Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22232425
2627282930  
       
Топ факти за деня

Хъдърсфийлд като домакин само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Тотнъм като гост 6 победи от 7 мача

Борусия Дортмунд като домакин 20 вкарани гола в 5 мача - 4.00 на мач

Оснабрюк като гост няма загуба от 7 мача

Валенсия 8 равенства от 11 мача

Верея Стара Загора няма победа от 14 мача

Куресааре като домакин 57 получени гола в 17 мача - 3.35 на мач

Номе Калю няма загуба от 35 мача

Ермис Арадипоу като домакин само загуби от 4 мача

Валмиера 24 загуби от 27 мача

РФШ Рига като домакин няма равенство от 13 мача

УНА Щрасен като домакин само загуби от 5 мача

Рюмеланж като гост само загуби от 5 мача

Сфинтул Георге Суручен като гост няма победа от 13 мача

Насионал Мадейра като домакин само загуби от 4 мача

Цървена Звезда Белград 14 победи от 15 мача

Генчлербирлиги като гост само победи от 5 мача

Кардемир Карабукспор 10 загуби от 11 мача

Ланели Таун 41 получени гола в 13 мача - 3.15 на мач

Арсенал Киев като домакин няма победа от 7 мача

ПСВ Айндховен само победи от 11 мача

Интер Запрешич като гост 17 получени гола в 5 мача - 3.40 на мач

Ловчен Цетине като домакин няма победа от 7 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 7 мача

Словачко няма равенство от 14 мача

Люцерн няма равенство от 13 мача

Дънди ФК като домакин само загуби от 6 мача

Сейнт Мирън като гост само загуби от 5 мача

Инвърнес КТ 9 равенства от 12 мача

Арброут няма загуба от 12 мача

Питърхед като гост 16 вкарани гола в 5 мача - 3.20 на мач

Гуабира Монтеро като гост няма равенство от 9 мача

Парана Клуб PR като гост няма победа от 16 мача

Атлетико Уила като гост нито един вкаран гол в 8 мача

Атланте Канкун няма равенство от 13 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Пловдив - Септември София 12:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Ейбар
14:00 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Брайтън
14:30 на живо
Nova Sport
Мейдънхед Юнайтед - Портсмут 14:30 на живо
Diema Sport
Черно море - Левски София 15:00 на живо
MAX Sport 3
Торино - Парма
16:00 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Аугсбург
16:30 на живо
Diema Sport 2
Рединг - Ипсуич
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Валенсия
17:15 на живо
Nova Sport
Верея Стара Загора - Етър Велико Търново 17:15 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 18:30 на запис
MAX Sport 3
СПАЛ - Каляри
19:00 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Тотнъм
19:30 на живо
Nova Sport
Уест Бромич - Лийдс
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 19:30 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Реймс
21:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Наполи
21:30 на живо
MAX Sport 2
Жирона - Леганес
21:45 на живо
Diema Sport 2
Гингам - Лион
01:00 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 10 ноември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Кардиф - Брайтън 2 - 1 2.52 3.08 3.12
17:00 Лестър - Бърнли 0 - 0 1.52 4.17 6.96
17:00 Нюкасъл - Борнемут 2 - 1 2.96 3.33 2.47
17:00 Саутхямптън - Уотфорд 1 - 1 2.43 3.28 3.07
17:00 Хъдърсфийлд - Уест Хям 1 - 1 3.40 3.21 2.28
19:30 Кристъл Палас - Тотнъм 0 - 1 4.77 3.91 1.74
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Хъл Сити 3 - 3 2.10 3.25 3.83
17:00 Блекбърн - Родъръм Юнайтед 1 - 1 1.70 3.74 5.25
17:00 Болтън - Суонзи 0 - 1 3.77 3.28 2.10
17:00 Бристъл Сити - Престън 0 - 1 2.13 3.47 3.49
17:00 Дарби Каунти - Астън Вила 0 - 3 2.10 3.42 3.61
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Брентфорд 3 - 2 2.93 3.41 2.42
17:00 Мидълзбро - Уигън 2 - 0 1.62 3.84 6.03
17:00 Норич - Милуол 4 - 3 1.79 3.71 4.54
17:00 Нотингам Форест - Сток Сити 0 - 0 2.48 3.24 2.98
17:00 Рединг - Ипсуич 2 - 2 2.30 3.20 3.36
19:30 Уест Бромич - Лийдс 4 - 1 2.61 3.48 2.65
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:30 Мейдънхед Юнайтед - Портсмут 0 - 4 11.46 6.11 1.22
17:00 Акрингтън Стенли - Колчестър 1 - 0 1.90 3.54 3.88
17:00 Алдършот Таун - Брадфорд Сити 1 - 1 2.90 3.33 2.37
17:00 Барнзли - Нотс Каунти 4 - 0 1.33 5.09 8.49
17:00 Бромли - Питърбъро 1 - 3 4.84 4.02 1.64
17:00 Бъри - Доувър Атлетик 5 - 0 1.22 6.04 12.58
17:00 Гримсби Таун - Милтън Кийнс Донс 3 - 1 4.69 3.66 1.73
17:00 Джилингам - Хартлипул 0 - 0 1.41 4.51 7.28
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Челтнъм Таун 0 - 0 2.48 3.20 2.84
17:00 Екзитър - Блекпул 2 - 3 2.91 3.25 2.41
17:00 Йоувил - Стокпорт 1 - 3 1.49 4.25 6.18
17:00 Крю Александра - Карлайл 0 - 1 2.48 3.24 2.81
17:00 Линкълн Сити - Нортхямптън Таун 3 - 2 1.83 3.44 4.35
17:00 Лутън Таун - Уикъмб 2 - 0 1.65 3.76 5.20
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Макълсфийлд Таун 2 - 1 2.88 3.31 2.40
17:00 Моркамб - Халифакс Таун 0 - 0 1.75 3.67 4.49
17:00 Оксфорд Юнайтед - Форест Грийн Роувърс 0 - 0 1.91 3.46 3.96
17:00 Плимут - Стивънидж Бороу 1 - 0 1.97 3.47 3.70
17:00 Рочдейл - Гейтсхед 2 - 1 1.48 4.32 6.27
17:00 Саутенд - Кроули Таун 1 - 1 1.47 4.19 6.66
17:00 Саутпорт - Боръм Ууд 2 - 0 4.04 3.48 1.89
17:00 Скънторп - Бъртън Албион 2 - 1 2.76 3.43 2.44
17:00 Суиндън - Йорк Сити 2 - 1 1.42 4.42 7.21
17:00 Торки Юнайтед - Уокинг 0 - 1 2.02 3.45 3.54
17:00 Уолсол - Ковънтри 3 - 2 2.85 3.30 2.42
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Борусия М'Гладбах 1 - 3 2.31 3.65 2.86
16:30 Нюрнберг - Щутгарт 0 - 2 2.36 3.39 3.01
16:30 Фортуна Дюселдорф - Херта Берлин 4 - 1 3.25 3.53 2.15
16:30 Фрайбург - Майнц 05 1 - 3 2.10 3.38 3.53
16:30 Хофенхайм - Аугсбург 2 - 1 1.64 4.32 4.77
19:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 3 - 2 3.32 3.91 2.02
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Ерцгебирге Ауе - Хамбургер 1 - 3 3.87 3.32 1.97
14:00 Кьолн - Динамо Дрезден 8 - 1 1.50 4.15 6.10
14:00 Санкт Паули - Хайденхайм 1 - 1 1.96 3.35 3.81
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Оснабрюк 1 - 1 2.98 3.15 2.32
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Юрдинген 05 0 - 2 2.38 3.19 2.86
15:00 Енерги Котбус - Шпортфройнде Лоте 2 - 2 2.11 3.21 3.35
15:00 Мепен - Карлсруе 2 - 3 2.98 3.28 2.25
15:00 Мюнхен 1860 - Халешер 1 - 1 2.53 3.18 2.66
15:00 Ханза Рощок - Кайзерслаутерн 4 - 1 2.42 3.18 2.77
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Валядолид - Ейбар 0 - 0 2.37 3.17 3.21
17:15 Хетафе - Валенсия 0 - 1 2.78 3.08 2.76
19:30 Атлетико Мадрид - Атлетик Билбао 3 - 2 1.54 3.77 7.48
21:45 Жирона - Леганес 0 - 0 2.14 3.21 3.69
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кадис - Реус Депортиу 2 - 0 1.54 3.40 7.62
19:00 Естремадура - Осасуна 2 - 3 3.26 3.04 2.28
19:00 Луго - Алкоркон 0 - 1 2.59 2.84 2.98
21:30 Депортиво Ла Коруня - Реал Овиедо 4 - 0 1.59 3.61 5.87
21:30 Елче - Лас Палмас 0 - 0 2.44 3.00 3.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
20:30 Реал Мадрид Кастиля - Бургос 1 - 0 2.03 3.08 3.50
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Културал Дуранго - Реал Унион 1 - 1 2.76 2.89 2.52
18:00 Аренас Клуб де Гечо - Химнастика де Торелавега 0 - 1 1.70 3.33 4.54
19:00 Лангрео - Спортинг Хихон Б 0 - 2 2.54 2.87 2.75
19:00 Реал Сосиедад Б - Лейоа 1 - 2 1.85 3.10 4.05
20:00 Исара - Туделано 1 - 1 2.25 2.88 3.15
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Еспаньол Б - Онтиниент 0 - 1 1.69 3.37 4.52
18:00 Леванте Б - Пералада-Жирона Б 2 - 2 2.02 2.86 3.79
19:00 Виляреал Б - Олот 1 - 2 1.74 3.16 4.53
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:30 Хумиля - Атлетико Санлукеньо 2 - 1 2.11 2.78 3.62
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Торино - Парма 1 - 2 1.44 4.45 7.61
19:00 СПАЛ - Каляри 2 - 2 2.63 3.05 2.93
21:30 Дженоа - Наполи 1 - 2 6.72 4.49 1.47
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Падуа 2 - 3 2.18 2.87 3.73
16:00 Карпи - Беневенто 2 - 2 3.99 3.11 1.98
16:00 Кремонезе - Ливорно 1 - 0 1.74 3.21 5.29
16:00 Салернитана - Специя 1 - 0 2.32 2.92 3.30
19:00 Козенца - Лече 2 - 3 2.39 2.99 3.12
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Казертана - Трапани 0 - 0 2.40 3.00 2.80
15:30 Матера - Витербезе 1 - 0 2.75 2.90 2.51
15:30 Реджина - Паганезе 1 - 0 1.76 3.37 4.12
15:30 Риети - Потенца 1 - 5 2.32 2.98 2.97
17:30 Виртус Франкавила - Сиракуза 2 - 0 2.31 2.99 2.96
21:30 Бишелие 1913 - Монополи 1966 0 - 1 2.48 2.90 2.79
21:30 Сикула Леонцио - Ренде 1968 0 - 2 2.35 3.10 2.79
21:45 Кавезе 1919 - Юве Стабия 0 - 1 2.97 3.04 2.27
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Гингам - Лион 2 - 4 4.65 3.91 1.70
21:00 Анже - Монпелие 1 - 0 2.78 3.07 2.71
21:00 Ним - Ница 0 - 1 2.45 3.26 2.95
21:00 Сент Етиен - Реймс 2 - 0 1.82 3.44 4.52
21:00 Тулуза - Амиен 0 - 1 2.16 3.12 3.67
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Валансиен - Ланс 4 - 2 4.15 3.32 1.85
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Льо Ман - Лавал 1 - 0 2.04 3.02 3.45
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Вакер Инсбрук - Алтах 1 - 0 2.41 3.24 2.84
18:00 ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг 5 - 1 1.26 5.57 9.76
18:00 Щурм Грац - Санкт Пьолтен 0 - 0 1.52 4.03 5.83
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Форвартс Щайр - Аустрия Клагенфурт 2 - 1 2.60 3.37 2.41
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сабах Баку - Сабаил Баку 0 - 4 2.22 2.90 3.06
17:30 Нефтчи Баку - Зира Баку 2 - 2 1.58 3.55 5.04
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ислоч Минск - ФК Витебск 0 - 1 4.29 3.28 1.75
15:00 Гомел - ФК Минск 0 - 2 2.44 2.46 3.49
17:00 Неман - ФК Смолевичи 1 - 1 1.91 3.08 3.89
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Клуб Брюж 2 - 1 3.46 3.55 2.01
21:00 Зулте Варегем - Локерен 2 - 0 1.65 4.11 4.62
21:00 Ойпен - Сент Трюиден 1 - 4 2.38 3.44 2.81
21:30 Серкъл Брюж - Ваасланд-Беверен 2 - 0 1.80 3.71 4.17
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Звезда 09 Биелина - Челик Зеница 2 - 0 2.21 3.19 2.89
14:30 Младост Добой Какан - Радник Биелина 2 - 0 2.11 3.19 3.09
17:30 Жрински Мостар - ФК Сараево 2 - 2 2.15 3.19 2.99
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Ботев Пловдив - Септември София 2 - 0 1.42 4.12 6.77
15:00 Черно море - Левски София 1 - 0 3.66 3.28 1.92
17:15 Верея Стара Загора - Етър Велико Търново 0 - 1 4.41 3.65 1.67
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Ботев Гълъбово - Поморие 4 - 1 2.38 3.20 2.48
14:30 Кариана Ерден - Царско Село София 1 - 2 - - -
14:30 Локомотив Горна Оряховица - Локомотив София 0 - 2 2.55 3.40 2.19
14:30 Несебър - Черноморец Балчик 0 - 0 1.75 3.38 3.52
14:30 Пирин Благоевград - Монтана 0 - 3 3.10 3.45 1.90
14:30 Струмска Слава Радомир - Добруджа Добрич 3 - 1 - - -
16:00 Литекс Ловеч - Лудогорец Разград II 2 - 0 1.80 3.42 3.35
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Локомотив Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 1 - 1 4.54 3.64 1.63
17:00 Дила Гори - Колхети-1913 Поти 1 - 0 1.24 5.05 9.04
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Лариса - Пас Янина 2 - 0 2.07 3.10 3.81
19:00 Ксанти - Паниониос Атина 0 - 1 2.10 3.00 3.88
19:30 Левадиакос - ОФИ Крит 2 - 1 2.19 2.92 3.69
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Волос НФК - Аполон Понту 2 - 0 1.37 4.24 7.01
15:00 Спарти - Ерготелис 0 - 2 4.33 3.72 1.60
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Хорсенс - Сьондерийске 1 - 1 2.63 3.11 2.74
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Вапрус Пярну 2 - 1 2.01 3.59 2.97
13:00 Номе Калю - Нарва Транс 4 - 1 1.16 6.15 11.72
13:00 Пайде Линнамеесконд - Тулевик Вилянди 4 - 1 1.38 4.82 5.54
13:00 Таммека Тарту - Талина Калев 2 - 1 1.86 3.67 3.28
13:00 ФКИ Левадия Талин - Флора Талин 2 - 1 2.20 3.37 2.76
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Макаби Нетаня - Макаби Петах Тиква 0 - 1 1.92 3.08 3.78
18:00 Апоел Хайфа - Бней Йехуда 0 - 2 2.69 2.97 2.51
18:15 Апоел Тел Авив - Апоел Раанана 0 - 0 1.96 3.02 3.76
20:30 Апоел Хадера - Макаби Хайфа 1 - 2 4.26 3.31 1.76
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Апоел Никозия - Еносис Паралимни 3 - 0 1.09 7.92 16.61
18:00 Ермис Арадипоу - Пафос 3 - 0 2.23 3.35 2.78
19:00 Анортозис - Неа Саламина 1 - 0 1.70 3.50 4.22
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Валмиера - Йелгава 1 - 0 6.85 4.54 1.34
14:00 Вентспилс - Метта ЛУ Рига 4 - 1 1.19 5.43 11.52
14:00 Рига ФК - Спартакс Юрмала 4 - 4 1.77 3.48 3.90
14:00 РФШ Рига - ФК Лиепая 0 - 1 1.97 3.22 3.45
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Фола Еш - ЮС Хостерт 4 - 1 1.40 4.51 5.48
19:00 Диферданж - РМ Хам Бенфика 4 - 0 1.40 4.53 5.51
19:00 Расинг ФК Унион - Жюнес Еш 0 - 1 2.91 3.69 2.00
19:00 УНА Щрасен - Рюмеланж 4 - 1 1.93 4.10 2.85
19:00 Юнион Титус Петанж - Прогрес Нидеркорн 1 - 5 4.02 4.18 1.60
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Беласица Струмица - Македония Гьорче Петров 1 - 4 2.24 3.15 2.93
14:00 Работнички Скопие - Шкендия 79 Тетово 1 - 2 4.81 3.72 1.57
14:00 Ренова Джепчище - Победа Прилеп 2 - 1 1.72 3.41 4.23
14:00 Силекс Кратово - Академия Пандев 1 - 0 2.14 3.08 3.23
14:00 Шкупи Скопие - Вардар Скопие 1 - 0 2.85 3.21 2.23
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Пиета Хотспърс 3 - 3 2.35 3.31 2.61
15:00 Хамрун Спартанс - Сенглеа Атлетик 1 - 0 1.41 4.29 6.00
17:00 Слима Уондърърс - Корми 2 - 0 1.32 4.45 8.23
17:15 Таршин Рейнбоус - Балзан Ютс 1 - 3 7.17 4.53 1.33
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Динамо-Авто Тираспол - Петрокуб Хинчещ 1 - 0 3.27 3.22 2.00
13:00 Заря Белци - Сфинтул Георге Суручен 1 - 1 2.33 3.26 2.62
13:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 1 - 0 - - -
13:00 Сперанца Ниспорен - Милсами Орхей 1 - 0 3.47 3.08 1.99
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Фредрикстад - КФУМ Осло 1 - 1 1.67 4.01 3.96
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Висла Плоцк - Заглембие Сосновец 2 - 0 1.70 3.70 4.66
19:00 Лехия Гданск - Краковия Краков 1 - 0 1.92 3.39 3.87
21:30 Висла Краков - Заглембие Любин 3 - 2 1.95 3.42 3.73
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Варта Познан - Стомил Олщин 0 - 1 2.34 3.04 2.98
14:00 ЛКС Лодз - Хробри Глогов 2 - 0 1.45 4.13 6.30
17:00 Битовия Битов - Термалика Нечеча 2 - 2 2.91 3.26 2.27
17:00 Стал Мелец - Гарбарния Краков 6 - 1 1.32 4.64 8.45
18:00 Сандеця Нови Сонч - Хойничанка Хойнице 2 - 0 2.37 2.98 2.97
18:45 Подбескидзе - ГКС Катовице 0 - 2 2.04 3.18 3.46
20:00 Вигри Сувалки - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 3 3.19 3.05 2.22
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Авеш - Рио Аве 2 - 1 2.75 3.33 2.45
17:30 Белененсеш - Боавища 0 - 0 2.19 3.12 3.37
20:00 Насионал Мадейра - Маритимо 1 - 0 2.50 3.24 2.77
22:30 Порто - Спортинг Брага 1 - 0 1.43 4.37 6.91
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Пенафиел - Бенфика Б 1 - 0 2.06 3.24 3.37
17:00 Академико Визеу - Мафра 1 - 0 1.97 3.23 3.67
17:00 Фарензе - Витория Гимараеш Б 2 - 2 1.95 3.23 3.72
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:00 Астра Гюргево - Политехника Яш 1 - 2 1.69 3.50 4.86
18:00 Виторул Констанца - Конкордия Кяжна 0 - 0 1.46 4.03 6.55
21:00 Клуж - Дунареа Кълъраш 0 - 0 1.30 4.63 10.37
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Урал Свердловска област - ФК Оренбург 2 - 1 2.37 2.92 3.17
15:30 Криля Советов - Ахмат Грозни 1 - 2 2.58 2.91 2.89
18:00 ФК Ростов - Динамо Москва 0 - 0 1.89 3.04 4.53
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
06:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Нижни Новгород 1 - 0 2.29 2.88 3.15
08:00 СКА-Хабаровск - ФК Тюмен 2 - 1 1.63 3.29 5.32
12:00 Ротор Волгоград - Авангард Курск 1 - 0 2.19 2.94 3.29
12:00 Сибир Новосибирск - Мордовия Саранск 0 - 0 2.77 2.89 2.53
13:00 ФК Краснодар-2 - ФК Тамбов 2 - 0 3.80 3.28 1.87
14:00 ФК Армавир - Чертаново Москва 1 - 3 2.27 3.30 2.76
14:00 ФК Химки - Шинник Ярославл 1 - 0 2.31 3.01 2.97
15:00 ПФК Сочи - Зенит Санкт Петербург 2 2 - 0 1.38 4.11 7.46
16:00 Балтика Калининград - Том Томск 1 - 0 2.29 2.99 2.94
16:00 Факел Воронеж - Спартак Москва 2 3 - 0 2.53 2.98 2.70
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Фолгоре Фалциано 1 - 3 8.58 7.19 1.16
16:00 Мурата - Тре Фиори 3 - 1 - - -
16:00 Тре Пене - Сан Джовани 5 - 0 - - -
16:00 Ювенес Догана - Пенароса 3 - 0 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Крусейдърс 0 - 1 6.46 5.11 1.33
17:00 Гленавон - Уорънпойнт Таун 1 - 1 1.25 5.47 8.88
17:00 Гленторан - Балимина Юнайтед 0 - 1 3.11 3.68 1.99
17:00 Дънганън Суифтс - Инститют 2 - 1 2.19 3.34 2.90
17:00 Линфийлд - Коулрейн 1 - 2 1.78 3.50 3.95
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 Тренчин - Жилина 0 - 2 2.50 3.18 2.54
16:00 Ружомберок - ДАК Дунайска Стреда 0 - 1 2.24 3.22 2.85
18:00 Железарна Подбрезова - Сеница 2 - 4 1.64 3.67 4.41
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:00 Локомотив Кошице - Дубница 1 - 1 1.91 3.34 3.35
14:00 Попрад - Дукла Банска Бистрица 2 - 1 1.66 3.59 4.10
14:00 ШТК 1914 Шаморин - Татран Липтовски Микулаш 2 - 2 2.29 3.16 2.72
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Мура - Горица 1 - 0 1.78 3.48 3.86
17:15 Марибор - Триглав 4 - 1 1.09 8.52 14.09
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Бачка Бачка Паланка - Вождовац Белград 1 - 0 2.19 3.05 3.00
14:00 Земун - Чукарички 0 - 3 3.16 3.08 2.10
14:00 Мачва Шабац - Спартак Суботица 0 - 0 2.01 3.09 3.36
14:00 Партизан Белград - Радник Сурдулица 2 - 0 1.10 6.89 16.18
16:00 Динамо Враня - Цървена Звезда Белград 0 - 3 12.91 6.98 1.12
17:00 Младост Лучани - Войводина Нови Сад 1 - 0 1.97 3.05 3.56
19:00 Рад Белград - Напредак Крушевац 0 - 2 2.80 2.80 2.47
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Ерзурум ББ - Гьозтепе 2 - 1 2.51 3.13 2.86
12:30 Коняспор - Анкарагуджу 2 - 0 1.75 3.48 4.81
15:00 Ризеспор - Истанбул Башакшехир 1 - 2 4.01 3.50 1.89
18:00 Кайзериспор - Галатасарай 0 - 3 2.71 3.25 2.51
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Афиет Афионспор - Хатайспор 1 - 2 2.32 3.12 2.89
12:30 Болуспор - Денизлиспор 1 - 2 1.83 3.50 3.79
15:00 Балъкесирспор - Генчлербирлиги 3 - 1 4.58 3.54 1.67
15:00 Гиресунспор - Кардемир Карабукспор 4 - 0 1.10 8.31 16.04
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Кевн Друидс 2 - 3 2.59 3.51 2.36
16:30 Конас Кий - Бари Таун Юнайтед 2 - 2 1.48 4.38 5.36
16:30 Нютаун - Ланели Таун 7 - 1 1.16 6.96 12.08
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лвов - Олимпик Донецк 1 - 1 2.52 2.95 2.69
17:00 Десна Чернигов - Черноморец Одеса 2 - 0 1.72 3.17 4.76
17:00 Заря Луганск - Карпати Лвов 2 - 1 1.66 3.38 4.72
19:30 Арсенал Киев - Александрия 0 - 3 3.84 3.02 1.95
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Агробизнес Волочиск - Авангард Краматорск 0 - 1 4.00 3.25 1.80
14:00 Зирка Кропивницкий - ФК Суми 3 - 3 2.70 3.27 2.30
14:00 Колос Ковалевка - Балкани Заря 0 - 0 1.62 3.25 5.33
17:00 Металист 1925 Харков - Волин Луцк 1 - 0 2.50 3.00 2.65
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Диошдьор - Дебрецен 1 - 0 3.91 3.41 1.87
18:00 Кишварда - Уйпещ 1 - 4 4.17 3.38 1.81
18:00 МТК Будапеща - Пушкаш Академи 3 - 2 1.81 3.52 3.97
18:00 Пакш - Хонвед Будапеща 0 - 0 2.87 3.13 2.39
20:30 Халадаш Сомбатхей - Ференцварош 1 - 0 6.38 4.42 1.42
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Еммен - НАК Бреда 2 - 0 1.96 3.59 3.59
20:45 Витес - Утрехт 2 - 1 2.17 3.44 3.19
20:45 Де Граафшап - ПСВ Айндховен 1 - 4 11.84 6.72 1.20
21:45 ВВВ Венло - Фортуна Ситард 3 - 2 2.31 3.34 3.00
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Осиек 0 - 2 3.85 3.35 1.88
18:30 Хайдук Сплит - Интер Запрешич 3 - 0 1.31 4.78 8.86
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гарбал Радановичи - Зета Голубовци 1 - 1 2.77 2.88 2.44
14:00 Ловчен Цетине - Рудар Плевля 1 - 3 2.85 2.81 2.43
14:00 Морнар Бар - Искра Даниловград 1 - 1 4.30 3.15 1.76
14:00 Петровац - Будучност Подгорица 1 - 1 2.56 2.88 2.63
14:00 Сутиеска Никшич - Титоград Подгорица 3 - 0 1.74 3.45 5.49
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Карвина - Спарта Прага 1 - 3 5.48 3.96 1.54
18:00 Словачко - Слован Либерец 0 - 1 2.82 3.03 2.51
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - МАС Таборско 0 - 2 1.69 3.54 4.28
11:15 Тринец - Збройовка Бърно 2 - 1 2.89 3.21 2.22
11:15 Хрудим - Простейов 4 - 0 1.90 3.25 3.68
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Лугано - Люцерн 1 - 4 2.10 3.44 3.25
20:00 Тун - Базел 4 - 2 3.36 3.64 1.97
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Шафхаузен - Киасо 3 - 2 1.65 3.84 4.42
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Браге - Дегерфорш 1 - 1 1.94 3.72 3.33
17:00 Йефле - АФК Ескилстюна 2 - 2 4.16 3.74 1.73
17:00 Йонкьопинг Содра - Норбю 0 - 0 2.02 3.43 3.36
17:00 Йоргрите - Ландскрона БоИС 4 - 0 1.39 4.62 6.37
17:00 Йостерс - Халмстад 1 - 4 2.04 3.60 3.17
17:00 Фалкенберг - ГАИС Гьотеборг 0 - 2 1.89 3.71 3.46
17:00 Фрей Тебю - Вернаму 1 - 0 2.63 3.26 2.49
17:00 Хелзинборг - Варберг БоИС 3 - 1 1.27 5.64 8.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Вестерос - Арамейск-Сирианска 4 - 1 1.20 6.00 8.85
16:00 Карлстад Юнайтед - Карлслундс 1 - 1 1.41 4.49 5.47
16:00 Нюкьопинг - Линкьопинг Сити 4 - 0 2.20 3.49 2.69
16:00 Рюнинге - Умео ФК 2 - 1 2.56 3.56 2.25
16:00 Сирианска Сьодертале - Асириска Сьодертале 3 - 1 1.10 8.10 12.42
16:00 Солентюна - Сандвикен 1 - 1 2.24 3.49 2.63
16:00 Тийм ТГ - БК Форвард 5 - 0 2.09 3.71 2.74
16:00 Шелефтео - Акрополис 2 - 6 6.85 5.00 1.30
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Енгелхолм - Твоокерш 0 - 3 3.75 4.11 1.67
15:00 Ескилсмине - Мялби 1 - 4 2.01 3.72 2.88
15:00 Кристианстад - Атвидаберг 1 - 0 2.14 3.72 2.66
15:00 Люнгшиле - Шьовде АИК 2 - 1 - - -
15:00 Одеволд - Оскаршхамн АИК 0 - 3 4.39 3.98 1.58
15:00 Торнс - Карлскруна 1 - 1 2.39 3.59 2.39
15:00 Утсиктенс - Лунд 0 - 1 - - -
15:00 Хускварна - Гребестадс 2 - 3 - - -
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Сейнт Мирън 1 - 1 2.32 3.23 3.05
17:00 Сейнт Джонстън - Хамилтън 4 - 0 1.79 3.55 4.34
17:00 Хартс - Килмарнък 0 - 1 2.12 3.27 3.44
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Алоа Атлетик 0 - 2 1.89 3.45 3.75
17:00 Дънфърмлин - Фолкърк 0 - 1 1.51 3.98 5.80
17:00 Еър Юнайтед - Куин ъф Саут 1 - 1 1.93 3.43 3.61
17:00 Партик Тисъл - Инвърнес КТ 0 - 1 2.57 3.37 2.48
17:00 Рос Каунти - Дънди Юнайтед 0 - 1 1.92 3.57 3.50
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Монтроуз 2 - 0 1.45 4.09 5.90
17:00 Брихин Сити - Форфар Атлетик 4 - 0 2.73 3.46 2.29
17:00 Дъмбартън - Стенхаусмюър 2 - 1 1.68 3.80 4.29
17:00 Ийст Файф - Рейт Роувърс 2 - 1 3.17 3.43 2.07
17:00 Странрар - Еърдри 1 - 2 2.63 3.57 2.32
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Единбург Сити 1 - 2 8.71 5.01 1.28
17:00 Анан Атлетик - Каудънбийт 0 - 2 1.71 3.67 4.22
17:00 Елгин Сити - Берик Рейнджърс 2 - 4 1.37 4.50 7.01
17:00 Клайд - Стърлинг Албиън 1 - 1 1.54 3.98 5.34
17:00 Куинс парк ФК - Питърхед 2 - 0 4.68 3.53 1.69
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар 2 - 2 2.05 3.45 3.40
10:50 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сидни 1 - 1 3.47 3.36 2.06
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 КР Белуиздад - МО Бежая 4 - 1 1.84 2.98 4.24
18:00 ЕС Сетиф - ЖС Саура 0 - 1 2.00 2.90 3.73
18:00 КС Константин - ДРБ Тадженант 3 - 3 1.61 3.20 5.48
19:00 Параду АК - АС Аин Млила 3 - 0 1.61 3.20 5.47
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Талерес Кордоба - Алдосиви Мар дел Плата 0 - 0 1.81 3.23 4.54
02:00 Атлетико Тукуман - Росарио Сентрал 2 - 1 2.11 3.06 3.61
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Рафаела - Сентрал Кордоба 2 - 2 2.25 2.73 3.41
17:00 Браун Адроге - Агропекуарио Аргентино отл. 2.22 2.70 3.56
19:00 Депортиво Морон - Сантамарина отл. 1.80 2.95 5.04
19:00 Чакарита Хуниорс - Институто Кордоба 2 - 2 2.54 2.76 2.94
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:20 Ал Хала - Ал Мухарак 1 - 2 4.93 3.73 1.54
15:20 Манама Клуб - Ал Шабаб Манама 1 - 0 2.11 3.24 2.96
18:20 Будайя Клуб - Ал Хид 2 - 1 3.55 3.42 1.84
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Дестройърс Санта Крус - Гуабира Монтеро 1 - 2 1.82 3.39 3.74
23:15 Аурора Кочабамба - Спорт Бойс Уорнес 4 - 2 1.62 3.49 4.72
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
21:00 Америка MG - Парана Клуб PR 0 - 1 1.42 3.95 8.31
21:00 Коринтианс SP - Сао Пауло SP 1 - 1 2.51 2.99 2.89
23:00 Атлетико PR - Крузейро MG 2 - 0 2.08 3.18 3.52
23:00 Ботафого RJ - Фламенго RJ 2 - 1 3.99 3.22 1.94
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Боа MG - Бразил де Пелотас RS 0 - 1 3.18 2.85 2.35
00:30 Жувентуд RS - Понте Прета SP 0 - 1 3.43 2.92 2.16
01:30 Коритиба PR - Гояс GO 1 - 0 3.05 3.11 2.27
21:00 Крисиума SC - КР Бразил AL 3 - 3 2.27 2.96 3.15
21:00 Оесте SP - Лондрина PR 0 - 0 3.57 3.00 2.09
21:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Атлетико GO 0 - 0 2.02 3.18 3.47
21:30 Авай SC - Форталеса CE 0 - 1 1.83 3.33 4.03
23:30 Сампайо Кореа MA - Сао Бенто SP 2 - 1 2.15 2.99 3.40
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Истапа - Петапа 3 - 1 1.63 3.59 4.51
23:00 Санарате - Кобан Империал 1 - 1 2.84 3.38 2.14
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ел Ентаг Ел Харби - Замалек Кайро 1 - 2 4.65 3.34 1.69
20:30 Ел Гуна - Смоуха 1 - 1 2.85 2.80 2.55
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:15 Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта 3 - 1 1.94 3.22 3.61
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Агила Сан Мигел - Фирпо Усулутан 3 - 0 1.40 3.75 7.64
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Айзол - Минерва Пенджаб 1 - 2 2.19 2.91 3.22
13:30 Индиан Ероус - Мохун Баган Калкута 0 - 2 7.98 4.37 1.33
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Пуна Сити 1 - 0 2.05 3.30 3.25
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
08:30 Персипура Джаяпура - Бали Юнайтед 1 - 0 1.85 3.41 3.48
10:30 Борнео ФК - ПСИС Семаранг 2 - 1 1.45 4.16 5.17
10:30 Персия Джакарта - ПС ТИРА 0 - 0 1.34 4.41 6.68
13:30 Персебая Сурабая - ПСМ Макасар 3 - 0 2.37 3.36 2.49
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фулад Хузестан Ахваз - Сепидроод Рещ 0 - 1 1.63 3.13 5.41
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
02:45 Бояка Чико - Атлетико Уила 2 - 2 1.91 3.06 4.17
22:15 Депортес Толима - Патриотас Бояка 2 - 1 1.38 4.37 6.74
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 МК Уджда - Юсуфиа Берешид 0 - 1 2.31 2.81 3.13
18:00 Могреб Тетуан - Рапиде Оуед Зем 1 - 1 2.22 2.78 3.33
20:00 Дифаа ел Джадида - ФУС Рабат 1 - 2 1.88 3.05 4.07
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Веракрус - Керетаро 2 - 2 2.94 3.16 2.27
05:00 Атлас Гуадалахара - Пачука 0 - 0 3.03 3.25 2.19
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Атланте Канкун - Потрос УАЕМ 1 - 0 1.88 3.17 3.83
03:00 Минерос де Сакатекас - Венадос 3 - 1 1.53 3.75 5.25
04:08 Корекаминос УАТ - Симаронес де Сонора 1 - 0 2.47 3.23 2.51
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:50 Индепендиенте ФБК - Олимпия Асунсион 1 - 1 4.34 3.64 1.67
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
20:00 Спортинг Кристал - Бинасионал 4 - 0 1.25 5.02 8.71
22:30 Комерсиантес Унидос - Универсидад Сан Мартин 3 - 1 2.80 3.24 2.28
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал Фейха - Ал Итихад Джеда 2 - 1 2.60 3.56 2.27
Узбекистан - Група за Титлата Узбекистан - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Пахтакор Ташкент - Металург Бекабад 2 - 1 - - -
15:00 Навбахор Наманган - Буньодкор Ташкент 1 - 0 - - -
Узбекистан - Група за Изпадане Узбекистан - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
13:00 Кизилкум Зарафшан - Насаф Карши 2 - 0 - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Сан Луис Килота - Универсидад де Чили 1 - 2 3.06 3.25 2.18
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Барока 1 - 2 2.29 2.62 3.48
15:30 Мамелоди Съндаунс - Орландо Пайрътс 0 - 0 2.13 2.91 3.41
18:00 Кайзер Чийфс - Чипа Юнайтед 0 - 0 1.82 3.14 4.37
20:15 Бидвест Уитс - Блумфонтейн Селтик 1 - 2 1.81 3.12 4.42
20:15 Фрий Стейт Старс - СуперСпорт Юнайтед 0 - 1 3.00 2.65 2.55
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
07:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан Хюндай 3 - 3 2.61 3.33 2.47
09:00 Кьонсан - Поханг Стийлърс 1 - 2 2.37 3.37 2.71
09:00 Чеджу Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 4.08 3.58 1.77
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
07:00 Кануън - Инчхън Юнайтед 2 - 3 2.15 3.47 2.99
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 В-Варен Нагазаки - Йокохама Ф-Маринос 0 - 1 3.50 3.68 1.90
07:00 Висел Кобе - Саган Тошу 0 - 0 2.08 3.36 3.26
07:00 Консадол Сапоро - Урава Ред Даймъндс 1 - 2 2.69 3.50 2.35
07:00 Санфрече Хирошима - Вегалта Сендай 0 - 1 1.68 3.83 4.39
07:00 Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл 2 - 1 3.73 3.42 1.91
07:00 Токио - Джубило Ивата 0 - 0 1.70 3.53 4.70
07:00 Шимизу Ес-Пулс - Нагоя Грампус 2 - 0 2.08 3.73 3.00
08:00 Гамба Осака - Шонан Белмар 1 - 0 2.01 3.51 3.35
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Йокохама ФК - Фагиано Окаяма 2 - 1 1.70 3.44 4.77
07:00 Оита Тринита - Звейген Канадзава 2 - 1 1.61 3.67 4.96
08:00 Киото Санга - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 3 2.69 3.37 2.37
09:00 Омия Ардижа - Монтедио Ямагата 2 - 1 1.61 3.66 5.09
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Финална Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Персеполис Техеран (Ирн) - Кашима Антлърс (Япо) 0 - 0 2.36 3.09 2.90

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.11.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане