Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
       
Топ факти за деня

Торпедо Минск само 3 вкарани гола в 14 мача - 0.21 на мач

Неман като домакин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

БАТЕ Борисов само 5 получени гола в 14 мача - 0.36 на мач

Актобе като домакин 6 загуби от 8 мача

ВПС Вааса няма победа от 14 мача

Хака като домакин само победи от 6 мача

МП Микели няма загуба от 11 мача

Клуби-04 Хелзинки като гост 4 равенства от 5 мача

Гнистан Хелзинки като гост само победи от 5 мача

Йостерс 8 равенства от 13 мача

Авай SC няма победа от 9 мача

Фигуерензе SC като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Лувердензе MT 7 равенства от 11 мача

Сао Жозе RS като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Ханой ФК като домакин само победи от 6 мача

Тиендзин Тианхай като домакин няма победа от 8 мача

Джохор Дарул Такзим няма загуба от 19 мача

Йънг Лайънс като домакин 5 загуби от 6 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
Diema Sport
Лудогорец Разград - Царско Село София 21:00 на живо

Мачове за събота, 13 юли, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:30 Индия - Северна Корея 2 - 5 1.74 4.02 3.70
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Торпедо Минск - Гомел 1 - 2 3.79 3.23 1.90
18:45 Неман - ФК Слуцк 0 - 0 1.83 3.33 3.91
20:45 БАТЕ Борисов - Торпедо Жодино 4 - 1 1.60 3.57 5.03
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
21:00 Лудогорец Разград - Царско Село София 2 - 0 1.17 6.33 11.76
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
22:00 Слиго Роувърс - Уотърфорд Юнайтед 0 - 0 2.23 3.26 3.12
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Атлон Таун 2 - 1 2.26 3.40 2.85
21:30 Лонгфорд Таун - Дрогеда Юнайтед 2 - 1 2.16 3.29 3.10
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - ФХ Хафнарфьордур 1 - 2 4.88 3.90 1.60
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Жетису Талдикорган - Иртиш Павлодар 4 - 0 1.98 3.15 3.44
18:00 Актобе - Шахтьор Караганди 2 - 2 3.16 3.18 2.06
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Розенборг - Викинг Ставангер 5 - 1 1.54 4.07 5.76
22:00 Бодо Глимт - Ранхайм 5 - 1 1.51 4.07 6.36
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Айерсун - Братвог 5 - 0 1.44 4.30 5.55
17:00 Квик Халден - Хьодд 7 - 1 1.73 3.71 3.83
17:00 Нардо - Мос 4 - 0 2.04 3.58 2.95
17:00 Сола - Фредрикстад 1 - 2 6.44 4.85 1.34
Полша - Суперкупа Полша - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:30 Пяст Гливице - Лехия Гданск 1 - 3 2.56 3.16 2.73
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Астра Гюргево - Ботошани 2 - 2 2.19 3.06 3.41
21:00 Клуж - Политехника Яш 1 - 1 1.56 3.44 6.89
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Урал Свердловска област - ФК Уфа 3 - 2 2.04 3.08 3.91
19:00 Спартак Москва - ПФК Сочи 1 - 0 1.39 4.54 7.49
21:30 ФК Ростов - ФК Оренбург 2 - 1 1.78 3.21 5.26
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Спартак Москва 2 - СКА-Хабаровск 2 - 2 1.92 3.29 3.68
15:00 Том Томск - ФК Армавир 2 - 0 1.60 3.52 5.24
17:00 Факел Воронеж - Чайка Песчанокопское 0 - 0 2.16 2.96 3.25
17:00 ФК Химки - Авангард Курск 3 - 0 1.99 3.06 3.61
17:00 Шинник Ярославл - Мордовия Саранск 1 - 0 1.78 3.22 4.38
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - ФК Нижни Новгород 1 - 1 4.54 3.34 1.71
18:00 Ротор Волгоград - Текстилщик Иваново 3 - 2 1.52 3.75 5.67
18:00 ФК Краснодар-2 - Луч Владивосток 1 - 2 2.04 3.20 3.32
18:00 Чертаново Москва - Енисей Красноярск 2 - 1 3.17 3.07 2.15
19:24 Торпедо Москва - Балтика Калининград 2 - 0 2.04 3.09 3.45
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Табор Сежана - Алуминий Кидричево 0 - 2 2.31 3.26 2.80
21:15 Марибор - Триглав 1 - 2 1.21 5.61 9.69
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
13:00 Хонка - ХИФК Хелзинки 3 - 0 1.59 3.60 6.11
17:00 Сейняйоен ЯК - ВПС Вааса 1 - 0 1.78 3.21 4.95
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - ТПВ Тампере 3 - 1 2.17 3.29 3.11
17:00 КТП Котка - Каяани 0 - 2 1.62 3.90 4.71
17:00 МуСа Пори - МИПА 4 - 0 1.68 3.80 4.33
17:00 ТПС Турку - АС Оулу 1 - 0 1.79 3.40 4.26
17:00 Хака - Яро 2 - 0 1.65 3.86 4.37
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 МП Микели - Викингит Хелзинки 1 - 1 1.44 4.31 5.04
17:00 ПЕПО Лапеенранта - Клуби-04 Хелзинки 4 - 0 2.22 3.41 2.69
17:00 Рейпас Лахти - ВЯС Вантаа 1 - 0 1.72 3.81 3.69
17:00 Судет - МиПК Микели 0 - 4 3.86 3.70 1.71
17:00 ЯПС Ярвенпяя - НЯС Нурмиярви 5 - 0 1.42 4.27 5.52
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ЕПС Еспоо - Гнистан Хелзинки 0 - 1 11.15 6.15 1.16
17:00 Илвес Тампере 2 - Гранкула ИФК 3 - 1 1.57 4.13 4.25
18:30 КяПа Хелзинки - ФК Еспоо 2 - 1 3.18 3.70 1.89
Хърватска - Суперкупа Хърватска - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Загреб - Риека 1 - 0 1.77 3.48 4.36
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баник Острава - Слован Либерец 1 - 2 2.12 3.11 3.55
18:00 Прибрам - Теплице 1 - 1 2.45 3.22 2.77
20:30 Виктория Пилзен - Сигма Оломоуц 3 - 1 1.33 4.65 9.18
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 АИК Стокхолм - Елфсборг 3 - 0 1.75 3.47 4.99
17:00 Фалкенберг - ИФК Гьотеборг 1 - 1 3.81 3.48 1.95
19:00 АФК Ескилстюна - Калмар 3 - 1 3.68 3.03 2.16
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоргрите - Йостерс 2 - 0 2.05 3.25 3.52
17:00 Трелеборг - Сирианска Сьодертале 1 - 2 1.64 3.84 4.83
17:00 Фрей Тебю - Мялби 1 - 2 3.02 3.48 2.17
19:00 Браге - Бромапойкарна 3 - 1 2.01 3.41 3.49
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Дъмбартън 0 - 1 2.85 3.49 2.24
