Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Ливърпул 19 победи от 20 мача

Рединг като домакин няма равенство от 12 мача

Саутенд като домакин няма победа от 11 мача

Реджина няма загуба от 19 мача

Керкира Корфу само загуби от 11 мача

Апоел Раанана като домакин 7 равенства от 9 мача

Санта Лучия ФК като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Таршин Рейнбоус 12 загуби от 13 мача

Витория Сетубал като домакин само 1 получен гол в 8 мача - 0.12 на мач

Кувейт СК като домакин 15 вкарани гола в 4 мача - 3.75 на мач

Ал Салмия Кувейт 23 вкарани гола в 8 мача - 2.88 на мач

Ал Ярмук Кувейт няма победа от 8 мача

ИР Танжер като гост само загуби от 5 мача

Раджа Бени Мелал 10 загуби от 11 мача

Ал Хилал Рияд 37 вкарани гола в 12 мача - 3.08 на мач

Анкета

Как ще завърши дербито на Рим в Серия А на Италия в Неделя (26.01.2020 год.)?

ТВ програма
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Арсенал
14:30 на живо
Nova Sport
Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс 14:30 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Милан
16:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Норич 17:00 на живо
Nova Sport
Чарлтън - Уест Бромич
17:00 на живо
Ring.BG
Бордо - Лион
18:30 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Наполи
19:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Ливърпул
19:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - Аталанта
21:45 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Саутхямптън
22:00 на запис

Мачове за събота, 11 януари, 2020 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:30 Барбадос - Канада 1 - 4 26.22 9.72 1.08
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Кристъл Палас - Арсенал 1 - 1 4.14 3.83 1.85
17:00 Евертън - Брайтън 1 - 0 1.97 3.57 3.97
17:00 Лестър - Саутхямптън 1 - 2 1.65 4.07 5.29
17:00 Манчестър Юнайтед - Норич 4 - 0 1.36 5.22 8.92
17:00 Уулвърхямптън - Нюкасъл 1 - 1 1.49 4.18 7.52
17:00 Челси - Бърнли 3 - 0 1.29 5.63 11.15
19:30 Тотнъм - Ливърпул 0 - 1 4.85 4.06 1.69
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Брентфорд - Куинс Парк Рейнджърс 3 - 1 1.63 3.98 5.38
17:00 Барнзли - Хъдърсфийлд 2 - 1 2.17 3.49 3.26
17:00 Блекбърн - Престън 1 - 1 2.67 3.21 2.72
17:00 Лийдс - Шефилд Уензди 0 - 2 1.58 3.89 6.12
17:00 Лутън Таун - Бирмингам 1 - 2 2.92 3.52 2.34
17:00 Мидълзбро - Дарби Каунти 2 - 2 2.12 3.32 3.55
17:00 Рединг - Нотингам Форест 1 - 1 2.36 3.24 3.14
17:00 Сток Сити - Милуол 0 - 0 2.13 3.10 3.88
17:00 Уигън - Бристъл Сити 0 - 2 2.25 3.32 3.27
17:00 Хъл Сити - Фулъм 0 - 1 2.56 3.53 2.64
17:00 Чарлтън - Уест Бромич 2 - 2 5.57 4.08 1.59
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бристол Роувърс - Донкастър 0 - 2 3.56 3.66 1.99
17:00 Бъртън Албион - Флийтууд Таун 1 - 0 2.39 3.29 2.99
17:00 Ипсуич - Акрингтън Стенли 4 - 1 2.23 3.38 3.20
17:00 Ковънтри - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 1.58 4.07 5.68
17:00 Оксфорд Юнайтед - Родъръм Юнайтед 1 - 3 2.29 3.49 2.98
17:00 Питърбъро - Джилингам 0 - 0 2.22 3.34 3.28
17:00 Портсмут - Уимбълдън 2 - 1 1.42 4.64 7.34
17:00 Рочдейл - Болтън 2 - 0 1.89 3.75 3.74
17:00 Саутенд - Транмиър Роувърс 0 - 0 2.56 3.46 2.67
17:00 Съндърланд - Уикъмб 4 - 0 1.82 3.47 4.55
17:00 Шросбъри Таун - Линкълн Сити 1 - 1 2.56 3.06 2.95
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Екзитър - Кембридж Юнайтед 2 - 0 1.65 3.81 5.24
17:00 Карлайл - Плимут 0 - 3 3.33 3.47 2.13
17:00 Кроули Таун - Брадфорд Сити 2 - 1 2.78 3.25 2.56
17:00 Лейтън Ориент - Гримсби Таун 1 - 1 2.44 3.27 2.93
17:00 Макълсфийлд Таун - Олдъм 1 - 1 2.62 3.19 2.72
17:00 Мансфийлд Таун - Форест Грийн Роувърс 3 - 4 2.44 3.27 2.91
17:00 Моркамб - Колчестър 1 - 1 4.39 3.48 1.84
17:00 Салфорд Сити - Нортхямптън Таун 1 - 2 2.41 3.36 2.88
17:00 Скънторп - Нюпорт Каунти 1 - 2 2.05 3.38 3.67
17:00 Стивънидж Бороу - Порт Вейл 0 - 1 2.93 3.14 2.56
17:00 Суиндън - Крю Александра 3 - 1 2.48 3.46 2.73
17:00 Челтнъм Таун - Уолсол 3 - 1 2.18 3.37 3.33
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Доувър Атлетик - Хартлипул 1 - 1 2.07 3.43 3.30
Англия - ФА Трофи Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
17:00 Дарлингтън - Харогейт Таун 0 - 2 3.27 3.36 2.01
17:00 Нотс Каунти - Дагенъм и Редбридж 2 - 1 1.66 3.79 4.68
17:00 Торки Юнайтед - Халифакс Таун 1 - 2 2.29 3.42 2.87
17:00 Файлд - Саутпорт 4 - 1 1.82 3.62 3.94
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Унион - Калахора 0 - 0 2.00 2.99 3.77
17:30 Осасуна Б - Туделано 1 - 1 2.15 3.04 3.27
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Саламанка КФ УДС 2 - 1 2.56 2.91 2.72
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Атлетико Леванте - Виляреал Б 1 - 1 2.84 2.82 2.55
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Вилярубия - Алхесирас 4 - 2 2.53 2.90 2.78
Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
13:00 Самора - Майорка 0 - 1 5.28 3.81 1.59
13:00 УКАМ Мурсия - Мирандес** 2 - 2 2.74 3.08 2.56
13:00 Харо Депортиво - Осасуна 1 - 2 7.94 4.50 1.37
13:00 Химнастик де Тарагона - Сарагоса 1 - 3 3.60 3.22 2.04
17:00 Ебро** - Понферадина 0 - 0 3.01 3.09 2.38
17:00 Португалете - Бетис 0 - 3 16.57 7.76 1.13
17:00 Реал Мурсия - Леганес 0 - 4 4.77 3.46 1.73
18:00 Ибиса** - Албасете 1 - 1 2.19 3.13 3.30
18:00 Райо Махадаонда - Тенерифе** 1 - 1 2.23 3.09 3.26
18:30 Йеклано Депортиво - Елче 1 - 2 2.67 3.17 2.53
19:00 Бадахос - Лас Палмас 2 - 1 2.89 3.10 2.45
20:00 Бадалона - Хетафе 2 - 0 8.80 4.87 1.32
20:00 Картахена - Жирона** 2 - 2 2.74 3.07 2.57
20:00 Културал Леонеса - Уеска 2 - 1 2.95 3.12 2.37
20:00 Рекреативо де Уелва** - Фуенлабрада 0 - 0 2.94 2.95 2.49
20:00 Сестао Ривър Клуб - Атлетик Билбао 0 - 4 33.01 12.06 1.04
21:00 УД Логронес** - Кадис 1 - 1 2.99 3.12 2.36
22:00 Марбеля - Валядолид** 1 - 1 5.80 3.75 1.56
22:00 Ориуела - Виляреал** 1 - 1 19.41 7.97 1.11
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Каляри - Милан 0 - 2 3.07 3.46 2.27
19:00 Лацио - Наполи 1 - 0 2.05 3.76 3.29
21:45 Интер - Аталанта 1 - 1 2.17 3.55 3.18
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Аурора Про Патрия - Албинолефе 2 - 3 2.29 2.93 3.06
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
20:30 Триестина - Самбенедетезе 1 - 2 2.03 3.10 3.42
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Риети - Пичерно 0 - 1 2.57 3.12 2.53
16:00 Кавезе 1919 - Реджина 3 - 0 5.86 3.79 1.48
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Бордо - Лион 1 - 2 3.19 3.19 2.34
21:00 Амиен - Монпелие 1 - 2 2.99 3.05 2.54
21:00 Анже - Ница 1 - 1 1.80 3.58 4.46
21:00 Метц - Страсбург 1 - 0 2.92 2.89 2.71
21:00 Ним - Реймс 2 - 0 3.02 2.98 2.58
21:00 Тулуза - Брест 2 - 5 2.32 3.30 3.10
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Вестерло - Ломел 2 - 1 1.50 4.00 6.04
21:30 Унион Сент Жилоаз - Оуд Хеверле Льовен 2 - 3 1.75 3.67 4.17
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Волос - Ксанти 1 - 3 1.85 3.31 4.40
19:30 Лариса - Арис Солун 0 - 0 3.03 2.97 2.48
20:00 Панайтоликос - Атромитос 0 - 1 3.04 3.07 2.42
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Керкира Корфу - Аполон Лариса 1 - 3 5.47 3.77 1.51
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егалео - Кавала 0 - 0 2.09 2.98 3.31
15:00 Еноси ПД Аспропиргос - Триглия 2 - 2 2.19 3.08 3.00
15:00 Ники Волос - Йерапетра 0 - 0 1.79 3.36 3.89
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Хайфа - МС Ашдод 1 - 0 2.11 3.00 3.29
17:30 Апоел Раанана - Апоел Беер Шева 2 - 1 7.30 4.07 1.37
18:30 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хадера 0 - 1 2.19 2.99 3.15
19:50 Макаби Нетаня - Макаби Хайфа 0 - 2 4.41 3.63 1.64
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
13:15 ХК Коупавогюр - Брейдаблик Коупавогюр 1 - 6 3.61 4.49 1.61
13:30 Акранес - Стярнан Гардабаер 2 - 2 2.39 3.60 2.39
13:45 ФХ Хафнарфьордур - Вестманаейяр 0 - 0 1.19 6.34 8.89
14:00 Грота Селтярнарнес - Гриндавик 4 - 0 1.79 3.60 3.60
17:15 Валур Рейкявик - Фрам Рейкявик 2 - 1 1.25 5.73 7.43
19:15 Викингур Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 3 - 3 1.61 4.48 3.67
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - Неа Саламина 1 - 2 1.82 3.33 3.90
19:00 Етникос Ахна - АЕК Ларнака 2 - 5 3.38 3.49 1.92
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Санта Лучия ФК - Валета 2 - 2 5.60 3.93 1.47
15:00 Сенглеа Атлетик - Сиренс 2 - 2 3.08 3.46 1.99
17:00 Слима Уондърърс - Балзан 1 - 2 2.47 3.40 2.41
17:15 Моста ФК - Таршин Рейнбоус 5 - 2 1.40 4.49 6.08
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Портимонензе - Пасош Ферейра 0 - 0 2.06 3.23 3.67
20:00 Боавища - Фамаликао 0 - 1 2.55 3.23 2.73
22:30 Витория Сетубал - Спортинг Лисабон 1 - 3 13.50 5.51 1.22
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фейрензе - Порто Б 1 - 0 1.82 3.40 4.16
17:00 Бенфика Б - Каза Пиа 4 - 0 1.58 3.69 5.34
17:00 Спортинг Ковиля - Ещорил Прая 1 - 0 2.22 3.23 3.01
19:15 Шавеш - Лейшоес 0 - 0 1.97 3.24 3.63
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Инститют 2 - 2 1.44 4.37 5.48
17:00 Гленторан - Уорънпойнт Таун 2 - 1 1.15 6.39 11.41
17:00 Дънганън Суифтс - Балимина Юнайтед отл. 2.90 3.67 2.08
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Бала Таун 1 - 0 3.19 3.54 2.00
16:30 Кармартън Таун - Еърбъс ЮК 2 - 2 1.98 3.59 3.18
16:30 Кевн Друидс - Пенибонт 2 - 3 1.73 3.76 3.96
16:30 Конас Кий - Бари Таун Юнайтед 2 - 0 1.67 3.92 4.10
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
11:30 Бохемианс 1905 Прага - Дукла Прага 2 - 1 1.83 3.69 3.64
11:30 Варнсдорф - Храдец Кралове 1 - 1 3.26 3.70 1.92
14:00 Прибрам - Яблонец 3 - 1 4.52 3.92 1.60
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Арброут отл. 3.42 3.53 1.98
17:00 Грийнок Мортън - Дънфърмлин 3 - 2 3.22 3.32 2.12
17:00 Дънди ФК - Еър Юнайтед отл. 2.04 3.33 3.44
17:00 Инвърнес КТ - Куин ъф Саут отл. 1.75 3.56 4.34
17:00 Партик Тисъл - Дънди Юнайтед 1 - 4 3.06 3.46 2.14
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Клайд отл. 3.04 3.47 2.15
17:00 Ийст Файф - Еърдри 2 - 2 2.53 3.47 2.48
17:00 Питърхед - Фолкърк 1 - 3 3.96 3.51 1.82
17:00 Странрар - Монтроуз отл. 3.91 3.78 1.77
17:00 Форфар Атлетик - Рейт Роувърс 1 - 1 4.18 3.82 1.71
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Елгин Сити 0 - 4 2.49 3.74 2.39
17:00 Единбург Сити - Куинс парк ФК 1 - 2 1.59 3.73 5.22
17:00 Каудънбийт - Албион Роувърс отл. 1.78 3.68 3.98
17:00 Стенхаусмюър - Брихин Сити 2 - 2 1.76 3.79 3.93
17:00 Стърлинг Албиън - Коув Рейнджърс отл. 5.53 4.32 1.48
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
05:45 Уелингтън Финикс - Уестърн Сидни Уондърърс 2 - 0 2.12 3.58 3.12
08:00 Бризбейн Роар - Мелбърн Сити 2 - 2 2.77 3.60 2.32
10:30 Пърт Глори - Аделаида Юнайтед 3 - 0 1.77 3.83 4.08
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Маср Кайро - Ел Мокавлун 1 - 3 4.05 2.90 1.95
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Одиша - Мумбай Сити 2 - 0 2.36 3.13 2.80
Катар - Купа на Принца Катар - Купа на Принца Рез. 1 X 2
18:30 Ал-Сад Доха - Ал-Райян 4 - 1 1.88 3.81 3.30
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:20 Кувейт СК - Ал Шабаб Кувейт отл. - - -
16:45 Ал Салмия Кувейт - Ал Ярмук Кувейт отл. 1.31 4.95 7.87
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Могреб Тетуан - ИР Танжер 0 - 0 2.00 2.98 3.63
18:00 Раджа Бени Мелал - Олимпик Курибга 0 - 0 2.82 2.91 2.46
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Монаркас Морелия - Депортиво Толука 0 - 1 1.88 3.52 3.80
05:10 Тихуана - Сантос Лагуна 2 - 1 2.48 3.43 2.60
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:45 Уелингтън Финикс Б - Саутерн Юнайтед 1 - 1 3.04 3.80 1.93
04:00 Уейтакиър Юнайтед - Окланд Сити 2 - 6 7.39 5.00 1.30
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:50 Дамк - Ал Етифак Дамам 2 - 2 2.69 3.93 2.07
17:05 Ал Файсали - Ал Раед 0 - 1 2.04 3.34 3.15
19:05 Ал Хилал Рияд - Ал Вехда Мека 3 - 1 1.37 4.55 6.09
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Хондурас Прогресо - Вида Ла Сейба 1 - 1 2.96 3.58 2.04
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Полокване Сити 1 - 0 2.48 2.85 2.89
15:30 Хайлендс Парк - Стеленбош 1 - 4 1.70 3.25 4.91
20:15 Чипа Юнайтед - Марицбург Юнайтед 0 - 0 2.66 2.74 2.74
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
15:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - УСМ Алжир (Алж) 2 - 1 1.93 3.27 4.34
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:30 Коло-Коло Сантяго (Чил) - Годой Крус (Арж) 2 - 2 1.95 3.25 3.30
12:00 Андерлехт (Бел) - Лугано (Швц) 2 - 1 1.67 3.79 4.09
12:00 Ниредхаза Спартак (Унг) - Дебрецен (Унг) 1 - 2 3.32 3.56 1.92
12:00 Серед (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 4 - 2 1.32 4.84 7.62
12:00 Теплице (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 2 - 2 1.51 4.19 5.01
12:00 Чешке Будьовице (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 1 - 7 1.52 4.05 5.03
13:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Фейенорд (Хол) 4 - 2 - - -
13:00 Волфсбергер (Авс) - Аустрия Клагенфурт (Авс) 5 - 1 1.59 4.11 4.28
13:00 Кринс (Швц) - Флора Талин (Ест) 4 - 4 2.49 3.70 2.30
13:00 Рейнджърс (Шот) - Локомотив Ташкент (Узб) 6 - 1 1.52 4.50 4.75
13:00 Спартак Търнава (Слк) - Фастав Злин (Чех) 1 - 1 2.74 3.71 2.18
13:30 ПСВ Айндховен (Хол) - Ойпен (Бел) 1 - 2 1.80 3.68 3.70
13:30 ФК Лахти (Фин) - МП Микели (Фин) 0 - 2 1.42 4.30 6.58
14:00 Вакер Инсбрук (Авс) - Мюнхен 1860 (Гер) отл. 2.35 3.75 2.40
14:00 Грасхопърс (Швц) - Ханза Рощок (Гер) 1 - 1 2.50 3.47 2.36
14:00 Гурник Забже (Пол) - Баник Острава (Чех) 2 - 1 2.50 3.39 2.38
14:00 Коняспор (Тур) - Бурсаспор (Тур) 2 - 0 - - -
14:00 Хановер 96 (Гер) - Падерборн (Гер) 0 - 1 2.77 3.58 2.18
14:00 Шелбърн (Ирл) - Уексфорд (Ирл) 1 - 1 1.28 5.01 7.42
14:30 Интер Запрешич (Хър) - Рудар Веление (Слн) 1 - 1 2.05 3.60 2.85
15:00 Амщетен (Авс) - Санкт Пьолтен (Авс) 1 - 5 5.06 4.50 1.44
15:00 Веен Висбаден (Гер) - Фортуна Кьолн (Гер) 3 - 0 1.32 5.12 7.19
15:00 Винер Нойщат (Авс) - Аустрия Виена (Авс) 0 - 9 4.34 4.20 1.59
15:00 Динамо Загреб (Хър) - Залаегерсег (Унг) 2 - 0 1.34 4.86 6.27
15:00 Ксамакс (Швц) - Лозана-Уши (Швц) 1 - 1 1.51 4.15 4.97
15:00 ХНК Горица (Хър) - Локомотив Загреб (Хър) 2 - 2 2.10 3.44 2.87
15:00 Щурм Грац (Авс) - Блау-Вайс Линц (Авс) 2 - 1 1.25 5.49 7.63
15:00 Ян Регенсбург (Гер) - ВШГ Сваровски Тирол (Авс) 3 - 1 1.60 4.00 4.10
15:30 Вил (Швц) - Тун (Швц) 3 - 5 3.03 3.62 2.03
16:00 Анталияспор (Тур) - Фортуна Ситард (Хол) 2 - 1 - - -
16:00 Витес (Хол) - Дуисбург (Гер) 1 - 3 1.62 3.81 4.51
16:00 Люцерн (Швц) - Пушкаш Академи (Унг) 1 - 1 2.35 3.62 2.46
16:00 Ференцварош (Унг) - Унион Берлин (Гер) 2 - 3 4.22 3.96 1.64
16:30 Нюрнберг (Гер) - Байерн Мюнхен (Гер) 5 - 2 10.84 7.07 1.16
17:00 Галатасарай (Тур) - Адана Демирспор (Тур) 1 - 0 - - -
17:30 Сервет (Швц) - Сеул (Кор) 2 - 1 - - -
18:00 Борусия Дортмунд (Гер) - Майнц 05 (Гер) 0 - 2 1.57 3.80 4.74
18:00 Йънг Бойс (Швц) - Истанбул Башакшехир (Тур) 1 - 3 - - -
18:00 Клуб Брюж (Бел) - Аякс (Хол) 1 - 3 3.16 3.67 1.96
19:00 Ливингстън (Шот) - Андерлехт (Бел) 1 - 1 5.68 5.47 1.32
21:00 Операрио PR (Бра) - Лондрина PR (Бра) 0 - 0 2.10 3.39 2.92

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2020 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане