Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
       
Топ факти за деня

Дуисбург като домакин няма равенство от 13 мача

РФШ Рига само победи от 4 мача

Марибор като гост 11 победи от 13 мача

Йънг Бойс като гост няма загуба от 13 мача

Естудиантес де Мерида като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Анкета

Ще прескочи ли ЦСКА следващия си съперник в Лига Европа Осиек от Хърватска?

ТВ програма
MAX Sport 4
Интернасионал RS - Палестино Сантяго 03:30 на живо
Ring.BG
Аякс - Ювентус
22:00 на живо
bTV Action
Манчестър Юнайтед - Барселона 22:00 на живо

Мачове за сряда, 10 април, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Четвъртфинали Рез. 1 X 2
22:00 Аякс (Хол) - Ювентус (Ита) 1 - 1 3.15 3.31 2.39
22:00 Манчестър Юнайтед (Анг) - Барселона (Исп) 0 - 1 3.78 3.58 2.01
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бирмингам - Шефилд Юнайтед 1 - 1 3.42 3.29 2.22
21:45 Брентфорд - Ипсуич 2 - 0 1.48 4.33 7.23
21:45 Милуол - Куинс Парк Рейнджърс 0 - 0 1.95 3.52 3.97
21:45 Норич - Рединг 2 - 2 1.34 5.22 8.83
21:45 Родъръм Юнайтед - Астън Вила 1 - 2 4.69 4.03 1.70
21:45 Хъл Сити - Уигън 2 - 1 2.07 3.51 3.60
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Дуисбург - Кьолн 4 - 4 7.46 4.88 1.37
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Сиракуза - Риети 1 - 0 2.41 2.51 3.45
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
21:30 Трапани - Витербезе** (0 - 1) 1 - 2 1.79 3.28 3.95
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Кастриоти Круя - Луфтетари 1 - 0 - - -
16:30 Лачи - Кукеси 0 - 1 - - -
18:00 Камза - КФ Тирана 0 - 3 - - -
19:30 Партизани Тирана - Скендербеу Корча 2 - 0 - - -
19:30 Фламуртари - Теута 3 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Бананц Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 0 2.52 2.92 2.65
14:00 Лори Ванадзор - Гандзасар Капан 0 - 0 1.83 3.26 3.77
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 Ислоч Минск - Шахтьор Солигорск 2 - 2 5.45 3.40 1.60
19:45 ФК Витебск - Динамо Минск 1 - 0 3.16 2.84 2.29
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
11:00 Актобе - Иртиш Павлодар** 2 - 2 2.47 3.00 2.66
12:00 Окжетпес Кокшетау - Ордабаси Шимкент 0 - 1 3.11 3.08 2.13
15:00 Тараз - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.83 3.27 3.85
16:00 Атирау - Жетису Талдикорган 1 - 0 2.42 3.21 2.59
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:00 Вентспилс - БФЦ Даугавпилс 1 - 1 1.20 5.68 9.79
18:00 Валмиера - РФШ Рига 0 - 2 3.84 3.60 1.75
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:30 Бран Берген - Кристиансунд 2 - 1 1.52 4.09 6.03
19:30 Молде - Волеренга Осло 4 - 1 1.49 4.16 6.29
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
19:00 Раков Ченстохова - Лехия Гданск 0 - 1 2.57 3.07 2.73
Северна Македония - Купа на Северна Македония Северна Македония - Купа на Северна Македония Рез. 1 X 2
16:30 Македония Гьорче Петров** - Беласица Струмица (1 - 0) 1 - 0 1.71 3.38 4.03
16:30 Победа Прилеп - Академия Пандев** (1 - 3) 1 - 3 5.76 4.03 1.45
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рудар Веление - Целие 0 - 3 2.45 3.15 2.65
17:45 Кръшко - Марибор 0 - 1 8.27 4.75 1.28
19:00 Домжале - Триглав 6 - 1 1.35 4.54 6.67
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
19:45 Люцерн - Йънг Бойс 1 - 3 3.92 3.78 1.82
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 УСМ Бел-Абес - НА Хюсеин Дей 0 - 0 2.42 2.83 2.93
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
23:10 Арсенал Саранди - Атланта Буенос Айрес 2 - 0 1.48 3.93 6.20
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
03:30 Баия BA** - КР Бразил AL (1 - 1) 1 - 0 1.36 4.50 7.80
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Минерос де Гуаяна - Естудиантес де Мерида 1 - 0 2.20 3.20 2.86
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Исмаили Исмаилия - Ел Гуна 2 - 2 2.27 2.91 3.11
21:00 Ал Ахли Кайро - Миср Ел Макаса 2 - 1 1.55 3.74 4.99
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Ченайин - АТК Калкута 2 - 0 3.39 3.39 1.90
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
22:00 Тигрес - Форталеса 2 - 1 2.70 3.23 2.38
23:00 Леонес - Хагуарес де Кордоба 1 - 0 2.62 2.90 2.65
23:30 Кукута Депортиво - Атлетико Букараманга 0 - 0 1.92 3.14 3.85
23:30 Унион Магдалена - Реал Картахена 1 - 1 1.88 3.39 3.67
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
18:45 Кадсия Кувейт - Хайтан 2 - 0 1.61 3.90 4.00
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ШР Ал Хосейма - Раджа Казабланка 1 - 2 3.39 3.29 1.94
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Спортиво Лукеньо - Насионал Асунсион 1 - 1 2.43 3.27 2.64
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
03:00 Ди Си Юнайтед - Монреал Импакт 0 - 0 1.85 3.50 4.08
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Габес - Есперанс де Тунис 0 - 1 5.77 3.42 1.56
17:00 Етоил дю Сахел Сус - Стад Габесиен 2 - 1 1.34 3.97 8.14
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Реал де Минас - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 0 3.92 3.47 1.74
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Орландо Пайрътс - Блек Леопардс 2 - 0 1.49 3.71 6.38
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Вегалта Сендай - Кашива Рейсол 2 - 1 2.37 3.10 2.86
13:00 Висел Кобе - Оита Тринита 2 - 0 1.93 3.34 3.62
13:00 Консадол Сапоро - Шонан Белмар 4 - 1 1.99 3.26 3.51
13:00 Мацумото Ямага - Джубило Ивата 1 - 3 2.23 3.08 3.11
13:00 Токио - Саган Тошу 1 - 0 1.87 3.24 3.94
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Гамба Осака 1 - 1 2.59 3.26 2.50
13:30 Йокохама Ф-Маринос - В-Варен Нагазаки 2 - 2 1.56 3.89 5.20
13:30 Серезо Осака - Нагоя Грампус 3 - 0 2.29 3.18 2.93
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико PR (Бра) - Депортес Толима (Кол) 1 - 0 1.49 3.80 7.08
01:15 Олимпия Асунсион (Пар) - Годой Крус (Арж) 2 - 1 1.54 3.79 6.10
03:30 Интернасионал RS (Бра) - Палестино Сантяго (Чил) 3 - 2 1.36 4.47 8.61
03:30 Пенярол Монтевидео (Уру) - ЛДУ Кито (Екв) 1 - 0 1.53 3.75 6.42
03:30 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) - Мелгар Арекипа (Пер) 2 - 0 1.34 4.51 9.31
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:30 Сидни (Авл) - Шанхай ШИПГ (Кит) 3 - 3 2.79 3.33 2.33
13:00 Санфрече Хирошима (Япо) - Тегу (Кор) 2 - 0 2.38 3.16 2.86
14:00 Улсан Хюндай (Кор) - Кавазаки Фронтейл (Япо) 1 - 0 2.54 3.23 2.60
15:00 Гуанджоу Евъргранде (Кит) - Мелбърн Виктори (Авл) 4 - 0 1.22 5.45 11.79

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.07.2019 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане