 0 - 2 2.55 3.16 2.60
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Септември София - Дунав Русе 2 - 1 2.25 3.06 3.10
15:00 Верея Стара Загора - ЦСКА София 0 - 1 21.51 8.03 1.09
17:30 Лудогорец Разград - Славия 2 - 0 1.18 5.79 12.77
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Монс Калпе - Юръп 1 - 2 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ксанти - Олимпиакос 1 - 1 6.56 3.49 1.58
17:15 ОФИ Крит - Панатинайкос 3 - 1 3.18 2.88 2.45
19:00 Атромитос - Арис Солун 4 - 2 2.01 3.04 4.12
19:30 ПАОК - Лариса 2 - 1 1.19 6.04 15.67
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:00 Волос НФК - Платаниас 3 - 1 1.57 3.38 5.61
14:30 Ханя Кисамикос - Егиниакос 2 - 3 1.31 4.57 7.73
15:00 Аититос Спата - Спарти 0 - 0 1.53 3.55 5.63
15:00 Аполон Лариса - Докса Драма 0 - 0 2.64 3.20 2.36
15:00 Ираклис Солун - Караискакис Арта 0 - 1 1.28 4.49 9.14
15:00 Панахайки - Аполон Понту 1 - 1 1.42 3.74 7.20
15:00 Трикала - Иродотос 2 - 0 1.65 3.37 4.66
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Вендсисел - Рандерс 0 - 1 3.41 3.26 2.14
15:00 Олборг - Хорсенс 2 - 4 1.66 3.79 4.97
17:00 ФК Копенхаген - Есберг 3 - 0 1.30 5.23 9.85
19:00 Вейле - Брьондби 1 - 2 5.08 3.94 1.62
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Раанана - Апоел Хайфа 0 - 3 3.02 3.02 2.25
20:15 Макаби Нетаня - Апоел Хадера 1 - 0 1.81 3.34 3.92
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Анортозис - Докса Катокопия 3 - 1 1.50 3.75 5.61
18:00 Апоел Никозия - Неа Саламина 4 - 0 1.25 4.97 9.16
Люксембург - Други Люксембург - Други Рез. 1 X 2
16:00 Ф91 Дюделанж - Фола Еш 2 - 1 1.67 4.00 4.10
17:00 РМ Хам Бенфика - Прогрес Нидеркорн 2 - 4 5.25 4.60 1.45
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Моста ФК 3 - 3 1.27 4.99 7.80
17:00 Хибърниънс - Сенглеа Атлетик 2 - 0 1.12 6.72 15.06
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Олесунд - Стабек** (0 - 1) 1 - 1 2.41 3.37 2.70
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Гурник Забже - Миедж Легница 1 - 3 2.13 3.40 3.25
19:00 Лехия Гданск - Легия Варшава 0 - 0 2.92 3.05 2.49
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вигри Сувалки - Одра Ополе отл. 2.75 3.24 2.37
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Морейрензе - Санта Клара 0 - 1 1.85 3.44 4.15
17:00 Насионал Мадейра - Боавища 0 - 0 2.22 3.20 3.24
19:30 Витория Гимараеш - Рио Аве 3 - 2 1.85 3.44 4.19
22:00 Спортинг Лисабон - Авеш 4 - 1 1.22 5.96 11.94
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пенафиел - Витория Гимараеш Б 3 - 2 1.77 3.25 4.57
17:00 Ароука - Варзин 0 - 1 1.89 3.10 4.12
17:00 Оливейрензе - Пасош Ферейра 1 - 2 4.67 3.25 1.75
17:00 Спортинг Брага Б - Мафра 6 - 1 2.39 2.92 3.05
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Политехника Яш - Дунареа Кълъраш 1 - 0 2.07 2.91 3.91
17:00 Астра Гюргево - Конкордия Кяжна 3 - 1 1.74 3.37 4.72
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Динамо Москва - Урал Свердловска област 4 - 0 1.96 3.14 4.02
15:30 ФК Краснодар - ФК Уфа 1 - 1 1.37 4.45 8.36
18:00 Зенит Санкт Петербург - Рубин Казан 1 - 2 1.53 3.65 6.94
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Фаетано 1 - 3 - - -
16:00 Кайлунго - Космос Серавале 0 - 0 - - -
16:00 Сан Джовани - Тре Пене 0 - 3 - - -
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мура - Триглав 0 - 0 1.46 4.09 5.62
17:00 Алуминий Кидричево - Целие 4 - 1 2.25 3.30 2.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Враня - Вождовац Белград 1 - 2 4.60 3.44 1.62
14:00 Земун - Младост Лучани 0 - 3 2.59 2.92 2.59
14:00 Мачва Шабац - Радник Сурдулица 1 - 2 1.87 3.14 3.85
14:00 Раднички Ниш - Спартак Суботица 3 - 0 1.16 5.66 12.19
18:00 Бачка Бачка Паланка - Войводина Нови Сад 0 - 0 3.29 2.88 2.15
18:00 Пролетер Нови Сад - Чукарички 0 - 0 3.02 3.19 2.14
18:00 Рад Белград - Партизан Белград 0 - 3 6.70 3.89 1.41
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Ерзурум ББ - Йени Малатияспор 1 - 3 1.98 3.31 3.84
15:00 Бурсаспор - Анталияспор 0 - 2 1.75 3.60 4.58
18:00 Акхисар Беледиеспор - Фенербахче 3 - 0 3.64 3.46 1.98
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хатайспор - Болуспор 2 - 0 2.91 3.04 2.47
12:30 Юмраниеспор - Елязъгспор 2 - 1 1.52 4.04 5.68
15:00 Денизлиспор - Генчлербирлиги 0 - 0 3.38 3.27 2.08
18:00 Ескишехирспор - Алтай Измир 1 - 0 2.86 3.35 2.31
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Десна Чернигов 1 - 1 2.33 2.95 2.99
17:00 Александрия - ФК Лвов 1 - 2 1.67 3.22 5.09
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Утрехт - Хераклес 3 - 1 1.58 4.21 5.02
15:30 ВВВ Венло - Грьонинген 0 - 0 3.07 3.46 2.22
15:30 Еммен - Фейенорд 1 - 4 7.10 4.93 1.39
17:45 НАК Бреда - Витес 2 - 1 5.19 3.99 1.61
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Запрешич - Динамо Загреб 0 - 2 8.90 4.52 1.32
18:30 ХНК Горица - Осиек 1 - 2 3.32 3.11 2.15
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Искра Даниловград - Будучност Подгорица 0 - 0 3.48 3.06 2.00
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Спарта Прага - Теплице 0 - 1 1.35 4.54 8.10
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Цюрих 2 - 0 1.86 3.55 3.94
17:00 Грасхопърс - Люцерн 2 - 3 3.00 3.25 2.32
17:00 Лугано - Сион 2 - 2 2.14 3.34 3.24
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Винтертур - Вил 0 - 0 2.14 3.31 3.09
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Дънди ФК - Рейнджърс 1 - 1 9.20 5.49 1.29
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Бризбейн Роар 2 - 0 2.03 3.46 3.44
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:20 Дефенса и Хустисия - Колон Санта Фе 3 - 0 1.67 3.23 5.88
00:20 Ланус - Талерес Кордоба 2 - 1 2.17 2.93 3.58
02:30 Годой Крус - Индепендиенте 1 - 1 2.97 2.87 2.53
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:00 Агропекуарио Аргентино - Гилермо Браун 0 - 0 1.74 3.05 5.12
02:00 Химнасия Хухуй - Браун Адроге 2 - 0 2.26 2.75 3.44
23:00 Химнасия Мендоса - Атлетико Рафаела 2 - 1 2.24 2.90 3.26
Бахрейн - Купа на Краля Бахрейн - Купа на Краля Рез. 1 X 2
16:30 Ал Мухарак** - Манама Клуб 1 - 0 1.65 3.80 4.00
19:00 Ал Рифа - Ал Шабаб Манама 3 - 1 1.33 5.23 5.88
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Реал Потоси - Роял Пари Санта Крус 1 - 2 2.01 3.71 2.89
23:15 Сан Хосе Оруро - Ориенте Петролеро 5 - 0 1.28 4.78 7.85
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ал Ахли Кайро - Ел Джаиш Кайро 2 - 0 1.38 3.85 8.27
Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Ел Салвадор - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана** (0 - 0) 2 - 2 1.76 3.22 4.28
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Чърчил Брадърс Гоа - Айзол 4 - 1 1.88 3.28 3.75
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - Мумбай Сити 1 - 1 1.87 3.26 3.95
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Арема Маланг - Сривиджая Палембанг 2 - 1 2.01 3.92 2.73
10:30 Борнео ФК - ПС ТИРА 1 - 3 2.01 3.92 2.73
10:30 Персипура Джаяпура - Персеру Серуи 0 - 2 3.90 4.00 1.66
10:30 Персия Джакарта - Митра Кукар 2 - 1 1.19 5.75 9.21
10:30 ПСМ Макасар - ПСМС Медан 5 - 1 1.17 6.29 9.13
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:40 Сепахан Исфахан - Персеполис Техеран 1 - 1 2.52 2.68 2.63
Колумбия - Клаусура - Плейофи Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
02:00 Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин 4 - 1 1.82 3.15 4.41
Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
19:00 ЛД Алахуеленсе - Ередиано** (1 - 2) 2 - 1 1.84 3.36 3.73
Кувейт - Купа на Принца Кувейт - Купа на Принца Рез. 1 X 2
16:05 Ал Араби Кувейт - Бурган 2 - 0 1.20 6.25 9.50
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Юсуфиа Берешид - ИР Танжер 1 - 2 2.20 2.61 3.57
18:00 Видад Казабланка - ФАР Рабат 1 - 0 1.56 3.51 5.55
18:00 Рапиде Оуед Зем - ХУСА Агадир 0 - 1 2.76 2.60 2.75
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Крус Асул - Монтерей** (0 - 1) 1 - 0 2.02 3.10 3.67
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
04:00 Хоукс Бей Юнайтед - Саутерн Юнайтед 3 - 2 2.05 3.71 2.69
05:00 Кентърбъри Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 2 - 1 1.72 3.86 3.62
05:00 Хамилтън Уондърърс - Уелингтън Финикс Б 3 - 1 1.31 4.95 6.31
05:30 Ийстърн Събърбс - Тасман Юнайтед 0 - 0 1.22 5.68 8.20
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
14:40 Бани Яс - Ал Насър Дубай 0 - 1 2.63 3.61 2.20
17:30 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Итихад Калба 3 - 0 1.65 4.00 4.20
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 3 де Фебреро - Олимпия Асунсион 1 - 0 3.88 3.66 1.77
САЩ - Плейофи САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Атланта Юнайтед - Портланд Тимбърс 2 - 0 1.39 4.68 7.26
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Етоил дю Сахел Сус 3 - 1 5.58 3.56 1.51
15:00 Есперанс де Тунис - Клуб Африкан Тунис отл. - - -
15:00 УС Татауин - Стад Габесиен 2 - 1 1.91 3.08 3.66
Южна Корея - К-Лига - Плейофи Южна Корея - К-Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
07:10 Сеул** - Пусан АйПарк (3 - 1) 1 - 1 1.95 3.30 3.53
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
11:00 Урава Ред Даймъндс - Вегалта Сендай 1 - 0 1.71 3.51 4.59
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Ривър Плейт (Арж)** - Бока Хуниорс (Арж) 1 - 1 2.38 2.85 3.37

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 11.12.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане