Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юли '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

БАТЕ Борисов като гост 6 победи от 7 мача

ФК Витебск като домакин само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Тор Акурейри като гост 4 победи от 5 мача

Магни Гренивик 8 загуби от 10 мача

Тобол Костанай като гост 8 победи от 9 мача

Астана 15 победи от 19 мача

Фрам Ларвик няма равенство от 13 мача

Кифен 08 като гост 4 равенства от 6 мача

ХЯС Академия 9 загуби от 11 мача

ФК Еспоо няма равенство от 11 мача

Карлстад Юнайтед 42 вкарани гола в 15 мача - 2.80 на мач

Атвидаберг като гост няма победа от 8 мача

Карлскруна като домакин 5 равенства от 7 мача

Жувентуд RS 7 равенства от 13 мача

Жойнвил SC като гост нито един вкаран гол в 6 мача

Санна Кхан Хоа като домакин 5 равенства от 8 мача

СХБ Дананг като гост няма победа от 8 мача

КСК Мисисага няма победа от 7 мача

Албирекс Ниигата СИНГ само победи от 15 мача

Бурирам Юнайтед като домакин няма равенство от 11 мача

Анкета

На кое място ще завърши Лудогорец в групата си в Лига Европа?

ТВ програма
BNT1
Белгия - Англия
17:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 14 юли, 2018 Подреждане по час

Световно Първенство Световно Първенство Трето Място Рез. 1 X 2
17:00 Белгия - Англия 2 - 0 2.23 3.68 3.16
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:45 ФК Минск - Лъч Минск 3 - 1 1.90 2.99 3.97
18:45 ФК Смолевичи - БАТЕ Борисов 2 - 3 7.86 4.53 1.31
20:45 ФК Витебск - Неман 5 - 1 2.11 2.94 3.45
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Мидтиланд - Орхус 0 - 0 1.50 4.27 5.94
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Коб Рамблърс - Голуей ФК 1 - 2 3.26 3.39 2.02
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Лейкнир Рейкявик - Тор Акурейри 0 - 1 2.74 3.53 2.15
19:00 Магни Гренивик - ИР Рейкявик 0 - 1 2.20 3.51 2.72
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай 2 - 2 3.25 2.98 2.09
17:00 Акжайк - Кизилжар Петропавл 2 - 0 1.82 3.14 3.89
17:00 Астана - Шахтьор Караганди 2 - 0 1.24 4.94 8.85
18:00 Актобе - Атирау 5 - 1 1.54 3.62 5.12
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Алта - Мьолнер 3 - 0 1.64 4.20 3.74
17:00 Нюбергсунд - Фрам Ларвик 3 - 0 1.11 7.08 14.52
Полша - Суперкупа Полша - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:00 Легия Варшава - Арка Гдиня 2 - 3 1.50 3.92 6.33
Румъния - Суперкупа Румъния - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:30 Университатя Крайова - Клуж 0 - 1 3.13 3.03 2.22
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
19:00 Интер Турку - Сейняйоен ЯК 2 - 0 2.25 3.24 3.05
19:00 Кеми Кингс - Хонка 1 - 1 5.03 3.89 1.60
19:00 ХИК Хелзинки - ТПС Турку 2 - 1 1.26 5.32 9.73
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 Хака - Каяани 3 - 1 1.91 3.59 3.42
19:00 Екеняс ИФ - КПВ Кокола 1 - 0 2.86 3.00 2.42
19:00 КТП Котка - АС Оулу 1 - 0 2.65 3.34 2.40
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
15:00 КяПа Хелзинки - Кифен 08 1 - 1 2.42 3.30 2.50
15:00 МуСа Пори - ХЯС Академия 3 - 1 1.20 6.32 7.50
15:00 ФК Еспоо - Гранкула ИФК 3 - 1 2.74 3.89 2.00
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 КуФу-98 Куопио - СЯК Академия 1 - 0 2.29 3.51 2.51
15:00 ПК-37 Иисалми - ТПВ Тампере 3 - 1 4.13 4.06 1.56
15:00 Тампере Юнайтед - Вааса ИФК 1 - 1 2.00 3.63 2.90
15:00 ТП-47 Торнио - ГБК Кокола 0 - 2 5.04 4.88 1.39
15:00 ЯБК Якобстад - ОЛС Оулу 2 - 0 1.61 4.42 3.63
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бромапойкарна - Сириус 0 - 1 2.16 3.44 3.15
19:00 Далкурд - Трелеборг 2 - 2 1.65 3.68 5.27
19:00 Малмьо - Йостерсунд 1 - 1 1.73 3.76 4.47
21:00 ИФК Гьотеборг - Йоребро 2 - 0 2.15 3.48 3.18
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Карлстад Юнайтед - Арамейск-Сирианска 2 - 2 - - -
16:00 Умео ФК - Солентюна 2 - 4 1.50 3.98 5.32
17:00 Вестерос - Сирианска Сьодертале 1 - 0 2.34 3.44 2.62
17:00 Карлслундс - Рюнинге 3 - 2 2.32 3.47 2.64
19:00 Асириска Сьодертале - БК Форвард 0 - 3 1.73 4.12 3.59
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Шьовде АИК - Атвидаберг 1 - 0 1.99 3.51 3.21
17:00 Енгелхолм - Ескилсмине 1 - 0 2.52 3.54 2.40
17:00 Карлскруна - Хускварна 4 - 2 2.05 3.69 2.95
17:00 Люнгшиле - Мялби 0 - 0 2.92 3.50 2.14
17:00 Твоокерш - Оскаршхамн АИК 2 - 0 2.66 3.48 2.30
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Хамилтън 1 - 0 6.82 4.90 1.34
17:00 Брихин Сити - Питърхед** 0 - 0 2.66 3.27 2.42
17:00 Дънди Юнайтед - Арброут** 1 - 1 1.41 4.26 6.71
17:00 Еър Юнайтед - Грийнок Мортън 3 - 1 2.37 3.42 2.64
17:00 Еърдри - Ливингстън 1 - 2 6.33 4.41 1.41
17:00 Клайд - Единбург Сити** 1 - 1 1.50 4.11 5.52
17:00 Куин ъф Саут - Странрар 5 - 3 1.30 5.19 7.48
17:00 Рейт Роувърс - Каудънбийт 0 - 2 1.27 5.37 8.03
17:00 Рос Каунти - Елгин Сити 2 - 0 1.15 6.92 12.83
17:00 Сейнт Джонстън** - Ийст Файф 0 - 0 1.14 7.38 12.08
17:00 Стенхаусмюър - Партик Тисъл 0 - 2 5.25 4.27 1.49
17:00 Стърлинг Албиън - Дънди ФК 0 - 4 8.97 5.50 1.25
17:00 Фолкърк - Монтроуз 0 - 1 1.37 4.54 6.78
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Бразил де Пелотас RS - Жувентуд RS 1 - 1 2.23 2.92 3.28
02:30 Боа MG - КР Бразил AL 0 - 1 2.58 2.87 2.77
02:30 Гояс GO - Крисиума SC 2 - 1 1.74 3.26 4.64
03:30 Сентро Спортиво Алагоано AL - Сампайо Кореа MA 1 - 0 1.78 3.30 4.31
22:00 Форталеса CE - Атлетико GO 0 - 1 1.70 3.41 4.78
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 АВС RN - Конфианка SE 4 - 0 2.15 3.09 3.09
22:00 Жуазейрензе BA - Атлетико Акреано AC 4 - 0 1.97 3.16 3.54
23:00 Ремо PA - Ботафого PB 0 - 0 2.34 3.09 2.77
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Ипиранга RS - Брагантино SP 1 - 1 2.45 2.97 2.72
21:30 Томбензе MG - Операрио PR 0 - 1 2.54 2.99 2.60
22:00 Ботафого SP - Тупи MG 4 - 2 1.44 3.74 6.42
22:30 Куяба MT - Жойнвил SC 5 - 0 1.33 4.18 8.34
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Санна Кхан Хоа - Сайгон ФК 2 - 1 1.57 3.88 4.56
13:00 Хайфонг - Биндуонг 1 - 1 1.92 3.47 3.33
13:00 Хоанган Гялай - Кан Тхо 3 - 1 1.60 4.04 4.23
14:00 Хошимин Сити - СХБ Дананг 4 - 2 2.17 3.59 2.67
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
03:15 Индепендиенте дел Вале - Макара Амбато 2 - 0 2.12 3.18 3.18
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 КСК Мисисага - Сърбиан Уайт Ийгълс 2 - 6 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Келантан - Мелака Юнайтед 1 - 1 2.29 3.58 2.50
16:00 Негери Сембилан - ПКНП ФК 1 - 2 2.40 3.58 2.39
16:00 Перак - Паханг 1 - 1 2.15 3.59 2.69
16:00 ПКНС ФК - Теренггану 4 - 0 2.09 3.57 2.77
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Тампайнс Роувърс 2 - 1 1.36 4.47 6.38
12:30 Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед 3 - 0 2.43 3.14 2.61
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Чайнат Хорнбил - Чианграй Юнайтед 0 - 1 3.19 3.57 1.93
14:00 Сукотай - Нейви 2 - 2 1.44 4.23 5.38
15:00 Бурирам Юнайтед - Убон УМТ Юнайтед 2 - 1 1.14 6.20 13.03
15:00 Ратчабури - Чонбури 1 - 1 1.96 3.71 2.99
16:00 Банкок Юнайтед - ПТ Прачуап 0 - 0 1.51 4.19 4.68
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
19:30 Уачипато Талкауано - Аудакс Италяно Сантяго** (1 - 2) 1 - 2 2.03 3.34 3.23
22:30 Кобрелоа Калама - Универсидад де Чили** (1 - 2) 2 - 3 2.62 3.31 2.38
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кьонсан - Инчхън Юнайтед 3 - 0 2.02 3.30 3.36
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 3 3.74 3.34 1.90
13:00 Чуннам Драгонс - Сангжу Сангму 2 - 0 2.35 3.12 2.87
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Белененсеш (Пор) - Пасош Ферейра (Пор) 0 - 1 - - -
12:00 Ред Бул Залцбург (Авс) - Рен (Фра) 3 - 0 2.31 3.44 2.64
12:00 Фейрензе (Пор) - ФАР Рабат (Мар) отл. 1.80 3.55 3.75
12:30 Витория Гимараеш (Пор) - Тондела (Пор) 1 - 0 2.26 3.43 2.72
12:30 Шавеш (Пор) - Рио Аве (Пор) 1 - 2 - - -
14:00 Вакер Инсбрук (Авс) - Инголщат (Гер) 0 - 2 4.50 4.00 1.55
14:00 Карлсруе (Гер) - Брентфорд (Анг) 2 - 1 - - -
15:00 Аугсбург (Гер) - Вюрцбургер Кикерс (Гер) 2 - 0 1.17 7.04 9.26
15:00 Бристъл Сити (Анг) - Шросбъри Таун (Анг) 1 - 1 1.40 4.33 6.00
15:00 Санкт Гален (Швц) - Брайтън (Анг) 1 - 1 3.38 3.72 1.79
15:00 Цволе (Хол) - Екселсиор (Хол) 5 - 0 1.92 3.61 3.21
15:00 Цюрих (Швц) - Атромитос (Гър) 0 - 0 2.01 3.61 3.02
15:30 Рединг (Анг) - Фулъм (Анг) 0 - 0 3.52 3.62 1.83
15:30 Хераклес (Хол) - Еммен (Хол) 1 - 0 1.57 4.00 4.33
16:00 Йънг Бойс (Швц) - Уулвърхямптън (Анг) 0 - 4 2.39 3.48 2.39
16:00 ПСВ Айндховен (Хол) - Ксамакс (Швц) 1 - 1 1.50 4.00 5.00
17:00 АЗ Алкмаар (Хол) - Локерен (Бел) 2 - 0 1.71 3.48 3.96
17:00 Акрингтън Стенли (Анг) - Хъдърсфийлд (Анг) 3 - 0 5.87 4.08 1.45
17:00 Боръм Ууд (Анг) - Арсенал (Анг) 0 - 8 6.30 5.41 1.31
17:00 Брейнтри Таун (Анг) - Ипсуич (Анг) 2 - 0 5.03 4.56 1.45
17:00 Бъри (Анг) - Ливърпул (Анг) 0 - 0 9.44 7.22 1.16
17:00 Куинс Парк Рейнджърс (Анг) - Уимбълдън (Анг) 1 - 0 - - -
17:00 НАК Бреда (Хол) - Спарта Ротердам (Хол) 1 - 3 1.90 3.75 3.10
17:00 Нотс Каунти (Анг) - Дарби Каунти (Анг) 1 - 4 3.16 3.41 2.01
17:00 Порт Вейл (Анг) - Блекбърн (Анг) 1 - 1 3.28 3.81 1.84
17:00 Селтик (Шот) - Стандарт Лиеж (Бел) 4 - 1 1.84 3.52 3.56
17:00 Суиндън (Анг) - Уест Бромич (Анг) 1 - 3 - - -
17:00 Транмиър Роувърс (Анг) - Уигън (Анг) 1 - 2 5.03 5.02 1.41
17:00 Уикъмб (Анг) - Уест Хям (Анг) 0 - 1 4.99 4.92 1.40
17:00 Уолсол (Анг) - Сток Сити (Анг) 0 - 3 3.60 4.50 1.61
17:00 Файлд (Анг) - Престън (Анг) 1 - 6 5.50 4.50 1.40
17:00 Форфар Атлетик (Шот) - Хартс (Шот) 1 - 5 - - -
17:00 Халифакс Таун (Анг) - Болтън (Анг) 1 - 2 5.55 4.56 1.41
18:00 Алтах (Авс) - Грасхопърс (Швц) 2 - 2 - - -
18:00 ЛАСК Линц (Авс) - Хайденхайм (Гер) 0 - 4 2.36 3.58 2.44
18:00 Тун (Швц) - Стад Нион (Швц) 4 - 0 1.20 6.50 8.00
18:00 Халешер (Гер) - Нюрнберг (Гер) 2 - 1 17.00 13.00 1.04
18:30 Борджо а Буджано (Ита) - Фиорентина (Ита) 0 - 17 - - -
18:30 Каен (Фра) - Конкарно (Фра) 0 - 0 1.40 4.50 5.50
19:00 Ломел (Бел) - Сент Трюиден (Бел) 0 - 1 20.25 10.46 1.05
19:00 Портимонензе (Пор)** - Порто Б (Пор) 1 - 1 - - -
19:00 Реймс (Фра) - Лил (Фра) 4 - 2 3.50 3.50 1.83
19:00 Рубин Казан (Рус) - Хайдук Сплит (Хър) 0 - 1 - - -
19:00 Санта Клара (Пор) - Спортинг Ковиля (Пор)** 2 - 2 2.12 3.55 2.81
19:00 Славия Прага (Чех) - ФК Ростов (Рус) 2 - 1 - - -
19:00 Страсбург (Фра) - Дижон (Фра) 3 - 2 2.50 3.40 2.40
19:30 Зандхаузен (Гер) - Мидълзбро (Анг) 0 - 1 2.98 3.48 2.10
19:30 Латина (Ита) - Рома (Ита) 0 - 9 27.76 11.22 1.05
19:30 Монпелие (Фра) - Клермонт Фут (Фра) 0 - 4 1.67 3.70 4.45
20:00 Ещорил Прая (Пор) - Насионал Мадейра (Пор) 2 - 1 2.50 3.20 2.50
20:00 Зулте Варегем (Бел) - Остенде (Бел) 1 - 4 2.34 3.90 2.38
20:00 Клуб Брюж (Бел) - Апоел Хайфа (Изр) 3 - 1 1.46 4.32 5.29
20:00 Мюнхен 1860 (Гер) - Истанбул Башакшехир (Тур) 0 - 0 3.39 4.48 1.66
20:00 Ница (Фра) - Спортинг Лисабон (Пор) 0 - 1 2.17 3.57 2.80
20:00 Пенафиел (Пор) - Морейрензе (Пор) 2 - 1 3.61 3.55 1.83
20:00 Рапид Виена (Авс) - Хамбургер (Гер) 1 - 2 1.83 3.90 3.31
20:00 Серкъл Брюж (Бел) - Монако (Фра) 2 - 3 4.16 3.78 1.68
20:00 Тулуза (Фра) - Аячо (Фра) 1 - 0 - - -
20:30 Генк (Бел) - Роял Ексел Мускрон (Бел) 5 - 2 1.42 4.59 5.67
20:30 Фарензе (Пор) - Маритимо (Пор) 4 - 1 3.40 3.47 1.91
21:00 Бетис (Исп) - Нотингам Форест (Анг) 1 - 0 1.67 3.81 4.24
21:00 Лугано (Швц) - Интер (Ита) 0 - 3 5.75 4.05 1.48
21:00 Севиля (Исп) - Борнемут (Анг) 1 - 1 1.85 3.69 3.54

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.09.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане