Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

Динамо Брест като гост няма загуба от 8 мача

Царско Село София няма победа от 4 мача

Левски София няма загуба от 4 мача

Маарду Линнамеесконд 68 получени гола в 22 мача - 3.09 на мач

Номе Калю като гост няма загуба от 10 мача

ФКИ Левадия Талин като гост 10 победи от 11 мача

Магни Гренивик като гост 6 загуби от 7 мача

Кодру Лозова няма победа от 16 мача

ФК Оренбург само загуби от 4 мача

Чертаново Москва няма загуба от 6 мача

Том Томск няма загуба от 6 мача

Ротор Волгоград като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Балтика Калининград 5 загуби от 6 мача

ФК Химки няма загуба от 6 мача

Чайка Песчанокопское само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

АС Оулу като домакин няма победа от 8 мача

ЙИППО Йоенсуу няма загуба от 14 мача

ВПС Академия като домакин няма победа от 6 мача

КаяХа Каяани като домакин няма победа от 7 мача

РоПС Рованиеми 2 като домакин 27 вкарани гола в 6 мача - 4.50 на мач

Карвина няма победа от 4 мача

Славия Прага само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Твоокерш като домакин няма победа от 8 мача

Гуабира Монтеро само загуби от 4 мача

Фигуерензе SC като гост 5 равенства от 7 мача

Атлетико Акреано AC като гост нито един вкаран гол в 7 мача

Макара Амбато като домакин няма загуба от 10 мача

Америка де Кито като гост няма победа от 10 мача

Кавалри няма загуба от 4 мача

Валюр няма победа от 5 мача

ФК Воркута 43 вкарани гола в 11 мача - 3.91 на мач

Шънджън ФК като гост няма победа от 11 мача

Либертад Асунсион само победи от 4 мача

Пахтакор Ташкент няма загуба от 15 мача

Универсидад де Консепсион като гост 7 загуби от 8 мача

Йокохама Ф-Маринос като гост няма равенство от 10 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
Diema Sport 2
Уест Хям - Манчестър Сити 14:30 на живо
Nova Sport
Лийдс - Нотингам Форест
14:30 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Евертън
17:00 на живо
Nova Sport
Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфийлд 17:00 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Царско Село София 18:00 на живо
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Реймс
18:30 на живо
MAX Sport 4
Атлетико Мадрид - Ювентус 19:06 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Астън Вила
19:30 на живо
Nova Sport
Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм 19:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Берое
20:30 на живо
MAX Sport 2
Аякс - Еммен
20:45 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Брайтън
22:00 на запис
MAX Sport 3
Сиатъл Саундърс - Ню Инглънд Революшън 23:00 на живо
Nova Sport
Алемания Аахен - Байер Леверкузен 23:40 на запис

Мачове за събота, 10 август, 2019 Подреждане по час

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
19:06 Атлетико Мадрид - Ювентус 2 - 1 2.63 3.36 2.51
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Уест Хям - Манчестър Сити 0 - 5 12.02 6.52 1.25
17:00 Борнемут - Шефилд Юнайтед 1 - 1 2.01 3.60 3.85
17:00 Бърнли - Саутхямптън 3 - 0 2.65 3.21 2.83
17:00 Кристъл Палас - Евертън 0 - 0 3.26 3.27 2.34
17:00 Уотфорд - Брайтън 0 - 3 2.05 3.29 4.07
19:30 Тотнъм - Астън Вила 3 - 1 1.32 5.46 9.87
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Лийдс - Нотингам Форест 1 - 1 1.52 4.12 6.75
17:00 Бирмингам - Бристъл Сити 1 - 1 2.67 3.17 2.84
17:00 Дарби Каунти - Суонзи 0 - 0 2.29 3.30 3.26
17:00 Кардиф - Лутън Таун 2 - 1 1.91 3.50 4.21
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Хъдърсфийлд 1 - 1 2.58 3.25 2.84
17:00 Мидълзбро - Брентфорд 0 - 1 2.46 3.33 2.93
17:00 Престън - Уигън 3 - 0 2.15 3.33 3.53
17:00 Уест Бромич - Милуол 1 - 1 1.84 3.60 4.08
17:00 Фулъм - Блекбърн 2 - 0 1.78 3.78 4.49
17:00 Хъл Сити - Рединг 2 - 1 2.02 3.57 3.71
17:00 Чарлтън - Сток Сити 3 - 1 3.09 3.15 2.48
17:00 Шефилд Уензди - Барнзли 2 - 0 2.13 3.36 3.60
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Болтън - Ковънтри 0 - 0 11.54 5.90 1.24
17:00 Бристол Роувърс - Уикъмб 0 - 0 2.29 3.34 3.12
17:00 Джилингам - Бъртън Албион 1 - 2 2.86 3.41 2.42
17:00 Ипсуич - Съндърланд 1 - 1 2.79 3.28 2.54
17:00 Милтън Кийнс Донс - Шросбъри Таун 1 - 0 2.33 3.22 3.15
17:00 Оксфорд Юнайтед - Питърбъро 1 - 0 2.29 3.50 2.89
17:00 Портсмут - Транмиър Роувърс 2 - 0 1.55 4.00 6.06
17:00 Родъръм Юнайтед - Линкълн Сити 0 - 2 2.00 3.45 3.71
17:00 Рочдейл - Донкастър 1 - 1 2.81 3.46 2.43
17:00 Саутенд - Блекпул 1 - 3 3.00 3.25 2.40
17:00 Флийтууд Таун - Уимбълдън 2 - 1 1.78 3.50 4.95
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гримсби Таун - Брадфорд Сити 1 - 1 3.22 3.30 2.26
17:00 Кембридж Юнайтед - Нюпорт Каунти 0 - 0 2.88 3.23 2.50
17:00 Кроули Таун - Салфорд Сити 2 - 0 3.07 3.31 2.33
17:00 Макълсфийлд Таун - Лейтън Ориент 3 - 0 2.74 3.26 2.61
17:00 Мансфийлд Таун - Моркамб 2 - 2 1.72 3.76 4.57
17:00 Олдъм - Крю Александра 1 - 2 2.72 3.31 2.58
17:00 Плимут - Колчестър 1 - 0 2.17 3.43 3.26
17:00 Порт Вейл - Нортхямптън Таун 1 - 1 2.51 3.24 2.86
17:00 Стивънидж Бороу - Екзитър 0 - 1 2.81 3.13 2.62
17:00 Суиндън - Карлайл 3 - 2 1.78 3.66 4.51
17:00 Уолсол - Форест Грийн Роувърс 1 - 1 2.27 3.33 3.16
17:00 Челтнъм Таун - Скънторп 4 - 1 2.66 3.25 2.71
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Ийстли 2 - 0 2.36 3.21 2.90
17:00 Боръм Ууд - Честърфийлд 2 - 2 2.77 3.22 2.47
17:00 Бромли - Торки Юнайтед 3 - 3 2.05 3.45 3.25
17:00 Доувър Атлетик - Рексъм 2 - 1 2.56 3.28 2.61
17:00 Йоувил - Стокпорт 1 - 1 2.17 3.20 3.30
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Хартлипул 0 - 1 2.40 3.20 2.86
17:00 Солихъл Муурс - Алдършот Таун 2 - 1 1.71 3.60 4.60
17:00 Сътън Юнайтед - Чорли 2 - 2 1.80 3.47 4.23
17:00 Уокинг - Харогейт Таун 1 - 0 2.72 3.34 2.41
17:00 Файлд - Ебсфлийт Юнайтед 1 - 0 1.57 3.86 5.38
17:00 Халифакс Таун - Дагенъм и Редбридж 1 - 0 2.19 3.26 3.13
19:20 Нотс Каунти - Барнет 1 - 2 2.00 3.40 3.56
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
16:30 Алемания Аахен - Байер Леверкузен 1 - 4 18.06 7.99 1.13
16:30 Кайзерслаутерн - Майнц 05 2 - 0 5.23 4.19 1.57
16:30 Магдебург - Фрайбург** 0 - 0 3.63 3.35 2.03
19:30 Вюрцбургер Кикерс - Хофенхайм** 2 - 2 10.98 5.95 1.23
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
19:30 Асколи - Про Верчели 5 - 1 1.32 4.78 8.93
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
18:30 Пистоезе - Понтедера 1 - 2 3.00 3.07 2.25
19:00 Модена - Виртус Верона 2 - 2 2.66 3.15 2.44
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Олимпик Марсилия - Реймс 0 - 2 1.65 3.62 5.86
21:00 Анже - Бордо 3 - 1 2.22 3.11 3.49
21:00 Брест - Тулуза 1 - 1 2.14 3.30 3.47
21:00 Дижон - Сент Етиен 1 - 2 3.52 3.28 2.16
21:00 Монпелие - Рен 0 - 1 2.17 3.21 3.51
21:00 Ница - Амиен 2 - 1 2.22 2.96 3.77
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Клермонт Фут - Ланс 1 - 1 2.36 2.96 3.22
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - ЛАСК Линц 0 - 1 5.71 4.29 1.50
18:00 Рапид Виена - Алтах 2 - 1 1.54 4.26 5.38
18:00 Ред Бул Залцбург - Волфсбергер 5 - 2 1.29 5.37 8.94
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Арарат-Армения Ереван - Гандзасар Капан 3 - 1 1.52 3.86 5.03
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гомел - ФК Слуцк 3 - 4 2.06 3.33 3.14
18:45 Дняпро Могильов - Динамо Брест 0 - 1 5.76 4.91 1.37
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Остенде - Клуб Брюж 0 - 2 6.47 4.84 1.42
21:00 Ойпен - Ваасланд-Беверен 1 - 1 1.89 3.72 3.79
21:00 Серкъл Брюж - Кортрийк 1 - 3 2.72 3.57 2.41
21:30 Генк - Зулте Варегем 0 - 2 1.18 7.28 13.09
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Беершот 1 - 1 4.95 3.86 1.62
21:30 Виртон - Унион Сент Жилоаз 0 - 1 2.94 3.35 2.22
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Младост Добой Какан - Тузла Сити 0 - 1 2.41 3.13 2.71
18:30 Радник Биелина - Борац Баня Лука 1 - 2 1.91 3.22 3.57
20:00 Челик Зеница - Железничар Сараево 0 - 2 3.23 3.09 2.08
22:00 Слобода Тузла - Вележ Мостар 0 - 0 1.70 3.51 4.15
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Пловдив - Царско Село София 0 - 2 1.37 4.39 7.04
20:30 Левски София - Берое 1 - 3 1.56 3.63 5.69
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Поморие - Хебър Пазарджик 0 - 1 2.88 3.56 2.08
18:00 Септември София - Литекс Ловеч 4 - 3 1.79 3.35 3.65
18:00 Спартак Плевен - Ботев Гълъбово 0 - 0 2.74 3.40 2.20
18:00 Струмска Слава Радомир - Кариана Ерден 0 - 2 2.00 3.42 2.97
19:30 Локомотив Горна Оряховица - Нефтохимик Бургас 1 - 0 4.74 3.53 1.55
20:00 Пирин Благоевград - Локомотив София 0 - 1 4.68 3.25 1.65
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дила Гори - Локомотив Тбилиси 0 - 1 1.97 3.23 3.39
20:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Динамо Батуми 0 - 3 4.60 3.67 1.57
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:15 Вендсисел - Вейле 0 - 3 2.44 3.28 2.73
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Маарду Линнамеесконд - Номе Калю отл. - - -
16:00 Нарва Транс - ФКИ Левадия Талин 1 - 3 6.39 4.47 1.36
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Дъндолк 0 - 1 9.98 6.38 1.19
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Хаукар Хафнарфьордур - Магни Гренивик 1 - 2 1.54 4.04 4.64
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Окжетпес Кокшетау - Жетису Талдикорган 0 - 1 2.38 3.14 2.60
17:00 Атирау - Кайсар Къзълорда 1 - 3 2.00 3.23 3.29
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Спартакс Юрмала - Валмиера 3 - 0 2.10 3.24 3.12
18:00 Йелгава - Метта ЛУ Рига 1 - 0 1.91 3.28 3.57
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Ритеряй - Атлантас Клайпеда 1 - 1 1.32 4.79 6.80
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Сфинтул Георге Суручен - Кодру Лозова 1 - 0 1.10 7.75 12.36
20:00 Милсами Орхей - Петрокуб Хинчещ 0 - 3 2.52 3.17 2.48
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Розенборг - Тромсьо 5 - 2 1.41 4.25 8.25
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 КФУМ Осло - Санднес 3 - 0 2.33 3.52 2.69
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Видар - Брюне 1 - 0 2.51 3.80 2.24
16:00 Братвог - Хьодд 2 - 1 2.56 3.66 2.25
17:00 Стьордалс Блинк - Нардо 1 - 0 1.43 4.54 5.30
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Алта - Опсал 2 - 0 1.40 4.84 5.30
17:00 Елверум - Сотра 1 - 2 1.71 4.03 3.63
17:00 Флурьо - Киелсос 1 - 2 2.63 3.45 2.30
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Погон Шчечин - Висла Краков 1 - 0 1.83 3.54 4.18
18:30 Заглембие Любин - Арка Гдиня 2 - 0 1.91 3.43 3.86
21:00 Гурник Забже - Раков Ченстохова 1 - 0 2.25 3.22 3.19
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Миедж Легница - Хробри Глогов 2 - 1 1.49 4.03 5.72
19:00 ГКС Тихи - Одра Ополе 4 - 1 2.10 3.31 3.17
20:00 ГКС Белхатов - Радомяк Радом 3 - 0 2.49 3.03 2.76
20:00 Пуща Неполомице - Сандеця Нови Сонч 1 - 2 2.50 3.16 2.65
21:00 Термалика Нечеча - Заглембие Сосновец 2 - 0 1.72 3.65 4.18
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Санта Клара - Фамаликао 0 - 2 1.91 3.28 4.17
21:00 Жил Висенте - Порто 2 - 1 10.88 5.29 1.27
23:30 Бенфика - Пасош Ферейра 5 - 0 1.14 7.58 17.65
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Насионал Мадейра - Шавеш 3 - 0 2.13 3.21 3.23
18:00 Варзин - Оливейрензе 0 - 0 1.86 3.31 3.96
20:00 Мафра - Кова Да Пиедаде 3 - 2 2.42 2.93 3.01
20:00 Фарензе - Каза Пиа 3 - 1 1.89 3.30 3.92
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Газ Метан Медиаш - Астра Гюргево 1 - 0 2.17 3.07 3.44
21:00 Клуж - Херманщат 3 - 0 1.56 3.65 6.22
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - ФК Тамбов 2 - 2 1.86 3.25 4.40
19:00 Динамо Москва - Зенит Санкт Петербург 0 - 2 3.50 3.12 2.14
19:00 ФК Краснодар - Рубин Казан 1 - 0 1.66 3.52 5.37
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч Владивосток - Торпедо Москва 0 - 1 3.41 3.00 2.10
10:00 СКА-Хабаровск - Чертаново Москва 0 - 0 2.58 2.95 2.66
13:00 Енисей Красноярск - Нефтехимик Нижнекамск 2 - 2 1.77 3.29 4.29
15:00 Том Томск - Ротор Волгоград 0 - 1 2.36 2.98 2.91
17:00 Мордовия Саранск - Балтика Калининград 0 - 3 2.44 2.91 2.90
17:00 Текстилщик Иваново - Шинник Ярославл 1 - 1 4.50 3.21 1.75
17:00 ФК Нижни Новгород - Факел Воронеж 2 - 1 1.61 3.45 5.19
18:00 Авангард Курск - Спартак Москва 2 2 - 2 1.98 3.16 3.58
18:00 ФК Химки - ФК Краснодар-2 3 - 0 1.39 4.28 6.93
19:00 ФК Армавир - Чайка Песчанокопское 2 - 1 2.22 2.94 3.28
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Дънганън Суифтс - Балимина Юнайтед 2 - 2 3.31 3.71 1.88
17:00 Коулрейн - Клифтънвил 1 - 1 2.49 3.44 2.44
17:00 Крусейдърс - Карик Рейнджърс 3 - 0 1.23 5.81 9.07
17:00 Ларн - Уорънпойнт Таун 6 - 0 1.39 4.57 6.38
17:00 Линфийлд - Инститют 3 - 1 1.18 6.44 10.72
Северна Ирландия - Купа на Лигата Северна Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Арма Сити - Харланд-Уолф Уелдърс 0 - 6 - - -
17:00 Лоугал - Банбридж Таун 2 - 1 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Академия Пандев - Шкендия 79 Тетово 1 - 0 - - -
18:30 Ренова Джепчище - Силекс Кратово 1 - 0 - - -
18:30 Струга Трим-Лум - Работнички Скопие 2 - 1 - - -
18:30 Шкупи Скопие - Борец Велес 2 - 0 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Ружомберок - Жилина 2 - 3 2.78 3.19 2.33
20:00 Земплин Михаловце - Сеница 3 - 0 2.02 3.31 3.34
20:00 Нитра - Серед 3 - 2 2.69 3.10 2.48
20:00 Слован Братислава - Злате Моравце 4 - 0 1.12 7.26 14.90
20:00 Тренчин - ДАК Дунайска Стреда 2 - 1 2.78 3.53 2.15
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Кошице - Партизан Бардейов 1 - 2 1.73 3.50 3.94
18:00 Пухов - Дукла Банска Бистрица отл. 2.83 3.26 2.19
20:00 Попрад - Скалица 1 - 2 2.06 3.28 3.06
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Триглав - Мура 1 - 3 2.55 3.37 2.40
21:15 Марибор - Табор Сежана 4 - 2 1.22 5.34 10.08
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ТСЦ Бачка Топола - Чукарички 1 - 0 2.60 3.02 2.50
21:00 Рад Белград - ФК Инджия 1 - 0 2.40 2.95 2.77
21:00 Раднички Ниш - Вождовац Белград 2 - 1 1.19 5.38 10.93
21:00 Явор Иваница - Мачва Шабац 3 - 1 1.90 3.09 3.75
Уелс - Купа на Лигата Уелс - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
16:30 Кевн Друидс - Престатин Таун 1 - 2 - - -
16:30 Рил - Конас Кий 0 - 2 4.51 4.42 1.51
16:30 Хавърфордуест** - Бари Таун Юнайтед 1 - 1 4.29 4.45 1.55
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Динамо Киев - Шахтьор Донецк 1 - 2 2.76 3.18 2.42
19:30 Александрия - Олимпик Донецк 2 - 1 1.71 3.33 4.71
19:30 Ворскла Полтава - ФК Лвов 3 - 2 2.13 3.02 3.35
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авангард Краматорск - МФК Николаев 3 - 1 - - -
17:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Оболон-Бровар Киев 0 - 1 2.58 3.46 2.23
17:00 ФК Минай - Черноморец Одеса 1 - 0 3.94 3.72 1.66
18:00 Агробизнес Волочиск - Балкани Заря 3 - 0 2.92 3.50 2.01
18:00 Металист 1925 Харков - Рух Лвов 1 - 1 1.84 3.33 3.86
18:00 Металург Запорожие - Ингулец Петрово 0 - 2 3.87 3.22 1.79
18:00 Черкащина-Академия - Кремин Кременчуг 2 - 2 2.47 3.35 2.37
19:00 Волин Луцк - Прикарпатие Ивано-Франкивск 3 - 2 - - -
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Ракоши Капошвар - Мезьокьовешд 1 - 2 2.75 3.08 2.48
20:30 Диошдьор - Уйпещ 1 - 2 2.73 3.02 2.53
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 КуПС Куопио - Интер Турку 2 - 0 2.42 3.31 2.77
17:00 ХИК Хелзинки - ФК Лахти 4 - 0 1.42 4.05 8.61
17:00 Хонка - Сейняйоен ЯК 0 - 0 1.64 3.63 5.30
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Екеняс ИФ 1 - 2 1.71 3.63 4.38
17:00 Каяани - Яро 1 - 2 3.11 3.54 2.05
17:00 МуСа Пори - ТПС Турку 1 - 3 4.61 3.68 1.65
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Викингит Хелзинки - ЯПС Ярвенпяя 1 - 1 1.98 3.75 2.90
17:00 ВЯС Вантаа - НЯС Нурмиярви 2 - 1 2.41 3.37 2.46
17:00 ЙИППО Йоенсуу - Судет 4 - 1 1.21 6.03 8.20
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Гнистан Хелзинки - Пало-Ирот Раума 3 - 1 1.10 7.43 14.34
17:00 Илвес Тампере 2 - КааПо Каарина 3 - 2 2.96 3.68 1.97
17:00 ФК Еспоо - Тампере Юнайтед 6 - 0 1.31 4.95 6.66
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ВПС Академия - ПК-37 Иисалми 1 - 0 5.79 5.09 1.35
17:00 КаяХа Каяани - Вааса ИФК 2 - 0 3.43 3.70 1.80
17:00 РоПС Рованиеми 2 - Вааякоски Ювяскюля 2 - 2 1.26 5.76 7.03
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Грьонинген - Твенте 1 - 3 2.03 3.42 3.61
20:45 Аякс - Еммен 5 - 0 1.06 11.74 34.21
21:45 Вилем II - Витес 0 - 2 2.95 3.56 2.28
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
20:45 Екселсиор - Йънг Утрехт 2 - 0 1.23 5.68 9.97
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Интер Запрешич - Вараждин 2 - 2 1.96 3.35 3.66
22:00 Локомотив Загреб - Истра 1961 4 - 1 1.66 3.61 4.97
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Искра Даниловград - Титоград Подгорица 0 - 0 2.30 2.95 2.92
18:30 Ком Подгорица - Петровац 3 - 2 2.74 2.85 2.50
18:30 Рудар Плевля - Гарбал Радановичи 1 - 3 3.23 2.95 2.13
18:30 ФК Подгорица - Будучност Подгорица 1 - 3 7.06 4.00 1.37
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Бохемианс 1905 Прага 4 - 2 1.72 3.43 4.84
18:00 Прибрам - Чешке Будьовице 2 - 0 2.32 3.35 2.90
18:00 Сигма Оломоуц - Карвина 1 - 1 1.70 3.55 4.79
20:30 Славия Прага - Слован Либерец 1 - 0 1.26 5.25 10.49
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Славой Вишеград - Баник Соколов 2 - 1 2.54 3.06 2.64
11:15 Хрудим - Тринец 1 - 0 2.12 3.15 3.20
18:00 Простейов - Пардубице 0 - 0 2.71 3.12 2.45
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Сервет 3 - 1 1.90 3.87 3.44
20:00 Санкт Гален - Йънг Бойс 2 - 3 4.86 4.19 1.58
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Лозана Спорт - Кринс 4 - 0 1.39 4.48 6.26
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Юргорден - Сириус 4 - 0 1.43 4.43 7.14
19:00 Сундсвал - Йостерсунд 1 - 1 2.41 3.23 2.90
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Халмстад - Далкурд 2 - 0 1.79 3.46 4.31
19:00 Норбю - Дегерфорш 1 - 0 2.65 3.36 2.43
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Рюнинге - БК Форвард 2 - 1 2.78 3.59 2.16
16:00 Йефле - Васалунд 3 - 3 2.50 3.40 2.46
16:00 Карлстад Юнайтед - Нюкьопинг 2 - 1 1.40 4.49 6.10
17:00 Акрополис - Карлслундс 4 - 3 1.28 5.20 8.06
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Асириска Турабдин ИК - Торнс 1 - 0 2.25 3.45 2.77
17:00 Твоокерш - Линдуме 1 - 0 1.90 3.55 3.47
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Мъдъруел - Селтик 2 - 5 8.64 5.06 1.33
16:00 Сейнт Джонстън - Ливингстън 2 - 2 2.34 3.16 3.08
17:00 Хамилтън - Килмарнък 2 - 0 5.07 3.74 1.66
17:00 Хартс - Рос Каунти 0 - 0 1.91 3.44 3.96
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Алоа Атлетик 4 - 1 2.11 3.47 3.12
17:00 Дънди ФК - Еър Юнайтед 1 - 0 2.18 3.27 3.14
17:00 Инвърнес КТ - Арброут 2 - 1 1.56 3.87 5.54
17:00 Куин ъф Саут - Дънфърмлин 1 - 1 3.06 3.30 2.22
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ийст Файф - Питърхед 1 - 1 2.26 3.50 2.74
17:00 Монтроуз - Еърдри 0 - 1 2.18 3.50 2.88
17:00 Рейт Роувърс - Клайд 5 - 2 1.86 3.54 3.77
17:00 Фолкърк - Дъмбартън 6 - 0 1.47 4.35 5.86
17:00 Форфар Атлетик - Странрар 1 - 0 1.63 3.95 4.41
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Коув Рейнджърс 4 - 4 5.12 4.02 1.55
17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити 1 - 1 2.01 3.68 3.14
17:00 Единбург Сити - Брихин Сити 2 - 1 1.73 3.80 4.13
17:00 Каудънбийт - Стърлинг Албиън 1 - 0 2.55 3.34 2.54
17:00 Куинс парк ФК - Стенхаусмюър 1 - 1 2.20 3.42 2.94
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Гуабира Монтеро - Олуейс Реди Ла Пас 2 - 0 1.79 3.80 3.76
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Сао Пауло SP - Сантос SP 3 - 2 2.40 3.13 2.98
23:00 Сеара CE - Чапекоензе SC 4 - 1 1.82 3.41 4.37
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Операрио PR - Вила Нова GO 1 - 0 2.02 3.02 3.85
03:30 Брагантино SP - Ботафого SP 0 - 0 1.67 3.56 4.70
22:30 Коритиба PR - Фигуерензе SC 2 - 0 1.84 3.14 4.29
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Волта Редонда RJ - Ремо PA 0 - 0 - - -
23:00 Пайсанду PA - Атлетико Акреано AC 4 - 0 1.38 3.88 8.37
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Карабобо Валенсия - Метрополитанос 1 - 1 1.81 3.24 3.91
23:00 Естудиантес де Каракас - Португеза Акаригуа 0 - 1 2.12 3.14 3.05
23:00 Каракас - Депортиво Тачира 0 - 0 2.28 3.15 2.76
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Хошимин Сити 2 - 0 2.18 3.46 2.75
15:00 Санна Кхан Хоа - СХБ Дананг 1 - 0 2.12 3.40 2.84
15:00 Тхан Куанг Нин - Намдин 0 - 0 1.56 3.79 4.61
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Гуастатоя - Санарате 2 - 3 1.41 3.90 6.65
05:00 Кселаху - Истапа 3 - 2 1.46 3.63 6.18
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Макара Амбато - Америка де Кито 1 - 0 1.29 4.46 9.15
20:15 Индепендиенте дел Вале - Мушук Руна 2 - 3 1.45 3.82 6.71
22:30 Делфин Манта - Универсидад Католика Кито 2 - 1 2.26 3.26 2.84
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Борнео ФК - ПСМ Макасар 2 - 0 2.25 3.28 2.78
11:30 Персебая Сурабая - Мадура Юнайтед 2 - 2 2.23 3.30 2.78
11:30 Персия Джакарта - Бхаянгкара ФК 1 - 1 1.85 3.49 3.56
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Халифакс Уондърърс - Кавалри 0 - 0 3.06 3.28 2.15
22:30 Йорк 9 - Валюр 0 - 2 2.53 3.18 2.52
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 КСК Мисисага - ФК Воркута 0 - 5 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Тиендзин Теда - Ухан Зал 2 - 1 2.32 3.35 2.85
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Шандун Лунен 0 - 3 2.62 3.60 2.37
14:35 Шанхай Грийнланд - Шънджън ФК отл. 1.52 4.23 5.62
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Онсе Калдас - Алианса Петролера 0 - 0 1.69 3.31 5.11
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Монтерей 0 - 1 2.99 3.40 2.19
05:00 Веракрус - Атлас Гуадалахара 1 - 2 3.10 3.32 2.17
05:06 Тихуана - Пумас УНАМ Мексико 1 - 0 2.02 3.34 3.46
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Тампико Мадеро 0 - 2 1.58 3.60 4.96
04:08 Корекаминос УАТ - Атланте Канкун 1 - 2 2.13 3.28 2.96
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Насионал Асунсион - Либертад Асунсион 1 - 0 4.17 3.34 1.79
03:00 Генерал Диаз - Ривър Плейт Асунсион 1 - 1 2.55 3.20 2.53
23:00 Спортиво Сан Лоренцо - Депортиво Капиата 1 - 1 2.13 3.29 3.08
Перу - Други Перу - Други Рез. 1 X 2
19:00 Академия Кантолао** - Бинасионал 3 - 3 2.37 3.33 2.59
21:30 Унион Комерсио - Депортиво Мунисипал 1 - 2 2.03 3.22 3.26
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Сиатъл Саундърс - Ню Инглънд Революшън 3 - 3 1.89 3.68 3.69
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Чиангмай - Чонбури 2 - 1 3.16 3.35 2.00
14:00 Ратчабури - ПТТ Районг 1 - 1 1.90 3.48 3.31
15:00 Сукотай - ПТ Прачуап 1 - 1 1.67 3.66 4.10
16:00 Банкок Юнайтед - Чайнат Хорнбил 2 - 0 1.34 4.72 6.39
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Самарканд - Коканд 1912 0 - 1 - - -
16:00 Сурхан Термез - Локомотив Ташкент 1 - 1 - - -
18:00 Навбахор Наманган - АГМК Алмалик 0 - 1 - - -
18:00 Пахтакор Ташкент - Бухара 5 - 0 - - -
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 3 - 1 1.92 3.38 3.40
21:00 Рампла Хуниорс - Серо Ларго Мело 1 - 1 2.91 3.18 2.27
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 2 2.19 3.18 2.95
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Курико Унидо - Универсидад де Консепсион 4 - 2 1.93 3.25 3.75
19:30 Кобресал Ел Салвадор - Депортес Икике 0 - 1 1.78 3.50 4.10
22:00 Универсидад де Чили - Антофагаста 1 - 0 1.79 3.56 3.95
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Полокване Сити - АмаЗулу Дърбан 1 - 0 2.24 2.79 3.35
19:00 Кейптаун Сити - Стеленбош 1 - 0 1.87 3.03 4.34
21:15 Кайзер Чийфс - Блек Леопардс 1 - 0 1.65 3.30 5.32
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Кьонсан - Съннам 2 - 0 2.21 3.15 3.14
13:30 Чеджу Юнайтед - Сангжу Сангму 1 - 4 2.99 3.33 2.20
14:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Инчхън Юнайтед 0 - 1 1.73 3.46 4.46
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 2.00 3.52 3.43
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Мацумото Ямага 1 - 0 1.94 3.43 3.70
12:30 Кашима Антлърс - Йокохама Ф-Маринос 2 - 1 2.24 3.58 2.88
13:00 Гамба Осака - Санфрече Хирошима 1 - 1 2.67 3.32 2.51
13:00 Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтейл 3 - 0 3.23 3.55 2.07
13:00 Оита Тринита - Висел Кобе 1 - 1 2.43 3.45 2.68
13:00 Токио - Вегалта Сендай 1 - 0 1.74 3.59 4.53
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Ехиме ФК 2 - 3 2.35 3.36 2.78
12:00 Йокохама ФК - Мито Холихок 0 - 0 2.33 3.21 2.95
13:00 Кашива Рейсол - Ренофа Ямагучи 4 - 1 1.45 4.29 6.27
13:00 Киото Санга - Точиги СК 2 - 2 1.58 3.69 5.60
13:00 Мачида Зелвия - Звейген Канадзава 2 - 3 4.01 3.46 1.83
13:00 Рюкю - В-Варен Нагазаки 3 - 2 2.49 3.50 2.53
13:00 Токушима Вортис - Вентфорет Кофу 0 - 2 2.49 3.29 2.65
13:00 Фагиано Окаяма - Омия Ардижа 0 - 1 2.89 3.03 2.45
ВАФФ Чемпиъншип ВАФФ Чемпиъншип Рез. 1 X 2
19:30 Йордания - Саудитска Арабия 3 - 0 - - -
22:30 Кувейт - Бахрейн 0 - 1 2.65 3.01 2.58
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон (Исп) - Алавес (Исп) 0 - 0 2.96 3.73 2.00
16:00 Пройсен Мюнстер (Гер) - Борусия Дортмунд (Гер) 0 - 4 10.00 7.00 1.16
17:30 Ризеспор (Тур) - Гиресунспор (Тур) 0 - 1 - - -
19:00 Ескишехирспор (Тур) - Коняспор (Тур) 1 - 1 3.25 3.54 1.96
19:00 Сасуоло (Ита) - Алесандрия (Ита) 1 - 0 1.23 5.56 9.90
19:30 Бреша (Ита) - Валядолид (Исп) 2 - 1 2.38 3.22 2.75
20:00 Алкоркон (Исп) - Фуенлабрада (Исп) 0 - 0 2.10 3.30 2.90
20:00 Аморебиета (Исп) - Лейоа (Исп) 1 - 2 2.46 3.27 2.54
20:00 Бешикташ (Тур) - Панатинайкос (Гър) 2 - 2 1.85 3.49 3.82
20:00 Сивасспор (Тур) - Фенербахче (Тур) 2 - 1 - - -
20:00 Туделано (Исп) - Сарагоса (Исп) 1 - 0 5.29 4.09 1.50
20:30 Реал Овиедо (Исп) - Алавес (Исп) 1 - 2 3.01 3.30 2.11
21:00 Жирона (Исп) - Уеска (Исп) 0 - 2 1.88 3.39 3.61
21:00 Кадис (Исп) - Малага (Исп) 1 - 0 2.27 3.22 2.84
21:00 Леганес (Исп) - Албасете (Исп) 3 - 1 1.72 3.75 3.98
21:00 Селта Виго (Исп) - Лацио (Ита) 1 - 2 2.46 3.38 2.55
21:30 Парма (Ита) - Сампдория (Ита) 2 - 1 2.54 3.34 2.45
21:30 Реал Сосиедад (Исп) - Ейбар (Исп) 1 - 2 2.22 3.28 2.98
21:30 Талавера де ла Рейна (Исп) - Райо Махадаонда (Исп) 1 - 1 2.41 3.40 2.52
21:45 Болоня (Ита) - Виляреал (Исп) 3 - 4 2.69 3.47 2.28
21:45 Фероникели Глоговац (Кос) - Милан (Ита) 0 - 2 14.81 8.45 1.11
22:00 Аталанта (Ита) - Хетафе (Исп) 1 - 4 2.53 3.45 2.43
22:00 Депортиво Ла Коруня (Исп) - Бетис (Исп) 1 - 0 3.08 3.44 2.09
22:00 Естремадура (Исп) - Севиля (Исп) 2 - 2 4.56 4.01 1.57
22:00 Майорка (Исп) - Леванте (Исп) 1 - 2 - - -
22:30 Валенсия (Исп) - Интер (Ита)** 1 - 1 2.16 3.59 2.91
22:30 Кордоба (Исп) - Райо Валекано (Исп) 0 - 0 3.24 3.62 1.94

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане