Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Ислоч Минск няма равенство от 10 мача

Флора Талин като гост само победи от 7 мача

Нарва Транс като гост няма загуба от 6 мача

Актобе като домакин 5 загуби от 6 мача

ФК Паланга като гост само загуби от 6 мача

Судува Мариямполе като домакин само победи от 6 мача

Кодру Лозова като домакин само загуби от 6 мача

Шериф Тираспол като гост 5 победи от 6 мача

Аскер като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Киелсос няма загуба от 9 мача

ЕБ Стреймур като домакин 4 загуби от 5 мача

Рунавик като домакин само победи от 7 мача

АБ Аргир като гост само загуби от 6 мача

Варберг БоИС като домакин само победи от 5 мача

Йостерс като домакин няма победа от 6 мача

Карлслундс 8 равенства от 12 мача

Шьовде АИК като гост няма загуба от 6 мача

Лувердензе MT 5 равенства от 7 мача

Кавалри само победи от 5 мача

Сукотай като гост 5 равенства от 6 мача

Вегалта Сендай като гост само загуби от 7 мача

Токио като домакин само победи от 8 мача

Мито Холихок като гост само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

Мачове за събота, 15 юни, 2019 Подреждане по час

Копа Америка Копа Америка Групова Фаза Рез. 1 X 2
03:30 Бразилия - Боливия 3 - 0 1.08 9.36 36.70
22:00 Венецуела - Перу 0 - 0 3.26 2.96 2.39
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:30 Индонезия - Вануату 6 - 0 1.22 6.33 11.66
15:30 Кот д'Ивоар - Уганда 0 - 1 1.68 3.42 5.52
16:30 Гана - Южна Африка 0 - 0 2.32 2.98 3.32
20:00 Кения - Конго ДР 1 - 1 3.82 2.98 2.13
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 УД Логронес - Еркулес** (1 - 3) 0 - 0 1.90 3.23 3.75
21:30 Понферадина** - Картахена (2 - 1) 1 - 0 1.77 3.28 4.24
22:00 Малага - Депортиво Ла Коруня** (2 - 4) 0 - 1 1.88 3.39 4.09
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Трапани** - Пиаченца (0 - 0) 2 - 0 2.14 3.13 3.20
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дняпро Могильов - Ислоч Минск 3 - 0 3.72 3.09 1.96
19:00 Славия Мозир - ФК Слуцк 1 - 1 1.85 3.14 4.05
20:45 Торпедо Жодино - ФК Витебск 1 - 0 1.86 3.21 3.95
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 5 - 3 - - -
20:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Батуми 1 - 0 3.62 3.14 1.93
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Брьоншой - АБ Гладсаксе 2 - 3 2.77 3.40 2.22
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Маарду Линнамеесконд - Флора Талин 3 - 8 22.39 11.44 1.03
16:00 Номе Калю - Нарва Транс 3 - 2 1.40 4.49 5.82
19:00 Куресааре - Таммека Тарту 1 - 1 2.46 3.43 2.46
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Акранес - КР Рейкявик 1 - 3 2.34 3.20 2.88
19:00 Валур Рейкявик - Вестманаейяр 5 - 1 1.29 5.22 8.46
20:00 КА Акурейри - Гриндавик 2 - 1 1.69 3.62 4.62
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Лейкнир Рейкявик - Тор Акурейри 0 - 3 3.00 3.67 2.01
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Актобе - Тобол Костанай 0 - 1 5.66 3.76 1.51
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Йелгава - Валмиера 0 - 1 2.35 3.21 2.79
16:10 РФШ Рига - Вентспилс 4 - 1 2.20 3.13 3.17
19:00 ФК Лиепая - Рига ФК 1 - 2 3.26 3.13 2.09
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Стумбрас Каунас - ФК Паланга 0 - 3 1.37 4.76 6.00
19:00 Судува Мариямполе - ФК Паневежис 2 - 1 1.12 7.66 11.97
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Кодру Лозова - Шериф Тираспол 0 - 2 15.65 7.87 1.10
20:00 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорен 4 - 1 2.30 3.10 2.82
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Хаугесунд - Бран Берген 1 - 1 2.48 3.22 2.81
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Конгсвингер - Старт Кристиансанд 4 - 2 2.96 3.31 2.25
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Айерсун - Хьодд 5 - 1 1.70 3.70 3.93
17:00 Левангер - Фредрикстад 0 - 2 4.68 4.04 1.55
17:00 Нардо - Стьордалс Блинк 0 - 0 3.27 3.90 1.84
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Фрам Ларвик - Осане 3 - 0 2.65 3.61 2.19
17:00 Опсал - Аскер 1 - 3 2.68 3.57 2.21
17:00 Сотра - Киелсос 2 - 0 3.06 3.57 2.01
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 ЕБ Стреймур - Викингур Гота 1 - 4 6.08 4.89 1.37
21:00 Рунавик - АБ Аргир 2 - 0 1.10 8.30 15.02
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Мариехамн - Илвес Тампере 0 - 2 2.83 2.81 2.64
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Браге - Трелеборг 2 - 0 1.91 3.42 3.79
17:00 Варберг БоИС - Норбю 3 - 2 1.69 3.63 4.65
17:00 Йостерс - Бромапойкарна 2 - 2 1.86 3.35 4.10
17:00 Фрей Тебю - Далкурд 1 - 3 2.57 3.47 2.48
19:00 Дегерфорш - Вестерос 3 - 2 1.71 3.61 4.57
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Рюнинге - Нюкьопинг 6 - 4 2.11 3.65 2.81
17:00 Карлслундс - Солентюна 2 - 1 3.02 3.19 2.19
17:00 Карлстад Юнайтед - Тийм ТГ 1 - 1 1.25 5.39 8.65
18:00 Йефле - Сандвикен 0 - 1 2.82 3.37 2.21
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Лунд - Линдуме 1 - 1 2.60 3.46 2.32
16:00 Ландскрона БоИС - Шьовде АИК 0 - 0 1.90 3.49 3.48
17:00 Асириска Турабдин ИК - Кристианстад 0 - 0 1.80 3.75 3.53
17:00 Атвидаберг - Одеволд 3 - 1 1.81 3.62 3.65
17:00 Твоокерш - Оскаршхамн АИК 1 - 1 2.37 3.56 2.50
17:00 Торнс - Люнгшиле 1 - 3 2.89 3.43 2.15
17:00 Тролхетан - Ескилсмине 3 - 2 1.70 3.58 4.27
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 Феровиарио CE - Императриз MA 2 - 1 1.56 3.76 5.24
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Жувентуд RS - Волта Редонда RJ 1 - 0 2.02 3.16 3.55
23:00 Пайсанду PA - Лувердензе MT 0 - 0 1.59 3.57 5.25
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Намдин - СХБ Дананг 2 - 1 2.51 3.30 2.50
15:00 Хошимин Сити - Тханхоа 0 - 0 2.04 3.34 3.15
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
19:00 Йорк 9 - Пасифик 1 - 0 - - -
21:30 Едмънтън - Кавалри 0 - 3 - - -
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Уотърлу Регион 2 - 1 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Ухан Зал 3 - 4 1.73 3.80 4.10
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Далиан Ифан 1 - 0 2.15 3.28 3.20
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мелака Юнайтед - Теренггану 3 - 3 1.75 3.73 3.87
16:00 Селангор - Куала Лумпур 2 - 1 1.52 4.21 4.80
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Тампайнс Роувърс 3 - 1 2.19 3.31 2.78
12:30 Хоум Юнайтед - Уориърс ФК 4 - 4 1.68 3.49 4.11
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Суфанабури - Самут Пракан Сити 0 - 1 2.69 3.27 2.39
14:00 Трат - Сукотай 2 - 0 1.72 3.64 4.11
15:00 ПТ Прачуап - Чианграй Юнайтед 0 - 0 2.57 3.21 2.50
16:00 Након Ратчасима - Чайнат Хорнбил 2 - 1 1.60 3.72 4.87
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Габес - Кайруан 3 - 3 3.37 2.59 2.36
18:00 Есперанс де Тунис - Бизертин Бизерта 1 - 2 1.26 4.85 9.32
18:00 Етоил дю Сахел Сус - Клуб Африкан Тунис 2 - 0 1.44 3.77 6.77
18:00 Метлауи - УС Татауин 3 - 1 1.84 3.17 4.03
18:00 Монастир - Стад Габесиен 0 - 2 3.21 3.22 2.06
18:00 Сфаксиен Сфакс - Бен Гердан 2 - 0 1.47 3.84 6.10
18:00 Хамам-Лиф - Стад Тунизиен Тунис 3 - 1 1.24 4.86 10.28
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Коканд 1912 - Динамо Самарканд 2 - 2 2.15 3.20 2.76
17:30 Локомотив Ташкент - Сурхан Термез 5 - 1 1.50 3.80 5.51
18:00 Кизилкум Зарафшан - Согдиана Джизак 1 - 1 2.24 3.07 2.90
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Инчхън Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 1 6.77 4.40 1.41
13:00 Съннам - Кьонсан 1 - 1 2.36 3.09 2.97
13:00 Улсан Хюндай - Поханг Стийлърс 1 - 0 1.69 3.63 4.60
13:30 Тегу - Кануън 2 - 2 1.83 3.42 4.10
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Йокохама Ф-Маринос 3 - 2 3.18 3.58 2.07
13:00 Джубило Ивата - Гамба Осака 0 - 0 2.48 3.28 2.73
13:00 Мацумото Ямага - Вегалта Сендай 0 - 1 2.63 3.03 2.72
13:00 Оита Тринита - Нагоя Грампус 1 - 1 3.08 3.37 2.21
13:00 Токио - Висел Кобе 0 - 1 1.65 3.79 4.82
13:00 Урава Ред Даймъндс - Саган Тошу 2 - 1 2.12 3.19 3.47
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Вентфорет Кофу - Токио Верди 0 - 2 1.57 3.69 5.52
12:00 Джеф Юнайтед Чиба - Кагошима Юнайтед 2 - 1 2.21 3.25 3.08
12:00 Звейген Канадзава - Ехиме ФК 0 - 0 1.64 3.57 5.04
12:00 Йокохама ФК - Токушима Вортис 1 - 2 2.51 3.14 2.71
12:00 Омия Ардижа - Гифу 2 - 1 1.53 3.85 5.77
13:00 Албирекс Ниигата - Точиги СК 2 - 0 1.69 3.55 4.72
13:00 Киото Санга - Рюкю 2 - 2 1.72 3.64 4.35
13:00 Монтедио Ямагата - Мито Холихок 1 - 0 2.56 2.79 2.99
13:00 Фагиано Окаяма - Ренофа Ямагучи 1 - 1 1.94 3.40 3.66
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Комарно (Слк) - Слован Братислава (Слк) 0 - 3 8.90 5.09 1.24
17:30 Фастав Злин (Чех) - Спартак Търнава (Слк) 2 - 1 1.56 3.81 4.94

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.08.2019 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане