Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
януари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Лас Палмас Атлетико като гост няма равенство от 10 мача

Ориуела като домакин няма победа от 10 мача

Ал Ахли Кайро само победи от 10 мача

РСБ Беркан няма загуба от 11 мача

ИР Танжер като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Есперанс де Тунис 8 победи от 9 мача

Анкета

Как ще завърши дербито на Рим в Серия А на Италия в Неделя (26.01.2020 год.)?

ТВ програма
MAX Sport 4
Аланияспор - Касъмпаша
15:00 на живо
MAX Sport 4
Ерзурум ББ - Бешикташ
17:30 на живо
MAX Sport 4
Ризеспор - Галатасарай
19:30 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън 21:45 на живо
Ring.BG
Монако - Пари Сен Жермен
22:00 на живо

Мачове за сряда, 15 януари, 2020 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Бангладеш - Палестина 0 - 2 4.74 3.65 1.60
23:00 Канада - Исландия 0 - 1 2.86 3.16 2.56
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
21:45 Карлайл - Кардиф** (2 - 2) 3 - 4 5.73 4.28 1.54
21:45 Манчестър Юнайтед** - Уулвърхямптън (0 - 0) 1 - 0 1.93 3.46 4.11
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Алкоркон - Нумансия 2 - 2 2.22 2.91 3.69
20:00 Уеска - Тенерифе 2 - 1 1.62 3.49 6.00
21:00 Райо Валекано - Луго 1 - 0 1.43 4.28 7.40
22:00 Кадис - Мирандес 3 - 3 1.84 3.15 4.83
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Спортинг Хихон Б - Райо Махадаонда 1 - 0 2.66 3.34 2.36
21:00 Ибиса - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 1.34 4.35 7.89
21:00 Расинг Ферол - СС Рейес 0 - 2 1.57 3.78 5.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетик Билбао Б - Харо Депортиво 2 - 3 1.47 4.19 5.49
20:00 Аморебиета - Културал Леонеса 1 - 3 3.11 3.14 2.18
21:00 УД Логронес - Алавес Б 0 - 0 1.71 3.40 4.44
21:30 Унионистас де Саламанка - Баракалдо 1 - 0 2.25 3.08 3.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
17:00 Ебро - Олот 1 - 2 2.39 2.77 3.10
20:00 Барселона Б - Бадалона 2 - 1 1.61 3.41 5.41
21:00 Лагостера - Химнастик де Тарагона 0 - 0 2.41 2.92 2.93
21:00 Ориуела - Ехеа 2 - 0 2.58 2.98 2.66
22:00 Корнеля - Ла Нусия 1 - 0 2.17 2.96 3.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
20:30 Марбеля - Талавера де ла Рейна 0 - 0 1.75 3.15 4.65
21:00 Рекреативо де Уелва - Сан Фернандо 1 - 3 1.90 3.03 4.06
21:30 Атлетико Санлукеньо - УКАМ Мурсия 2 - 1 2.44 2.87 2.95
21:30 Дон Бенито - Мерида АД 1 - 2 1.90 3.21 3.78
21:30 Йеклано Депортиво - Севиля Атлетико 1 - 0 2.00 3.10 3.60
21:45 Бадахос - Картахена 2 - 1 2.46 2.81 2.97
22:00 Реал Мурсия - Кадис Б 3 - 1 2.04 2.77 4.02
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
16:00 Фиорентина - Аталанта 2 - 1 3.78 3.69 1.90
19:00 Милан - СПАЛ 3 - 0 1.43 4.36 7.48
21:45 Ювентус - Удинезе 4 - 0 1.26 5.91 10.12
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Амиен - Реймс 1 - 1 2.61 2.85 3.04
20:00 Ним - Рен 0 - 1 3.57 3.17 2.14
22:00 Монако - Пари Сен Жермен 1 - 4 5.46 5.05 1.46
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
15:00 Ламия** - Трикала (1 - 0) 1 - 1 1.52 3.62 6.45
15:00 ПАОК** - ОФИ Крит (3 - 0) 4 - 1 1.20 5.86 11.36
17:15 Панатинайкос** - Пас Янина (0 - 1) 3 - 1 1.25 4.98 10.95
17:15 Паниониос Атина - Панайтоликос** (0 - 0) 0 - 0 2.25 2.94 3.17
19:30 Олимпиакос** - Каламата (2 - 0) 4 - 1 1.02 12.38 39.66
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
19:15 Апоел Хайфа - Кфар Касем 1 - 0 1.49 4.11 5.43
19:15 Бней Йехуда - Апоел Афула 1 - 0 1.34 4.55 7.13
20:15 Бней Сахнин - Апоел Тел Авив 0 - 3 4.29 3.37 1.74
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Етникос Ахна - Апоел Никозия 0 - 0 10.99 5.69 1.19
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
16:00 АЕЛ Лимасол - Алки Ороклини 2 - 1 1.11 7.63 15.99
16:00 Пафос - Неа Саламина 0 - 1 2.08 3.14 3.31
17:00 Олимпиакос Никозия - Анортозис 0 - 0 5.24 3.63 1.58
19:00 Ермис Арадипоу - Омония Никозия 0 - 5 9.37 5.41 1.23
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:00 Пасош Ферейра - Фамаликао 0 - 1 2.79 3.35 2.38
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
15:00 Аланияспор - Касъмпаша 3 - 1 1.33 4.82 7.77
17:30 Ерзурум ББ - Бешикташ 3 - 2 4.32 3.96 1.66
19:30 Ризеспор - Галатасарай 1 - 1 3.59 3.63 1.86
Чехия - Други Чехия - Други Рез. 1 X 2
14:00 Нитра - Скалица 3 - 3 - - -
14:00 Храдец Кралове - Млада Болеслав 0 - 1 3.91 3.93 1.68
14:00 Яблонец - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.79 3.61 3.73
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ел Гуна - Замалек Кайро 0 - 2 5.25 3.44 1.60
19:30 Ал Ахли Кайро - Танта 5 - 0 1.14 5.92 17.96
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Ийст Бенгал Калкута - Гокулам Керала 1 - 3 1.44 4.05 5.97
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдарабад - Одиша 1 - 2 3.97 3.62 1.75
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Лимон - Сан Карлос 1 - 2 2.75 3.42 2.25
23:00 Универсидад де Коста Рика - Картахинес 0 - 0 2.65 3.33 2.36
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Хемис Земамра - РСБ Беркан 5 - 0 3.04 2.84 2.43
20:00 ИР Танжер - Раджа Казабланка 1 - 4 3.22 2.62 2.42
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Есперанс де Тунис - Етоил дю Сахел Сус 1 - 0 1.65 3.41 4.73
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Бидвест Уитс - Блумфонтейн Селтик 3 - 2 1.81 3.09 4.46
19:30 Орландо Пайрътс - Мамелоди Съндаунс 1 - 0 2.85 2.81 2.57
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Стомил Олщин (Пол) - Олимпия Елбльонг (Пол) 2 - 1 1.61 4.04 4.03
12:00 Тренчин (Слк) - Карвина (Чех) 0 - 0 1.51 4.49 4.45
13:00 Дебрецен (Унг) - Бекешчаба 1912 (Унг) 2 - 1 1.50 4.19 4.73
14:00 Сьондерийске (Дан) - Хорсенс (Дан) 1 - 1 2.24 3.61 2.65
16:00 Мура (Слн) - Залаегерсег (Унг) 3 - 3 2.30 3.50 2.50
16:00 Риека (Хър) - Словачко (Чех) 1 - 2 2.36 3.63 2.39
16:00 Ференцварош (Унг) - Арминия Билефелд (Гер) 0 - 0 2.97 3.71 2.02
17:00 Кринс (Швц) - Ксамакс (Швц) 1 - 2 4.04 4.36 1.58

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.01.2020 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане