Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728293031
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 14 мача

Нюрнберг като гост 33 получени гола в 11 мача - 3.00 на мач

Депортиво Ла Коруня като домакин няма загуба от 14 мача

Депортиво Фабрил като гост няма победа от 13 мача

Понтеведра като домакин няма загуба от 14 мача

Исара като домакин 9 равенства от 13 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 13 мача

Кастейон като гост няма победа от 14 мача

УКАМ Мурсия като домакин няма равенство от 13 мача

Торино като гост 10 равенства от 13 мача

Виртус Верона като домакин няма равенство от 14 мача

Порденоне като гост няма загуба от 14 мача

Паганезе като домакин няма победа от 13 мача

Матера като гост няма победа от 13 мача

Юве Стабия няма загуба от 27 мача

Локерен като гост няма победа от 14 мача

ПАОК 20 победи от 23 мача

КЕК Обилич няма победа от 21 мача

Прищина само 8 получени гола в 21 мача - 0.38 на мач

Рюмеланж 46 получени гола в 15 мача - 3.07 на мач

Ф91 Дюделанж 44 вкарани гола в 15 мача - 2.93 на мач

Ла Фиорита 10 победи от 11 мача

Партизан Белград само 10 получени гола в 25 мача - 0.40 на мач

Аякс 82 вкарани гола в 23 мача - 3.57 на мач

Дестройърс Санта Крус като домакин нито един получен гол в 5 мача

Сан Хосе Оруро като домакин 4 равенства от 5 мача

Естудиантес де Мерида 4 равенства от 6 мача

Кобан Империал като домакин само победи от 4 мача

Комуникасионес като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Санарате няма равенство от 11 мача

Малакатеко като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Кармелита няма равенство от 13 мача

Куала Лумпур само загуби от 4 мача

Керетаро 8 загуби от 9 мача

Окланд Сити 15 победи от 16 мача

Депортиво Сантани няма победа от 8 мача

Хутикалпа няма победа от 10 мача

Вида Ла Сейба няма победа от 10 мача

Анкета

Кой е най-завързания двубой от 1/4-финалите в Шампионската Лига?

ТВ програма
Diema Sport
Септември София - Славия
12:30 на живо
MAX Sport 4
Селта Виго - Бетис
13:00 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Каляри
13:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Бърнли
14:00 на живо
Nova Sport
Бирмингам - Астън Вила
14:00 на живо
Diema Sport
Черно море - Ботев Пловдив 15:00 на живо
MAX Sport 2
Витес - Фейенорд
15:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - СПАЛ
16:00 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Лил
16:00 на живо
Diema Sport 2
Челси - Уулвърхямптън
16:05 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Нюрнберг
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Жирона - Валенсия
17:15 на живо
Diema Sport
Левски София - Лудогорец Разград 17:30 на живо
MAX Sport 2
Аякс - Фортуна Ситард
17:45 на живо
Nova Sport
Рен - Каен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
EuroSport 2
Хановер 96 - Байер Леверкузен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Наполи
19:00 на живо
MAX Sport 2
Леванте - Виляреал
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Реал Сосиедад
19:30 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Лацио
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Реал Мадрид
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Ница
22:00 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Аталанта
23:45 на запис
MAX Sport 4
Ню Йорк Сити - Ди Си Юнайтед 00:00 на запис

Мачове за неделя, 10 март, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ливърпул - Бърнли 4 - 2 1.16 7.95 17.63
16:05 Челси - Уулвърхямптън 1 - 1 1.53 4.12 7.00
18:30 Арсенал - Манчестър Юнайтед 2 - 0 2.42 3.51 2.90
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Бирмингам - Астън Вила 0 - 1 2.72 3.22 2.69
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Хофенхайм - Нюрнберг 2 - 1 1.26 6.05 10.51
19:00 Хановер 96 - Байер Леверкузен 2 - 3 7.19 5.10 1.39
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Гройтер Фюрт - Динамо Дрезден отл. 2.65 3.17 2.68
14:30 Магдебург - Зандхаузен 0 - 1 2.13 3.14 3.62
14:30 Санкт Паули - Хамбургер 0 - 4 3.26 3.26 2.23
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кайзерслаутерн - Карл Цайс Йена 4 - 1 1.67 3.64 4.94
15:00 Аален - Халешер 0 - 1 3.11 3.25 2.23
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Селта Виго - Бетис 0 - 1 2.50 3.27 2.92
17:15 Жирона - Валенсия 2 - 3 3.24 3.17 2.36
19:30 Леванте - Виляреал 0 - 2 2.75 3.52 2.50
19:30 Севиля - Реал Сосиедад 5 - 2 1.61 4.00 5.61
21:45 Валядолид - Реал Мадрид 1 - 4 5.63 4.40 1.56
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Райо Махадаонда - Алкоркон 2 - 0 2.90 2.82 2.73
17:00 Естремадура - Кордоба 3 - 0 2.00 3.17 3.97
19:00 Гранада - Сарагоса 1 - 0 1.77 3.36 4.83
19:00 Тенерифе - Нумансия 1 - 1 1.86 3.21 4.54
21:00 Депортиво Ла Коруня - Лас Палмас 0 - 1 1.72 3.37 5.20
21:00 Луго - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Навалкарнеро - Унион Адарве 3 - 2 2.50 2.79 2.87
13:00 СС Рейес - Депортиво Фабрил 2 - 0 1.71 3.08 5.16
14:00 Лас Палмас Атлетико - Понферадина 1 - 0 3.02 2.86 2.37
18:00 Корухо - Гихуело 2 - 2 2.01 3.02 3.64
18:00 Понтеведра - Бургос 1 - 1 1.76 3.12 4.58
18:00 Рапидо де Боусас - Салмантино 1 - 0 2.86 2.78 2.54
19:00 Културал Леонеса - Валядолид Б 2 - 1 1.49 3.71 5.90
20:00 Атлетико Мадрид Б - Фуенлабрада 0 - 0 2.53 2.88 2.78
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Аморебиета 0 - 2 2.08 3.00 3.39
13:00 Реал Сосиедад Б - Туделано 1 - 1 1.61 3.33 5.23
18:00 Баракалдо - Витория-Гастейс 2 - 2 1.67 3.26 4.84
18:00 Исара - Калахора 0 - 1 2.29 2.94 3.02
18:00 Мирандес - Атлетик Билбао Б 1 - 1 1.57 3.45 5.30
18:00 Расинг Сантандер - Спортинг Хихон Б 3 - 0 1.45 3.66 6.45
18:00 УД Логронес - Химнастика де Торелавега 3 - 0 1.39 3.93 7.52
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Кастейон 1 - 0 2.39 2.86 2.91
13:00 Виляреал Б - Барселона Б 2 - 1 1.92 3.15 3.66
13:00 Ебро - Пералада-Жирона Б 0 - 2 2.06 2.81 3.69
13:00 Еспаньол Б - Конкуенсе 4 - 0 1.68 3.40 4.47
13:00 Леванте Б - Алкояно 2 - 0 2.15 2.95 3.23
13:00 Онтиниент - Атлетико Балеарес 1 - 1 3.37 3.09 2.04
18:00 Бадалона - Еркулес 2 - 1 3.04 2.68 2.45
18:00 Теруел - Сабадел 2 - 0 2.57 2.80 2.76
19:00 Корнеля - Ехеа 2 - 1 1.67 3.10 5.00
19:30 Лейда Еспортиу - Олот 0 - 1 2.03 2.84 3.72
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Алмерия Б - Рекреативо 1 - 2 3.58 3.01 2.00
13:00 Дон Бенито - Атлетико Санлукеньо 2 - 2 2.09 2.82 3.61
13:00 Марбеля - Ибиса 3 - 1 2.49 2.67 3.03
13:00 УКАМ Мурсия - Мелия 1 - 3 1.99 2.94 3.68
13:00 Хумиля - Атлетико Малагеньо 0 - 0 1.90 2.91 4.10
18:00 Картахена - Севиля Атлетико 0 - 0 1.33 4.30 7.60
18:00 Линенсе - Бадахос 1 - 1 2.31 2.77 3.15
18:00 Сан Фернандо - Ел Ехидо 2012 2 - 1 1.48 3.64 6.08
18:00 Талавера де ла Рейна - Реал Мурсия 1 - 0 2.52 2.78 2.83
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Болоня - Каляри 2 - 0 1.98 3.21 4.24
16:00 Интер - СПАЛ 2 - 0 1.42 4.31 8.56
16:00 Сампдория - Аталанта 1 - 2 3.59 3.48 2.05
16:00 Фрозиноне - Торино 1 - 2 4.41 3.27 1.92
19:00 Сасуоло - Наполи 1 - 1 5.90 3.97 1.58
21:30 Фиорентина - Лацио 1 - 1 2.82 3.30 2.51
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Ливорно 1 - 1 2.31 3.00 3.33
16:00 Кремонезе - Беневенто 1 - 0 2.94 2.82 2.69
22:00 Салернитана - Кротоне 0 - 2 2.69 2.94 2.82
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Про Верчели - Сиена 1 - 1 2.27 2.99 2.97
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Судтирол - Джиана Ерминио 1 - 2 1.58 3.26 6.07
17:30 Албинолефе - Терамо 1 - 2 2.21 2.80 3.38
17:30 Виртус Верона - ФералпиСало 2 - 1 3.92 2.88 2.01
17:30 Имолезе - Ренате 1 - 1 1.67 3.18 5.18
17:30 Монца 1912 - Вис Пезаро 1898 1 - 1 1.59 3.23 5.80
17:30 Равена - Алма Ювентус Фано 3 - 0 1.87 2.90 4.39
17:30 Самбенедетезе - Виченца Виртус 1 - 4 2.43 2.86 2.92
17:30 Фермана - Римини 1 - 0 2.09 2.74 3.83
21:30 Триестина - Порденоне 1 - 2 2.31 2.82 3.15
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катанзаро - Катания 1 - 2 2.36 2.97 2.90
15:30 Паганезе - Реджина 0 - 0 4.10 3.25 1.80
15:30 Ренде 1968 - Сикула Леонцио 0 - 2 2.24 2.91 3.17
15:30 Сиракуза - Виртус Франкавила 0 - 1 2.36 2.86 3.02
15:30 Трапани - Казертана 2 - 0 1.65 3.30 5.06
17:30 Монополи 1966 - Бишелие 1913 0 - 0 1.60 3.28 5.64
17:30 Потенца - Риети 1 - 0 1.66 3.19 5.25
19:30 Витербезе - Матера 3 - 0 - - -
19:30 Юве Стабия - Кавезе 1919 2 - 2 1.48 3.66 6.36
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Анже 2 - 2 2.05 3.19 3.95
16:00 Сент Етиен - Лил 0 - 1 2.69 3.17 2.70
16:00 Тулуза - Гингам 1 - 0 2.24 3.11 3.46
18:00 Рен - Каен 3 - 1 1.56 3.83 6.37
22:00 Олимпик Марсилия - Ница 1 - 0 1.50 4.20 6.64
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Санкт Пьолтен 3 - 2 2.11 3.31 3.38
18:00 Аустрия Виена - Алтах 1 - 3 1.85 3.44 4.11
18:00 ЛАСК Линц - Вакер Инсбрук 2 - 0 1.26 5.47 10.69
18:00 Матерсбург - Рапид Виена 2 - 1 3.60 3.52 1.97
18:00 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 0 - 0 1.39 4.62 7.26
18:00 Хартберг - Волфсбергер 1 - 1 3.08 3.54 2.16
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Лустенау - Хорн 2 - 1 1.57 3.77 5.13
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Габала - Сабаил Баку 2 - 1 1.87 3.15 3.89
14:30 Сумгаит - Нефтчи Баку 1 - 2 4.48 3.42 1.68
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - УЕ Енгордани 2 - 2 - - -
13:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 0 - 2 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Интер де Ескалдес 1 - 3 - - -
19:00 Луситанос - Ордино 1 - 5 2.02 3.33 3.29
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Арцах Ереван - Арарат Ереван 0 - 0 2.36 3.06 2.71
13:00 Ширак Гюмри - Пюник Ереван 0 - 2 2.64 3.11 2.42
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
13:00 Шахтьор Солигорск - Белшина Бобруйск 5 - 0 1.21 5.24 11.30
15:00 Динамо Минск - ФК Слуцк 2 - 0 1.57 3.55 5.41
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Андерлехт - Кортрийк 2 - 0 1.61 4.15 5.17
19:00 Ваасланд-Беверен - Зулте Варегем 1 - 1 3.73 3.96 1.85
19:00 Генк - Локерен 1 - 0 1.14 8.22 16.42
19:00 КАА Гент - Остенде 2 - 1 1.29 5.79 9.02
19:00 Ойпен - Клуб Брюж 0 - 4 5.61 4.50 1.52
19:00 Роял Антверпен - Шарлероа 1 - 2 1.82 3.76 4.12
19:00 Роял Ексел Мускрон - Сент Трюиден 1 - 1 2.17 3.68 3.07
19:00 Серкъл Брюж - Стандарт Лиеж 1 - 2 4.05 4.12 1.77
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Широки Брег - ФК Сараево 0 - 3 2.75 2.93 2.42
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Септември София - Славия 1 - 2 2.87 3.26 2.26
15:00 Черно море - Ботев Пловдив 0 - 0 2.11 3.11 3.32
17:30 Левски София - Лудогорец Разград 0 - 2 2.64 2.99 2.63
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Лайънс Гибралтар - Линкс 0 - 3 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Тбилиси - Динамо Батуми 0 - 1 1.40 4.33 6.00
18:00 Сабуртало Тбилиси - Рустави 2 - 1 1.33 4.25 8.00
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - Левадиакос 2 - 0 2.00 2.97 4.32
16:00 Аполон Смирни - ОФИ Крит 0 - 0 3.59 3.15 2.08
17:15 ПАОК - Атромитос 3 - 0 1.33 4.52 10.01
19:00 Ламия - Пас Янина 1 - 1 1.99 2.91 4.51
19:30 Олимпиакос - Арис Солун 4 - 1 1.30 5.14 9.54
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аититос Спата - Аполон Лариса 2 - 2 5.43 4.14 1.45
15:00 Волос НФК - Трикала 1 - 1 1.40 4.46 5.78
15:00 Докса Драма - Егиниакос 2 - 0 - - -
15:00 Иродотос - Ханя Кисамикос 2 - 1 2.86 3.09 2.26
15:00 Платаниас - Ерготелис 1 - 0 2.09 3.08 3.20
15:00 Спарти - Ираклис Солун 0 - 1 6.65 4.05 1.40
17:00 Керкира Корфу - Аполон Понту 0 - 2 1.60 3.28 5.37
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Рандерс - Хорсенс 2 - 0 1.89 3.39 4.18
15:00 Сьондерийске - Есберг 3 - 1 2.21 3.24 3.31
17:00 Нордселанд - ФК Копенхаген 2 - 2 3.50 3.60 2.00
19:00 Брьондби - Олборг 3 - 3 1.85 3.73 3.92
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Хвидовре 0 - 2 1.56 4.08 5.17
14:45 Лингби - Тистед 3 - 1 1.58 3.88 5.25
14:45 Нествед - Силкеборг 0 - 0 2.95 3.30 2.28
14:45 Нюкьобинг - Кьоге 1 - 1 2.23 3.26 3.07
14:45 Фредериция - Хелзингор 1 - 0 1.98 3.26 3.70
14:45 Фремад Амагер - Роскилде 2 - 2 3.38 3.38 2.03
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Таммека Тарту - Маарду Линнамеесконд 2 - 2 1.42 4.62 5.35
15:00 Флора Талин - Тулевик Вилянди 2 - 0 1.07 9.70 13.22
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Макаби Петах Тиква - МС Ашдод 2 - 0 2.06 2.99 3.48
20:30 Бней Сахнин - Апоел Беер Шева 0 - 0 4.39 3.25 1.75
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Магни Гренивик - Лейкнир Рейкявик 2 - 1 3.48 3.92 1.77
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Кайрат Алмати - Тараз 2 - 0 1.46 3.69 6.08
12:00 Кайсар Къзълорда - Атирау 0 - 1 2.03 3.13 3.25
15:00 Астана - Актобе 4 - 1 1.16 5.71 12.00
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Никозия - АЕК Ларнака 0 - 0 1.59 3.69 4.95
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Анортозис - Еносис Паралимни 1 - 1 1.66 3.52 4.49
17:00 Алки Ороклини - Ермис Арадипоу 2 - 1 2.48 3.23 2.55
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 КЕК Обилич - Прищина 1 - 2 - - -
14:30 Лирия Призрен - Дреница Србица 1 - 1 1.41 4.01 5.20
14:30 Фероникели Глоговац - Гниляне 3 - 0 1.47 3.59 5.22
18:00 Фламуртари Прищина - Балкани Суха река 0 - 0 2.19 3.09 2.71
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 Вентспилс - Спартакс Юрмала 2 - 1 1.73 3.39 4.21
15:00 РФШ Рига - ФК Лиепая 2 - 0 2.02 3.24 3.30
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Атлантас Клайпеда - Судува Мариямполе 0 - 5 8.92 5.42 1.22
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 РМ Хам Бенфика - Расинг ФК Унион 2 - 0 2.77 3.58 2.10
17:00 Виктория Роспорт - Рюмеланж 4 - 2 - - -
17:00 Диферданж - Юнион Титус Петанж 1 - 5 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - Жюнес Еш 1 - 1 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Ф91 Дюделанж 1 - 2 - - -
17:00 Фола Еш - УНА Щрасен 1 - 1 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Прогрес Нидеркорн 0 - 1 - - -
Молдова - Суперкупа Молдова - Суперкупа Рез. 1 X 2
16:00 Шериф Тираспол - Милсами Орхей** 0 - 0 1.35 4.26 7.21
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Заглембие Любин 0 - 3 1.69 3.77 4.66
19:00 Миедж Легница - Лех Познан 3 - 2 3.04 3.32 2.26
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варта Познан - Подбескидзе 4 - 3 3.25 3.01 2.20
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Портимонензе - Насионал Мадейра 5 - 1 1.80 3.80 4.02
17:00 Санта Клара - Авеш 0 - 0 2.54 3.09 2.86
19:30 Витория Сетубал - Тондела 0 - 0 2.03 3.29 3.69
22:00 Фейрензе - Порто 1 - 2 12.48 5.64 1.24
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Витория Гимараеш Б 1 - 0 1.52 3.61 6.28
17:00 Академико Визеу - Академика Коимбра 1 - 2 2.48 2.97 2.83
17:00 Оливейрензе - Спортинг Ковиля 1 - 2 2.13 3.03 3.41
17:00 Фарензе - Варзин 3 - 0 1.91 3.05 4.13
19:00 Ароука - Кова Да Пиедаде 0 - 1 1.67 3.32 5.10
19:00 Пенафиел - Мафра 3 - 2 2.10 3.13 3.34
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Астра Гюргево 1 - 0 1.85 3.19 4.33
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Политехника Яш - Волунтари 0 - 2 1.88 3.30 4.00
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Ростов - Арсенал Тула 0 - 0 1.82 3.10 4.95
15:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Уфа 2 - 1 1.40 4.03 9.04
18:00 Динамо Москва - Спартак Москва 0 - 1 2.63 2.94 2.81
20:00 Анжи Махачкала - Локомотив Москва 0 - 2 8.36 4.21 1.40
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
07:00 Луч-Енергия Владивосток - СКА-Хабаровск 0 - 2 3.19 2.77 2.37
10:00 Том Томск - ФК Краснодар-2 0 - 0 1.98 3.10 3.67
13:00 ФК Химки - Сибир Новосибирск 1 - 1 1.87 3.12 4.19
13:00 Шинник Ярославл - Балтика Калининград 1 - 0 1.98 3.00 3.86
13:30 ФК Тамбов - ФК Тюмен 1 - 1 1.34 4.28 8.39
14:00 Авангард Курск - ФК Нижни Новгород 1 - 1 2.37 2.85 3.10
14:00 Чертаново Москва - Мордовия Саранск 0 - 2 2.28 2.98 3.12
15:00 ПФК Сочи - ФК Армавир 1 - 0 1.56 3.56 6.01
15:00 Факел Воронеж - Ротор Волгоград 0 - 0 2.63 2.84 2.75
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Фиорентино 5 - 2 - - -
16:00 Либертас - Доманяно 3 - 3 - - -
16:00 Пенароса - Мурата 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Тре Фиори 3 - 2 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Беласица Струмица - Вардар Скопие 0 - 0 6.14 4.35 1.40
15:00 Работнички Скопие - Академия Пандев 1 - 2 1.82 3.24 4.06
15:00 Ренова Джепчище - Македония Гьорче Петров 0 - 0 1.90 3.09 3.84
15:00 Силекс Кратово - Победа Прилеп 1 - 0 1.90 3.09 3.84
15:00 Шкупи Скопие - Шкендия 79 Тетово 1 - 0 4.91 3.49 1.61
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Комарно 2 - 0 2.08 3.36 2.93
15:30 Славой Требишов - Похроние Долна Жданя 0 - 1 3.88 3.78 1.66
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Кръшко - Целие 1 - 1 3.06 3.22 2.13
16:30 Рудар Веление - Мура 1 - 0 3.21 3.28 2.03
18:30 Домжале - Алуминий Кидричево 3 - 0 1.63 3.71 4.51
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Враня - Чукарички 0 - 0 2.28 3.40 2.61
16:00 Спартак Суботица - Радник Сурдулица 3 - 2 1.22 5.75 8.20
18:00 Бачка Бачка Паланка - Мачва Шабац 0 - 1 2.13 2.97 3.26
18:00 Вождовац Белград - Партизан Белград 1 - 0 4.66 3.38 1.66
18:00 Пролетер Нови Сад - Рад Белград 0 - 0 1.35 4.15 7.54
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Аланияспор - Ерзурум ББ 2 - 1 1.75 3.56 4.62
15:00 Гьозтепе - Касъмпаша 0 - 0 1.96 3.58 3.54
15:00 Ризеспор - Кайзериспор 3 - 0 2.18 3.19 3.35
18:00 Бешикташ - Коняспор 3 - 2 1.55 4.00 5.72
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Хатайспор - Ескишехирспор 4 - 0 1.49 3.80 5.73
15:00 Балъкесирспор - Аданаспор 1 - 0 1.90 3.25 3.74
15:00 Истанбулспор - Алтънорду 0 - 1 2.35 3.08 2.91
18:00 Генчлербирлиги - Алтай Измир 1 - 0 1.63 3.55 4.86
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Киев - Арсенал Киев 4 - 0 1.13 6.92 13.84
17:00 Шахтьор Донецк - Карпати Лвов 5 - 0 1.13 6.86 13.83
19:30 Александрия - Олимпик Донецк 1 - 1 1.64 3.15 5.67
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - Скала ИФ 1 - 0 - - -
17:00 Викингур Гота - Фуглафьордур 3 - 0 - - -
17:00 Клаксвик - ХБ Торсхавн 0 - 0 - - -
17:00 Рунавик - ЕБ Стреймур 1 - 0 - - -
17:00 ТБ/ФКС/Ройн - АБ Аргир 2 - 1 1.80 3.38 3.83
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Цволе - АЗ Алкмаар 0 - 0 4.37 3.85 1.75
15:30 Витес - Фейенорд 1 - 1 3.52 3.68 1.98
15:30 Еммен - Хераклес 1 - 1 3.02 3.60 2.22
17:45 Аякс - Фортуна Ситард 4 - 0 1.02 19.10 41.54
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Локомотив Загреб 1 - 1 2.13 3.19 3.36
18:30 Динамо Загреб - Риека 3 - 1 1.72 3.43 4.72
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Славия Прага - Баник Острава 4 - 0 1.34 4.52 9.09
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
12:10 Баник Соколов - Варнсдорф 2 - 3 2.43 3.04 2.75
15:30 МАС Таборско - Височина Ихлава 1 - 1 3.29 3.18 2.07
19:00 Збройовка Бърно - Виктория Жижков 6 - 0 1.35 4.49 6.74
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лугано - Базел 1 - 1 4.32 3.77 1.74
17:00 Люцерн - Санкт Гален 3 - 0 1.94 3.71 3.51
17:00 Тун - Цюрих 2 - 2 2.23 3.44 3.02
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Киасо 1 - 0 1.65 3.76 4.38
17:00 Сервет - Шафхаузен 6 - 1 1.33 4.86 6.90
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
16:00 Юргорден** - Хамарби 0 - 0 2.38 3.31 2.70
18:00 АФК Ескилстюна** - Халмстад 1 - 1 2.14 3.22 3.13
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:20 Колон Санта Фе - Расинг Клуб 1 - 1 4.61 3.31 1.79
02:30 Бока Хуниорс - Сан Лоренцо де Алмагро 3 - 0 1.44 4.08 7.12
22:10 Естудиантес Ла Плата - Химнасия Ла Плата 1 - 0 2.31 2.84 3.42
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Дефенсорес де Белграно - Сентрал Кордоба 2 - 0 2.48 2.80 2.91
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аурора Кочабамба - Роял Пари Санта Крус 2 - 3 1.82 3.43 3.65
21:00 Дестройърс Санта Крус - Гуабира Монтеро 2 - 3 1.80 3.41 3.76
23:15 Сан Хосе Оруро - Хорхе Вилстерман 0 - 3 1.80 3.60 3.59
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:00 Санта Круз PE - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 1 2.70 3.16 2.37
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ланерос Гуанаре - Карабобо Валенсия 1 - 2 3.11 3.13 2.07
22:00 Академия Пуерто Кабейо - Монагас Матурин 4 - 0 2.08 3.14 3.11
22:00 Депортиво Ла Гуайра - Португеза Акаригуа 2 - 0 1.50 3.48 6.08
22:00 Депортиво Тачира - Депортиво Анзоатеги 3 - 0 1.40 3.90 6.74
22:00 Трухилянос Валера - Естудиантес де Мерида отл. 3.07 2.96 2.19
22:30 Сулия - Каракас отл. 2.12 3.06 3.09
23:00 Депортиво Лара - Естудиантес де Каракас отл. 2.15 3.21 2.83
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Кобан Империал - Петапа 4 - 0 1.37 3.93 7.72
02:00 Комуникасионес - Истапа 3 - 1 - - -
19:00 Санарате - Депортиво Чиантла 1 - 2 1.98 3.22 3.27
19:30 Антигуа ГФК - Гуастатоя 2 - 0 1.66 3.31 4.58
20:00 Малакатеко - Кселаху 3 - 0 1.65 3.30 4.70
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 Макара Амбато - ЛДУ Кито 3 - 0 2.30 3.09 2.89
02:30 Гуаякил Сити - Фуерса Амария 1 - 1 1.92 3.39 3.43
21:00 Индепендиенте дел Вале - Америка де Кито 0 - 0 1.25 5.13 8.78
23:15 Барселона Гуаякил - Универсидад Католика Кито 1 - 2 1.54 3.73 5.36
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Алианса Сан Салвадор 2 - 0 3.53 3.29 1.91
03:00 Исидро Метапан - Агила Сан Мигел 1 - 1 2.39 3.21 2.63
03:00 Фирпо Усулутан - Мунисипал Лименьо 1 - 2 3.78 3.52 1.79
23:00 Пасакина - Аудас Апастепеке 1 - 0 2.10 3.26 3.03
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:30 Ухан Зал - Пекин Ренхе 1 - 0 2.06 3.20 3.42
11:30 Шънджън ФК - Тиендзин Цюендзиен 2 - 1 2.34 3.33 2.77
13:35 Шанхай Грийнланд - Хъбей Чайна Форчън 1 - 2 2.02 3.42 3.33
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мильонариос Богота - Атлетико Насионал 1 - 1 1.98 3.15 3.77
00:30 Алианса Петролера - Ла Екуидад Богота 2 - 0 2.22 2.90 3.42
02:45 Хуниор Баранкиля - Атлетико Букараманга 0 - 0 1.69 3.55 4.68
21:00 Депортиво Пасто - Депортиво Кали 1 - 0 2.06 3.11 3.62
23:00 Патриотас Бояка - Хагуарес де Кордоба 2 - 1 1.73 3.09 5.47
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сан Карлос - ЛД Алахуеленсе 3 - 0 2.60 3.10 2.55
03:55 Ередиано - Лимон 2 - 1 1.36 4.27 7.54
21:30 Кармелита - Сантос де Гуапилес 2 - 2 2.45 3.54 2.45
23:05 Мунисипал Гресия - Перес Селедон 2 - 2 2.13 3.21 3.08
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Куала Лумпур - Селангор 2 - 3 2.43 3.49 2.42
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Курибга - ФАР Рабат 1 - 1 2.37 2.87 2.89
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Пачука - Тихуана 4 - 0 1.95 3.42 3.54
03:00 Америка Мексико - Пуебла 1 - 0 1.50 3.74 6.26
03:00 Монтерей - Тигрес УАНЛ Монтерей 1 - 1 2.24 3.17 3.08
05:00 Керетаро - Чивас Гуадалахара 0 - 0 2.88 3.18 2.33
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Депортиво Толука 1 - 1 2.33 3.23 2.86
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Монаркас Морелия 2 - 2 1.92 3.42 3.65
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Селая - Корекаминос УАТ 0 - 0 1.90 3.30 3.50
05:00 Дорадос де Синалоа - Сакатепек 2 - 1 1.74 3.41 4.09
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Саутерн Юнайтед - Хоукс Бей Юнайтед 2 - 2 2.38 3.10 2.69
03:00 Тасман Юнайтед - Ийстърн Събърбс 1 - 3 5.90 4.61 1.34
03:00 Тим Уелингтън - Окланд Сити 1 - 2 2.70 3.46 2.15
03:00 Уелингтън Финикс Б - Хамилтън Уондърърс 3 - 2 5.63 4.25 1.40
05:35 Уейтакиър Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 1 - 4 2.93 3.46 2.03
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Спортиво Лукеньо - Либертад Асунсион 2 - 2 - - -
23:45 Депортиво Сантани - Серо Портеньо 1 - 3 2.99 3.13 2.25
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Академия Кантолао - Алианса Лима 1 - 2 3.10 3.32 2.09
18:00 Молинос Ел Пирата - Универсидад Сан Мартин 0 - 0 2.41 3.40 2.52
20:30 Депортиво Мунисипал - Спорт Уанкайо 2 - 2 1.81 3.46 3.79
23:00 Университарио де Депортес - Карлос А. Манучи 1 - 0 1.41 4.36 6.15
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Хюстън Динамо - Монреал Импакт 2 - 1 2.13 3.58 3.10
01:00 Реал Солт Лейк - Ванкувър Уайткепс 1 - 0 1.66 4.08 4.48
03:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед 0 - 3 2.29 3.48 2.87
05:00 Сиатъл Саундърс - Колорадо Рапидс 2 - 0 1.44 4.43 6.66
21:00 Ню Йорк Сити - Ди Си Юнайтед 0 - 0 1.86 3.65 3.88
21:00 Спортинг Канзас Сити - Филаделфия Юнион 2 - 0 1.73 3.84 4.28
23:00 Атланта Юнайтед - Синсинати 1 - 1 1.40 4.70 6.94
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Бурирам Юнайтед - ПТ Прачуап 2 - 0 1.33 4.72 6.36
13:00 Сукотай - Суфанабури 1 - 1 2.24 3.26 2.75
14:00 ПТТ Районг - Самут Пракан Сити 2 - 1 3.58 3.58 1.79
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Метлауи - Габес 1 - 0 - - -
15:30 Стад Габесиен - Кайруан 0 - 2 1.71 3.08 4.62
15:30 Хамам-Лиф - Бизертин Бизерта 1 - 0 2.57 2.73 2.73
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
10:00 Сурхан Термез - Металург Бекабад 1 - 1 2.35 3.00 2.75
12:00 Навбахор Наманган - Коканд 1912 1 - 1 1.95 3.00 3.60
15:00 Согдиана Джизак - Буньодкор Ташкент 2 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Монтевидео - Бостън Ривър 2 - 2 2.10 3.00 3.25
21:30 Рампла Хуниорс - Серо Ларго Мело 2 - 1 2.55 3.19 2.48
21:30 Ривър Плейт Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 1 2.63 3.17 2.43
21:30 Феникс Монтевидео - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 0 2.40 3.18 2.70
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Хутикалпа - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 0 2.62 3.02 2.43
23:00 Маратон Сан Педро - Платенсе 2 - 1 1.66 3.42 4.27
23:30 Вида Ла Сейба - Реал Еспаня 0 - 2 2.37 3.16 2.59
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика - Унион Ла Калера 1 - 0 1.94 3.38 3.52
17:00 Евертън Виня дел Мар - Депортес Икике 2 - 0 1.77 3.45 4.13
20:30 Универсидад де Чили - Унион Еспаньола 1 - 2 1.86 3.37 3.84
22:45 Кобресал Ел Салвадор - Коло-Коло Сантяго 0 - 0 3.72 3.25 1.92
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блек Леопардс - Чипа Юнайтед 3 - 2 2.41 2.74 3.08
15:30 СуперСпорт Юнайтед - Фрий Стейт Старс 1 - 0 1.84 3.15 4.09
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
07:00 Кануън - Улсан Хюндай 0 - 0 2.98 3.25 2.25
07:00 Поханг Стийлърс - Сангжу Сангму 1 - 2 2.04 3.18 3.52
09:00 Съннам - Сеул 0 - 1 3.11 3.02 2.30
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Вегалта Сендай - Висел Кобе 1 - 3 3.38 3.44 2.02
07:00 Йокохама Ф-Маринос - Кавазаки Фронтейл 2 - 2 3.06 3.36 2.20
07:00 Токио - Саган Тошу 2 - 0 1.68 3.46 5.07
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ренофа Ямагучи 2 - 5 2.05 3.31 3.31
07:00 Мачида Зелвия - Монтедио Ямагата 0 - 3 2.44 2.94 2.94
07:00 Токушима Вортис - Омия Ардижа 0 - 1 2.36 2.98 3.03
07:00 Точиги СК - Йокохама ФК 0 - 1 3.76 2.92 2.08
09:00 Рюкю - Ехиме ФК 2 - 0 2.09 3.10 3.50
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
18:00 Раджа Казабланка (Мар) - ХУСА Агадир (Мар) 0 - 0 2.01 2.89 3.72
18:00 Сфаксиен Сфакс (Тун) - Етоил дю Сахел Сус (Тун) 2 - 1 2.02 2.91 3.72
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 ХамКам (Нор) - Тромсдален (Нор) 5 - 2 2.40 3.57 2.40
19:00 Бран Берген (Нор) - Розенборг (Нор) 1 - 0 2.56 3.32 2.42

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.03.2019 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане