Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Унион АрциняноКиампо като домакин няма победа от 13 мача

Ратчабури само победи от 4 мача

Трат само загуби от 4 мача

Районг само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Банкок Юнайтед само победи от 4 мача

БГ Патум Юнайтед само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Бока Хуниорс - Индепендиенте Меделин 02:30 на живо
MAX Sport 3
Палмейрас SP - Гуарани Асунсион 02:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Кьолн 19:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Арсенал
21:30 на живо
bTV Action
Ливърпул - Атлетико Мадрид 22:00 на живо
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Борусия Дортмунд 22:00 на живо

Мачове за сряда, 11 март, 2020 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Осминафинали Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул (Анг) - Атлетико Мадрид (Исп)** (0 - 1) 1 - 0 1.51 4.30 6.55
22:00 Пари Сен Жермен (Фра)** - Борусия... (Гер) (1 - 2) 2 - 0 1.78 4.36 3.98
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:30 Манчестър Сити - Арсенал отл. 1.32 5.77 8.60
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Борусия М'Гладбах - Кьолн 2 - 1 1.87 3.87 3.91
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
19:30 Про Верчели - Новара отл. 2.47 2.95 2.76
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Унион АрциняноКиампо - Падуа отл. 3.94 2.93 1.98
21:45 ФералпиСало - Карпи отл. 2.86 3.00 2.36
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
12:30 Арарат-Армения Ереван - Гандзасар Капан 1 - 0 1.37 4.16 7.51
16:00 Урарту Ереван - Ной Ереван 0 - 1 2.48 3.14 2.62
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере отл. - - -
18:00 Локомотив Тбилиси - Мерани Тбилиси отл. - - -
Естония - Купа на Естония Естония - Купа на Естония Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Флора Талин 0 - 3 7.58 4.82 1.32
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
22:00 Афтурелдинг Мосфелсбаер - Акранес 1 - 2 5.58 4.76 1.40
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Астана - Ордабаси Шимкент 1 - 1 1.64 3.62 4.37
12:00 Кайрат Алмати - Окжетпес Кокшетау 5 - 0 1.36 4.62 6.46
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
19:00 Лехия Гданск - Пяст Гливице 2 - 1 2.34 3.27 2.86
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:30 ПФК Сочи - ФК Оренбург 5 - 1 2.08 3.28 3.49
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев - Ренова Джепчище 0 - 1 2.21 3.04 3.14
15:00 Вардар Скопие - Струга Трим-Лум 1 - 0 1.27 5.05 8.40
15:00 Македония Гьорче Петров - Борец Велес 0 - 2 1.68 3.44 4.64
15:00 Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие 0 - 1 1.24 5.33 9.02
15:00 Шкупи Скопие - Силекс Кратово 1 - 1 2.24 2.98 3.13
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Йени Малатияспор - Трабзонспор 1 - 3 3.73 3.84 1.83
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Юмраниеспор - Менеменспор 1 - 1 1.87 3.25 3.87
15:30 Гиресунспор - Кечиоренгуджу 1 - 0 2.06 3.16 3.34
18:00 Адана Демирспор - Акхисар Беледиеспор 2 - 3 1.80 3.44 3.89
18:00 Истанбулспор - Алтънорду 0 - 2 2.02 3.24 3.31
Украйна - Купа на Украйна Украйна - Купа на Украйна Рез. 1 X 2
15:00 ФК Минай** - Ингулец Петрово 1 - 1 2.36 3.14 2.80
19:30 Динамо Киев** - Александрия 0 - 0 1.34 4.54 7.55
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
18:30 МОЛ Фехервар** - Залаегерсег (0 - 2) 5 - 0 1.22 5.43 10.38
19:00 Мезьокьовешд** - Пушкаш Академи (1 - 0) 1 - 1 2.22 3.36 2.90
19:00 Хонвед Будапеща** - Пакш (0 - 0) 2 - 0 1.87 3.35 3.82
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Теплице - Слован Либерец отл. 3.36 3.14 2.19
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Сейнт Мирън - Хартс 1 - 0 2.94 3.17 2.43
Алжир - Купа на Алжир Алжир - Купа на Алжир Рез. 1 X 2
17:00 Параду АК - АСМ Оран 4 - 1 1.39 4.02 7.60
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
17:00 Петро Атлетико - Дешпортиво да Уила 0 - 1 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Роял Пари Санта Крус - Олуейс Реди Ла Пас 4 - 1 2.27 3.56 2.63
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Ботафого RJ - Парана Клуб PR 1 - 0 1.59 3.39 5.99
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
20:30 Мунисипал - Кобан Империал 3 - 0 1.54 3.60 5.50
21:00 Истапа - Антигуа ГФК 2 - 1 2.30 3.09 2.88
23:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Депортиво Михко 2 - 0 1.65 3.38 4.92
23:30 Гуастатоя - Малакатеко 3 - 2 1.47 3.64 6.63
23:30 Санарате - Сикинала 1 - 0 1.69 3.39 4.58
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ЕНППИ Кайро - Пирамидс 0 - 1 3.55 2.85 2.14
19:30 Ал Ахли Кайро - Смоуха 1 - 1 1.23 5.00 12.35
19:30 Танта - Вади Дегла 0 - 0 3.63 2.85 2.14
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Пантере ду Нде - Йънг Спортс Академи 1 - 3 - - -
14:00 Тонере Яунде - Единг Спорт 1 - 2 - - -
16:00 Коломбе ду Джа ет Лобо - Стад Ренар де Мелонг 0 - 0 - - -
16:00 Унион Дуала - ПВД Баменда 1 - 2 - - -
16:00 Фютчю - УМС де Лоум 0 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Хагуарес де Кордоба - Кукута Депортиво 0 - 3 1.77 3.30 4.60
03:05 Ла Екуидад Богота - Депортиво Пасто 1 - 1 2.27 3.03 3.13
Мавритания - Лига 1 Мавритания - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Кедия - Ксар 1 - 1 - - -
18:00 Трарза АК Медине - Нуадибу 0 - 1 - - -
20:00 ЖАХЕ Ел Мина - СНИМ 0 - 2 - - -
22:00 Нуакшот Кингс - Сахел Нуадибу 3 - 0 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Перак - Петалинг Джая Сити 2 - 0 1.66 3.81 4.22
15:00 Теренггану - Селангор 3 - 3 2.29 3.50 2.66
15:00 УиТМ ФК - Кедах 1 - 1 3.70 3.72 1.79
15:00 Фелда Юнайтед - Мелака Юнайтед 3 - 2 1.74 3.74 3.88
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
05:00 Депортиво Толука - Тихуана 3 - 4 1.73 3.67 4.15
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Енугу Рейнджърс - Катсина Юнайтед 1 - 0 - - -
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:10 Дамк - Ал Хилал Рияд 1 - 1 - - -
17:25 Ал Етифак Дамам - Ал Шабаб Рияд 1 - 0 - - -
17:45 Ал Фейха - Абха Клуб 0 - 2 - - -
17:50 Ал Таавон - Ал Ахли Джеда 1 - 0 - - -
19:45 Ал Итихад Джеда - Ал Вехда Мека 1 - 2 1.99 3.51 3.30
19:45 Ал Насър Рияд - Ал Раед 4 - 1 1.35 4.78 7.01
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:45 Гейланг Интернешънъл - Йънг Лайънс 3 - 0 1.62 4.02 4.12
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Полис Теро - Ратчабури отл. - - -
12:45 Трат - Сукотай отл. - - -
13:00 Бурирам Юнайтед - Районг отл. - - -
14:00 Муангтонг Юнайтед - Самут Пракан Сити отл. - - -
14:00 Након Ратчасима - Чианграй Юнайтед отл. - - -
14:00 ПТ Прачуап - Чонбури отл. - - -
15:00 Банкок Юнайтед - Суфанабури отл. - - -
15:00 Порт Банкок - БГ Патум Юнайтед отл. - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Уачипато Талкауано - Аудакс Италяно Сантяго 2 - 1 2.09 3.34 3.31
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Стеленбош - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 5.77 3.44 1.57
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:15 Боливар Ла Пас (Бол) - Тигре Виктория (Арж) 2 - 0 1.11 8.32 20.22
00:15 Сантос SP (Бра) - Делфин Манта (Екв) 1 - 0 1.30 4.88 9.66
00:15 Универсидад Католика (Чил) - Америка де Кали (Кол) 1 - 2 1.88 3.32 4.16
02:30 Бока Хуниорс (Арж) - Индепендиенте Меделин (Кол) 3 - 0 1.29 4.95 9.87
02:30 Либертад Асунсион (Пар) - Каракас (Вен) 3 - 2 1.29 4.95 10.32
02:30 Палмейрас SP (Бра) - Гуарани Асунсион (Пар) 3 - 1 1.25 6.00 11.00
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
02:00 Монреал Импакт (Сащ) - Олимпия Тегусигалпа (Хон) 1 - 2 1.78 3.64 3.91
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Конгсвингер (Нор) 0 - 0 2.06 3.41 3.13
14:00 Стьордалс Блинк (Нор) - Кристиансунд (Нор) отл. - - -
15:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Рауфос (Нор) отл. - - -
16:00 Олесунд (Нор) - Ранхайм (Нор) 1 - 3 2.21 3.60 2.64

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане