Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 18 мача

Аякс 86 вкарани гола в 24 мача - 3.58 на мач

Рудар Плевля 14 равенства от 23 мача

Сармиенто Хунин като гост само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач

Сфаксиен Сфакс няма загуба от 16 мача

Ламонтвил Голдън Ероус като гост 8 равенства от 12 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Бока Хуниорс - Депортес Толима 00:15 на живо
MAX Sport 3
Палмейрас SP - Мелгар Арекипа 00:15 на живо
MAX Sport 2
Аякс - Цволе
19:30 на живо
bTV Action
Байерн Мюнхен - Ливърпул
22:00 на живо
Ring.BG
Барселона - Лион
22:00 на живо

Мачове за сряда, 13 март, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Осминафинали Рез. 1 X 2
22:00 Байерн Мюнхен (Гер) - Ливърпул (Анг)** (0 - 0) 1 - 3 2.13 3.54 3.45
22:00 Барселона (Исп)** - Лион (Фра) (0 - 0) 5 - 1 1.21 7.29 12.72
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бирмингам - Милуол 0 - 2 2.13 3.23 3.70
21:45 Дарби Каунти - Сток Сити 0 - 0 2.46 3.10 3.12
21:45 Куинс Парк Рейнджърс - Родъръм Юнайтед 1 - 2 1.85 3.48 4.51
21:45 Мидълзбро - Престън 1 - 2 2.03 3.27 4.03
21:45 Норич - Хъл Сити 3 - 2 1.55 4.29 5.85
21:45 Нотингам Форест - Астън Вила 1 - 3 2.61 3.37 2.71
22:00 Уест Бромич - Суонзи 3 - 0 1.84 3.64 4.37
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Зоненхоф Гроссашпах - Веен Висбаден 2 - 3 4.19 3.58 1.78
20:00 Кайзерслаутерн - Айнтрахт Брауншвайг 0 - 0 2.25 3.22 3.12
20:00 Карл Цайс Йена - Шпортфройнде Лоте 1 - 1 2.71 3.01 2.67
20:00 Карлсруе - Аален 0 - 3 1.52 4.00 5.86
20:00 Халешер - Енерги Котбус 2 - 3 1.66 3.63 4.93
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
21:30 Витербезе - Пиза 3 - 2 2.51 2.87 2.71
21:30 Виченца Виртус - Монца 1912 0 - 1 2.24 2.98 2.98
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
18:00 КФ Тирана - Лачи 3 - 0 2.50 2.90 2.65
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина Рез. 1 X 2
17:00 Жрински Мостар - ФК Сараево** (0 - 1) 0 - 1 2.26 3.05 2.97
19:00 Борац Баня Лука - Широки Брег** (1 - 2) 0 - 1 2.76 2.97 2.41
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:00 Колдинг - Мидтиланд 0 - 2 15.14 7.56 1.13
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:00 Валур Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер 6 - 0 1.14 7.45 10.25
22:00 Грота Селтярнарнес - ФХ Хафнарфьордур 1 - 7 7.07 5.20 1.30
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Биркиркара - Хамрун Спартанс 0 - 1 2.12 3.24 2.95
19:00 Пиета Хотспърс - Флориана 0 - 2 5.75 4.13 1.43
21:00 Балзан Ютс - Гзира Юнайтед 0 - 0 3.14 3.31 2.01
21:15 Моста ФК - Валета 0 - 1 10.31 6.20 1.18
Полша - Купа на Полша Полша - Купа на Полша Рез. 1 X 2
19:00 Раков Ченстохова** - Легия Варшава 1 - 1 3.15 3.22 2.21
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
16:00 Кошице - Спартак Търнава** 0 - 0 4.24 3.77 1.65
18:00 Земплин Михаловце - Попрад 2 - 1 1.49 4.09 5.30
Сърбия - Купа на Сърбия Сърбия - Купа на Сърбия Рез. 1 X 2
15:00 Спартак Суботица - Младост Лучани 1 - 2 4.10 3.86 1.66
16:30 Напредак Крушевац - Партизан Белград 0 - 4 7.68 3.97 1.38
18:00 Раднички Ниш - Войводина Нови Сад 2 - 1 1.21 5.21 11.64
19:00 Цървена Звезда Белград - Радник Сурдулица 2 - 1 1.03 9.86 32.32
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
19:00 Ференцварош - МОЛ Види 1 - 2 1.81 3.28 4.08
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Аякс - Цволе 2 - 1 1.05 13.56 27.49
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Титоград Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 1 2.85 2.90 2.28
16:00 Будучност Подгорица - Петровац 3 - 0 1.50 3.70 5.44
16:00 Зета Голубовци - Гарбал Радановичи 1 - 0 1.91 3.06 3.78
16:00 Искра Даниловград - Морнар Бар 1 - 1 1.22 5.90 8.15
16:00 Рудар Плевля - Ловчен Цетине 2 - 1 2.19 2.96 3.12
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:40 Индепендиенте Ривадавия - Сармиенто Хунин 0 - 0 2.81 2.76 2.58
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
22:00 Депортиво Пасто - Америка де Кали 0 - 2 1.75 3.40 4.24
22:00 Леонес - Енвигадо 0 - 0 2.58 2.90 2.72
22:00 Форталеса - Мильонариос Богота 0 - 1 4.26 3.55 1.72
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 РСБ Беркан - Раджа Казабланка 3 - 7 2.25 2.84 3.23
20:00 ИР Танжер - ХУСА Агадир 1 - 0 2.06 2.90 3.60
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Пумас УНАМ Мексико - Дорадос де Синалоа 3 - 0 1.60 3.59 5.12
05:05 Монаркас Морелия - Тихуана 0 - 1 2.29 3.21 2.84
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Есперанс де Тунис - Сфаксиен Сфакс 2 - 1 1.65 3.30 4.77
15:30 Монастир - Етоил дю Сахел Сус 3 - 1 3.53 2.78 2.10
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Барока - Ламонтвил Голдън Ероус 0 - 1 2.40 2.75 3.14
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
12:00 Вегалта Сендай - Токио 2 - 1 3.33 3.27 2.04
12:00 Висел Кобе - Серезо Осака 0 - 0 1.99 3.23 3.52
12:00 Гамба Осака - Мацумото Ямага 2 - 1 1.98 3.29 3.47
12:00 Кашива Рейсол - Саган Тошу 0 - 1 2.03 3.24 3.38
12:00 Консадол Сапоро - В-Варен Нагазаки 0 - 0 1.86 3.22 4.00
12:00 Нагоя Грампус - Оита Тринита 2 - 1 2.07 3.24 3.30
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата 1 - 0 2.00 3.22 3.49
12:00 Шонан Белмар - Йокохама Ф-Маринос 2 - 0 3.14 3.54 2.01
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:15 Бока Хуниорс (Арж) - Депортес Толима (Кол) 3 - 0 1.38 4.27 8.77
00:15 Олимпия Асунсион (Пар) - Универсидад де... (Чил) 1 - 1 1.43 4.17 7.49
00:15 Палмейрас SP (Бра) - Мелгар Арекипа (Пер) 3 - 0 1.12 7.67 19.24
02:30 Гремио RS (Бра) - Либертад Асунсион (Пар) 0 - 1 1.40 4.19 8.26
02:30 Насионал Монтевидео (Уру) - Атлетико MG (Бра) 1 - 0 3.30 3.00 2.60
02:30 Спортинг Кристал (Пер) - Годой Крус (Арж) 1 - 1 2.12 3.22 3.44
Шампионска Лига Азия Шампионска Лига Азия Рез. 1 X 2
12:00 Кавазаки Фронтейл (Япо) - Сидни (Авл) 1 - 0 1.44 4.19 6.49
12:00 Улсан Хюндай (Кор) - Шанхай ШИПГ (Кит) 1 - 0 2.26 3.27 2.96
13:00 Бурирам Юнайтед (Тай) - Чонбук Хюндай Моторс (Кор) 1 - 0 5.23 3.86 1.57
14:00 Пекин Гуоан (Кит) - Урава Ред Даймъндс (Япо) 0 - 0 2.03 3.34 3.42
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
03:00 Сантос Лагуна (Мек) - Ню Йорк Ред Булс (Сащ) 4 - 2 1.90 3.29 3.81
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей (Мек) - Хюстън Динамо (Сащ) 1 - 0 1.35 4.47 7.93
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Сарпсборг 08 (Нор) - Рауфос (Нор) отл. - - -
14:00 Согндал (Нор) - Кристиансунд (Нор) 0 - 0 3.64 3.49 1.85
15:00 Славия Мозир (Блр) - Брюне (Нор) 0 - 0 2.00 3.60 3.00
15:30 Сарпсборг 08 (Нор) - Конгсвингер (Нор) 5 - 0 1.53 4.00 4.75
16:00 Мьондален (Нор) - Йоргрите (Шве) отл. 2.00 3.60 3.00
19:00 Санднес (Нор) - Айерсун (Нор) 3 - 0 1.78 3.86 3.58
19:30 Норбю (Шве) - Варберг БоИС (Шве) 2 - 3 2.30 3.52 2.59

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2019 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане