Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

ФК Химки няма загуба от 7 мача

Ротор Волгоград като гост 4 победи от 5 мача

Чертаново Москва няма загуба от 7 мача

Фуглафьордур като домакин няма победа от 8 мача

ПСМ Макасар като домакин само победи от 4 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Индепендиенте дел Вале - Индепендиенте 03:30 на живо
bTV Action
Ливърпул - Челси
22:00 на живо

Мачове за сряда, 14 август, 2019 Подреждане по час

UEFA Суперкупа UEFA Суперкупа Рез. 1 X 2
22:00 Ливърпул (Анг)** - Челси (Анг) 1 - 1 1.73 3.87 4.58
Лига Европа Лига Европа Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Атромитос (Гър) - Легия Варшава (Пол)** (0 - 0) 0 - 2 3.53 3.18 2.11
19:00 Витория Гимараеш (Пор)** - Вентспилс (Лат) (3 - 0) 6 - 0 1.06 11.32 28.24
19:00 Сабуртало... (Гру) - Арарат-Армения... (Арм)** (2 - 1) 0 - 2 2.24 3.45 2.93
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
19:00 Паганезе - Авелино 2 - 1 1.68 3.57 4.26
19:00 Унион АрциняноКиампо - Модена 2 - 2 2.52 3.20 2.51
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:15 Лайънс Гибралтар - Юръп Пойнт 0 - 0 1.99 3.57 2.97
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:30 Вейле - Фредериция 0 - 1 1.73 3.78 4.26
Исландия - Купа на Исландия Исландия - Купа на Исландия Рез. 1 X 2
21:00 ФХ Хафнарфьордур - КР Рейкявик 3 - 1 2.54 3.41 2.47
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
20:00 Викинг Ставангер - Сарпсборг 08 2 - 1 2.45 3.49 2.68
20:00 Кристиансунд - Бодо Глимт 1 - 2 2.67 3.44 2.49
20:00 Стабек - Волеренга Осло 1 - 1 2.90 3.40 2.34
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Луч Владивосток - Чайка Песчанокопское 1 - 1 2.12 3.00 3.39
12:00 СКА-Хабаровск - Мордовия Саранск 1 - 2 1.79 3.22 4.31
15:00 Том Томск - ФК Химки 0 - 0 2.81 3.13 2.32
17:30 Спартак Москва 2 - Текстилщик Иваново 1 - 2 1.78 3.30 4.25
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Ротор Волгоград 1 - 2 4.18 3.23 1.82
18:30 Шинник Ярославл - Енисей Красноярск 0 - 0 1.87 3.26 3.86
19:00 Факел Воронеж - ФК Армавир 0 - 2 2.13 3.04 3.37
19:00 Чертаново Москва - ФК Краснодар-2 1 - 2 1.86 3.30 3.84
19:30 Торпедо Москва - Авангард Курск 3 - 1 1.77 3.24 4.30
20:00 Балтика Калининград - ФК Нижни Новгород 2 - 1 3.31 3.09 2.08
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Фуглафьордур - Рунавик 2 - 4 - - -
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гарбал Радановичи - ФК Подгорица 1 - 1 1.61 3.52 4.96
18:30 Сутиеска Никшич - Искра Даниловград отл. 1.38 4.02 6.55
20:00 Будучност Подгорица - Ком Подгорица 3 - 1 1.30 4.48 7.98
20:30 Петровац - Зета Голубовци 0 - 2 2.95 2.90 2.31
21:30 Титоград Подгорица - Рудар Плевля 0 - 1 1.34 4.33 7.14
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:30 ХФК Оломоуц - Збройовка Бърно 0 - 3 10.73 7.79 1.13
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Цюрих - Санкт Гален 2 - 1 2.24 3.46 2.98
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
19:30 Карлстад Юнайтед - АФК Ескилстюна 2 - 3 5.34 4.27 1.48
19:30 Лунд - Варберг БоИС 0 - 1 5.51 4.38 1.47
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
03:10 Бока Хуниорс - Клуб Алмагро** 1 - 1 1.42 4.07 8.04
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Гуабира Монтеро - Боливар Ла Пас 0 - 5 3.43 3.61 1.87
22:00 Насионал Потоси - Блуминг Санта Крус 5 - 0 1.41 4.35 6.22
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико GO - Оесте SP 2 - 0 1.69 3.37 4.74
03:30 Коритиба PR - Бразил де Пелотас RS 2 - 0 1.49 3.72 6.47
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Академия Пуерто Кабейо - Сулия отл. - - -
23:00 Депортиво Лара - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.10 3.14 3.11
23:00 ЛАЛА ФК - Естудиантес де Каракас 2 - 2 2.11 3.15 3.06
23:00 Метрополитанос - Трухилянос Валера 4 - 3 2.23 3.15 2.81
23:00 Португеза Акаригуа - Карабобо Валенсия 0 - 1 2.48 3.15 2.52
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес 1 - 1 2.62 3.58 2.16
23:30 Антигуа ГФК - Депортиво Михко 3 - 2 1.28 4.72 7.91
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - Калтенг Путра 2 - 0 1.44 4.13 5.65
11:30 ПСМ Макасар - Барито Путера 2 - 1 1.33 4.69 6.48
14:30 Персиб Бандунг - Борнео ФК 2 - 2 1.61 3.75 4.38
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Ренхе - Хъбей Чайна Форчън 1 - 2 3.22 3.54 2.05
14:35 Шанхай ШИПГ - Тиендзин Теда 5 - 1 1.24 5.70 9.72
14:35 Шънджън ФК - Гуанджоу РФ 4 - 0 2.50 3.67 2.44
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Пасто** - Ла Екуидад Богота (2 - 3) 2 - 1 2.22 2.93 3.38
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Керетаро - Тихуана 3 - 2 2.17 3.27 2.97
03:00 Леонес Негрос УдеГ - Кафеталерос де Чиапас 0 - 1 1.61 3.65 4.95
05:00 Атланте Канкун - Хуарес 0 - 2 2.58 3.04 2.62
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Дорадос де Синалоа 2 - 2 1.81 3.47 3.82
05:00 Пачука - Сакатепек 3 - 1 1.41 4.29 6.24
05:00 Пумас УНАМ Мексико - Потрос УАЕМ 1 - 0 1.44 4.13 6.07
05:00 Симаронес де Сонора - Монаркас Морелия 0 - 1 2.93 3.25 2.21
Парагвай - Други Парагвай - Други Рез. 1 X 2
22:00 Генерал Кабайеро - Гуарани Асунсион 0 - 1 - - -
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Тампайнс Роувърс 2 - 1 5.35 4.19 1.45
14:45 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса 1 - 3 1.51 4.18 4.69
Тайланд - Други Тайланд - Други Рез. 1 X 2
15:00 Чианграй Юнайтед - ПТ Прачуап** 2 - 2 1.36 4.40 7.25
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Полокване Сити - Бидвест Уитс 0 - 1 2.82 2.78 2.56
20:30 СуперСпорт Юнайтед - Орландо Пайрътс 3 - 0 3.01 2.83 2.39
20:30 Чипа Юнайтед - Мамелоди Съндаунс 1 - 1 4.13 3.08 1.85
Япония - Купа на Императора Япония - Купа на Императора Рез. 1 X 2
12:30 Вегалта Сендай - Каталер Тояма 1 - 0 1.51 4.04 5.55
13:00 Висел Кобе - Омия Ардижа 4 - 0 2.26 3.33 2.92
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Йокохама ФК 2 - 1 1.55 4.26 4.85
13:00 Кавазаки Фронтейл** - Фагиано Окаяма 1 - 1 1.42 4.30 6.94
13:00 Кашима Антлърс - Точиги СК 4 - 0 1.30 4.92 9.24
13:00 Саган Тошу** - Кашива Рейсол 0 - 0 4.78 3.36 1.72
13:00 Санфрече Хирошима - Звейген Канадзава 2 - 1 1.54 3.93 5.57
13:00 Серезо Осака - Ренофа Ямагучи 3 - 0 1.54 4.08 5.24
13:00 Токио - Вентфорет Кофу 0 - 1 2.14 3.13 3.33
13:00 Урава Ред Даймъндс - Мито Холихок 2 - 1 1.99 3.19 3.75
13:00 Шимизу Ес-Пулс - Ависпа Фукуока 1 - 0 1.77 3.49 4.24
ВАФФ Чемпиъншип ВАФФ Чемпиъншип Рез. 1 X 2
20:30 Ирак - Бахрейн 0 - 1 1.81 3.24 3.96
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Индепендиенте дел Вале (Екв) - Индепендиенте (Арж) 1 - 0 2.01 3.22 3.63
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 Лас Росас (Исп) - Унион Адарве (Исп) 1 - 1 1.87 3.60 3.25
19:00 Анагениси Дериния (Кип) - Анортозис (Кип) 0 - 4 5.45 4.29 1.47
19:30 Етникос Ахна (Кип) - Неа Саламина (Кип) 3 - 1 2.50 3.42 2.41
20:00 Картахена (Исп) - Еркулес (Исп) 1 - 2 2.25 3.25 2.77
20:00 Лейоа (Исп) - Атлетик Билбао Б (Исп) 2 - 2 2.20 3.30 2.80
20:00 Реал Сосиедад Б (Исп) - УД Логронес (Исп) 1 - 1 2.40 3.41 2.52
20:30 Лангрео (Исп) - Каудал Депортиво (Исп) 1 - 1 1.62 3.54 4.77
21:00 Оуренсе (Исп) - Корухо (Исп) 4 - 3 3.64 3.45 1.86
21:30 Самора (Исп) - Саламанка КФ УДС (Исп) 1 - 0 2.60 3.25 2.35
21:30 Талавера де ла Рейна (Исп) - СС Рейес (Исп) 1 - 1 2.46 3.40 2.46

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане