Шампионска Лига Осминафинали
21:45
Порто (Пор)
0 - 5
Ливърпул (Анг)
3.173.382.30
21:45
Реал Мадрид (Исп)
3 - 1
Пари Сен Жермен (Фра)
2.273.653.04
Германия - Трета Лига
20:00
Оснабрюк
0 - 0
Карлсруе
2.473.142.75
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
13:30
Унион Адарве
1 - 1
Валядолид Промесас
1.613.604.86
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
19:00
Осасуна Б
0 - 1
Баракалдо
2.902.982.34
Италия - Серия С - Група В
15:30
Судтирол
1 - 0
Порденоне
2.332.932.95
Италия - Купа на Италия - Серия С
17:30
**Витербезе
1 - 1
Паганезе
1.533.585.32
20:30
Алесандрия
1 - 0
Ренате
1.993.083.43
Албания - Купа на Албания
15:00
Кукеси
1 - 0
КФ Тирана
1.483.706.00
15:00
Луфтетари
0 - 1
Лачи
1.953.153.60
18:00
Партизани Тирана
2 - 1
Фламуртари
2.352.902.95
18:00
Скендербеу Корча
3 - 0
Теута
1.304.309.50
Гибралтар - Национална Лига
21:30
Линкс
0 - 5
Монс Калпе
---
Кипър - Купа на Кипър
17:00
Арис Лимасол
1 - 2
АЕК Ларнака
12.486.301.16
17:00
Омония Никозия
2 - 3
Докса Катокопия
1.265.238.63
18:00
Отелос Атиену
1 - 0
Аполон Лимасол
14.236.881.13
19:00
Олимпиакос Никозия
3 - 3
Неа Саламина
3.883.411.80
Северна Македония - Първа Лига
15:00
Победа Прилеп
1 - 1
Пелистер Битоля
2.003.483.06
15:00
Работнички Скопие
0 - 0
Ренова Джепчище
1.404.216.16
15:00
Силекс Кратово
отл.
ФК Скопие
1.363.848.63
15:00
Шкендия 79 Тетово
1 - 1
Вардар Скопие
1.673.963.83
15:00
Шкупи Скопие
5 - 2
АП Брера Струмица
1.813.383.78
Гватемала - Лига Насионал Клаусура
20:00
Сикинала
0 - 0
Петапа
2.533.062.54
23:00
Антигуа ГФК
3 - 2
Мунисипал
1.903.103.71
23:00
Малакатеко
3 - 3
Санарате
---
23:45
Гуастатоя
1 - 2
Сучитепекес
---
Египет - Висша Лига
17:00
Замалек Кайро
1 - 0
Вади Дегла
1.533.416.19
19:30
Ал Итихад Александрия
2 - 1
Ел Дахлея Кайро
2.162.923.30
Индия - Супер Лига
16:30
НортИйст Юнайтед
0 - 1
Одиша
2.153.203.17
Индия - И-Лига
10:30
НЕРОКА Имфал
1 - 0
Чърчил Брадърс Гоа
1.703.264.84
Индонезия - Други
13:30
Бали Юнайтед
1 - 0
Сривиджая Палембанг
1.903.493.27
Колумбия - Примера А Апертура
01:00
Рионегро
0 - 0
Атлетико Уила
2.292.753.29
03:00
Депортес Толима
3 - 1
Алианса Валедупар
1.533.575.90
23:00
Леонес
0 - 0
Хагуарес де Кордоба
2.602.992.65
23:00
Хуниор Баранкиля
отл.
Енвигадо
---
Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура
22:30
Универсидад де Коста Рика
1 - 2
Мунисипал Гресия
2.193.212.98
23:00
Гуадалупе
0 - 0
Перес Селедон
2.173.193.01
23:00
Лимон
3 - 2
Депортиво Саприса
3.913.361.81
Кувейт - Висша Лига
15:50
Кувейт СК
2 - 3
Ал Джахра
1.235.348.08
18:10
Казма Кувейт
0 - 0
Ал Араби Кувейт
2.593.352.32
Мароко - Първа Дивизия
17:00
Раджа Казабланка
4 - 3
Олимпик Курибга
1.453.776.17
17:00
Шабаб Атлас Хенифра
3 - 3
Дифаа ел Джадида
3.082.822.30
19:00
ИР Танжер
2 - 1
РСБ Беркан
2.072.803.68
19:00
ФУС Рабат
2 - 4
Видад Казабланка
2.692.742.67
Мексико - Лига МХ Клаусура
03:00
Атлас Гуадалахара
1 - 1
Некакса Агуаскалиентес
2.573.142.61
04:30
Лобос БУАП Пуебла
0 - 0
Тигрес УАНЛ Монтерей
3.293.272.06
04:45
Америка Мексико
4 - 1
Атлетико Морелия
1.733.504.33
Мексико - Лига де Експансион МХ Клаусура
04:00
Венадос
0 - 0
Селая
2.253.192.83
04:00
Мурсиелагос
2 - 1
Потрос УАЕМ
2.203.043.07
04:30
Канкун
1 - 1
Корекаминос УАТ
2.033.193.29
05:36
Симаронес де Сонора
0 - 1
Минерос де Сакатекас
2.433.082.67
Хондурас - Национална Лига Клаусура
23:00
Маратон Сан Педро
2 - 2
Вида Ла Сейба
1.533.625.44
23:00
Реал Сосиедад Токоа
2 - 0
Реал Еспаня
2.203.022.97
Южна Африка - Недбанк Къп
19:30
Платинум Старс
0 - 1
Барока
2.602.902.61
Други Международни Турнири
14:45
Джохор Дарул Такзим (Маз)
3 - 0
Персия Джакарта (Идн)
1.384.625.82
Копа Либертадорес Квалификации
02:30
Сантяго Уондърърс (Чил)
1 - 2
Санта Фе Богота (Кол)
3.412.852.30
Копа Судамерикана
00:15
Спортиво Лукеньо (Пар)
2 - 0
Депортиво Куенка (Екв)
1.603.525.57
00:15
Универсидад де Кахамарка (Пер)
2 - 0
Рампла Хуниорс (Уру)
2.492.892.94
02:30
Замора Баринас (Вен)
0 - 2
Колон Санта Фе (Арж)
3.092.872.39
Шампионска Лига Азия
10:30
Сидни (Авл)
0 - 2
Сувон Самсунг Блюуингс (Кор)
1.873.423.76
11:00
Гуанджоу ФК (Кит)
1 - 1
Бурирам Юнайтед (Тай)
1.186.1911.12
12:00
Кашима Антлърс (Япо)
1 - 1
Шанхай Шенхуа (Кит)
1.533.945.25
12:45
Чеджу Юнайтед (Кор)
0 - 1
Серезо Осака (Япо)
2.363.282.70
Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Молде (Нор)
1 - 0
Кристиансунд (Нор)
1.803.623.66
15:30
Урал Свердловска област (Рус)
3 - 0
Спартак Москва 2 (Рус)
1.863.533.53
16:00
Динамо Москва (Рус)
1 - 0
Зета Голубовци (Чгр)
---
*** Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.03.2024 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Топ факти за деня
» Шкендия 79 Тетово 55 вкарани гола в 18 мача - 3.06 на мач
» Сучитепекес няма победа от 6 мача
ТВ програма