17:00 Арброут - Елгин Сити 2 - 1 1.27 5.37 9.32
17:00 Берик Рейнджърс - Еър Юнайтед 0 - 7 9.78 5.37 1.26
17:00 Каудънбийт - Ийст Файф 2 - 0 3.64 3.64 1.87
17:00 Куин ъф Саут - Мъдъруел 0 - 3 4.44 3.70 1.71
17:00 Партик Тисъл - Еърдри 1 - 0 1.52 4.06 5.56
17:00 Питърхед - Коув Рейнджърс 2 - 1 1.62 3.86 4.83
17:00 Рейт Роувърс - Дънди ФК 0 - 3 3.56 3.55 1.92
17:00 Рос Каунти - Монтроуз 4 - 1 1.27 5.29 9.38
17:00 Стърлинг Албиън - Хибърниън** 1 - 1 13.82 6.85 1.16
17:00 Фолкърк - Ливингстън** 1 - 1 4.22 3.69 1.73
17:00 Форфар Атлетик - Брихин Сити 3 - 0 1.54 4.15 5.22
17:00 Хамилтън - Куинс парк ФК** 0 - 0 1.15 6.98 14.01
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Гремио RS - Васко да Гама RJ 2 - 1 1.57 3.63 6.14
23:00 Форталеса CE - Авай SC 2 - 0 1.82 3.26 4.51
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 КР Бразил AL - Гуарани SP 2 - 1 2.19 2.95 3.45
03:30 Понте Прета SP - Оесте SP 3 - 2 1.84 3.14 4.44
17:00 Америка MG - Фигуерензе SC 0 - 4 2.06 3.02 3.72
22:30 Атлетико GO - Вила Нова GO 2 - 0 2.13 3.06 3.42
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 АВС RN - Конфианка SE 1 - 2 2.09 3.22 3.22
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:00 Ремо PA - Лувердензе MT 2 - 2 1.57 3.31 6.32
21:00 Сао Жозе RS - Ипиранга RS 0 - 0 1.85 3.07 4.27
23:00 Жувентуд RS - Пайсанду PA 1 - 1 1.97 3.09 3.71
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Хайфонг 1 - 1 2.00 3.57 3.06
14:00 Тхан Куанг Нин - Хоанган Гялай 3 - 0 - - -
15:00 Ханой ФК - Санна Кхан Хоа 2 - 2 - - -
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Мушук Руна 3 - 1 1.78 3.52 3.84
23:00 Фуерса Амария - Емелек Гуаякил 1 - 4 5.03 3.62 1.58
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 ПСМ Макасар - Бхаянгкара ФК 2 - 1 1.57 3.55 4.82
14:30 ПСС Слеман - Персебая Сурабая 2 - 1 2.33 3.17 2.74
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Халифакс Уондърърс - Кавалри 0 - 1 3.18 3.25 2.07
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Дзянсу Сънинг - Шанхай ШИПГ 0 - 3 3.79 3.62 1.84
14:35 Пекин Ренхе - Ухан Зал 0 - 2 2.78 3.26 2.40
14:35 Тиендзин Тианхай - Шънджън ФК 2 - 2 2.25 3.24 3.06
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Атлетико Уила - Ла Екуидад Богота 3 - 2 1.91 2.98 4.49
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах - Перак 4 - 2 1.99 3.28 3.32
16:00 Куала Лумпур - Джохор Дарул Такзим 0 - 4 6.05 5.36 1.33
16:00 ПКНП ФК - Фелда Юнайтед 1 - 1 2.07 3.41 2.99
16:00 Селангор - Петалинг Джая Сити 3 - 0 1.80 3.46 3.79
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Капиата - Спортиво Лукеньо 1 - 0 2.34 3.21 2.79
02:30 Гуарани Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 1 - 3 1.54 3.70 5.48
23:00 Депортиво Сантани - Серо Портеньо 0 - 2 4.50 3.83 1.64
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Универсидад Сезар Валехо - Бинасионал 1 - 1 2.25 3.41 2.73
19:15 Спортинг Кристал - Спорт Уанкайо 3 - 0 1.42 4.41 5.85
23:30 Универсидад де Кахамарка - Универсидад Сан Мартин 0 - 2 1.36 4.58 6.97
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Ди Си Юнайтед - Ню Инглънд Революшън 2 - 2 2.07 3.61 3.20
04:00 Хюстън Динамо - Лос Анджелис ФК 1 - 3 2.18 3.81 2.86
06:00 Лос Анджелис Галакси - Сан Хосе Еърткуейкс 1 - 3 2.03 3.81 3.21
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Хоуганг Юнайтед 1 - 2 1.69 3.63 4.15
12:30 Йънг Лайънс - Бруней ДПММ 0 - 1 4.14 4.02 1.63
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Чианграй Юнайтед - Чайнат Хорнбил 1 - 0 1.49 3.92 5.27
14:00 Након Ратчасима - Ратчабури 3 - 3 1.95 3.30 3.35
15:00 Порт Банкок - Чонбури 2 - 2 1.50 4.06 4.95
16:00 Самут Пракан Сити - ПТТ Районг 0 - 3 1.43 3.98 6.11
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Серо Ларго Мело - Расинг Клуб Монтевидео 3 - 0 2.12 3.22 3.06
21:00 Серо Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 0 - 2 2.74 3.26 2.27
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Данубио Монтевидео 2 - 2 2.60 3.23 2.42
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Сеул 0 - 2 3.89 3.37 1.91
13:00 Чеджу Юнайтед - Поханг Стийлърс 1 - 1 2.29 3.27 2.99
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Мацумото Ямага - Джубило Ивата 0 - 1 2.76 3.01 2.67
13:00 Вегалта Сендай - Кашима Антлърс 0 - 4 2.83 3.32 2.39
13:00 Гамба Осака - Шимизу Ес-Пулс 1 - 0 2.11 3.54 3.15
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Урава Ред Даймъндс 3 - 1 1.96 3.50 3.59
13:00 Оита Тринита - Консадол Сапоро 2 - 1 2.66 3.35 2.51
13:00 Серезо Осака - Нагоя Грампус 3 - 0 2.24 3.35 3.04
13:30 Саган Тошу - Санфрече Хирошима 0 - 2 3.33 3.15 2.19
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Ехиме ФК 1 - 0 1.69 3.51 4.99
12:00 Мито Холихок - В-Варен Нагазаки 2 - 1 1.89 3.23 4.15
12:00 Точиги СК - Ренофа Ямагучи 2 - 1 3.39 3.31 2.08
13:00 Албирекс Ниигата - Йокохама ФК 0 - 2 2.37 3.16 2.94
13:00 Монтедио Ямагата - Киото Санга 0 - 1 2.57 3.15 2.68
13:00 Омия Ардижа - Кагошима Юнайтед 6 - 0 1.61 3.63 5.49
13:00 Рюкю - Фагиано Окаяма 0 - 2 2.84 3.34 2.32
13:00 Токушима Вортис - Кашива Рейсол 1 - 2 3.70 3.20 2.00
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Леганес (Исп) - Райо Валекано (Исп) 2 - 2 1.91 3.62 3.34
11:30 Йънг Бойс (Швц) - Кринс (Швц) 0 - 2 - - -
12:00 Тулуза (Фра) - Аячо (Фра) 1 - 0 1.43 4.41 6.01
12:00 Ягиелония Бялисток (Пол) - Атлантас Клайпеда (Лит) 3 - 0 1.41 4.63 5.54
12:30 Земплин Михаловце (Слк) - Сандеця Нови Сонч (Пол) 2 - 2 2.01 3.63 3.02
12:30 Кишварда (Унг) - Диошдьор (Унг) 0 - 1 1.99 3.53 3.23
12:30 Рио Аве (Пор) - Боавища (Пор) 3 - 0 - - -
12:30 Тондела (Пор) - Авеш (Пор) 1 - 2 2.49 3.73 2.25
13:00 Брентфорд (Анг) - Динамо Киев (Укр) 0 - 0 3.26 3.39 2.02
13:00 Варзин (Пор) - Морейрензе (Пор) 1 - 1 - - -
13:00 Вилем II (Хол) - ТОП Ос (Хол) 2 - 0 1.51 4.21 5.17
13:00 Матерсбург (Авс) - Холщайн Кил (Гер) 1 - 1 - - -
13:30 Вердер Бремен (Гер) - Дармщат 98 (Гер) 1 - 1 1.50 4.03 4.99
13:30 Шпортфройнде Лоте (Гер) - Грьонинген (Хол) 1 - 1 - - -
14:00 Байерн Мюнхен II (Гер) - Дукла Прага (Чех) 4 - 2 2.96 3.86 1.98
14:00 Зандхаузен (Гер) - Зоненхоф Гроссашпах (Гер) 4 - 3 1.51 4.06 4.98
14:00 Кортрийк (Бел) - НАК Бреда (Хол) 1 - 2 2.18 3.50 2.78
14:00 Манчестър Юнайтед (Анг) - Пърт Глори (Авл) 2 - 0 1.16 6.76 11.67
14:00 Роскилде (Дан) - Нюкьобинг (Дан) 2 - 1 2.50 3.41 2.40
15:00 Карлсруе (Гер) - Херта Берлин (Гер)** 1 - 1 - - -
15:00 Линкълн Сити (Анг) - Шефилд Уензди (Анг) 1 - 3 2.80 3.57 2.12
15:00 Лиферинг Залцбург (Авс) - Брайтън (Анг) 2 - 5 7.18 5.15 1.29
15:00 Пройсен Мюнстер (Гер) - Хераклес (Хол) 1 - 3 3.14 3.64 1.96
15:00 Хееренвеен (Хол) - Волендам (Хол) 1 - 4 1.95 3.91 3.01
15:30 Дуисбург (Гер)** - Сток Сити (Анг) 1 - 1 3.08 3.57 2.06
16:00 Аугсбург (Гер) - Гройтер Фюрт (Гер) 1 - 0 - - -
16:00 Байер Леверкузен (Гер) - Фортуна Ситард (Хол) 0 - 1 1.61 3.84 4.39
16:00 Блау-Вайс Линц (Авс) - Унион Берлин (Гер) 0 - 3 5.39 4.19 1.46
16:00 ВШГ Сваровски Тирол (Авс) - Инголщат (Гер) 0 - 0 2.51 3.71 2.31
16:00 Заглембие Любин (Пол) - Миедж Легница (Пол) 1 - 0 1.55 3.80 4.70
16:00 Йънг Бойс (Швц) - Кристъл Палас (Анг) 2 - 0 2.18 3.54 2.79
16:00 Кикерс Офенбах (Гер) - Уимбълдън (Анг) 3 - 2 2.95 3.60 2.00
16:00 Сейнт Патрикс (Ирл) - Челси (Анг) 0 - 4 24.97 10.60 1.04
16:00 Ханза Рощок (Гер) - Хановер 96 (Гер) 0 - 0 4.46 4.01 1.57
16:30 Волфсбург (Гер) - ВВВ Венло (Хол) 2 - 2 1.33 5.05 6.51
16:30 ЛАСК Линц (Авс) - Хайденхайм (Гер) 1 - 1 2.30 3.61 2.56
16:30 Хофенхайм (Гер) - Айнтрахт Брауншвайг (Гер) 3 - 0 1.37 4.88 6.20
17:00 Барнет (Анг) - Уикъмб (Анг) 1 - 1 3.08 3.47 2.04
17:00 Гайзли (Анг) - Скънторп (Анг) 0 - 2 5.92 4.31 1.42
17:00 Кидерминстър Хариърс (Анг) - Бристол Роувърс (Анг) 1 - 1 5.70 4.38 1.43
17:00 Кроули Таун (Анг) - Суонзи (Анг) 2 - 3 5.55 4.18 1.46
17:00 Мейдстоун Юнайтед (Анг) - Бромли (Анг) 0 - 2 2.78 3.49 2.19
17:00 Олтринкам (Анг) - Крю Александра (Анг) 0 - 6 3.80 4.00 1.65
17:00 Олфритън Таун (Анг) - Мансфийлд Таун (Анг) 0 - 1 5.38 4.24 1.46
17:00 Селтик (Шот) - Рен (Фра) 0 - 0 1.94 3.43 3.39
17:00 Сион (Швц) - Ксамакс (Швц) 0 - 0 2.25 3.50 2.65
17:00 Телфорд Юнайтед (Анг) - Рексъм (Анг) 0 - 2 3.28 3.74 1.88
17:00 Уелинг Юнайтед (Анг) - Чарлтън (Анг) 0 - 2 5.49 4.42 1.44
17:00 Уокинг (Анг) - Оксфорд Юнайтед (Анг) 1 - 1 5.53 4.51 1.43
17:00 Файлд (Анг) - Престън (Анг) 0 - 4 6.26 5.13 1.33
17:00 Хамбургер (Гер) - Хъдърсфийлд (Анг) 0 - 1 2.35 3.54 2.52
17:30 Лион (Фра) - Сервет (Швц) 1 - 2 1.40 4.25 6.65
18:00 АЗ Алкмаар (Хол) - Телстар (Хол) 0 - 3 1.28 5.48 6.61
18:00 Анже (Фра) - Лез Ербиер (Фра) 3 - 1 1.27 5.85 7.20
18:00 Байер Леверкузен (Гер) - Ойпен (Бел) 3 - 4 - - -
18:00 Волфсбергер (Авс) - Бордо (Фра) 3 - 1 3.46 3.41 1.94
18:00 Дижон (Фра) - Оксер (Фра) 2 - 1 2.32 3.23 2.75
18:00 Металац (Сър) - Искра Даниловград (Чгр) 0 - 4 2.51 3.42 2.43
18:00 Ница (Фра) - Тун (Швц) 1 - 3 1.33 4.71 7.63
18:00 Роял Антверпен (Бел) - Валансиен (Фра) 0 - 0 1.95 3.33 3.45
18:00 Санкт Пьолтен (Авс) - Зноймо (Чех) 3 - 0 3.58 3.90 1.75
18:00 Фенербахче (Тур) - Болуспор (Тур) 2 - 0 1.69 3.78 4.09
18:00 Шамбли (Фра) - Дюнкерк (Фра) 0 - 0 1.73 3.61 4.12
18:30 Каен (Фра) - Льо Авър (Фра) 2 - 0 2.31 3.40 2.70
18:30 Наполи (Ита) - Беневенто (Ита) 1 - 2 1.35 4.91 6.59
18:30 Стандарт Лиеж (Бел) - Страсбург (Фра) 0 - 2 1.87 3.49 3.50
19:00 Клермонт Фут (Фра) - Сент Етиен (Фра) 1 - 1 6.45 4.75 1.35
19:00 Лавал (Фра) - Шоле (Фра) 3 - 0 2.20 3.30 2.80
19:00 Лил (Фра) - Реймс (Фра) 1 - 1 1.92 3.43 3.43
19:00 Лозана Спорт (Швц) - Монако (Фра) 2 - 1 5.52 4.37 1.48
19:00 Лориен (Фра) - Гингам (Фра) 1 - 3 2.60 3.39 2.37
19:00 Орлеан (Фра) - Шатору (Фра) 2 - 0 2.20 3.36 2.86
19:00 Партизан Белград (Сър) - Пакш (Унг) 2 - 2 1.48 4.15 5.30
19:00 Подбескидзе (Пол) - Олимпия Груджьондз (Пол) 2 - 2 2.01 3.57 3.04
19:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Форвартс Щайр (Авс) 4 - 0 - - -
19:00 Сеница (Слк) - Простейов (Чех) 2 - 1 1.41 4.72 5.51
19:00 Сент Трюиден (Бел) - КАА Гент (Бел) 4 - 2 3.77 3.79 1.73
19:00 Слован Братислава (Слк) - Хартберг (Авс) 4 - 0 3.18 3.47 1.99
19:30 Серкъл Брюж (Бел) - Ланс (Фра) 1 - 1 2.87 3.51 2.15
20:00 Виляреал (Исп) - Уест Бромич (Анг) 3 - 0 1.62 3.84 4.49
20:00 Витория Сетубал (Пор)** - Бирмингам (Анг) 2 - 2 2.45 3.37 2.52
20:00 Зулте Варегем (Бел) - Локерен (Бел) 2 - 2 1.73 3.85 3.84
20:00 МВВ Маастрихт (Хол) - Ломел (Бел) 1 - 1 2.09 3.52 2.90
20:00 Остенде (Бел) - Роял Ексел Мускрон (Бел) 0 - 4 2.54 3.66 2.35
20:00 Санкт Гален (Швц) - Спортинг Лисабон (Пор) 2 - 2 3.80 3.79 1.74
20:00 Хееренвеен (Хол) - Мехелен (Бел) 2 - 2 2.01 3.71 2.91
20:30 Вестерло (Бел) - ФК Айндховен (Хол) 5 - 1 1.91 3.63 3.23
21:00 Атромитос (Гър) - Нотингам Форест (Анг) 0 - 3 2.90 3.44 2.14
21:00 Портимонензе (Пор) - Спортинг Брага (Пор) 0 - 1 4.10 3.74 1.69
21:00 Похроние Долна Жданя (Слк) - Дукла Банска... (Слк) 4 - 1 1.41 4.52 5.69
21:15 Базел (Швц) - Щутгарт (Гер) 2 - 3 1.78 3.87 3.57
21:30 ЛКС Лодз (Пол) - Корона Келце (Пол) 3 - 0 2.37 3.42 2.60
22:00 Севиля (Исп) - Рединг (Анг) 2 - 1 1.34 4.96 6.69
22:15 Академика Коимбра (Пор) - Бенфика (Пор) 0 - 8 13.46 6.92 1.13

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2019 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане