Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Нанси 16 равенства от 28 мача

Луфтетари като гост няма победа от 13 мача

Аполон Понту 19 загуби от 20 мача

Слиго Роувърс само загуби от 4 мача

Корк Сити само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Шамрок Роувърс само победи от 5 мача

Таршин Рейнбоус като домакин само загуби от 9 мача

Гурник Забже като гост няма победа от 13 мача

Пуща Неполомице като домакин 9 загуби от 11 мача

Фортуна Ситард като гост няма победа от 13 мача

Ал Ахли Манама като домакин няма победа от 5 мача

Дъ Стронгест Ла Пас като гост само загуби от 4 мача

Депортиво Мунисипал 4 равенства от 6 мача

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 3
Гремио RS - Интернасионал RS 02:00 на живо
MAX Sport 4
Расинг Клуб - Алианса Лима 02:00 на живо
Diema Sport
Царско Село София - Славия 17:30 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Падерборн 21:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Брентфорд
21:45 на живо
Ring.BG
Лион - Реймс
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Ейбар
22:00 на живо

Мачове за петък, 13 март, 2020 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Фулъм - Брентфорд отл. 2.72 3.24 2.65
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Солихъл Муурс - Харогейт Таун отл. 2.57 3.28 2.60
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Фортуна Дюселдорф - Падерборн отл. 1.99 3.84 3.52
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Арминия Билефелд - Оснабрюк отл. 1.57 3.88 5.67
19:30 Гройтер Фюрт - Хамбургер отл. 4.40 3.66 1.76
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Валдхоф Манхайм - Юрдинген 05 отл. 1.92 3.46 3.72
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Реал Мадрид - Ейбар отл. 1.22 6.41 12.70
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Расинг Сантандер - Луго отл. 2.12 3.02 3.85
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:30 Верона - Наполи отл. 3.49 3.38 2.12
21:45 Болоня - Ювентус отл. 4.61 3.69 1.76
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Салернитана - Пиза отл. 1.90 3.26 4.40
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Лион - Реймс отл. 1.85 3.33 4.56
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Каен отл. 2.66 3.02 2.76
21:00 Гингам - Шамоа Ниор отл. 1.57 3.73 6.00
21:00 Льо Ман - Троа отл. 3.76 3.04 2.10
21:00 Нанси - Аячо отл. 3.07 2.87 2.53
21:00 Орлеан - Гренобъл Фут 38 отл. 2.70 3.00 2.73
21:00 Париж ФК - Шатору отл. 2.04 3.04 3.97
21:00 Родес - Клермонт Фут отл. 3.22 2.89 2.39
21:00 Сошо - Шамбли отл. 2.00 2.97 4.22
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Вилфранш-Божоле - По отл. 2.50 2.84 2.89
21:00 Авранш - Ред Стар Париж отл. 2.29 2.82 3.25
21:00 Бастия-Борго - Безие отл. 1.98 3.11 3.70
21:00 Булон - Лион-Дюшер отл. 1.86 3.11 4.15
21:00 Конкарно - Тулон отл. 1.69 3.14 5.26
21:00 Кретей-Луситанос - Бурж-Перона отл. 2.59 2.91 2.73
21:00 Лавал - Дюнкерк отл. 2.59 2.88 2.76
21:00 Льо Пюи Фут 43 Оверн - Кювили-Руан отл. 2.42 2.87 2.98
21:00 Шоле - Газелек Аячо отл. 1.86 3.08 4.24
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Аустрия Виена II - Блау-Вайс Линц отл. 2.12 3.66 2.91
20:10 Грацер АК - Аустрия Лустенау отл. 2.70 3.53 2.28
20:10 Джуниърс ОО - Вакер Инсбрук отл. 2.43 3.54 2.52
20:10 Рийд - Лафниц отл. 1.60 3.98 4.72
20:10 Флоридсдорфер АК - Форвартс Щайр отл. 2.11 3.55 2.98
20:10 Хорн - Лиферинг Залцбург отл. 2.79 3.54 2.22
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Билис Балш - КФ Тирана отл. - - -
15:00 Кукеси - Луфтетари отл. - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 ФК Ереван - Гандзасар Капан 0 - 3 - - -
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Царско Село София - Славия отл. 3.49 3.24 1.98
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Левадиакос отл. - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Есберг - Олборг отл. 3.55 3.45 2.04
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Виборг - Скиве отл. 1.54 4.10 5.44
20:00 Фремад Амагер - Колдинг отл. 2.07 3.47 3.26
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Ноф Хагалил - Апоел Ум ал-Фахм отл. 2.28 3.14 2.86
15:00 Апоел Петах Тиква - Макаби Назарет отл. 1.97 3.12 3.58
15:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Афула отл. 1.86 3.21 3.80
15:00 Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Бней Лод отл. 1.85 3.26 3.78
15:00 Кфар Касем - Макаби Петах Тиква отл. 3.82 3.20 1.87
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Слиго Роувърс отл. 1.56 3.84 5.77
21:45 Корк Сити - Бохемианс отл. 4.16 3.11 1.96
21:45 Шелбърн - Уотърфорд Юнайтед отл. 2.41 3.16 2.93
22:00 Дъндолк - Сейнт Патрикс отл. 1.44 4.09 7.37
22:00 Шамрок Роувърс - Фин Харпс отл. 1.13 7.06 20.05
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Уексфорд отл. 2.75 3.33 2.33
21:45 Брей Уондърърс - Коб Рамблърс отл. 1.66 3.91 4.39
21:45 Голуей Юнайтед - Кабинтили отл. 2.27 3.29 2.92
21:45 УК Дъблин - Лонгфорд Таун отл. 3.61 3.52 1.90
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:00 Валур Рейкявик - Викингур Олафсвик отл. - - -
21:00 Грота Селтярнарнес - ХК Коупавогюр отл. 3.42 4.14 1.77
21:00 Тротур Рейкявик - Гриндавик отл. 4.05 4.50 1.59
21:15 Викингур Рейкявик - Фрам Рейкявик отл. 1.05 10.98 18.48
22:00 Филкир Рейкявик - Кефлавик отл. 1.63 4.10 4.11
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Валмиера - Рига ФК отл. 4.78 3.81 1.58
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:30 Жалгирис Вилнюс - ФК Ритеряй отл. 1.58 3.82 4.62
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Таршин Рейнбоус - Валета отл. 11.46 6.50 1.16
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 ЛКС Лодз - Гурник Забже отл. 2.64 3.22 2.61
21:30 Шльонск Вроцлав - Раков Ченстохова отл. 2.33 3.22 3.02
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Миедж Легница - Стал Мелец отл. 2.64 3.24 2.48
19:00 Пуща Неполомице - Хойничанка Хойнице отл. 2.01 3.31 3.46
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Рио Аве - Пасош Ферейра отл. 1.56 3.74 6.24
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
22:00 Фейрензе - Пенафиел отл. 1.52 3.71 6.11
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Виторул Констанца - Политехника Яш отл. 1.61 3.67 5.48
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ахмат Грозни - Динамо Москва 2 - 3 2.81 3.07 2.62
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браво Любляна - Триглав отл. 1.90 3.42 3.45
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Анкарагуджу - Ризеспор 2 - 1 2.31 3.24 3.04
19:00 Касъмпаша - Гьозтепе 2 - 0 2.43 3.41 2.77
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Карнарвън Таун - Дъ Ню Сейнтс отл. 6.97 5.28 1.31
21:45 Конас Кий - Нютаун отл. 1.32 4.77 7.91
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Абъристуит Таун - Кармартън Таун отл. 2.19 3.72 2.73
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 АДО Ден Хааг - Фортуна Ситард отл. 2.35 3.43 2.90
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Алмере Сити - Йънг Утрехт отл. 1.49 4.32 5.42
21:00 Де Граафшап - Хелмонд Спорт отл. 1.12 7.45 16.26
21:00 Дордрехт - Йънг АЗ Алкмаар отл. 2.29 3.68 2.65
21:00 Камбур - НАК Бреда отл. 1.75 3.78 4.04
21:00 МВВ Маастрихт - ФК Айндховен отл. 2.13 3.46 3.08
21:00 НЕК Ниймеген - Волендам отл. 2.07 3.67 3.00
21:00 Рода - Телстар отл. 2.98 3.68 2.08
21:00 ТОП Ос - Ден Бош отл. 3.26 3.59 1.98
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Локомотив Загреб - Осиек отл. 2.62 3.23 2.56
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Яблонец - Фастав Злин отл. 1.45 4.34 6.28
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Витковице - Виктория Жижков отл. 3.78 3.45 1.80
19:00 Усти над Лабем - Збройовка Бърно отл. 2.66 3.32 2.32
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Мъдъруел - Абърдийн отл. 2.69 3.17 2.65
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Куин ъф Саут - Еър Юнайтед отл. 2.94 3.27 2.31
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Бризбейн Роар - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 0 1.44 4.57 6.30
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Ал Ахли Манама - Ал Хид 0 - 1 4.36 3.74 1.61
15:15 Ал Хала - Ал Рифа 2 - 3 5.03 4.01 1.49
17:30 Бусайтин - Ал Наджма 0 - 2 2.36 3.19 2.66
17:45 Ал Шабаб Манама - Ал Мухарак 0 - 1 6.52 4.76 1.33
17:45 Манама Клуб - Ийст Рифа 0 - 0 2.21 3.35 2.77
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Аурора Кочабамба - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 2 3.75 3.77 1.76
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Сеара CE - Витория Салвадор BA 1 - 0 1.62 3.41 5.32
02:30 Бразил де Пелотас RS - Бруске SC 0 - 1 2.80 2.86 2.54
02:30 Васко да Гама RJ - Гояс GO 0 - 1 1.77 3.19 4.72
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
00:30 Санта Круз PE - Ботафого PB 3 - 0 2.24 3.04 3.06
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
12:00 Хайфонг - Куанг Нам 1 - 1 1.99 3.46 3.13
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Борнео ФК - Персела Ламонган 2 - 1 1.49 3.94 5.60
13:30 Персебая Сурабая - Персипура Джаяпура 3 - 4 1.59 3.79 4.58
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Рапиде Оуед Зем - Хемис Земамра 2 - 1 2.40 2.73 3.08
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Алебрихес де Оахака - Атланте Канкун 0 - 1 2.12 3.06 3.26
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:45 Аджман - Шабаб Ал-Ахли Дубай 2 - 5 5.45 4.36 1.44
15:45 Хата Клуб Дубай - Ал Васл Дубай 2 - 3 3.31 3.63 1.91
18:30 Ал Насър Дубай - Хор Факан 1 - 0 1.76 3.76 3.67
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Генерал Диаз - Спортиво Сан Лоренцо отл. 2.33 3.24 2.81
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
19:00 Академия Кантолао - Университарио де Депортес отл. 3.19 3.14 2.13
19:00 Спорт Уанкайо - Универсидад де Кахамарка отл. 1.69 3.57 4.26
19:00 Универсидад Сан Мартин - Депортиво Мунисипал отл. 2.29 3.10 2.91
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:50 Ал Хазм - Ал Файсали 2 - 2 - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Сурхан Термез - Насаф Карши 1 - 2 2.27 3.30 2.74
15:15 АГМК Алмалик - Буньодкор Ташкент 2 - 0 2.83 3.24 2.27
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Насионал Монтевидео (Уру) - Естудиантес де... (Вен) 1 - 0 1.22 6.25 13.00
02:00 Гремио RS (Бра) - Интернасионал RS (Бра) 0 - 0 2.10 2.99 3.84
02:00 Расинг Клуб (Арж) - Алианса Лима (Пер) 1 - 0 1.16 6.59 16.71
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
04:30 Лос Анджелис ФК (Сащ) - Крус Асул (Мек) отл. 2.00 3.59 3.24
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Волеренга Осло (Нор) - Од БК (Нор) отл. 2.15 3.99 2.52
14:00 Стрьомгодсет (Нор) - Стабек (Нор) отл. 2.10 3.75 2.72
15:00 Гнистан Хелзинки (Фин) - ИФК Мариехамн (Фин) отл. 4.47 4.19 1.54
15:00 Йостерс (Шве) - Халмстад (Шве) 2 - 0 2.60 3.60 2.20
15:30 Сириус (Шве) - Браге (Шве) 1 - 1 1.72 3.75 3.77
16:00 Санкт Гален (Швц) - Вил (Швц) 4 - 1 1.23 5.55 8.90
20:00 Ескилсмине (Шве) - Лунд (Шве) отл. 2.19 4.00 2.46
20:00 Санднес (Нор) - Викинг Ставангер (Нор) отл. - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане