Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Топ факти за деня

Сарагоса само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФК Сараево като домакин само победи от 4 мача

Мидтиланд само 2 получени гола в 8 мача - 0.25 на мач

Окжетпес Кокшетау като гост няма равенство от 12 мача

Астана като домакин няма равенство от 12 мача

Белененсеш нито един вкаран гол в 4 мача

Спортинг Ковиля само победи от 4 мача

Херманщат като гост само загуби от 4 мача

Мачва Шабац като гост само загуби от 4 мача

Фуглафьордур като домакин 8 загуби от 10 мача

Вараждин няма победа от 7 мача

Ол Бойс Буенос Айрес нито един вкаран гол в 4 мача

Ел Венседор Санта Елена като домакин само равенства от 4 мача

ФК Воркута като гост 6 победи от 7 мача

Реал Мисисага 42 получени гола в 12 мача - 3.50 на мач

Санта Фе Богота като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Бинасионал 5 равенства от 6 мача

Реал Сосиедад Токоа няма победа от 8 мача

Кагошима Юнайтед като домакин няма равенство от 15 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
MAX Sport 4
Филаделфия Юнион - Лос Анджелис ФК 02:30 на живо
MAX Sport 4
Ейбар - Еспаньол
13:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Аталанта
13:30 на живо
Nova Sport
Хъдърсфийлд - Шефилд Уензди 14:00 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Севиля
15:00 на живо
MAX Sport 2
Фейенорд - АДО Ден Хааг
15:30 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Евертън
16:00 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Лацио
16:00 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Фрайбург
16:30 на живо
MAX Sport 4
Селта Виго - Гранада
17:00 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Славия
17:45 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Арсенал
18:30 на живо
EuroSport 2
Падерборн - Шалке 04
19:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Сасуоло
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Осасуна
19:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Черно море 20:15 на живо
MAX Sport 3
Верона - Милан
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Хетафе
22:00 на живо
Ring.BG
Монако - Олимпик Марсилия 22:00 на живо
MAX Sport 2
Портланд Тимбърс - Ди Си Юнайтед 22:30 на живо

Мачове за неделя, 15 септември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Борнемут - Евертън 3 - 1 3.06 3.53 2.31
18:30 Уотфорд - Арсенал 2 - 2 3.78 3.78 1.94
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Хъдърсфийлд - Шефилд Уензди 0 - 2 2.70 3.24 2.70
14:30 Барнзли - Лийдс 0 - 2 6.27 4.37 1.51
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Хофенхайм - Фрайбург 0 - 3 1.84 3.82 4.10
19:00 Падерборн - Шалке 04 1 - 5 3.02 3.60 2.29
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Бохум - Динамо Дрезден 2 - 2 2.20 3.54 3.06
14:30 Дармщат 98 - Нюрнберг 3 - 3 2.84 3.36 2.41
14:30 Ерцгебирге Ауе - Оснабрюк 1 - 0 2.58 3.34 2.63
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Инголщат - Халешер 2 - 3 2.21 3.21 3.16
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Ханза Рощок 1 - 2 1.84 3.54 4.04
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Еспаньол 1 - 2 2.06 3.30 3.85
15:00 Алавес - Севиля 0 - 1 4.24 3.35 1.95
17:00 Селта Виго - Гранада 0 - 2 1.80 3.66 4.59
19:30 Валядолид - Осасуна 1 - 1 2.16 3.10 3.84
22:00 Бетис - Хетафе 1 - 1 2.24 3.21 3.47
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Албасете - Тенерифе 0 - 4 2.33 2.99 3.28
17:00 Реал Овиедо - Елче 0 - 2 1.80 3.39 4.59
19:00 Сарагоса - Естремадура 3 - 1 1.53 3.84 6.43
21:00 Луго - Фуенлабрада 2 - 0 2.72 2.93 2.79
22:00 Спортинг Хихон - Депортиво Ла Коруня 1 - 1 2.19 2.98 3.62
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Хетафе Б - Пеня Депортива 0 - 1 2.29 2.98 3.04
13:00 Атлетико Балеарес - СС Рейес 3 - 2 1.64 3.46 4.94
13:00 Атлетико Мадрид Б - Лас Палмас Атлетико 4 - 0 1.63 3.42 5.06
13:00 Ибиса - Понтеведра 2 - 1 1.71 3.50 4.34
13:00 Мелия - Лас Росас 0 - 0 1.78 3.31 4.29
13:00 Реал Овиедо Б - Райо Махадаонда 2 - 2 2.77 3.03 2.41
13:00 Селта Виго Б - Марино де Луанко 0 - 2 1.62 3.68 4.72
13:00 Спортинг Хихон Б - Корухо 0 - 1 2.40 2.96 2.92
18:00 Расинг Ферол - Интернасионал де Мадрид 1 - 1 2.01 3.23 3.41
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Унионистас де Саламанка - Харо Депортиво 2 - 1 1.73 3.33 4.62
18:00 Бургос - Калахора 0 - 1 1.92 3.06 3.97
19:00 Реал Унион - Туделано 1 - 2 2.43 2.93 2.88
19:00 УД Логронес - Културал Леонеса 3 - 2 2.30 3.04 2.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Химнастик де Тарагона 0 - 2 2.32 3.09 2.94
13:00 ФК Андора - Ехеа 3 - 0 1.98 3.05 3.74
19:00 Лейда Еспортиу - Еспаньол Б 2 - 1 2.36 2.97 2.89
19:30 Ориуела - Атлетико Леванте отл. - - -
20:00 Кастейон - Олот 1 - 0 1.86 3.07 4.25
20:30 Еркулес - Сабадел 0 - 2 1.77 3.05 4.84
21:00 Корнеля - Бадалона 1 - 0 1.94 3.06 3.98
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Рекреативо Гранада - Виляробледо 2 - 1 2.02 3.12 3.46
12:00 Севиля Атлетико - Кадис Б 0 - 1 2.08 3.11 3.32
12:30 Марбеля - Мерида АД 3 - 2 1.60 3.48 5.12
19:00 Атлетико Санлукеньо - Картахена 0 - 1 2.71 2.97 2.51
19:00 Реал Мурсия - Сан Фернандо 1 - 2 2.83 2.91 2.46
19:30 Йеклано Депортиво - Кордоба 2 - 2 3.51 3.10 2.02
20:00 Бадахос - Алхесирас 2 - 1 1.55 3.53 5.68
20:00 Линенсе - Дон Бенито 1 - 0 1.86 3.11 4.03
20:00 Рекреативо де Уелва - УКАМ Мурсия 1 - 0 1.99 3.14 3.71
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Дженоа - Аталанта 1 - 2 3.26 3.73 2.09
16:00 Бреша - Болоня 3 - 4 3.57 3.48 2.06
16:00 Парма - Каляри 1 - 3 2.05 3.31 3.84
16:00 СПАЛ - Лацио 2 - 1 5.79 4.07 1.58
19:00 Рома - Сасуоло 4 - 2 1.61 4.30 5.04
21:45 Верона - Милан 0 - 1 5.15 3.53 1.74
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Козенца - Пескара 1 - 2 2.20 3.03 3.52
16:00 Кротоне - Емполи 0 - 0 2.44 3.05 3.00
22:00 Пиза - Кремонезе 4 - 1 2.69 2.94 2.80
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Албинолефе - Пианезе 0 - 0 1.69 3.35 4.83
16:00 Карарезе - Пистоезе 2 - 1 1.70 3.43 4.46
16:00 Леко - Сиена 0 - 2 2.97 3.00 2.31
16:00 Олбия - Алесандрия 0 - 3 2.53 3.02 2.66
16:00 Понтедера - Новара 0 - 0 2.42 3.03 2.78
18:30 Гоцано - Джиана Ерминио 1 - 1 2.35 3.03 2.90
18:30 Перджолетезе - Арецо 1 - 1 3.14 3.02 2.22
18:30 Ренате - Комо 2 - 1 2.33 2.98 2.93
18:30 Ювентус Б - Аурора Про Патрия 2 - 2 1.69 3.39 4.57
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Имолезе - Модена 0 - 1 2.40 2.99 2.87
16:00 Пиаченца - Фермана 0 - 1 1.57 3.54 5.52
16:00 Самбенедетезе - Унион АрциняноКиампо 2 - 1 1.91 3.08 3.96
16:00 Судтирол - Реджо Аудаче 0 - 3 2.11 3.16 3.23
18:30 Виченца Виртус - Римини 2 - 0 1.62 3.38 5.25
18:30 Падуа - Карпи 0 - 0 1.96 3.24 3.58
18:30 Равена - Вис Пезаро 1898 2 - 1 2.25 2.96 3.13
18:30 ФералпиСало - Виртус Верона 2 - 1 1.59 3.52 5.18
18:30 Чезена - Триестина 3 - 2 2.64 3.00 2.55
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Катания - Витербезе 1 - 0 1.85 3.28 3.93
16:00 Паганезе - Виртус Франкавила 2 - 2 3.02 2.94 2.32
16:00 Терамо - Кавезе 1919 2 - 0 1.78 3.35 4.06
16:00 Тернана - Монополи 1966 0 - 2 1.68 3.45 4.51
18:30 Бишелие 1913 - Потенца 0 - 3 3.30 2.95 2.14
18:30 Вибонезе - Ренде 1968 3 - 0 1.92 3.08 3.84
18:30 Катанзаро - Сикула Леонцио 3 - 1 1.56 3.48 5.51
18:30 Пичерно - Авелино 2 - 3 2.31 3.04 2.93
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Реймс 1 - 0 2.08 3.06 4.04
18:00 Сент Етиен - Тулуза 2 - 2 1.62 3.95 5.38
22:00 Монако - Олимпик Марсилия 3 - 4 2.35 3.56 2.90
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Алтах - Санкт Пьолтен 6 - 0 1.67 3.94 4.64
15:30 Рапид Виена - Адмира Вакер Мьодлинг 5 - 0 1.29 5.33 9.01
18:00 Волфсбергер - Аустрия Виена 3 - 0 1.52 4.43 5.51
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Джуниърс ОО - Блау-Вайс Линц 0 - 5 2.09 3.54 3.01
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кешля - Сабаил Баку 1 - 2 2.50 3.15 2.50
19:30 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 2 - 0 1.77 3.37 3.93
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Билис Балш - Кукеси 2 - 1 - - -
17:00 Лачи - Партизани Тирана 1 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Енгордани - Сант Жулия 2 - 5 - - -
15:00 ФК Санта Колома - Атлетик Клуб Ескалдес 2 - 0 - - -
17:00 Ордино - УЕ Санта Колома 2 - 1 - - -
19:00 Интер Клуб Ескалдес - Карой 2 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Арарат Ереван - Ной Ереван 1 - 0 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Славия Мозир - Енергетик-БГУ Минск 2 - 2 1.67 3.49 4.43
17:00 Ислоч Минск - Шахтьор Солигорск 0 - 1 3.95 3.53 1.75
19:00 Динамо Минск - ФК Слуцк 2 - 1 1.49 4.03 5.45
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Роял Антверпен 1 - 2 1.95 3.64 3.60
19:00 КАА Гент - Мехелен 3 - 0 1.45 4.65 6.35
21:30 Роял Ексел Мускрон - Кортрийк 2 - 0 2.15 3.44 3.26
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Рьозеларе - Виртон 0 - 5 4.43 3.63 1.77
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 ФК Сараево - Звезда 09 Биелина 2 - 0 1.17 6.25 10.03
20:30 Широки Брег - Тузла Сити 1 - 3 1.65 3.48 4.69
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:45 Дунав Русе - Славия 0 - 0 2.94 3.41 2.18
20:15 Левски София - Черно море 3 - 0 1.55 3.78 5.25
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Струмска Слава Радомир - Лудогорец Разград II 4 - 2 2.14 3.50 2.70
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Колидж 1975 - Бруно'с Магпайс 1 - 3 - - -
19:15 Юръп - Юръп Пойнт 1 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Динамо Тбилиси 0 - 3 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ксанти - Астерас Триполис 2 - 1 2.32 3.00 3.30
19:15 АЕК Атина - Ламия 2 - 0 1.20 5.97 14.71
19:15 Паниониос Атина - Лариса 1 - 0 2.37 2.99 3.22
21:30 Арис Солун - Панатинайкос 4 - 0 1.78 3.29 4.88
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
15:00 Епископи - Трикала 1 - 2 3.06 3.35 2.16
20:00 Пансерайкос - Триглия 2 - 0 2.50 3.20 2.51
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Орхус - Олборг 3 - 0 2.52 3.36 2.71
15:00 Есберг - Рандерс 0 - 3 2.38 3.24 2.99
15:00 Лингби - Мидтиланд 0 - 3 5.58 4.22 1.55
17:00 Хобро - ФК Копенхаген 2 - 1 6.04 4.26 1.51
19:00 Брьондби - Нордселанд 4 - 2 2.05 3.97 3.11
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Роскилде - Нюкьобинг 3 - 1 2.79 3.68 2.22
15:00 Кьоге - Нествед 1 - 1 1.97 3.46 3.52
16:00 Вейле - Хвидовре 3 - 0 1.68 3.86 4.41
19:00 Вендсисел - Колдинг 2 - 0 1.77 3.72 4.14
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Маарду Линнамеесконд - Таммека Тарту 0 - 1 4.69 4.01 1.53
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Макаби Нетаня 0 - 0 2.42 3.02 2.74
20:15 МС Ашдод - Апоел Беер Шева 2 - 2 4.34 3.36 1.72
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:45 КА Акурейри - ХК Коупавогюр 1 - 1 1.87 3.51 3.73
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Иртиш Павлодар - Тараз 1 - 0 2.05 3.50 3.48
15:00 Ордабаси Шимкент - Кайсар Къзълорда 0 - 2 1.84 3.64 4.10
15:00 Тобол Костанай - Окжетпес Кокшетау 1 - 0 1.55 4.24 5.55
16:00 Актобе - Атирау 3 - 2 - - -
16:00 Астана - Шахтьор Караганди 2 - 1 - - -
16:00 Кайрат Алмати - Жетису Талдикорган 4 - 1 - - -
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 АЕК Ларнака - Омония Никозия 2 - 2 1.97 3.39 3.30
18:00 Докса Катокопия - Етникос Ахна 1 - 1 1.75 3.51 4.03
19:00 Еносис Паралимни - Анортозис 1 - 2 5.05 3.69 1.58
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Феризай - Вучтрия Вучитрън 0 - 1 - - -
17:00 Фламуртари Прищина - Дукагини Клина 2 - 0 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 РФШ Рига - Спартакс Юрмала 6 - 0 1.69 3.67 4.12
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Диферданж 0 - 2 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - УНА Щрасен 3 - 2 - - -
17:00 Жюнес Еш - Фола Еш 0 - 3 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт 2 - 2 1.57 4.28 4.15
17:00 Юнион Титус Петанж - Мондорф-ле-Бен 3 - 2 2.01 3.88 2.79
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Гудя Юнайтед - Санта Лучия ФК 1 - 1 2.78 3.44 2.11
21:00 Валета - Флориана 1 - 1 1.48 3.87 5.49
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Сфинтул Георге Суручен - Динамо-Авто Тираспол 1 - 0 1.29 5.75 5.67
19:00 Милсами Орхей - Сперанца Ниспорен 0 - 0 2.07 3.15 3.16
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Стабек 3 - 3 1.47 4.48 6.05
19:00 Викинг Ставангер - Од БК 2 - 0 2.76 3.58 2.34
19:00 Молде - Тромсьо 3 - 0 1.33 5.18 8.27
19:00 Стрьомгодсет - Ранхайм 1 - 0 1.92 3.57 3.70
19:00 Хаугесунд - Мьондален 0 - 0 1.86 3.55 4.04
21:00 Кристиансунд - Бран Берген 1 - 0 2.77 3.36 2.44
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Йерв Гримстад - Рауфос 1 - 0 1.94 3.46 3.60
16:00 КФУМ Осло - Шайд 2 - 1 1.60 4.00 4.83
16:00 Нест-Сотра - Тромсдален 2 - 0 1.44 4.25 6.61
16:00 Стрьомен - Старт Кристиансанд 0 - 0 3.78 3.47 1.89
19:00 Санднес - Нутоден 1 - 0 1.54 4.07 5.30
19:00 Согндал - Сандефьорд 1 - 1 2.56 3.31 2.56
19:00 ХамКам - Уленсакер Киса 2 - 0 2.01 3.66 3.20
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Айерсун - Левангер 1 - 3 1.40 4.94 5.04
16:00 Братвог - Стьордалс Блинк 0 - 3 3.25 3.96 1.81
16:00 Квик Халден - Сола 4 - 0 1.33 5.04 6.08
16:00 Хьодд - Брюне 2 - 1 1.91 3.97 2.95
18:00 Мос - Видар 2 - 1 1.75 4.03 3.49
19:00 Арендал - Фредрикстад 2 - 1 2.71 3.61 2.16
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Мьолнер - Алта 0 - 0 2.88 3.75 2.01
17:00 Сотра - Фрам Ларвик 0 - 2 1.95 3.71 3.07
17:30 Елверум - Сеня 1 - 0 1.40 4.74 5.50
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Погон Шчечин - ЛКС Лодз 1 - 0 1.69 3.86 4.58
18:30 Гурник Забже - Шльонск Вроцлав 0 - 0 2.42 3.23 2.87
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:45 Миедж Легница - Олимпия Груджьондз 2 - 2 1.50 4.03 5.83
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Белененсеш 1 - 3 2.07 3.21 3.67
18:00 Рио Аве - Тондела 2 - 4 1.63 3.91 5.11
18:00 Санта Клара - Морейрензе 2 - 0 1.99 3.29 3.86
20:00 Портимонензе - Порто 2 - 3 7.70 4.70 1.38
22:00 Боавища - Спортинг Лисабон 1 - 1 4.62 3.53 1.76
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академика Коимбра - Насионал Мадейра 1 - 2 2.66 3.07 2.56
18:00 Спортинг Ковиля - Лейшоес 2 - 3 2.58 3.00 2.70
20:15 Каза Пиа - Оливейрензе 1 - 3 2.23 3.11 3.09
20:15 Пенафиел - Мафра 2 - 1 1.81 3.36 4.07
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Политехника Яш - Херманщат 0 - 0 2.07 3.30 3.44
21:00 Университатя Крайова - ФК ФКСБ 0 - 1 2.07 3.32 3.41
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - Рубин Казан 2 - 1 2.17 3.14 3.39
16:30 ФК Тамбов - ЦСКА Москва 0 - 2 6.26 3.86 1.53
19:00 ФК Краснодар - Криля Советов 4 - 2 1.41 4.36 7.40
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
17:30 ФК Армавир - Чертаново Москва 1 - 1 2.91 3.16 2.31
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Слован Братислава - Спартак Търнава 2 - 0 1.37 4.59 6.41
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Пухов 1 - 2 1.49 4.31 5.23
11:30 Петржалка Братислава - Попрад 1 - 3 2.52 3.24 2.53
11:30 ШТК 1914 Шаморин - МФК Ружомберок II 0 - 1 2.29 3.56 2.58
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Триглав - Домжале 2 - 3 4.86 3.97 1.53
17:15 Олимпия Любляна - Целие 2 - 2 1.54 3.84 5.08
19:00 Мура - Табор Сежана 1 - 0 1.58 3.72 5.02
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Младост Лучани - Спартак Суботица 2 - 0 1.82 3.27 3.93
20:00 ТСЦ Бачка Топола - Мачва Шабац 0 - 0 1.57 3.60 5.03
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анкарагуджу - Йени Малатияспор 0 - 4 2.72 3.19 2.57
17:00 Ризеспор - Гьозтепе 0 - 0 2.23 3.28 3.16
20:00 Денизлиспор - Коняспор 0 - 1 2.20 3.20 3.30
20:00 Трабзонспор - Генчлербирлиги 2 - 2 1.59 4.16 4.95
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бурсаспор - Османлиспор 3 - 1 1.88 3.37 3.69
16:30 Истанбулспор - Гиресунспор 2 - 1 2.03 3.23 3.36
19:00 Аданаспор - Адана Демирспор 0 - 0 2.96 3.25 2.21
19:00 Менеменспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 1 2.87 3.21 2.28
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Олимпик Донецк 1 - 1 1.84 3.19 4.05
17:00 Динамо Киев - Десна Чернигов 1 - 2 1.09 7.87 21.75
19:30 Колос Ковалевка - ФК Лвов 1 - 0 2.31 2.99 3.01
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Волин Луцк - Балкани Заря 2 - 2 1.22 5.24 10.40
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - АБ Аргир 1 - 1 1.18 6.58 9.35
17:00 ХБ Торсхавн - Скала ИФ 3 - 0 1.41 4.47 5.56
18:45 Клаксвик - ТБ/ФКС/Ройн 3 - 0 2.24 3.64 2.84
19:00 Фуглафьордур - ЕБ Стреймур 2 - 3 - - -
21:00 Рунавик - Б36 Торсхавн 0 - 3 2.09 3.89 2.68
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Судет - ЯПС Ярвенпяя 0 - 2 - - -
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - КааПо Каарина 3 - 3 3.20 3.67 1.86
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 ОЛС Оулу - РоПС Рованиеми 2 3 - 1 2.92 3.93 1.90
15:00 ЯБК Якобстад - Еркулес Оулу 3 - 1 1.50 4.45 4.28
Финландия - Група за Титлата Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Интер Турку - ИФК Мариехамн 2 - 0 1.73 3.63 4.48
18:30 Илвес Тампере - Хонка 0 - 2 2.21 3.12 3.25
18:30 КуПС Куопио - ХИК Хелзинки 1 - 0 2.55 3.15 2.71
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Цволе - Ваалвийк 6 - 2 1.68 4.06 4.54
15:30 Фейенорд - АДО Ден Хааг 3 - 2 1.28 5.76 9.08
15:30 Хераклес - Вилем II 4 - 1 2.06 3.65 3.30
17:45 Фортуна Ситард - Твенте 2 - 3 3.06 3.70 2.15
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Осиек - Вараждин 2 - 2 1.17 6.20 15.70
20:00 Риека - Хайдук Сплит 1 - 1 2.22 3.29 3.04
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Карвина - Бохемианс 1905 Прага 0 - 0 2.33 3.22 2.97
16:00 Фастав Злин - Спарта Прага 0 - 2 4.03 3.62 1.81
18:00 Баник Острава - Чешке Будьовице 2 - 1 1.59 3.99 5.08
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Храдец Кралове 1 - 2 2.29 3.20 2.83
18:00 Влашим - Витковице 2 - 1 1.68 3.51 4.38
Швейцария - Купа на Швейцария Швейцария - Купа на Швейцария Рез. 1 X 2
15:30 Стад Нион - Тун 0 - 1 6.08 4.46 1.43
16:00 Белинзона - Ксамакс 1 - 2 5.36 4.36 1.48
17:00 Аарау - Сион 1 - 2 4.51 3.66 1.68
17:00 Волен - Люцерн 0 - 4 7.88 5.22 1.30
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - АИК Стокхолм 1 - 2 2.44 3.05 3.08
16:00 Хамарби - ИФК Гьотеборг 6 - 2 1.84 3.70 4.02
18:30 Малмьо - Норкьопинг 1 - 0 1.60 3.89 5.56
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браге - Далкурд 3 - 1 1.90 3.52 3.70
18:30 Норбю - Варберг БоИС 1 - 1 3.27 3.52 2.05
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:00 Умео ФК - Карлстад БК 1 - 2 1.88 3.72 3.32
16:00 Акрополис - Линкьопинг Сити 0 - 0 1.58 4.10 4.40
16:00 БК Форвард - Буден 1 - 3 1.87 3.71 3.37
16:00 ИФ Сюлвия - Тийм ТГ 3 - 1 1.80 3.82 3.51
16:00 Йефле - Нюкьопинг 1 - 2 2.30 3.50 2.62
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ландскрона БоИС - Одеволд 1 - 0 1.39 4.25 6.78
17:00 Люнгшиле - Твоокерш 1 - 0 1.38 4.47 6.73
18:00 Оскаршхамн АИК - Вернаму 0 - 1 2.98 3.57 2.06
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
23:00 МК Оран - МК Алжир 2 - 3 2.11 2.98 3.28
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Хуракан Буенос Айрес - Ривър Плейт 0 - 4 5.25 3.52 1.66
17:00 Химнасия Ла Плата - Расинг Клуб 1 - 2 3.64 2.95 2.18
19:15 Банфийлд - Талерес Кордоба 0 - 1 2.04 3.01 3.99
21:30 Росарио Сентрал - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 2.55 2.90 2.95
23:45 Индепендиенте - Ланус 2 - 2 1.86 3.21 4.37
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
17:00 Гилермо Браун - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 2.41 3.01 2.76
22:00 Атлетико Митре - Агропекуарио Аргентино 2 - 1 2.51 2.76 2.98
23:00 Сан Мартин Сан Хуан - Баракас Сентрал 0 - 0 1.95 3.12 3.75
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
03:00 Килмес Буенос Айрес - Ол Бойс Буенос Айрес 3 - 1 1.93 3.25 3.66
22:00 Химнасия Мендоса - Атлетико Рафаела 1 - 2 2.19 2.95 3.30
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Олуейс Реди Ла Пас 1 - 1 2.24 3.49 2.67
02:30 Спорт Бойс Уорнес - Хорхе Вилстерман 1 - 2 2.85 3.45 2.14
22:00 Насионал Потоси - Боливар Ла Пас 0 - 3 2.09 3.67 2.81
22:00 Сан Хосе Оруро - Дестройърс Санта Крус 7 - 0 1.16 6.43 11.37
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Палмейрас SP - Крузейро MG 1 - 0 1.43 4.21 7.38
01:00 Чапекоензе SC - Васко да Гама RJ 1 - 2 2.36 2.97 3.17
03:00 Сеара CE - Ботафого RJ 0 - 0 1.88 3.20 4.27
17:00 Атлетико MG - Интернасионал RS 1 - 3 1.64 3.64 5.16
17:00 Атлетико PR - Авай SC 0 - 1 1.47 4.09 6.57
22:00 Баия BA - Форталеса CE 1 - 1 1.61 3.63 5.66
22:00 Гремио RS - Гояс GO 3 - 0 1.30 4.94 10.01
22:00 Флуминензе RJ - Коринтианс SP 1 - 0 2.72 2.95 2.68
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Парана Клуб PR - Куяба MT 0 - 0 2.38 2.82 3.17
22:00 Фигуерензе SC - Спорт Ресифе PE 1 - 2 3.32 2.89 2.28
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Каракас - Монагас Матурин 1 - 0 1.88 3.17 3.71
23:00 Депортиво Лара - ЛАЛА ФК 2 - 0 1.69 3.33 4.45
23:00 Ланерос Гуанаре - Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 2.50 3.32 2.53
23:00 Сулия - Минерос де Гуаяна 4 - 1 2.49 3.10 2.55
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Биндуонг - Сонглам Нгеан Вин 1 - 5 2.28 3.40 2.73
13:00 Намдин - Хошимин Сити 1 - 1 2.42 3.22 2.62
14:00 Тханхоа - Тхан Куанг Нин 1 - 3 2.33 3.18 2.69
15:00 Ханой ФК - Тхеконг 5 - 2 1.24 5.13 8.77
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Кобан Империал 3 - 2 2.00 3.16 3.29
04:00 Малакатеко - Санарате 2 - 0 1.49 3.70 5.56
05:00 Кселаху - Санта Лусия Коцумалгуапа 1 - 0 - - -
22:00 Истапа - Депортиво Михко 2 - 1 1.85 3.22 3.73
23:30 Гуастатоя - Комуникасионес 3 - 1 1.93 3.13 3.55
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:30 Аукас Кито - Америка де Кито 3 - 0 1.43 4.14 6.52
22:00 Гуаякил Сити - Универсидад Католика Кито 2 - 1 3.50 3.41 1.90
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Ел Венседор Санта Елена - Санта Текла 1 - 1 2.43 3.30 2.52
00:30 Онсе Депортиво де Ауачапан - Чалатенанго 0 - 3 2.52 3.15 2.52
03:30 Сонсонате - Агила Сан Мигел 2 - 0 2.78 3.22 2.20
04:15 Исидро Метапан - Мунисипал Лименьо отл. - - -
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персипура Джаяпура - Персела Ламонган 2 - 0 1.57 3.75 4.62
11:30 Персия Джакарта - ПСИС Семаранг 2 - 1 1.71 3.48 4.02
14:30 Персеру Бадак Лампунг - ПСМ Макасар 1 - 1 2.37 3.33 2.52
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
18:15 Зоб Ахан Исфахан - Трактор Сази Табриз 0 - 0 2.76 2.95 2.40
18:15 Нафт Масджед Солейман - Естеглал Техеран 1 - 1 4.03 3.17 1.79
18:15 Сайпа Карадж - Насажи Мазандаран 4 - 3 2.00 2.96 3.59
18:15 Шахин Бушер - Пейкан Техеран 1 - 1 3.25 3.00 2.09
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Фордж - Халифакс Уондърърс 2 - 2 1.34 4.58 6.93
22:30 Йорк 9 - Валюр 2 - 4 1.61 3.57 4.86
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:30 Хамилтън Сити - ФК Воркута 1 - 3 - - -
02:00 Уотърлу Регион - Реал Мисисага 4 - 0 - - -
03:30 Брантфорд Галакси - Скарбъроу СК 1 - 6 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
19:05 Ал-Духаил Доха - Ал-Райян 1 - 1 1.43 4.36 5.69
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Шанхай Грийнланд - Тиендзин Теда 0 - 3 1.62 4.01 4.73
14:35 Ухан Зал - Далиан Ифан 1 - 0 2.38 3.50 2.67
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Онсе Калдас - Санта Фе Богота 0 - 1 2.10 2.96 3.70
01:30 Ла Екуидад Богота - Патриотас Бояка 1 - 0 1.92 3.14 4.16
03:45 Атлетико Насионал - Кукута Депортиво 2 - 3 1.51 3.78 6.57
23:30 Хагуарес де Кордоба - Америка де Кали 2 - 2 2.71 2.95 2.68
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Депортиво Саприса - Универсидад де Коста Рика 4 - 0 1.37 5.00 6.44
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:25 Ал Ярмук Кувейт - Ал Шабаб Кувейт 1 - 2 2.19 3.48 2.67
20:35 Кадсия Кувейт - Ал Тадамон 3 - 0 1.30 5.10 6.37
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Юсуфиа Берешид - Хемис Земамра 1 - 2 2.00 2.88 3.94
22:00 Рапиде Оуед Зем - МК Уджда 0 - 0 2.18 2.76 3.55
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Монтерей - Некакса Агуаскалиентес 0 - 2 1.58 3.77 5.35
03:00 Леон - Хуарес 3 - 1 1.36 4.66 7.58
03:00 Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара 1 - 0 1.88 3.43 3.82
05:06 Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико 1 - 1 1.83 3.37 4.14
20:00 Депортиво Толука - Монаркас Морелия 0 - 2 2.06 3.35 3.37
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Алебрихес де Оахака - Сакатепек 2 - 1 2.11 3.01 3.27
03:00 Кафеталерос де Чиапас - Лорос УдеК 1 - 1 2.08 3.11 3.16
05:00 Симаронес де Сонора - Венадос 2 - 1 2.56 3.04 2.56
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Селая 2 - 0 1.75 3.30 4.18
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Сол де Америка - Гуарани Асунсион 0 - 1 2.76 3.36 2.25
23:00 Насионал Асунсион - Депортиво Капиата 3 - 0 1.99 3.24 3.53
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Академия Кантолао - Универсидад Сезар Валехо 1 - 0 2.04 3.28 3.26
04:00 Университарио де Депортес - Бинасионал 2 - 0 1.79 3.39 4.03
21:30 Карлос А. Манучи - Унион Комерсио 2 - 1 2.07 3.27 3.22
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:50 Ал Хазм - Ал Етифак Дамам 0 - 6 1.99 3.23 3.46
20:10 Ал Файсали - Ал Фатех 3 - 2 2.01 3.33 3.21
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю 1 - 3 1.36 4.88 7.57
02:30 Монреал Импакт - Синсинати 0 - 1 1.53 4.30 5.45
02:30 Орландо Сити - Ню Инглънд Революшън 3 - 3 2.02 3.78 3.20
02:30 Филаделфия Юнион - Лос Анджелис ФК 1 - 1 2.62 3.87 2.31
05:00 Ванкувър Уайткепс - Хюстън Динамо 2 - 1 2.52 3.73 2.46
22:30 Портланд Тимбърс - Ди Си Юнайтед 0 - 1 1.53 4.43 5.23
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Йънг Лайънс 4 - 1 1.37 4.27 7.13
12:30 Гейланг Интернешънъл - Хоуганг Юнайтед 4 - 4 3.75 3.54 1.81
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 ПТТ Районг - Суфанабури 2 - 0 2.44 3.21 2.62
14:00 Чианграй Юнайтед - Трат 3 - 1 1.47 4.06 5.35
15:00 ПТ Прачуап - Чиангмай 2 - 0 1.56 4.08 4.32
15:00 Чайнат Хорнбил - Сукотай 1 - 0 2.19 3.06 3.01
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Коканд 1912 - Буньодкор Ташкент 3 - 0 2.67 3.40 2.18
16:30 Локомотив Ташкент - Металург Бекабад 1 - 1 - - -
16:30 Навбахор Наманган - Пахтакор Ташкент 0 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 0 2.15 3.35 2.88
22:00 Данубио Монтевидео - Серо Ларго Мело 1 - 2 2.47 3.24 2.62
22:00 Пласа Колония - Бостън Ривър 1 - 0 2.19 3.06 3.11
22:00 Прогресо Монтевидео - Рампла Хуниорс 2 - 2 1.96 3.38 3.41
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Реал де Минас - Реал Сосиедад Токоа 2 - 1 1.65 3.54 4.15
04:15 Вида Ла Сейба - Хондурас Прогресо 3 - 0 2.05 3.09 3.30
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:30 Универсидад де Консепсион - Коло-Коло Сантяго 3 - 1 3.68 3.31 1.95
21:00 Кобресал Ел Салвадор - Евертън Виня дел Мар 2 - 1 1.98 3.27 3.63
23:30 Универсидад Католика - О'Хигинс Ранкагуа 0 - 0 1.46 4.11 6.24
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Барока 0 - 2 2.42 2.83 2.93
16:00 Блумфонтейн Селтик - Стеленбош 2 - 1 2.32 2.85 3.24
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Кануън - Чеджу Юнайтед 2 - 0 1.87 3.60 3.66
11:00 Сеул - Инчхън Юнайтед 3 - 1 1.81 3.50 4.14
13:00 Съннам - Сувон Самсунг Блюуингс 0 - 0 2.96 3.05 2.41
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Йокохама ФК - Омия Ардижа 0 - 0 2.29 3.28 2.99
13:00 Кагошима Юнайтед - Монтедио Ямагата 0 - 3 3.38 3.25 2.08

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2019 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане