Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
       
Топ факти за деня

Борнемут като гост няма равенство от 10 мача

Тотнъм няма равенство от 21 мача

Райо Махадаонда като гост няма равенство от 10 мача

Реал Унион като гост 7 равенства от 10 мача

Атлетико Балеарес като домакин няма равенство от 10 мача

Ехеа като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Теруел като домакин само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Алмерия Б като гост няма победа от 10 мача

Мехелен няма загуба от 6 мача

ПАОК 13 победи от 14 мача

Волос НФК 9 победи от 10 мача

Спарти като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Биркиркара няма равенство от 13 мача

Валета 37 вкарани гола в 13 мача - 2.85 на мач

Сенглеа Атлетик като домакин само загуби от 7 мача

Корми 11 загуби от 13 мача

Бенфика Б като домакин само победи от 6 мача

Пасош Ферейра само 6 получени гола в 16 мача - 0.38 на мач

Йънг АЗ Алкмаар само 1 победа от 19 мача

Шилонг Ладжонг 33 получени гола в 11 мача - 3.00 на мач

Окланд Сити само победи от 9 мача

Тасман Юнайтед 8 загуби от 10 мача

Анкета

Кой е най-завързания двубой от 1/4-финалите в Шампионската Лига?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Леванте 13:00 на живо
Diema Sport
Нант - Рен
16:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Борнемут
16:15 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Севиля
17:15 на живо
Nova Sport
Тулуза - Страсбург
18:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Ейбар
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Реал Мадрид
21:45 на живо
Diema Sport
Олимпик Марсилия - Монако 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 13 януари, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:15 Евертън - Борнемут 2 - 0 1.71 4.01 4.87
18:30 Тотнъм - Манчестър Юнайтед 0 - 1 2.13 3.59 3.42
Германия - Купа на Лигата Германия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:00 Фортуна Дюселдорф - Байерн Мюнхен** 0 - 0 7.86 3.13 1.55
15:10 Херта Берлин - Борусия М'Гладбах 0 - 1 3.63 2.33 2.56
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид - Леванте 1 - 0 1.29 5.62 10.79
17:15 Атлетик Билбао - Севиля 2 - 0 2.76 3.22 2.66
19:30 Барселона - Ейбар 3 - 0 1.16 7.93 15.85
21:45 Бетис - Реал Мадрид 1 - 2 3.23 3.69 2.13
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Кордоба - Райо Махадаонда 1 - 1 2.15 3.12 3.53
17:00 Алкоркон - Алмерия 0 - 0 1.94 3.05 4.46
19:00 Луго - Естремадура 1 - 1 2.26 2.98 3.47
19:00 Сарагоса - Малага 0 - 2 2.72 2.87 2.86
21:00 Елче - Химнастик де Тарагона 1 - 0 1.85 3.16 4.73
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Бургос - Понферадина 2 - 0 2.66 2.79 2.71
13:00 СС Рейес - Валядолид Б 1 - 0 2.51 3.03 2.67
14:00 Лас Палмас Атлетико - Реал Мадрид Кастиля 0 - 0 2.64 2.97 2.58
17:30 Корухо - Навалкарнеро 3 - 1 2.22 2.89 3.21
17:30 Рапидо де Боусас - Културал Леонеса 1 - 0 4.45 3.20 1.76
18:00 Гихуело - Селта Виго Б 1 - 0 2.42 2.79 2.99
18:00 Понтеведра - Унионистас де Саламанка 0 - 0 1.70 3.19 4.97
18:00 Салмантино - Фуенлабрада 1 - 2 2.57 2.89 2.69
19:00 Атлетико Мадрид Б - Унион Адарве 2 - 0 1.54 3.53 5.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Реал Овиедо Б - Баракалдо 0 - 1 2.08 2.88 3.58
13:00 Туделано - Атлетик Билбао Б 3 - 2 3.38 2.91 2.15
18:00 Химнастика де Торелавега - Реал Унион 1 - 1 2.52 2.77 2.88
18:30 Мирандес - Исара 1 - 1 1.39 4.05 7.18
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Витория-Гастейс 0 - 0 1.99 2.97 3.78
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Кастейон 0 - 0 1.72 3.17 4.78
13:00 Ебро - Валенсия Местая 2 - 1 2.07 2.99 3.51
13:00 Еспаньол Б - Бадалона 2 - 0 1.90 3.27 3.65
13:00 Конкуенсе - Ехеа 0 - 3 1.84 3.08 4.16
17:00 Пералада-Жирона Б - Сабадел 2 - 0 2.84 2.88 2.46
17:30 Барселона Б - Алкояно 2 - 0 1.82 3.09 4.28
17:30 Теруел - Леванте Б 2 - 1 2.30 2.88 3.07
18:00 Онтиниент - Еркулес 1 - 0 3.40 2.85 2.18
19:00 Корнеля - Олот 3 - 0 2.46 2.72 3.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Гранада Б - Картахена 0 - 2 3.45 3.03 2.04
13:00 Ел Ехидо 2012 - Мелия 1 - 1 3.18 2.92 2.23
13:00 Ибиса - Севиля Атлетико 2 - 0 1.75 3.27 4.43
13:00 Линенсе - УКАМ Мурсия 0 - 2 2.38 2.71 3.16
13:00 Марбеля - Алмерия Б 2 - 0 1.90 3.21 3.74
17:30 Реал Мурсия - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 1.56 3.47 5.53
18:00 Бадахос - Вияновенсе 2 - 1 1.99 2.82 4.00
18:00 Дон Бенито - Рекреативо 0 - 2 2.62 2.69 2.86
18:00 Сан Фернандо - Атлетико Малагеньо 1 - 2 1.40 3.96 7.26
18:00 Талавера де ла Рейна - Хумиля 2 - 0 1.81 3.08 4.36
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
16:00 Торино - Фиорентина 0 - 2 2.41 3.19 3.00
19:00 Интер - Беневенто 6 - 2 1.19 6.84 13.25
21:45 Наполи - Сасуоло 2 - 0 1.28 5.74 9.35
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Рен 0 - 1 2.59 3.18 2.81
18:00 Дижон - Монпелие 1 - 1 3.23 3.20 2.31
18:00 Тулуза - Страсбург 1 - 2 2.39 3.07 3.18
22:00 Олимпик Марсилия - Монако 1 - 1 1.81 3.80 4.10
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Мехелен 1 - 2 3.59 3.28 1.97
21:00 Оуд Хеверле Льовен - Тубиз 0 - 2 1.70 3.70 4.34
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Левадиакос - Олимпиакос 0 - 2 10.19 4.61 1.33
19:00 Панатинайкос - Ксанти 2 - 2 1.52 3.75 6.96
19:30 Астерас Триполис - ПАОК 0 - 3 3.27 2.99 2.33
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:30 Платаниас - Егиниакос 3 - 0 1.17 5.92 11.07
15:00 Аититос Спата - Ханя Кисамикос 0 - 1 4.21 3.40 1.71
15:00 Волос НФК - Панахайки 2 - 1 1.54 3.39 5.82
15:00 Докса Драма - Спарти 2 - 0 1.34 4.21 7.77
15:00 Ираклис Солун - Ерготелис 2 - 1 1.92 3.25 3.48
15:00 Караискакис Арта - Аполон Понту 0 - 2 2.00 3.00 3.55
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Бейтар Йерусалим - Ирони Кирят Шмона 0 - 0 1.83 3.17 4.00
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - Омония Никозия 2 - 1 1.47 3.88 5.72
18:00 АЕК Ларнака - Ермис Арадипоу 2 - 2 1.33 4.40 7.50
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Балзан Ютс - Биркиркара 0 - 0 2.91 3.26 2.20
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Моста ФК 1 - 1 2.24 3.18 2.83
17:00 Валета - Слима Уондърърс 2 - 0 1.77 3.07 4.51
17:00 Сенглеа Атлетик - Корми 4 - 0 2.94 3.15 2.21
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Насионал Мадейра - Белененсеш 0 - 1 2.28 3.16 3.19
19:30 Шавеш - Тондела 2 - 1 2.23 3.23 3.23
22:00 Рио Аве - Витория Сетубал 1 - 1 1.96 3.29 3.95
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Бенфика Б - Спортинг Брага Б 2 - 3 1.62 3.56 5.27
13:15 Кова Да Пиедаде - Пасош Ферейра 0 - 3 5.24 3.26 1.68
17:00 Академико Визеу - Фарензе 2 - 1 2.02 3.14 3.63
17:00 Мафра - Спортинг Ковиля 1 - 2 1.69 3.39 4.93
17:00 Порто Б - Витория Гимараеш Б 1 - 0 1.79 3.52 4.03
19:00 Академика Коимбра - Варзин 2 - 0 1.88 3.06 4.27
19:00 Ароука - Оливейрензе 0 - 0 1.73 3.40 4.55
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Доманяно 4 - 0 - - -
16:00 Либертас - Пенароса 3 - 0 - - -
16:00 Тре Фиори - Фиорентино 2 - 2 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Мурата 0 - 0 - - -
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Алмере Сити - Волендам 0 - 2 2.05 3.55 3.14
15:30 Дордрехт - Ден Бош 2 - 6 2.92 3.60 2.12
15:30 Йънг Аякс - Йънг ПСВ 2 - 2 1.38 5.11 6.00
15:30 Йънг Утрехт - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 3 2.46 3.55 2.50
15:30 Камбур - Спарта Ротердам 3 - 3 3.01 3.50 2.12
15:30 МВВ Маастрихт - Твенте 0 - 2 3.58 3.73 1.84
15:30 Рода - Го Ахед Игълс 3 - 1 2.69 3.52 2.31
15:30 Телстар - Хелмонд Спорт 1 - 1 1.64 4.00 4.31
15:30 ТОП Ос - Ваалвийк 1 - 2 1.98 3.45 3.42
15:30 ФК Айндховен - НЕК Ниймеген 3 - 2 2.90 3.67 2.11
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
11:30 МАС Таборско - Нитра 0 - 1 2.30 4.20 2.30
11:30 Пардубице - Варнсдорф 1 - 4 2.03 3.57 2.95
14:00 Хрудим - Яблонец 1 - 3 7.21 5.39 1.27
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:00 Сидни - Аделаида Юнайтед 2 - 1 1.94 3.52 3.68
11:00 Пърт Глори - Уестърн Сидни Уондърърс 4 - 3 1.56 4.23 5.13
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Малакатеко 1 - 0 1.75 3.43 4.09
21:30 Депортиво Чиантла - Санарате 2 - 0 2.22 3.02 2.98
22:30 Гуастатоя - Антигуа ГФК 1 - 2 1.64 3.38 4.73
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Сонсонате - Алианса Сан Салвадор 0 - 1 3.78 3.54 1.75
03:00 Санта Текла - Пасакина 2 - 2 1.54 3.70 4.98
23:00 Аудас Апастепеке - Исидро Метапан 0 - 2 2.12 2.88 3.39
23:00 Мунисипал Лименьо - Чалатенанго 1 - 0 2.23 2.93 3.04
23:00 ФАС Санта Ана - Фирпо Усулутан 2 - 1 1.25 4.96 8.53
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Шилонг Ладжонг - Индиан Ероус 0 - 3 2.55 2.97 2.64
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:55 Ередиано - Сан Карлос 1 - 1 1.57 3.73 4.94
19:05 Мунисипал Гресия - Картахинес 0 - 1 2.47 3.17 2.60
21:30 Перес Селедон - Кармелита 2 - 1 1.59 3.69 4.71
23:00 Сантос де Гуапилес - ЛД Алахуеленсе 1 - 3 3.40 3.37 1.94
23:35 Гуадалупе - Универсидад де Коста Рика 1 - 4 2.28 3.31 2.73
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Кавкаб Маракеш - Олимпик Сафи 1 - 2 2.05 2.80 3.91
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Монтерей - Леон 2 - 2 1.61 3.71 5.06
03:00 Крус Асул - Чивас Гуадалахара 0 - 1 1.84 3.19 4.34
03:06 Пачука - Керетаро 3 - 0 1.69 3.67 4.49
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Пумас УНАМ Мексико 2 - 1 2.39 3.10 2.86
05:00 Тихуана - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 3 3.24 3.03 2.22
20:00 Депортиво Толука - Пуебла 2 - 0 1.70 3.53 4.62
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Сан Луис - Тампико Мадеро 2 - 1 1.73 3.25 4.41
01:00 Венадос - Сакатепек 0 - 2 2.23 3.16 2.87
03:00 Потрос УАЕМ - Алебрихес де Оахака 0 - 0 2.35 2.92 2.89
03:00 Селая - Минерос де Сакатекас 0 - 0 2.79 3.14 2.29
03:00 Хуарес - Леонес Негрос де ла У. де Г. 2 - 1 1.74 3.42 4.01
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Хоукс Бей Юнайтед 5 - 2 1.71 3.80 3.75
03:00 Окланд Сити - Саутерн Юнайтед 2 - 1 1.11 8.04 12.38
03:00 Тим Уелингтън - Уейтакиър Юнайтед 1 - 2 1.15 6.77 10.13
03:00 Хамилтън Уондърърс - Тасман Юнайтед 2 - 3 1.32 5.04 6.19
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Хутикалпа - Реал Еспаня 1 - 2 2.41 3.02 2.71
23:30 Вида Ла Сейба - Олимпия Тегусигалпа 0 - 1 3.22 2.97 2.12
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Ламонтвил Голдън Ероус 1 - 1 2.02 2.76 4.13
Купа на Азия Купа на Азия Рез. 1 X 2
13:00 Северна Корея - Катар 0 - 6 5.97 4.09 1.49
15:30 Оман - Япония 0 - 1 7.26 3.87 1.46
18:00 Туркменистан - Узбекистан 0 - 4 7.50 3.70 1.48
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:00 Америка де Кали (Кол) - Санта Фе Богота (Кол) 0 - 1 3.80 3.20 1.90
10:00 Коняспор (Тур) - Истанбулспор (Тур) 1 - 0 - - -
13:00 РБ Лайпциг (Гер) - Волфсбергер (Авс) 1 - 0 1.11 8.50 10.58
13:00 Рубин Казан (Рус) - Диошдьор (Унг) 2 - 0 - - -
14:00 Сивасспор (Тур) - Сепси Сфънту Георге (Рум) 2 - 1 - - -
15:30 Хановер 96 (Гер) - Хераклес (Хол) 4 - 1 1.76 3.68 3.77
16:00 Удинезе (Ита) - Падуа (Ита) 1 - 0 1.36 4.75 5.90
16:00 Фрозиноне (Ита) - Паганезе (Ита) 3 - 0 1.12 7.00 15.00
16:30 Андерлехт (Бел) - Хайденхайм (Гер) 1 - 2 1.80 3.67 3.62
21:30 Коринтианс SP (Бра) - Сантос SP (Бра) 1 - 1 2.26 3.16 2.88

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.03.2019 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане